کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 46 , از مجموع 46
 1. #31
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-شهریور-۲۰
  محل سکونت
  زیر سایه خدا
  نوشته ها
  517

  پیش فرض

  آقای اوباما لطفا این رو تو گوش خودت فرو کن که چه بخواهی و چه نخواهی نظام جمهوری اسلامی به یاری خدا همیشه پا بر جاست .این مملکت مملکت امام زمانه مگه میتونی توش دست درازی کنی ما سربازان امام زمان (اگر بنده حقیرم لایق باشم)جوری گوشت رو میپیجونیم که دمت رو بزاری رو کولت و فرار کنی.اصلا فکر کردن به براندازی نظام جمهوری اسلامی واسه شما ضرره چه برسه که بخواین اقدام عملی کنین.و در آخر
  ای مگس عرصه سیمرغ نه جولان گه توست...  همواره سعی*مان این باشد که خاطره شهدا را در ذهنمان زنده نگه داریم.... 2. #32

 3. #33
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-دی-۱۷
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  3,130

  پیش فرض

  بنظرم این بنر پرچم آمریکا در ورودی قسمت برادرا واقعا حیفش هست زیر پا انداخته شده:دی
  کلی استفاده مفید میشه ازش کرد تو این بی پولی
  همون مرگ بر آمریکا کفایت میکنه
  گرم یادم کنی یا نه، من از یادت نمیکاهم...

 4. #34

  پیش فرض

  واکنش رهبری به دو تهدید اتمی آمریکا

  سخنان رهبر معظم انقلاب یک روز مانده به ۱۳ آبان، بسیار معنادار بود. نکاتی که ایشان مطرح کردند،  برای دولت و همه گروه های سیاسی فعال، قابل استناد و استفاده بود. اما آن چه این بیانات را از سخنرانی های دیگر رهبری متمایز می کرد، ادبیات سهمگینانه و در عین حال دقیق آن بود به گونه ای که شاید طی ماه های اخیر، کمتر سخنرانی ایشان به اندازه این بیانات با تکبیرهای شورانگیر و متعدد مخاطبان مواجه شد. اما چرا این ادبیات تا این حد سهمگین بود؟

  وقتی «رئیس جمهور» آمریکا ایران را تهدید اتمی کرد


  باراک حسین اوباما که در اوایل دوران ریاست جمهوری خود تلاش داشت خود را در لباس صلح و صفا و تنش زدایی نشان دهد، رسما در ۱۸ فرودین ۸۹ ایران را تهدید به حمله اتمی کرد. او در مصاحبه با روزنامه نیویورک تایمز گفت که طبق راهبرد جدید هسته ای آمریکا، واشنگتن متعهد می شود حتی در صورت حمله بیولوژیکی به وی از سلاح هسته ای استفاده نکند؛ اما امنیت کشورهای به زعم او منزوی چون کره شمالی و ایران را تضمین نمی کند.(۱) این جملات به معنای این بود که امکان حمله اتمی به ایران وجود دارد.

  این تهدید در ایران واکنش های زیادی را برانگیخت. اما احمدی نژاد رئیس جمهور وقت، پاسخ دندان شکنی به اوباما داد: «شما تازه از راه رسیده اید یک مقدار صبر کنید تا سرد و گرم را بچشید؛ دلیلی ندارد که هر حرفی به شما گفتند آن را تکرار کنید و بدان گنده تر و گردن کلفت تر از تو نیز نتوانستند هیچ غلطی بکنند.»(۲) این پاسخ قاطعانه اما هر چقدر که توانست در صحنه بین الملل انعکاس اقتدارآمیزی از وجهه ایران را به نمایش بگذارد، در داخل برخی گروه هایی که اکنون نیز بعضا به دستگاه دیپلماسی کشور نزدیک هستند، آن را غیراصولی و دور از ادبیات دیپلماتیک متعارف دانستند!

  اما نکته جالب این که رهبر معظم انقلاب در قبال این تهدید که در سطح خطرناک اتمی و از سوی عالی ترین مقام ایالات متحده آمریکا مطرح شده بود، موضعی با ادبیات سهمگینانه آن گونه که ۱۲ آبان بیان شد، اتخاذ نکردند. ایشان در اول اردیبهشت در جمع پرستاران نمونه کشور فرمودند:

  «حالا بى عقلها ملت ایران را تهدید میکنند! رئیس جمهور آمریکا هفته ى گذشته به زبان تلویح و اشاره، تهدید اتمى کرد. این تهدیدها در ملت ایران کارگر نیست، اما این مایه ى ننگى شد براى تاریخ سیاسى آمریکا؛ این نقطه ى سیاهى شد در کارنامه ى دولت آمریکا. تهدید اتمى؟! معلوم شد پشت صحنه ى نمایش صلح دوستى و بشردوستى و پایبندى و اصرار بر معاهدات اتمى چیست. معلوم شد پشت صحنه ى نمایش دستِ دوستى دراز کردن چیست. ادبیات روباه منش تبدیل شد به ادبیات گرگ منش ... مجامع جهانى حق ندارند این تهدید رئیس جمهور آمریکا را رها کنند، حق ندارند این را به فراموشى بسپرند؛ باید دنبال کنند، باید گریبان او را بگیرند. چرا تهدید هسته اى میکنید؟ چرا دنیا را به ویرانه شدن تهدید میکنید؟ چرا جرأت میکنید چنین غلطى بکنید؟»(۳)

  وقتی یک مسئول رده پائین آمریکا ایران را تهدید اتمی می کند


  حالا و پس از حدود سه سال و نیم از آن تهدید، بار دیگر یکی از آمریکایی ها باز هم دهان به تهدید اتمی ایران باز کرده است. اما این بار شخص تهدید کننده نه رئیس جمهور یا حتی یکی از وزرای فعلی و سابق این کشور که یکی از رده های پائین آن بود. «شلدون آدلسون» که از او به عنوان یکی از وفاداران رژیم صهیونیستی که حامی مالی حزب جمهوری خواه است یاد می کنند، ۲۲ اکتبر در میزگردی در دانشگاه «یشیوا» پس از این که به ضرورت جدی  بودن آمریکا در قبال پرونده هسته ای ایران اشاره کرد،  گفت: «شما گوشی تلفن را برداشته و با جایی در نبراسکا تماس گرفته و می گویید: «بسیار خوب، پرتاب کنید» و سلاحی اتمی توسط موشک های بالستیک در میان صحرا اصابت کرده و به هیچ کس جز چند مار زنگی یا عقرب یا شبیه آن آسیبی نمی زنند.» (۴) اما سخنگوی او به خبرنگاران گفت که منظور او از این جملات، حمله اتمی به ایران نبوده بلکه با استفاده از اغراق خواسته بگوید که عمل مهم تر از حرف است!

  این خبر در هیچ یک از رسانه های ایرانی بازتاب نداشت به گونه ای که پس از این که رهبری در سخنرانی ۱۲ آبان خود به این مسئله اشاره کردند، عمده  مطلعین و تحلیل گران سیاسی نیز به دنبال این بودند که بدانند ماجرا از چه قرار بوده است!

  اما واکنش رهبر معظم انقلاب به این تهدید بسیار درس آموز است. در حالی که آدلسون مسئولیت برجسته  و رسمی ای در آمریکا ندارد و ادعای او بازتابی در ایران نداشته و حتی از این مهم تر سخنگوی او صریحا اعلام کرده که منظور آدلسون حمله اتمی به ایران نبوده است، رهبر انقلاب با ادبیاتی بسیار سخت، این مسئله را مطرح و به دولت آمریکا حمله کردند. ایشان گفتند:

  «یک سیاستمدار پولدار آمریکایى یک غلطى میکند که بله، ما بایستى در فلان صحراى ایران بمب اتم بزنیم و تهدید کنیم و فلان؛ باید بزنند دهن یک چنین آدمى را خُرد کنند. دولتى که خودش را به توهّم اینکه نسبت به مسائل جهان مسئولیّت دارد، مسئول میداند که با مسئله ى هسته اىِ فلان کشور و فلان کشور برخورد کند، دیگر غلط میکند که یک کشورى را در یک چنین وضعى، در یک چنین دور و زمانه اى تهدید هسته اى بکند. باید جلوى این یاوه ها را بگیرند.»

  رهبری قبل از این جملات نیز از مسئولین می خواهند که این «حرف ها را ببینند»؛ «مسئولین ما توجّه داشته باشند، حرفها را ببینند؛ از آن طرف لبخند میزنند، اظهار علاقه میکنند، اظهار میل به مذاکره میکنند، از این طرف بلافاصله مى آیند میگویند: همه ى گزینه ها روى میز است! خب، که مثلاً چه؟ چه حرکتى، چه غلطى ممکن است نسبت به جمهورى اسلامى انجام بدهند؟» (۵)

  نکته جالب تر اما این که دولت روحانی و شخص رئیس جمهور نه تنها به این اظهار نظر یک مسئول رده پائین آمریکا واکنش نشان نداند، که حتی در قبال ادعای اوباما در دیدار با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در خصوص وجود همه گزینه ها روی میز، هم جواب قاطعانه ای نداند.

  حساسیت بالای رهبری بر اقتدار ملی


  در سال ۸۹ رهبر انقلاب از ادبیات بسیار سخت علیه تهدید «رئیس جمهور» آمریکا استفاده نکردند چون احمدی نژاد با ادبیات هجومی، موضعی بسیار بسیار سخت در قبال اوباما گرفته بود. اما در سال ۹۲، رهبر انقلاب در واکنش به تهدید اتمی یک «مقام رده پائین» آمریکا که حرف و حدیث هایی در خصوص کیفیت تهدید او نیز وجود دارد، موضعی بسیار سخت گرفتند چرا که دولت،  موضعی ملایم اتخاذ کرده بود. این مسئله نشان دهنده حساسیت بالای رهبری در حوزه اقتدار ملی است که به هیچ وجه نباید تحت تاثیر شیوه های مختلف در حوزه دیپلماسی قرار گیرد. توصیه مداوم ایشان بر این که به لبخندهای دشمن دل نبندید و مواضع و اظهارات دشمن را ببینید، نشان دهنده اوج این حساسیت است که در شرایط کنونی نه به دلیل وجود روحیه سازش کاری در تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بلکه به دلیل تاکتیک اتخاذ شده از سوی آن ها، کمتر مورد توجه دقیق قرار می گیرد. این بی توجهی می تواند بر اعتبار ایران در فرایند بازدارندگی اثر سوء داشته باشد. (۶)

  پی نوشتها:

  ۱. http://farsnews.com/newstext.php?nn=۸۹۰۱۱۸۱۲۸۷

  ۲. http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=۶۳۷۹۸

  ۳. http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۹۲۱۸

  ۴. http://www.mashreghnews.ir/fa/news/۲۶۰۷۳۴

  ۵. http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=۲۴۳۷۸

  ۶. برای مطالعه بیشتر در این زمینه رک: «اعتبارسازی برای بازدارندگی به سبک رهبری» در rasad.org

  شفاف
  قفل زبان آینه ها باز و بسته شد
  وقتی که دفتر شهدا باز و بسته شد
  یک لحظه نور بر در و دیوار گُر گرفت
  انگار پلک های خدا باز و بسته شد

 5. #35

  پیش فرض

  برا اونايي كه ادبيات احمدي نژاد رو نامتعارف خوندن، كاري نداره همين نسبت رو هم به حضرت آقا بدن!!

  منطق آمريكا ظاهرآ اينه كه برا اينكه شما به ما بمب اتم نزنيد، ما جلو جلو مي زنيم به شما!!
  حالا به فرض كه ما هم بمب اتم داشته باشيم، برا اونا خوبه برا ما بد!!

 6. #36

  پیش فرض

  در درس خارج فقه یک مرجع تقلید مطرح شد
  آیت الله مکارم شیرازی گفت: اگر رئیس جمهور آمریکا می خواهد با ایران به توافق برسد، ادبیات خود را در مقابل ما باید عوض کند، این عجیب است که آمریکا در مقابل اسرائیل چنین ذلتی دارد.
  شفاف: آیت الله ناصر مکارم شیرازی که صبح امروز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم سخن می گفت، با اشاره به اینکه یاد خدا باید در همه حال در دل افراد باشد، اظهار کرد: برخی همیشه به یاد خدا هستند و خدا را در مشکلات و مصیبت ها می خوانند و در این کار اخلاص حقیقی دارند.
  مرجع تقلید شیعیان افزود: نقطه مقابل این افراد، کسانی هستند که اگرچه آن ها نیز خدا را فرامی خوانند و در هنگام گرداب مصائب و مشکلات به یاد خدا هستند، اما در یاد خدا، اخلاص ندارند و پس از حمل مشکلشان، به نافرمانی و شرک ادامه می دهند.
  استاد عالی حوزه علمیه قم تصریح کرد: کسانی عاشق حقیقی خداوند هستند که در همه حال چه خوشی و چه ناخوشی خداوند متعال را فرامی خوانند و به یاد او هستند زیرا نیت ایشان خالص است.
  آیت الله العظمی مکارم شیرازی در بخش دیگری از درس خارج خود، با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا و ادبیات وی، اظهار کرد: اگر رئیس جمهور آمریکا می خواهد با ایران به توافق برسد، باید ادبیات خود را عوض کند زیرا سخنان وی تنها مورد خوشایند رژیم صهیونیستی است، وی باصراحت تمام می گوید که هم و غم ایالات متحده بر تأمین امنیت اسرائیل متمرکز شده و این بسیار عجیب است که آمریکا، در برابر یک دولت کوچک، ذلیل و حقیر و ناتوان است.
  مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: این که آمریکا می گوید "تمام تلاش ما این بوده که امنیت اسرائیل را تأمین کنیم"، بسیار زشت است، باید ادبیات خود را عوض کند زیرا اگر این کار را نکند، دیوار بی اعتمادی ما و آن ها، به تنفر تبدیل می شود و ایرانی ها از آنان متنفر می شوند.
  استاد عالی حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: دولت و ملت ما باید حواسشان را در برابر این دشمن جمع کنند اما در عین حال برنامه های پیشِ رو نیز باید ادامه پیدا کند.
  مبلغ عالی حوزه علمیه قم در ادامه سخنان خود، به اختلافات اخیر دولت و مجلس اشاره کرد و اظهار کرد: بین قوا نباید اختلافی باشد، مجلسی ها تأمل بیشتر داشته باشند و دولتی ها نیز مراقب تعبیراتشان باشند تا اختلاف پیش نیاید، یکی از وزرا گفته که 50 درصد کشور زیر خط فلاکت است و نباید این تعبیر را به کار برد زیرا به این معنی است که یکی از بدترین سال ها را پیشِ رو داریم.
  آیت الله مکارم شیرازی افزود: در جای دیگر گفته اند که اگر آمریکا حمله کند، ظرف 10 دقیقه چه ها که نمی شود، ازاین رو رئیس جمهور باید به وزرا گوشزد کند که چه ادبیاتی را به کار ببرند زیرا در مقابل دشمن باید از عزت و امیدواری صحبت کنیم و امیدوارم هر دو طرف مسائل را رعایت کنند تا اتحاد در کشور بیشتر شود.
  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد 7. #37

  پیش فرض

  آیت الله جوادی آملی در درس تفسیر قرآن:
  مفسر بزرگ قرآن گفت: مستکبران هیچ تفاهمی را محترم نمی شمارند و اگر امروز عهدی می بندند، فردا آن را انکار می کنند.
  هشت صبح: آیت الله عبدالله جوادی آملی امروز در درس تفسیر قرآن خود در مسجد اعظم نظر مشرکان در مورد رسالت یک انسان را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: آنها به رسالت عامه ایراد وارد می کردند و می گفتند باید یکی از فرشتگان پیام آور الهی باشد.

  وی افزود: خداوند در مورد مشرکانی که اینچنین سخن می گفتند، می فرماید آنها امری محال را مورد توجه قرار داده اند و کارشان نیز محال است.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: این گروه از انسان ها که به رسالت عامه اشکال وارد می کنند در صورت مشاهده انواع معجزات نیز ایمان نخواهند آورد، زیرا به گفته قرآن قلب هایشان مرده است.

  وی ادامه داد: قلب هایی که بیماری اندکی داشته باشند یا کسانی که به خواب غلیظی فرو نرفته باشند، به وسیله معجزه شفابخش و بیدارکننده درمان خواهند شد، ولی کسانی که قلب هایشان مرده باشد با معجزه شفا نخواهند یافت.

  آیت الله جوادی آملی در ادامه به تفاوت عالم خواب و رویا با واقعیت اشاره کرد و گفت: انسان بسیاری مسائل را در عالم رویا در می یابد؛ خواب تکامل علمی دارد ولی تکامل عملی بر آن شامل نمی شود؛ در برزخ نیز تکامل علمی داریم، ولی تکامل عملی حاصل نمی شود.

  مفسر بزرگ قرآن کریم معجزه حضرت موسی(ع) و مقابله آن حضرت با ساحران را مورد توجه قرار داد و افزود: وقتی عصای موسی(ع) به اژدها تبدیل شد و سحر ساحران را بلعید، هر قلبی که مریض نبود ایمان آورد.

  وی اضافه کرد: دنیا محلی است که انسان دائماً در آن تغییر می کند و این تحولات تا آخر عمر برایش ممکن خواهد بود؛ خداوند بر همه این تحولات و دگرگونی ها و نیز بر سرنوشت بندگان خویش آگاه است.

  آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه تحولات علمی در تاریخ بشر فراوان بوده اند، گفت: وقتی بر اساس کشفیات گالیله جای سکون و حرکت سیارات و خورشید در تفکر بشری تغییر یافت، خللی در اندیشه های فلسفی، فقهی و حقوقی روی نداد.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم در بخش دیگری از سخنان خود عنوان داشت: مشرکان زمان حضرت محمد(ص) در توحید مشرک نبودند، بلکه شرک آنها در ربوبیت خداوند بود؛ آنها منکر رسالت عامه بودند و حتی با مشاهده معجزات نیز ایمان نمی آوردند.

  وی با بیان اینکه خداوند پیش از ورود انسان به کره خاکی و قبل از آنکه شریعتی وضع شود فرمان سجده به آدم را صادر کرد، گفت: تا زمانی که تفکر آسمانی نداشته باشیم، نمی توانیم به حقیقت فرمان خداوند پی ببریم.

  آیت الله جوادی آملی در ادامه خاطرنشان کرد: کافران سوای از مستکبران هستند، زیرا بعضی کافران هیچ کاری با مسلمانان ندارند و به عهدنامه های خود هم پایبندند، ولی اهل استکبار هیچ تفاهمی را محترم نمی شمارند و اگر امروز عهدی می بندند، فردا آن را انکار می کنند.

  مفسر بزرگ قرآن کریم افزود: سنت های الهی در جهان خلقت تغییر نمی کنند؛ نظام عالم هستی هماهنگ و یکدست است و آیات قرآن نیز همگی با هم هماهنگند؛ علاوه بر این رسالت تمام انبیای الهی و تمام کتاب های آسمانی هم یکدست بوده و هیچ یک دیگری را انکار نمی کنند.

  وی با تاکید بر آسمانی بودن قرآن تصریح کرد: اگر قرآن کتابی الهی نبود اختلافاتی در آن پیدا می شد و چون هیچ اختلافی در آیات آن دیده نمی شود و همه آنها به هم مرتبط هستند، برخی آیات بعضی دیگر از آنها را تفسیر می کنند.
  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد 8. #38
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  791

  پیش فرض

  انصافا امروز وقتی اراجیف جان کری رو شنیدم رفتم تو سیاست حضرت آقا که با یه صبر خیلی به موقع برای بار چندم به همه ثابت شد که صداقتی در وجود این روباه مکار عالم وجود نداره ولی فرقش با دفعه های پیش این بود که ایندفعه خود برادران منتقد تیم قبلی، تجربه کردن...
  حتی به خنده ای شده میهمان مان کنید
  زلفی نشان دهید و پریشان مان کنید
  از ما مسافران قدم دور خود زدن
  سلمان شدن گذشت مسلمان مان کنید
  یک نور واحدید که در چهارده افق
  تکرار می شوید که حیران مان کنید


 9. #39
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  بلـــــندایـ آســــــمانـ آشــــیـانـ منـ استـ...
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  595

  Post سرلشکر جعفری: آقای کری، ما برای نبرد بزرگ آماده ایم

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

  سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به ادعاهای وزیر خارجه آمریکا گفت: آمریکا هرگز قدرت درک دامنه های تهاجمی جمهوری اسلامی ایران را نخواهد داشت.

  سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از توانمندی های دانشگاه امام حسین(ع)، در واکنش به ادعاهای اخیر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر احتمال استفاده از گزینه های نظامی علیه ایران، گفت: آقای کری؛ این را بدانید نبرد مستقیم با آمریکا قوی ترین رؤیای مردان مؤمن و انقلابی در سراسر جهان است.


  وی افزود: تهدیدات آمریکا برای اسلام انقلابی بهترین فرصت است. پیشوایان اسلام، سال هاست ما را برای یک نبرد بزرگ و سرنوشت ساز آماده کرده اند.
  .
  فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بعید می دانم مردان عاقل دولت آمریکا اجازه دهند این کشور که در یک سوی این نبرد سرنوشت ساز قرار دارد، گزینۀ مضحک نظامی را از روی میز به صحنه عمل بکشاند
  .

  سرلشکر جعفری خطاب به وزیر خارجه آمریکا تصریح کرد: آقای کری؛ ما می دانیم شما بدهکارترین کشور جهان هستید و همه می دانند ناتوانی شما در حل مسائل و مشکلات اقتصادی تان، دولت آمریکا را چند هفته به تعطیلی کشاند
  .

  وی تأکید کرد: خورشید تمدن امپریالیستی آمریکا به مغرب خود نزدیک شده است و مسئولان این کشور بیش از این، با تکرار راهبردهای شکست خورده مانند استفاده از قدرت نظامی، فروپاشی تمدن خود را شتاب ندهند
  .

  فرمانده کل سپاه پاسداران خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا، گفت: آقای کری؛ آمریکا و قدرت های نظامی او در مقابل چشم مردم مجاهد و باایمان ما بسیار کوچک و حقیر هستند. اگر شما تخصص و فهم مسائل نظامی یا امنیتی را ندارید از کارشناسان مجرب خود بپرسید که آیا واقعاً آمریکا توان و طاقت تحمل تبعات خانمان برانداز عمل کردن این گزینه علیه ایران را دارد؟
  .
  سرلشکر جعفری تصریح کرد: براساس اطلاعاتی که به ما می رسد، هم کارشناسان سیاسی و هم صاحب نظران امنیتی آمریکایی گزینۀ نظامی را برای ایران تنها مناسب روی میز ماندن می دانند، اما استفاده از آن را در عمل به صلاح امنیت ملی آمریکا نمی دانند و هشدارهای خود را در این رابطه به مسئولان آمریکا بارها داده اند
  .

  فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: بدانید ایران و ایرانی از تهدید خارجی نمی ترسد و به عکس عامل انسجام جامعۀ مؤمن و غیرتمند ایران و متحدان انقلابی اش در سراسر جهان است و حوادث تاریخی پس از انقلاب اسلامی نیز گواه این مدعاست
  .

  سرلشکر جعفری تأکید کرد: بنابراین به دولت مردان آمریکا توصیه می کنم، اعتبار کلامشان را متناسب با توانمندی های خود و طرف مقابلتان خرج کنند و بیش از این خود را مضحکۀ جامعۀ غیور و انقلابی ایران اسلامی قرار ندهند.
  .
  وی در پایان خطاب به وزیر خارجه آمریکا خاطرنشان کرد: آیا می دانید چند هزار مسلمان انقلابی که دل در گروی انقلاب اسلامی دارند و به حقانیت آن ایمان آورده اند، در سراسر جهان در انتظارند تا شما این گزینه را از روی میز به صحنۀ عمل بیاورید. اگر نمی دانید کمی بیندیشید و یا تحقیق کنید و یا لااقل تا زمانی که قرار است منتظر حکمِ عقل عاقلان خود بنشینید، از به کارگیری این عبارت مضحک و بی پشوانۀ خرد و اندیشه ورزی پرهیز کنید.

  منبع: http://www.zohor.in/?p=4570

  التماس دعای فرج
  ویرایش توسط mohammad_sunlight : دوشنبه ۰۷ بهمن ۹۲ در ساعت ۱۰:۵۶
  When A Storm Is Coming , All Other Birds Seek Shelter

  The Eagle Alone , Avoids The Storm By Flying Above It

  So , In The Storms Of Life...May Your Heart Soar Like An Eagle 10. #40
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-مرداد-۲۷
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,933

  پیش فرض

  ترس آمریکا از توان سایبری ایران هراس آمریکا از توان سایبری ایران

  فارین پالیسی خبر داد چهار ماه طول کشیده است تا نیروی دریایی آمریکا بتواند اثرات حمله سایبری ایران به مراکز و پایگاه هایش را رفع و پاک کند.

  به گزارش جام جم آنلاین، «شین هریس» نویسنده این گزارش، ضمن برشمردن شماری از حملات سایبری مهم که آمریکا ادعا می کند ایران در آنها دست داشته، گفته است آمریکا عقیده دارد رشد توان سایبری ایران چنان سریع بوده است که اکنون ایالات متحده به شدت از آن احساس خطر می کند.

  نمونه های حمله سایبری که هریس آنها را به ایران منتسب کرده، چنین است:

  1- وی می گوید مسئولان اطلاعاتی آمریکا اواخر سال 2012 مطمئن بودند که هکرها در ایران سلسله حملات ضعیفی را به پایگاه های اینترنتی بانک های بزرگ آمریکا راه اندازی کردند. این هکرها از تکنیکی استفاده کردند که در آن سرورهای یک پایگاه اینترنتی با حجم گسترده ترافیک هدف قرار داده می شود تا منجر به غیرفعال شدن سرورها شود. اما حجم ترافیک در حمله به پایگاه اینترنتی این بانک به قدری گسترده بود که مسئولان امنیتی آمریکا تا آن زمان چنین چیزی ندیده بودند؛ مسئله ای که نشانه پیچیدگی و پیشرفتگی قابل ملاحظه فنی در حمله بود.

  2- هریس نوشته است به گفته مقامات آمریکا، هکرهای ایرانی پارسال به یک شبکه بزرگ رایانه ای غیرمحرمانه که نیروی دریایی و تفنگداران دریایی آمریکا از آن استفاده می کردند، نفوذ کردند. روزنامه وال استریت به نقل از مقامات آمریکایی اعلام کرد چهار ماه طول کشید تا نیروی دریایی بتواند سامانه های رایانه ای خود را پاکسازی و به حالت اولیه بازگرداند.

  3- شین می گوید برخی تحلیلگران ایران را مسئول حمله به رایانه های شرکت ملی انرژی عربستان موسوم به « سعودی آرماکو» دانسته اند؛ شرکتی که حدود 10 درصد نفت جهان را تامین می کند. این حمله موجب حذف اطلاعات از 30 هزار رایانه شد، اما تولید و تاسیسات توزیع نفت و گاز را تحت تاثیر قرار نداد.

  با وجود اینکه ادعای دست داشتن ایران در این حملات به هیچ وجه اثبات نشده و بسیاری از تحلیلگران می گویند آمریکا به لحاظ فنی هرگز قادر به اثبات آن نخواهد بود، اما هریس می گوید ارزیابی سازمان های اطلاعاتی آمریکا این است که اکنون باید ایران را یک قدرت سایبری درجه یک قلمداد کرد.

  به نوشته فارین پالیسی، گابی سیبونی، کارشناس امنیت سایبری در «مؤسسه مطالعات امنیت ملی اسرائیل» دسامبر پارسال در سخنرانی در واشنگتن گفت: «ایران باید به عنوان یک قدرت سایبری درجه یک قلمداد شود».

  وی در ادامه گفته است آمریکا از حیث قدرت سایبری ایران را در ردیف روسیه و چین قرار می دهد.

  جامعه اطلاعاتی آمریکا عقیده دارد قدرت سایبری توسعه یافته ایران 3 نتیجه مهم خواهد داشت:

  1- روسیه، چین و ایران تنها کشورهایی هستند که می توانند زیرساخت های آنلاین آمریکا را از کار بیندازند و به این ترتیب تهدید جدیدی برای امنیت داخلی آمریکا فراهم شده است.

  2- قدرت تلافی سایبری ایران امکان طرح ریزی حملاتی مانند استاکس نت را به برنامه هسته ای ایران از بین برده است.

  3- آمریکا ناچار خواهد بود در هرگونه درگیری آینده با ایران قدرت سایبری ایران را هم به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده لحاظ کند.

  هراس آمریکا از توان سایبری ایران - سایت خبری تحلیلی تابناك
  __________________
  ﺑﻮﻱ ﺩﻭﺩ ﻣﻲ ﺁﻳﺪ...! ﺑﻪ ﮔﻤﺎﻧﻢ ﺟﻤﺎﻋﺘﻲ ﭘﺎﻱ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﻣﻲ ﺳﻮﺯﺍﻧﻨﺪ ﻋﻤﺮ ﺧﻮﻳﺶ ﺭﺍ..

 11. #41

  پیش فرض

  تنش کلاهک ها یا تقابل ایدئولوژی ها

  قطعنامه گستاخانه پارلمان اروپا که در آن شرط موفقیت مذاکرات هسته ای را به صراحت مسائل حقوق زنان، رفع حصر سران فتنه و به رسمیت شناخته شدن همجنس بازی دانسته است، مصداقی دیگر بر بهانه بودن موضوع هسته ای است

  از همه گر رها شوم،از تو رها نمی شوم
  تا تو زمین سجده ای،سر به هوا نمی شوم

  مهر تبار من تویی،سبز قرار من تویی
  دار و ندار من تویی
  ،اهل سخا نمی شوم

  زمزمه کن،بخوان مرا،مقصد من به انتها
  گر نکنی مرا فنا بر تو روا نمیشوم

  خیز و به دار خون مرا،در شب شاعرانه ای
  خانه خراب کن مرا،ای خود آشیانه ای

  من که هماره سجده را رو به ستاره کرده ام،
  بوسه به خاک می زنم،تا تو بر آستانه ای

  السلام علیک یا اباعبد الله الحسین.....

 12. #42

  پیش فرض

  تقابلی ایدئولوژی گونه و ارزش محور
  نظام امریکا سعی در ایجاد جامعه ای ارمانی با کلید واژه "لیبراایسم" دارد که از دل این کلید واژه،مکتبهای اومانیسم،دموکراسی،سرمایه داری،استعما،برتری طلبی نژادی و ...ایجاد شده است.
  در نقطه مقابل،هدف نظام جمهوری اسلامی "ارمان شهری" با کلید واژه "عقلانیت دینی" است که از این کلید واژه شاهد اصولی از جمله:خدا محوری،کرامت و ارزش والای انسانی،امامت و رهبری،معاد و تکامل بشری،وحی الهی و ....هستیم.
  نقطه اشتراک هردو ایدئولوژی،تمامیت خواهی و ادعای جهان شمولی بودن آن است.
  بطوری که هر دو مکتب مبنای خود را انسانیتی میدانند که شامل تمامی بشریت است.لذا مکتب امریکایی اهتمام به جهانی نمودن ارزش های امریکایی دارد و نظام جمهوری اسلامی سعی در جهان گیر کردن تقابل مستضعفین بر مستکبرین جهانی!
  بسیار ساده لوحانه است که تقابل ایران و غرب را تنها سو تفاهم یا نگرانی کلاهک هسته ای بدانیم.
  سخنان مسئولان امریکایی در مذاکرات اخیر،حول موشک های دور برد و هم چنین قطعنامه گستاخانه شورای اتحادیه اروپا،که در ان شرط موفقیت مذاکرات هسته ای را بصراحت مسائل حقوق زنان،هم جنس بازان،ازادی بیان و مطبوعات،حصر و اتفاقات 88 و ...دانسته است،همه اینها مصداقی دیگر بر بهانه بودن موضوع هسته ای،برای ان تقابل اصلی یعنی ایدئولوژی دو نظام است.

  هزینه و فواید تقابل هسته ای برای جمهوری اسلامی
  هر تقابلی هزینه هایی دارد که مطرح شدن موضوع هسته ای،بهانه ای مناسب برای اجماع فضای دیپلماسی جهانی علیه ما را ایجاد کرد و باعث افزایش فشارهای اقتصادی و سیاسی بر نظام و مردم ایران شد.
  و دلیل اصلی مذاکرات جهموری اسلامی با طرف غربی،گرفتن همین بهانه و کاهش اجماع جهانی و دیپلماسی بر روی نظام بود تا شر و شیطنت غرب و نظام لیبرالیسم کاسته شود.
  از هزینه های دیگر موضوع هسته ای،ایران هراسی در نقطه اصلی هدف ایدئولوژی نظام اسلامی یعنی کشورهای منطقه و اسلامی بود.برای کاهش این هزینه باید برای ایجاد یک ذهنیت مناسب و معرفی نظامی کارامد و مردم سالار با پیشرفت های علمی و ...،نظر افکار عمومی منطقه را تعدیل کرد.
  اما این تقابل ده ساله هسته ای فوایدی بسیار ارزشمند دیگری هم برای ما به ارمغان اورده است که میتوان به موارد ی ازجمله :تقویت خود باوری و عزت ملی،اثبات کارامدی نظام،زمینه ساز اقتدار ملی و بین المللی،شکستن انحصار مستکبران در علم و انرژی،تربیت جوانان مومن و دانشمند و کارآمد، نمایش پیشرفت علمی ایران و ...اشاره کرد.
  یکی دیگر از دستاوردهای مهم هسته ای،معرفی ایدئولوژی نظام و کارامدی و مقاومت ارزش ها در مقابل قدرت های جهانی است.که این مقاومت تاثیرات مستقیمی بر مردم منطقه داشته است.لذا عقب نشینی از دستاوردها،جدا از استقلال سیاسی و عزت ملی،بر جایگاه ایران درمنطقه تاثیر بسزایی دارد.
  تاثیر عوامل داخلی
  شرط پیروزی در هر تقابل در هر سطحی،برتری قدرت است.عوامل قدرت زای داخلی در شرایط فعلی برای پیروزی در این تقابل هسته ای انسجام درونی و تقویت استحکام درونی اقتصاد ملی است که ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی را می توان در این راستا ارزیابی کرد .
  البته نباید از یاد برد که تنها یک بند از سیاست های اقتصاد مقاومتی برطرف کردن تاثیرات تحریم هاست و راهبرد سیاست اقتصاد مقاومتی،نگاه کلان اقتصادی و فراتر از موضوع تحریم ها و هسته ای است.
  تاثیر عوامل خارجی
  پیشرفت های ارتش سوریه و شکست مخالفان دمشق در نشست ژنو 2 برای تحمیل کناره گیری بشار اسد برحامیان دمشق،در کنار افزایش اختلافات میان جبهه ی مخالفان مقاومت،همگی باعث افزایش قدرت ایران و کاهش فشار از سوی طرف مقابل در فضای تنش هسته ای و تقابل ایدئولوژی دو سویه شده است.
  هم چنین ایجاد تنش اکراین بین غرب و روسیه باعث تاثیراتی در موضوع هسته ای و مذاکرات شده است.بطوریکه مقامات روسی از تهدید قراردادهای تبادل تهاتر نفتی با ایران و عدم توجه به تحریم های نفتی ایران از سوی امریکا سخن گفته اند.
  نتیجه:
  امروز به این نکته باید پی ببریم ادامه مذاکرات تنها برای کاهش شر دشمن و تقابل فشار دیپلماسی و رفع تبلیغات ایران هراسی می تواند نتیجه بخش باشد،در غیر این صورت با عدم تعصب نسبت به دستاوردهای هسته ای،نه تنها مشکلی حل نخواهد شد،بلکه خود یک شکست در جنگ تمام عیار ارزش گونه است.
  یادداشت از: محمد محسن فایضی، دانشجوی دانشگاه شهید باهنر کرمان
  از همه گر رها شوم،از تو رها نمی شوم
  تا تو زمین سجده ای،سر به هوا نمی شوم

  مهر تبار من تویی،سبز قرار من تویی
  دار و ندار من تویی
  ،اهل سخا نمی شوم

  زمزمه کن،بخوان مرا،مقصد من به انتها
  گر نکنی مرا فنا بر تو روا نمیشوم

  خیز و به دار خون مرا،در شب شاعرانه ای
  خانه خراب کن مرا،ای خود آشیانه ای

  من که هماره سجده را رو به ستاره کرده ام،
  بوسه به خاک می زنم،تا تو بر آستانه ای

  السلام علیک یا اباعبد الله الحسین.....

 13. #43

  پیش فرض

  یامان نرفته ........ یادتان نرود ........

  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد 14. #44
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,600

  پیش فرض

  ⚠️جیمز ریکاردز مشاور کاخ سفید در امور #جنگ_ارزی در سال 2012 گفت: جنگ ارزی علیه ایران، گروه دیگری را به قدرت می رساند تا مسئله هسته ای ایران را از طریق دیگری حل کنیم

  ◀️جیمز #ریکاردز نویسنده کتاب پر فروش "جنگ های ارزی" در سال 2012 در اندیشکده کارنگی آمریکا گفت: هم اکنون که صحبت می کنیم، جنگ ارزی علیه ایران در حال صورت گرفتن است. آمریکا تحریم ها علیه ایران را افزایش داده و این روند ادامه دارد. اخیرا رئیس جمهور آمریکا دسترسی بانک مرکزی ایران را به سیستم مالی دنیا قطع کرده است

  #رصد_راهبردی

  ⚫️وی ادامه داد: در این حالت به بانک های دیگر می گوییم که اگر با بانک مرکزی ایران مراودات مالی داشته باشید، همکاری با آمریکا را از دست می دهید. بانک های بزرگی هم چون بانک دویچه، یو بی اس و ... . نیازی نیست که به آنها دوبار گفته شود . آمریکا در این مورد جدی است

  🔴این کارشناس آمریکایی افزود: این اقدام آمریکا باعث شد که 40% ارزش ریال در یک روز کاهش یابد. حقیقت این است که انتخابات ایران نزدیک است و جالب است که آمریکا این اقدام را در نزدیکی انتخابات ایران انجام می دهد. اهداف این اقدام می تواند تأثیرگذاری بر انتخابات ایران، تحریک دوباره جنبش سبز و ایجاد نارضایتی گسترده باشد!

  ⁉️جیمز ریکاردز درباره هدف آمریکا برای تغییر رژیم ایران گفت: بهترین راه بی ثبات سازی استفاده از افزایش تورم است. تغییر رژیم اسم همین بازی است که در ایران در حال اجرا است. هیچ کس جنگ را دوست ندارد، اما می توانیم کاری کنیم که گروه دیگری در ایران به قدرت برسند و مسئله ی هسته ای را از طریق دیگری حل کنیم. این جنگ مالی است که از 2009 علیه ایران شروع کردیم و نتیجه آن را بزودی می بینیم!

  🔹پیوند اظهارات:
  http://goo.gl/wKqHHx

  🌿عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین👇

  telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 15. #45
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۰۴
  محل سکونت
  جها ن اسلام
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1985
  نوشته ها
  313

  پیش فرض

  کتاب شلاق حقیقت


  کتاب «مرگ شیطان نزدیک است» منتشر شد
  به گزارش حلقه وصل، کتاب «مرگ شیطان نزدیک است: دیدگاه اندیشمندان غربی درباره فروپاشی آمریکا» نوشته حسن قدوسی زاده از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد.


  مدت هاست که ناقوس فروپاشی تمدن غرب و به ویژه فروپاشی آمریکا به صدا در آمده و گوش ها صدای در هم شکستن استخوان های پوسیده غرب را می شنوند.
  از آن روز که غرب از دین و معنویت حقیقی فاصله گرفت و بنای مقابله با مکتب أنبیا را گذاشت و پشت به ارزش های الهی و انسانی کرد، غروب خورشیدش آغاز گردید و امروز و فردا است که این غروب تکمیل گردد و شب ظلمانی اش فرا رسد.
  بی توجهی به معنویت و عدالت اجتماعی، تبعیض نژادی، تبعیض جنسیتی، خانواده های متزلزل، قتل و غارت و خشونت، تجاوز جنسی به کودکان و زنان، همجنس بازی، دزدی، اعتیاد به الکل و انواع مواد مخدر، افزایش آمار طلاق، توریسم جنسی زنان و دختران، بنگاه های روسپیگری، سقط جنین و افزایش روز افزون فرزندان نامشروع، شیوع بیش از حد بیماری های روانی، سقوط عاطفه، روی آوردن به عرفان های کاذب و نو ظهور، افزایش شدید تعداد زندانیان و ده ها بحران اخلاقی ـ اجتماعی ـ فرهنگی دیگر نمونه هایی از فروپاشی تمدن استکباری غرب و در رأس آنها آمریکاست که در این کتاب به گوشه هایی از آنها بر اساس آمار و ارقام خود غربی ها اشاره خواهد شد.

  نویسنده در مقدمه کتاب می نویسد: «اصل بحث فروپاشی و سقوط تمدن غرب، مدت هاست که در کتاب ها، مجلات، مقالات اروپایی و آمریکایی مطرح شده و از چشم های تیزبین و منصف و حقیقت‏ بین دانشمندان آنها دور نمانده است. یکی از بهترین نظریه ها در این زمینه، نظریه آقای «کربی اندرسون»، دانشمند آمریکایی است که در مورد آسیب ‏شناسی و چگونگی فروپاشی تمدن ها بحث کرده و به صورت دقیق به نکاتی اشاره کرده که در مورد فروپاشی آمریکا کاملاً مطابقت دارد و در این کتاب به عنوان بحث مادر و اصلی مطرح شده است. تمام آمار و ارقام ارائه شده در کتاب، مربوط به منابع غربی و آمریکایی است.»
  کتاب «مرگ شیطان نزدیک است» در 6 فصل تنظیم و تدوین شده است: پیش بینی فروپاشی تمدن غرب از دیدگاه دانشمندان غربی، علل فروپاشی تمدن ها، نشانه ها و شاخص های فروپاشی خانواده ها در آمریکا، آسیب شناسی بحران معنویت در غرب، نشانه ها و شاخص های افول اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی در آمریکا، نشانه ها و شاخص های افول اقتصادی آمریکا.
  کتاب «مرگ شیطان نزدیک است» در 220 صفحه، قطع رقعی، دورنگ و شمارگان 1000 نسخه و قیمت 9000 تومان در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
  دفتر نشر معارف در حوزه آمریکاشناسی، تاکنون کتاب های «نیمه پنهان آمریکا» (شهریار زرشناس) و «یوسرائیل و صهیوناکراسی» و «گشت ارشاد در آمریکا» (هر دو از سید هاشم میرلوحی) و «افسانه سیاه: روایت اشغال آمریکای لاتین» (ترجمه و تحقیق جواد مزینانی) را منتشر کرده است و به زودی دو کتاب «شلاق حقیقت» و «هالیوود، قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه ها» (نوشته سید هاشم میرلوحی) را منتشر می کند.

  سیدهاشم میرلوحی نویسنده و استاد دانشگاه است، چندین کتاب درباره بحث حقوق بشر و آمریکا و دموکراسی آمریکایی دارد که می توان به کتاب های، «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم»، «آمریکا بدون نقاب» اشاره کرد.این روزها که بحث دموکراسی آمریکایی و ارتباط آمریکا با ایران و مذاکراتی که می گویند برد-برد است یا برد-باخت بر سر زبان ها، به سراغ میرلوحی رفتیم. میرلوحی کسی است که به شیفتگی و سخنان بعضی افراد که حتی در کسوت استاد در دانشگاه ها تدریس می کنند،  انتقاد دارد؛ کسانی که به گفته او حتی شیوه رفتارشان به گونه ای است که انگار آمریکا را می پرستند و هر چه که آنها بگویند سمعا و طاعتا قبول می کنند.
  با میرلوحی که سال ها در آمریکا زندگی کرده درباره ماهیت ایالات متحده و کتاب هایش صحبت کردیم که در ادامه می آید:
  **گرگ هایی که از اروپا به آفریقا هجوم بردند
  فارس: شما کتاب های متعددی درباره آمریکا و ماهیت آن دارید. ماهیت آمریکا چیست که شما در کتاب هایتان این قدر به سراغش رفته اید؟
  ماهیت آمریکا بر اساس 2 رکن ساخته شده است؛ قتل عام بومی های آمریکا یعنی سرخ پوست های آمریکا و به برده گرفتن آفریقایی ها. این ها به عنوان جمعی از گرگ ها از اروپا به آفریقا هجوم بردند، ساکنانش را دزدیدند و به عنوان برده از آن ها (در آمریکا) استفاده کردند.
  جنایتی که آمریکا در طول تاریخ مرتکب شده بسیار گسترده است و هر چه در کتاب ها و سخنانم می گویم بر اساس اسناد و مدارک خود آمریکایی ها است. مثلا اگر به کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم» مراجعه کنید با بخشی از این جنایت ها آشنا می شوید که همه بر اساس اسناد خود آمریکایی ها نوشته شده است.
  یا نمونه دیگر را می توانید در کتاب «رویای آمریکایی» بیابید که چه طور برده ها یا سرخ پوستان را از بین می بردند. کارهای ظالمانه ای مثل لینچ کردن یا مصلوب کردن فردی به اسم «وجی لنت»که قانون در دست خودش است، قاضی خودش است و مجری قانون هم خودش و در رابطه با سیاهپوستان مجاز به انجام هر کاری بود، مثل اینکه سیاه پوست را بگیرد به هر طریقی که بخواهند بکشد، آویزان کنند یا بدنش را آتش بزنند و ... از دیگر جنایت های اینها است.
  فارس: پس چرا بعضی ها این قدر شیفته آمریکا هستند و از آن مهم تر اینکه این چیزها که شما درباره آمریکا می گویید بر سر زبان ها نیست؟
  چون متأسفانه آمریکا همیشه چهره کریه خود را بَزَک (آرایش) شده نشان می دهد و خیلی ها سوابق آمریکا را نمی بینند و در دام آن می افتند. نسل جدید خیلی از قضایا را نمی داند اهل مطالعه هم نیست. کتاب شسته و رفته هم زیاد منتشر نشده، کسی هم نمی گوید جریان چیست.
  ** در آمریکا آزادی و دموکراسی نیست
  فارس: واقعا جریان چیست؟
  جریان این است که آمریکایی ها همواره صحبت از دموکراسی می کنند که خودشان هم ندارد. رئیس جمهور آمریکا توسط مردم انتخاب نمی شود. در اصل الکتورال کالج است. یعنی هیأتی رئیس جمهور آمریکا را انتخاب می کند و نه مردم. در کتاب «یوسرائیل و صهیوناکراسی: ایالات متحده اسرائیل و سلطه صهیونیسم بر مردم» به این قضیه پرداخته ام.
  یا مساله دیگر نبود آزادی در آمریکا است. در آمریکا آزادی واقعی نیست، آزادی در فحشا و فساد است. در ارتباط با آزادی بیان هم ،آزادی بیان مادامی هست که هیچ کس صدای شما را نشنود و این عین واقعیت است.
  فارس: مگر مایکل مور نبود که فیلم «فارن هایت 911» را درست کرد و خیلی ها هم صدایش را شنیدند؟
  اولاً زمانی که مایکل مور این فیلم را درست کرد حزب دموکرات پشتش بود. ثانیا مایکل مور در فیلمش دست روی نقاط حساس نگذاشته است. ثالثا فیلم مایکل مور را خیلی از آمریکایی ها نمی توانستند از نظر سنی ببینند، چون سن خاصی را تعیین کرده بودند. از طرف دیگر، اگر مایکل مور روزی جنایتی را که هم حزب دموکرات هم حزب جمهوری خواه در طول تاریخ مرتکب شده، به تصویر بکشد آن وقت معنای آزادی بیان را می بیند.
  **تا وقتی صدا شنیده نشود...
  فارس: اما به هر حال اعتراض هایی در این کشور وجود دارد که به راحتی برگزار و نشان داده می شوند.
  چون حکومت آمریکا با پنبه سر می برد. اگر فردی در آمریکا به دولت، فحش دهد، مسئله ای نیست. جلوی کاخ سفید چادر بزند و به رئیس جمهور آمریکا فحش دهد، باز هم مسئله ای نیست. البته اگر همان هم مسئله ای بشود برایش برنامه می ریزند.
  اینجا می خواهند نشان دهند آزادی است. ولی اگر فردی سخنران ماهری باشد و این فرد بتواند توده های مردم را علیه دولت آمریکا به حرکت در بیاورد برای او برنامه می ریزند تا صدایش شنیده نشود. کسی که چند تا فحش می دهد، کاری نمی تواند بکند.
  فارس: خود مردم آمریکا هم به همین وضوح و صراحت به این ماهیت معتقد هستند؟
  تا حدودی. مثلا «جسی ون چورا» فرماندار سابق ایالت مینسوتا کتابی نوشته است با عنوان «دسیسه  ای آمریکا و دروغ هایی که دولت آمریکا به ما گفته است». او در کتاب به نکته ای اشاره می کند و آن سخنرانی مارتین لوترکینگ در واشنگتن دی سی با نام «رویایی دارم» و کشته شدن او درست 13ساعت بعد از این سخنرانی است. دولت آمریکا هم در واکنش گفت ما او را نکشتیم و آدم مظلومی را به عنوان قاتل معرفی کردند و چندین دهه در زندان نگهش داشتند و در زندان هم مرد.
  حالا پس از چند دهه «جسی ون چورا» فرماندار ایالت مینسوتا این کتاب را نوشته است و می گوید چون دولت آمریکا نمی توانست با «مارتین لوتر کینگ و مَالکوم ایکس» مقابله کند این ها را کشت، حالا اگر ما آن زمان می گفتیم دولت آمریکا این کار را کرده است، کسی باور نمی کرد.
  **آمریکا چهره اش را بزک شده نشان می دهد
  فارس: متاسفانه در داخل آمریکا خیلی ها حقیقت را فهمیده اند اما باورش برای خیلی ها در داخل کشور مشکل است.
  بله. مثلا کودتای 28 مرداد را آمریکایی ها مرتکب شدند اما گفتند ما این کار را نکردیم. هر چه مردم ایران گفتند کار دولت آمریکا بود، آمریکا انکار کرد. چندین دهه گذشت بخش کوچکی از اسناد را منتشر کردند و بعد از انقلاب هم در کتب معتبر درسی آمریکا نوشته اند، کودتای 28 مرداد را با این شرح، ما انجام دادیم یا ساواک را در ایران ما بنا گذاشتیم و به همین صورت.
  اصل این است که آمریکا چهره کریه خود را بزک شده نشان می دهد اما دستش تا مرفق به خون مردم مظلوم دنیا آغشته است. با این وجود یک کراوات و یک ادکلن می زنند می گویند: برای شما آزادی آوردیم!
  **آمریکایی ها 5 هزار زن و دختر عراقی را دزدیدند
  فارس: و همین باعث فریب خیلی ها می شود؟
  بله. همه کار اینها همین است. از سال 1890 تا 2001 ارتش آمریکا 134 عملیات نظامی داشته و به 45 کشور حمله کرده است. یک نمونه اش ویتنام است و یک نمونه از جنایت های ویتنام اینکه یک روز تصمیم گرفتند 500 نفر را بکشند، این بر اساس اسناد خودشان افشا شده است. یکی از شاهدان عینی ماجرا نقل کرده است پس از این قتل عام، پسر بچه ای 3 یا 4 ساله از گودال زنده بیرون می آید اما او را هم می کشند و بعد با آسودگی بقیه غذایشان را می خورند! حالا هزاران جنایت مثل «میلای» در ویتنام بود و یک نمونه اش برجسته شد. هزاران جنایت در حلبچه عراق بود و یکی برجسته شد.
  در همین عراق 5هزار زن و دختر عراقی را از عراق خارج کردند به عنوان روسپی از آن ها استفاده می کنند. شعارشان هم این است برایتان آزادی آوردیم و از دست صدام نجاتتان دادیم.
  **سیستم بردگی مدرن آمریکا در سراسر دنیا
  فارس: علاوه بر این جنایت ها، جاسوسی آمریکایی را هم باید کنار دیگر مسائل بگذاریم که حتی صدای اروپایی ها را هم درآورده است. در کتاب هایتان به این مساله هم پرداخته اید؟
  بله در جلد دوم کتاب آمریکا بدون نقاب، به آن پرداخته ام که کتاب هنوز در دست ناشر است. این را هم بگویم که جاسوسی های آمریکا این نیست که فقط تلفن شما را کنترل شود حتی سطل آشغالتان را هم بررسی می کنند!
  این را هم بگویم «ادوارد اسنودن» برای سازمان سیا کار می کرد بعد که استخدام NSA آژانس امنیت ملی شد، یک سری قضایا را افشا کرد گفت: وجدانم نمی توانست آرام بگیرد. بعد هم یک باره افشا کرد که: 125 میلیارد مکالمه تلفنی، ایمیل، فکس را از جمعیت سراسر دنیا شنود کرده اند. درباره ایران هم گفت که 1میلیارد و 73 میلیون هزار مکالمه ضبط شده است.
  البته بدتر از همه این جاسوسی ها آمریکا به دنبال یک سیستم بردگی مدرن است که خود فرد هم این بردگی را نمی فهمد و نمی بیند. تمام مردم اروپا باید در آن سیستم بردگی مدرن قرار بگیرند و این زنجیر بردگی نامرئی است. تمام تلفن ها شنود می شود و جزئیات تمام قضایا را رصد می کنند. می دانند مردم راجع به چه صحبت می کنند؟ چه معاملاتی صورت می گیرد و چه معاملاتی نباید صورت بگیرد؟ می دانند چگونه یک حجم وسیع (اطلاعات) باید روی سر مردم خراب شود تا این ها برده آمریکا باشند.
  نتیجه ای این می شود که این برده های مدرن، فرهنگ، باورها و تمام هستی اش طبق میل آمریکایی می شود. ممکن است این فرد از کشور خود هیچگاه خارج نشده باشد اما نوع لباس، رفتار و فکر آنها را پیاده می کند. حتی این سیستم را برای مرد کشور خودشان هم پیاده کرده اند و در آمریکا تلفن مردم را از طریق NSA شنود می کنند و بیش از 2میلیون تلفن و فکس و ایمیل را در هر ساعت ضبط می کنند. این مباحث خیلی گسترده است و من در جلد 2 آمریکا بدون نقاب به آن پرداخته ام.
  **شیوه های ذوب مغزها
  فارس: این بردگی نامرئی را فقط از راه شنود اطلاعات مردم عملی می کنند؟
  من کتابی نوشته ام به نام «هالیوود مولدز ماینز» یعنی هالیوود قالب ریز و شکل دهنده افکار و اندیشه ها. در این کتاب گفته ام آمریکایی ها از راه ماهواره ها و فیلم های هالیوودی که در دست یهودیان صهیونیسم است، آن قدر مردم کشور مختلف از جمله ایران را بمباران می کند که هر گونه وابستگی دینی، اخلاقی، فرهنگی به تدریج از دست برود.
  یعنی مغز فرد به تعبیری مذاب می شود. اوایل ممکن است بگوید این فیلم مخالف اسلام و فرهنگ و ارزش های اخلاقی ما است ولی آن قدر بمباران می شود که او نیز از خیلی از وابستگی ها، تعهدها، ارزش هایش جدا می شود و آن مقوله برایش توجیه می شود.
  بعد این مغز مذاب شده را که دیگر هیچ وابستگی و قید و بند دینی، فرهنگی، سیاسی ندارد، می ریزند در قالبی که یهودیان صهیونیسم می خواهند و مغز این فرد در آن قالب شکل می گیرد. این فرد اصلاً از ایران خارج نشده است ولی از طریق ماهواره ای که در خانه اش هست، آن وابستگی دینی را به تدریج از دست داده است و مطالب فاسد و ضالّه بخشی از تار و پود فرهنگی و مواضع دینی و سیاسی او شده است.
  **نفت ما زیر شن های شماست
  فارس: و نتیجه همه این کارها برای آمریکا چیست؟
  پیاده کردن دکترین شیطان که در کتاب مفصل توضیح داده ام و رسیدن به ثروت و قدرت.
  من 3 کتاب را معرفی می کنم در همین رابطه
  1. «The fact book » کتاب حقیقت، از سازمان سیا 2010
  2. «Blood And Oil» خون و نفت
  3. «Resource wars» منابع جنگ
  بر اساس این کتابها 70 درصد ذخایر نفتی دنیا در کشورهای اسلامی است و فقط % 30 در کشورهای غیر اسلامی است. در بین کشورهای غیر اسلامی کشوری مثل ونزوئلا هم هست که دیگر نمی خواهد مثل گذشته زیر سلطه آمریکا باشد. اما سردمداران آمریکا رسما می گویند «نفت ما زیر شن های شماست» یعنی نفتی که در سرزمین های شما هست مال شما نیست، مال ماست. و این جمله به قدری شفاف است که هم در کتب ها آمده و هم کمدین مشهوری در آمریکا بر اساس آن برنامه اجرا کرده است.
  **بیش از 4میلیون و800 هزار نفر را در جا کشته اند
  فارس: و به نظر می رسد این بهانه اصلی این همه جنگ و حمله و تجاوز است؟
  بله. آمریکا هر زمان که دوست داشته باشد به هر کشور که دوست داشته باشد حمله می کند. در طول تاریخ این گونه بوده است. آمریکا به بهانه های واهی به کشورهای مختلف حمله می کند و کلی جنایت ثبت شده دارد. اینها چیزهای قابل انکار نیست. در ویتنام 2میلیون نفر و در کامبوج و لائوس نیز بر اثر حمله آمیرکا 2میلیون نفر کشته شده اند. 600هزار نفر در فیلیپین، 205 هزار نفر در هیروشیما و ناکازاکی در جا کشته شده اند و در مجموع بیش از 4میلیون و800 هزار نفر را در جا کشته اند.
  در مجموع اگر بخواهم سخنانم را جمع بندی کنم یک پیشنهاد دارم و آن اینکه به پاتوق کتاب در چهار راه کالج مراجعه کنید و مجموعه خیلی خوبی از کتاب ها درباره آمریکا را آنجا بیابید. یکی از این کتاب های خوب هم که مقام رهبری درباره اش صحبت کردند همین کتاب «ریشه ها» است که در آمریکا خیلی وقت پیش چاپ شده و حتی سریالش را درست کرده اند.
  **مساله سلاح هسته ای بهانه است
  فارس: با توجه به این تحلیل که شما ارائه کردید و اینکه همه را مجبور می کنند به ساز آنها برقصند، ارزیابی شما از نتیجه مذاکره ایران با کشورهای اروپایی و آمریکا چیست؟
  اول از همه بدانید استادان اصلی این قضیه (روش مذاکره ای که آنها دیده نشوند) یهودیان هستند و البته آنها فوت و فن های اصلی را رو نمی کنند، هر چند کتاب هایی در این باره نوشته اند، ولی فوت کوزه گری را رو نمی کنند. این را باید پذیرفت که تمام تماس ها قبل از مذاکره شنود شده است و دقیقاً می دانند شما چه در چنته دارید و چه می خواهید بگویید و ... اما در مقابل نقش بازی می کنند.
  این برای خیلی ها واضح است که مساله سلاح هسته ای بهانه است خود آمریکایی ها می گویند ایران 300 سال گذشته به هیچ کشوری حمله نکرده است، چون ما اصلاً این طوری نیستیم، هدف این ها جمهوری اسلامی و اسلام ناب است که باید کاملاً نابود شود.
  آنها می گویند شما می توانید یک تسبیح بلند داشته باشید 24 ساعته هم در سجده باشید و ما با شما مشکلی نداریم ولی صحبتی از اسلام ناب نکنید. می گویند شما باید به ما اجازه دهید ما خون شما را بمکیم و اگر اجازه ندهید تروریست هستید. نفتی که زیر پای شماست مال ماست. کاپیتولاسیون اجرا شود و ... اگر بگویید نه، شما مشکل دارید.
  **بعضی ها افتادند در دام آمریکا
  هر روز دنبال یک چیز هستند اگر شما از همه چیز بگذرید بگویید ما اصلاً نه تنها غنی سازی اورانیوم را نمی خواهیم بلکه تمام نیروگاه های برقی خود را هم می بندیم، خیال می کنید دست بردارند؟ نه آنها دنبال یک چیز دیگر هستند. یک بهانه دیگر. منتها بعضی ها افتادند در دام آمریکا. خیال می کنند اگر تسلیم شویم تمام می شود.
  مقام معظم رهبری اخیرا صفت هایی را درباره اینها به کار بردند که واقعاً این طوری هستند. وحشی  هستند. هر چه قدر در تاریخ کنکاش  کنید می بینید که این مطلب درست است.
  منتها شیوه شان به گونه ای است که بدون اینکه خود اشخاص بفهمند کم کم او را به سمت و سویی می برند که ابتدا برای خودش هم قابل تصور نیست. یکی از تصویرهایی که من در کتاب یوسرائیل آورده ام، تصویر زن اسحاق رابین است که یاسر عرفات خم شده و دست او را می بوسد.
  . او را به سمتی هدایت کردند یا مجبور ساختند که شاید در دوران جوانی اش، برای خودش هم غیر قابل تصور بود که در آینده اینگونه عمل کند و آخرش هم او را کشتند. می خواهند از همه ،چیزی شبیه یاسر عرفات بسازند. صحبت از مذاکره بُرد بُرد است اما در اصل برد و باخت است. آمریکا ببرد و کشورهای دیگر ببازند. امکان دارد در این معاملاتشان مقداری خرده نان جلومانده به طرف مقابل بدهد ولی در عوض گوهری را از دست او خارج می کنند. خیلی خلاصه بگویم اینکه اگر فردی با شیطان مذاکره کند؛ شیطانی که خداوند در قرآن او را «عَدُوٌ مُبین» دشمن آشکار می خواند، باید بداند شیطان حق و حقوق او را نمی دهد.
  **آمریکایی ها با کفار مکه متفاوت هستند
  فارس: بعضی ها امروز را با زمان پیامبر و صلح حدیبیه مقایسه می کنند که در آن زمان به لحاظ عرف دیپلماسی گفتند که ما باختیم و مشرکان بردند ولی نتیجه نهایی به سود پیامبر بود، شما این دو زمان را چه قدر شبیه می بینید؟
  با شناختی که از آمریکا و صهیونیست ها دارم این ها با کفار مکه آن زمان کاملاً متفاوت اند. امکان دارد شما امروز را با دوران مختلف مقایسه کنید و بگویید قوم لوط این جنایت را می کردند، قوم ثمود یک چیز خاص دیگر را انجام می دادند که در راستای اهداف شیطان بود ولی الان مجموعه تمام کثافات و جنایات در آمریکا جمع است. اگر آمریکا در دست مسیحی ها بود و با آمریکای مسیحی طرف بودیم، قضیه خیلی فرق می کرد. ولی چون عنان قضیه در دست صهیونیست ها است کاملاً متفاوت است. من به این نکته اشاره کنم که اسناد غیر قابل انکاری وجود دارد که حمله آمریکا به عراق در راستای تحقق اهداف اسرائیل بود. الان وضعیت آمریکا را به صورتی در آوردند که شما هیچ فردی را حتی از مسئولان جمهوری اسلامی نمی توانید نام ببرید و بگویید این فرد را اگر به عنوان رئیس جمهور آمریکا بگذاریم می تواند قضایا را حل کند!
  **خنجرشان را تا دسته در پشت شما کرده اند اما روی شما را می بوسند!
  اصلاً خیلی از افرادی که برای یهودیان صهیونیسم خدمت کردند بخواهند کاری را انجام دهند نمی توانند. جورج بوش چقدر به این ها خدمت کرد. اوباما را خودشان آوردند روی کار و باقی این ها هم به همین صورت. 65 نفر از افرادی که در کابینه کلینتون و کاخ سفید بودند یهودیان صهیونیسم بودند، لیست آن هست.
  در مجموع ای کاش آمریکایی ها مثل کفار مکه بودند و قراردادی که با آن ها می بستیم، به آن عمل می کردند، قراردادی که ایران در الجزایر بست به کجا رسید؟ به کدام مفاد قرارداد عمل کردند؟ چقدر از دارایی جمهوری اسلامی را پس دادند؟ اینجا بد نیست درباره عدل و انصاف آمریکا چیزی بگویم. اگر آن گونه که کفار مکه قید و بند داشتند و به آن عمل کردند، همین قید و بند را اگر آمریکایی ها داشتند و به آن عمل می کردند وضع متفاوت بود ولی این طور نیستند. این ها با پنبه سرمی برند.
  خنجرشان را تا دسته در پشت شما کرده اند اما به شما می خندند. روی شما را می بوسند می گویند: I LOVE YOU .
  شما می گویید سوختم می گویند I Love You . من در کتاب آمریکا بدون نقاب موارد مختلفی را در ارتباط این قضایا حتی مذاکره با یهودی ها نوشته ام.
  در مجموع همه تعاملات آمریکا مرتبط منافعشان و به خصوص صهیونیست ها است. اما ببینید چند درصد مردم دنیا را آمریکایی ها تشکیل می دهند؟ و چند درصد از انرژی دنیا در آن جا مصرف می شود و چه اسرافی می کنند و چگونه خون ملت های دیگر را می مکند. البته چوب خدا صدا ندارد، الان چوبی می خورند که متوجهش نیستند. با دست خودشان گور خود را می کنند و ما معتقدیم به «و مکروا و مکر الله و الله خیرٌ خیر الماکرین».
  فارس: موضوع قشنگی است. کمی هم درباره نشانه های افول آمریکا صحبت می کنید؟
  بسیاری از صاحب نظران آمریکایی  معتقدند آمریکا تا سال 2025 و قبل از آن کارش تمام می شود. البته آنها از جنبه اقتصادی و اجتماعی بررسی می کنند و معتقدند تا 12 سال دیگر این وضعیت اقتصادی، آمریکا را به زمین خواهد زد.
  الان بیش از (17 تریلیون دلار) بدهی دارند. تا چه زمانه می خواهد با ایجاد ترس و تبلیغات قیمت دلار را بالا نگه دارند؟ مشکلات اجتماعی داخل آمریکا هم مساله مهم دیگری است که باعث تزلزل در ساختار این کشور شده است.
  ویرایش توسط شهداي اروند : سه شنبه ۰۹ شهریور ۹۵ در ساعت ۲۲:۰۸
  یاران شتاب کنید ،
  گویند قافله ای درراه است .میگویند که گناه کاران رانمی پذیرند ؟
  آری گناه کاران را دراین قافله راهی نیست ..
  اما پشیمانان را می پذیرند

 16. #46
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,600

  پیش فرض

  هشدار شدیدالحن مشاور امنیت ملی ترامپ به تهران: ایران به جای قدردانی، گستاخ تر شده است

  مایکل فلین مشاور امنیت ملی ترامپ به ایران برای آزمایش موشکی اخیر هشدار شدیدالحن داد.


  فلین که در حاشیه نشست خبری شان اسپایسر، سخنگوی کاخ سفید حاضر شده بود، گفت: اقدامات اخیر ایران، از جمله شلیک تحریک آمیز یک موشک بالیستیک و حمله به یک شناور نیروی دریایی عربستان سعودی توسط شبه نظامیان حوثی مورد حمایت آن کشور، تاکیدی است بر آنچه جامعه جهانی باید از آن آگاه باشد و آن نقش بی ثبات کننده ایران در سطح خاور میانه است.
  فلین افزود: علاوه بر این، شلیک این موشک بالیستیک نادیده گرفتن قطعنامه ۲۲۳۱شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز محسوب می شود که از ایران می خواهد از هر نوع فعالیتی در رابطه با موشکهای بالیستیک قادر به حمل کلاهک هسته ای، و آزمایش چنین موشکهایی، اجتناب کند.
  به گفته مشاور امنیت ملی ترامپ، این موارد تنها تازه ترین موارد یک اقدامات مشابه ایران ظرف ۶ ماه گذشته است که طی آن، نیروهای حوتی آموزش دیده و تجهیز شده توسط ایران به شناورهای نیروی دریایی امارات متحده عربی و عربستان سعودی حمله کرده اند، و شناورهای ایالات متحده و متحدانش را در حین گشت زنی در دریای سرخ تهدید کرده اند.
  وی با انتقاد از عملکرد دولت قبل و تغییر خط مشی دولت جدید در قبال ایران گفت: دولت اوباما از واکنش مناسب به اقدامات تحریک آمیز ایران باز ماند. اقداماتی از قبیل انتقال سلاح، حمایت از تروریسم و نقض عرفهای بین المللی. دولت ترامپ این اقدامات ایران را که امنیت، شکوفایی و ثبات منطقه و ورای آن را تهدید می کند و جان آمریکاییان را در معرض تهدید قرار می دهد را محکوم می کند.فلین خاطرنشان کرد: پرزیدنت ترامپ شدیدا منتقد توافقنامه های که بین دولت اوباما و ایران منعقد شده متعددی است و همچنین از سازمان ملل متحد به خاطر ضعف و بی تاثیری آن در برابر آن کشور انتقاد کرده است. ایران به جای قدردانی از آمریکا به خاطر آن توافقها، گستاخ تر شده است. از امروز، ما (اقدامات) ایران را رسما ً تحت نظر قرار می دهیم.  آزمایش موشکی ایران

  هشدار اخیر این مقام ارشد آمریکایی بعد از آزمایش موشکی روز یکشنبه ایران است. ابتدا مقام های ایران این آزمایش موشکی را تایید نکردند اما روز چهارشنبه ۱۳ بهمن، وزیر دفاع ایران آن را تایید کرد و گفت که این آزمایش موشکی «هیچ مغایرتی با برجام و قطعنامه ٢٢٣١ ندارد.»
  تایید آزمایش موشکی بعد از واکنش شورای امنیت سازمان ملل متحد صورت گرفت.
  روز سه شنبه، جلسه اضطراری شورای امنیت سازمان ملل متحد برای بررسی آزمایش موشکی اخیر ایران برگزار شد و آزمایش ایران را تایید کرد.
  نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل این آزمایش موشکی را «مطلقا غیرقابل قبول» خطاب کرد و گفت این آزمایش تخطی از قطعنامه ۲۲۳۱ شواری امنیت است که در سال ۲۰۱۵ به تأیید رسیده و امضا شده است.
  وی گفت: قطعنامه سال گذشته صادر نشده که صرفا این کار انجام شود بلکه آنها باید بدانند که این کار را کردیم تا به آن احترام گذاشته شود.
  خانم هیلی افزود: می خواهیم مطمئن شویم ممنوعیت تصویب شده رعایت شود. دولت ما بر چنین رخدادهایی چشم نخواهد بست. ما قدرتمند عمل می کنیم و صدایمان بلند خواهد بود.
  با اینکه با توافق ایران و غرب، تحریم های بین المللی هسته ای علیه ایران برداشته شد، اما هنوز تحریم های موشکی و آنچه حمایت ایران از تروریسم نامیده می شود، ادامه دارد.
  شورای امنیت سازمان ملل ایران را از آزمایش موشک های بالستیک که قابلیت حمل سلاح اتمی دارند، برحذر داشته اما مقام های ایران می گویند آزمایش موشکی آنها جنبه دفاعی دارد.
  روز دوشنبه ۱۱ بهمن، فاکس نیوز به نقل از یک مقام آمریکایی ادعا کرد که ایران روز یکشنبه یک موشک بالستیک موسوم به موشک «خرمشهر» آزمایش کرده است. براساس این گزارش، این آزمایش در یک سامانه موشکی در نزدیکی سمنان انجام شده است.
  براساس قطعنامه شماره ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل، ایران از انجام آزمایش موشک های بالستیک با قابلیت حمل کلاهک هسته ای ست منع شده است.


  پیشتر «باب کورکر» رئیس کمیته روابط خارجی سنا و اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کردند آمادگی دارند تا در همکاری تنگاتنگ با دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تحریم های اقتصادی جدیدی علیه ایران اعمال کند.

  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات