کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: هارپ چیست ؟

 1. #1
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض هارپ چیست ؟

  یا ستارالعیوب

  اگر چه این مسئله یک مسئله ی جدید و در عین حال به اثبات رسیده است، ولی با این حال در مورد آن تبلیغاتی انجام نمی شود.

  آیا می دانید هارپ چیست ؟
  ویرایش توسط راحل : شنبه ۲۲ تیر ۹۲ در ساعت ۱۹:۴۶

 2. #2
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  به گزارش «شیعه نیوز»، هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.  به صدای هارپ گوش دهيد

  ( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناطيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)

 3. #3
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  آیونوسفیر چيست و کجاست؟
  لایه ی آیونوسفیر در بالاترین لایه ی اتموسفیر (Atmosphere) قرار دارد.
  این لایه تشعشات خطرناک "ماورای بنفش" و "اکس ری" خورشيد را جذب کرده و مانند سقفی از ورود آنها به زمين جلوگيری می نمايد تا زندگی بر روی کره زمین امکان پذیر گردد. همچنین به دليل محیط الکتریکی موجود در آيونوسفير از اين لايه برای انعکاس امواج رادیوئی به اطراف زمین استفاده می شود. اگر این لایه به هر دليلی دچار اختلال شود تاثيرا ت بسیار زیادی بر روی زمین گذاشته و زيستن را مختل می کند.

  لايه آيونوسفير چه ارتباطی به هارپ (HAARP) دارد؟

  سیستم هارپ (HAARP) طوری طراحی شده است که بر روی آیونوسفیر تاثير مستقيم داشته باشد. از نمونه های اين تاثيرات قرمز و گداخته شدن و يا ذره بينی نمودن لايه را ميتوان نام برد.
  این سیستم در حال حاظر از یک مجموعه آنتن های مخصوص (١٨٠ برج آنتن آلومنيومی به ارتفاع ٥٠/٢٣متر) تشکيل و برروی زمينی وسيعی به مساحت ٢٣٠٠٠ متر مربع در آلاسکا (Alaska) نصب گرديده است.
  این آنتن ها امواج مافوق کوتاه ELF/ULF/VLF را تولید و به آیونوسفیر پرتاب می کنند.


 4. #4
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  آنتن های هارپ (HAARP) در آلاسکا

  اصولا امواج آنتن ها پس از اصابت به آيونوسفير و بازگشت به زمين قادر اند نه تنها به عمق دريا بروند بلکه فرا تر رفته و به اعماق زمين نيز وارد ميشوند و عملکرد آن بمانند "راديو ترموگرافی" (Radio Thermography) است که امروزه ژئولژيست ها برای اکتشافات مخازن مختلف شامل گاز و نفت استفاده می کنند. وقتی يک موج کوتاه "راديو ترموگرافی" به داخل زمين فرستاده ميشود به لايه های مختلف برخورد کرده و آن لايه ها را به لرزه می آورده و از لرزش صدايی با فرکانسی مخصوص توليد و به سطح زمين باز ميگرداند و ژئولژيست ها از صدای بازگشتی قادرند مخازن زيرزمين را شناسايی کنند.

  با اين تفاوت که راديو ترموگرافی سيستمی است که با قدرتی به کوچکی ٣٠ وات لايه های زير زمينی را به لرزه درمی آورد و حال آنکه هارپ سيستم فوق الاده پیشرفته تری است که همان لايه های زمين را می تواند با استفاده از قدرتی برابر با ١,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (یک میلیارد) تا ,١٠,٠٠٠,٠٠٠,٠٠٠ (ده میلیارد) وات بلرزاند! بدیهی است که هر چقدر قدرت امواج بیشتر می شود, تاثیراتش بر روی آیونوسفیر و اثرات ذره بینی آن بالاتر می رود. هدف از استفاده از این قدرت چیست؟

  از نمودار فوق متوجه می شويد که آيونوسفير گداخته شده (به رنگ قرمز ديده می شود) و سپس مثل يک قلب شروع به تپش ميکند و از اين تپش ها،
  فرکانس های فوق کوتاه توليد شده که پس از اصابت به زمين به داخل آن نفوذ مينمايد و در توضیحات زیر مشاهده خواهید کرد که چگونه از اين فرکانس فوق کوتاه و نيرومند، زمين زلزله و خرابی توليد ميگردد.

  برای درک چگونگی ايجاد زمين لرزه يک مثال بزنم: وقتی شخصی صحبت ميکند، اول تارهای صوتی او ميلرزند (مثل لرزش های ايجاد شده در آيونوسفير).
  از اين لرزش فرکانس صوتی توليد شده و پس از اصابت به پرده گوش شنونده، پرده گوش او را ميلرزاند (مثل به لرزه در آوردن لايه های زير زمين به سبب اصابت فرکانس های توليد شده از آيونسفير) و سپس در گوش صدا توليد شده و شنونده آنرا به شنود.

  با کمی فکر کردن می توان متوجه این شد که تکنولوژی هارپ "با ويژگی معادن يابی" برای پیدا کردن مخزن های گازی و نفتی ساخته نشده است! زیرا برای پیدا کردن مخازن نیاز به یک میلیارد وات نیست و يک ترموگراف برای اين کار کافيست. با توجه به تاثیرات هارپ بر روی آیونوسفیر و نهایتا تاثیرات آن بر روی زمین و وضعیت آب و هوا، می باید در مورد این تکنولوژی کمی جدی تر فکر کنیم. این تغییرات شامل خشکسالی در مناطقی که تا به حال بی سابقه بوده است، بارندگی های سیل آسا در جاهایی که به خشک بودن معروف هستند، طوفان ها و سونامی ها و ساده تر از همه ایجاد زلزله را ميتوان برای هارپ به شمار آورد.

  ناگفته نماند که امواج بازگشتی از آيونوسفير، پس از ورود به عمق دريا ميتوانند صدمات جانی برای موجودات دريايی، به خصوص نهنگ ها و دلفین ها را در بر داشته باشند.
  ویرایش توسط راحل : شنبه ۲۲ تیر ۹۲ در ساعت ۱۹:۴۳

 5. #5
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  برخی از کاربرد های هارپ

  ١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد.
  ٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.

  ٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

  ٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان .

  ٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.

  ٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.

  ٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری ، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

  ٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).

  ٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.

  ٩- ايجاد ديوارهای راديويی ضد هواپیما و ضد موشک.

  می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

  با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيری از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.

 6. #6
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-خرداد-۱۹
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  10,068

  پیش فرض

  با سلام. ببخشید که اسپم میدم وسط مبحث
  آیا صحبت هایی که در مورد زلزله های اخیر (یک سال گذشته حتی زلزله بم) در این مورد پدیده هارپ هست ، تایید میشوند؟
  ممنون


  ما زنـ-ـ-ـده به آنیـــم که آرام نگیریم
  موجیم که آسودگی ما عدم ماست


  تا یار که را خواهد و میلش به که باشد........

  الهی هیچ مسافری از رفیقهاش جا نمونه .... آمین

 7. #7
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  مطالبش رو میذارم
  البته دقیق نمیدونم تا چه اندازه قابل استناد و علمیه....
  لااقل برا اطلاعات عمومی خوبه

 8. #8
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  ايجاد زلزله توسط هارپ

  در ابتدا نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه هایی که در بیست سال اخیر در ایران رخ داده اند. این اطلاعات را از وب سایت "پژوهشگاه زلزله شناسی ایران" به دست آوردم. این نمودار با توجه به تعداد زمین لرزه های بالای 3 ریشتر تهیه گردیده است.

  نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالیست که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است.  همان طوری که مشاهده می کنید، تعداد زمین لرزه هایی که در ایران در بیست سال اخیر آمده است رو به بالا بوده. محاسبات من اینگونه نشان ميدهد که:
  ٧/٢٠٨ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
  ٤/٦٣٩ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
  افزایش در دهه اخير برابر با : ٤/٢٠٦ درصد

  برای مقایسه نگاهی می کنیم به تعداد زمین لرزه های بیست سال اخیر در نیوزیلند که یکی از زلزله خیز ترین کشورهای دنیا می باشد. اطلاعات را از وب سایت "جی ان اس - نیوزیلند" به دست آوردم.  ٣/١٥٥٩٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
  ٢/١٥٢٠٦ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
  کاهش در دهه اخير برابر با: ٤٦/٢ درصد

  اگر به نمودار زلزله در آلاسکا، که مجموعه ی هارپ در آن واقع است دقت کنیم متوجه افزایش بسیار غیر طبیعی را در سال ١٣٨١ مشاهده می کنیم که تعداد زمین لرزه ها به یکباره چهار برابر سال های قبل می شود. این تغییر ناگهانی شاید به دلیل آزمایشات تحقیقاتی مسئولین هارپ در این ایالت باشد. اطلاعات زير از از وب سایت "مرکز اطلاعاتی زمین لرزه آلاسکا" به دست آمده است.  ٩/٤٧٧٣ میانگین بین دهه ی ١٣٦٧-١٣٧٧
  ٤/١٨٦٥٨ میانگین بین دهه ی ١٣٧٧-١٣٨٧
  افزایش در دهه اخير برابر با : ٨/٢٩٠

  چرا درصد زلزله ها در عمق ١٤ کيلومتر در ایران اينگونه بالا رفته اند؟

  در حين جستجو ها به يک عدد ويژه ای برخورد کردم که به نظرم غير واقعی رسيد. سئوالی برايم پيش آمد که چگونه اغلب زمين لرزه ها در چند سال اخير در ایران در عمق ١٤ کيلومتر اتفاق افتاده اند؟ و وقتی نگاهی به دهه قبل انداختم متوجه شدم که عملا درصد زمين لرزه ها در این عمق يا صفر بودند و يا حد اکثر تا دو درصد.
  ياد آور می شويم: زمين لرزه های خطر ناک در لبه های "رگه گسل" يا "Fault lines" توليد ميگردند.

  ارگ بم چه شد؟

  در اواخر آذر ماه ١٣٨٧ در اینترنت به دنبال مطالبی در مورد زلزله در ایران بودم، که به تالار گفتگو وب سایت پی سی ورلد رسیدم. در آنجا به مطلبی که شخصی با نام "عادل کهن" (adelkohan) در مورد وقوع زلزله های پی در پی بندر لنگه نوشته بود برخورد کردم که در زير مشاهده می کنيد:

  من ساکن بندرلنگه هستم، شهری کوچک در کنار خلیج فارس.
  دو هفته قبل زلزله زیاد میومد که کمتر از 3 ریشتر بود. این زلزله ها تا دو هفته ادامه داشتند. در موقع زلزله بعضی از قسمت های دریا برای چند لحظه قرمز میشد و در این دو هفته ماهی ها میمردند و بعضی ها هم سوخته بودند. بعد چند روز بوی بد (مثل بوی فاضلاب) از طرف دریا به سمت شهر اومد.
  در اخبار استان گفته بود که این به خاطر جلبک های سمی در دریا است (که من در این ٢٧ سالی که در بندرلنگه بودم جلبک سمی نشنیده بودم). بعد از این اعلام کرد که ماهی های بعضی مناطق استان را کسی مصرف نکند.
  من یک تکه از فیلم حادثه عجیب که در دریا رخ داده می گذارم و نگاه کنید.
  من خودم وقتی یک هفته زلزله پشت سر هم میکرد گفتم حتما کوه آتشفشان توی دریا است. حالا نظر دوستان چیه...


  برای تماشای این فیلم کوتاه به اینجااشاره کنید.
  این کلیپ کمتر از یک دقیقه است و تماشای آن به شما توصیه می شود. هنگام تماشا به قرمزی روی سطح آب دقت کنید.

 9. #9
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  دلفین ها چه شدند؟

  در سال ١٣٨٦ , ١٥٢ دلفین در خلیج فارس به طور غیر منتظره در دو نوبت به فاصله یک ماه مرده و به ساحل دریا کشیده شدند. دسته ی اول شامل ٧٩ دلفین و دسته دوم هم ٧٣ دلفین بود.

  دلیل های مختلفی برای مرگ این دلفین ها آورده شد ولی اگر از من می پرسید هیچ کدام قانع کننده نیستند. این دلفین ها کاملا مشخص است که سوخته اند! اینکه "خودکشی" کرده اند، یا اینکه به خاطر "فعالیت های صیادی" مرده اند جوابگوی سوختگی بدن های آنها را نمیدهد!

  به گزارش خبرگزاری آفتاب "علت مرگ ٧٣ دلفین دیگر كه یك ماه پس از حادثه نخست رخ داد را نیز این كارشناسان بین المللی در گزارش خود، ‘عوامل طبیعی’ اعلام كرده اند كه در این گزارش هنوز عوامل طبیعی ناشناخته است و می تواند ‘شوک’ یا ‘استرس’ باشد كه در نتیجه آن یكی از دلفین ها به سمت ساحل آمده و مابقی نیز به دنبال آن آمده اند یا یكی از آن ها برای شكار ماهی به سمت ساحل آمده و بقیه نیز آمده اند و در ساحل كه شیب ملایمی دارد، گیر كرده اند." ٢/١٢/١٣٨٦

  آیا پاسخ به سئوال مرگ دلفین ها در خیلج فارس "هارپ" نیست؟
  آیا این اثر سوختگی نیست؟

  هارپ (haarp) یک پروژه ايست که مسئولين اعلام کردند برای "بررسی و تحقيق" درباره لایه ی آیونوسفیر بر پا شده است. ولی در واقع اين يک سلاح پیشرفته ی جنگی جدید است که کلیه ی اسلحه های صده ی قرن بیستم را فلج می کند.

  هزینه های این پروژه مشترکا از طرف نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا است. لازم به یادآوریست که سیستم "هارپ" در کشورهای گرین لاند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سيستم راديويی هواپيما ها و نهايتا سقوط آنها استفاده ميگردد.

 10. #10
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-دی-۰۲
  محل سکونت
  کربلا
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,607

  پیش فرض

  ایول!خیلی تو کفش بودم!همون موقع که زلزله میومد شنیدم ازش ولی وقت نکردم در موردش تحقیق کنم!
  ممنون

 11. #11
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-دی-۰۲
  محل سکونت
  کربلا
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,607

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط راحل نمایش پست اصلی
  برخی از کاربرد های هارپ

  ١- ايجاد موج Extreme Low Frequency) ELF) با فرکانس از ١ تا ٢٠ هرتس به توسط آيونوسفير، که با برخورد امواج هارپ توليد شده و سپس به زمين فرستاده می شود و تا اعماق ٣٥ کيلومتری زمين نفوذ نمايد که پس از برخورد به لايه های مختلف زير زمينی توليد صدا نموده و در پی آن ايجاد زلزله می نمايد.
  ٣٠ دقیقه قبل از زلزله ی سیچوان (Sichuan) در چين در سال ٢٠٠٨، واکنش گذاختگی آیونوسفیر در آسمان مشاهده میشد و در پی آن زلزله هولناک ٨ ریشتری در آنجا بوقوع پیوست.

  ٢- با قابلیت تکنولوژی "ترموگرافی" می تواند کلیه اطلاعات معدن های زیر زمینی کره زمین را در اعماق کم شناسایی کند و کلیه تاسیسات زیر زمینی کشورهای دیگر را دقیقا زیر مطالعه قرار دهد.

  ٣- ايجاد سونامی، خشکسالی، آتش فشان، سيل ها، طوفان هايی نظير طوفان کاترینا در نیواورلئان (New Orleans) طوفان گانو عمان .

  ٤- انتقال نيروی برق از محل تاسيسات هارپ به نقطه ی ديگر از زمين و همچنين انتقال برق از زمين به ماهواره ها.

  ٥- ايجاد اختلال و کنترل فرکانس های نوری مغز در سطوحی به وسعت شهرها و کنترل انسانها از راه دور و ايجاد "غش" و توليد "وهم" در مغز انسانها.

  ٦- ايجاد اختلال در جريان برق و قطع برق شهری و اختلال در کار کامپيوتر هواپيماهای مسافربری ، جت های جنگنده، کشتی ها، زير دريايی ها و غيره.

  ٧- ايجاد انفجار های عظيم زیر زمينی با قدرت بمب های اتمی و بدون توليد اشعه های راديو اکتيو (Radioactive).

  ٨- اختلال درعملکرد طبيعی آيونوسفير که چرخش زمين را در کنترل دارد. احتمال بسيار ميرود که درصورت دستکاری های متناوب تاثيراتی در حرکت چرخشی زمين ايجاد گردد، بدين صورت که يا چرخش را سرعت بخشيده و يا کند نمايد.

  ٩- ايجاد ديوارهای راديويی ضد هواپیما و ضد موشک.

  می توان به راحتی گفت که همه اسلحه های جنگی معمول و متداول امروزه در مقابل با اين تکنولوژی جديد کاملا متروکه به شمار ميايند به گونه ای که "هارپ" ميتواند با يک عملکرد کليه کامپيوتر های يک هواپيما را از فواصل دور از کار انداخته و آنرا سقوط دهد.

  با دقت متوجه ميشويد هارپ استفاده های زیادی بعنوان تهديد و يا سرکار گذاشتن کشورها دارد. مثلا می خواهند به کشوری حمله کنند در اين صورت برای جلوگيری از مزاحمت احتمالی کشور همسايه برای آنها زمين لرزه آورده و با سرکار گذاشتن آن کشور، برنامه های شوم خود را اجرا کنند.
  خیلی جالبه

 12. #12
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۱۱
  محل سکونت
  خونه دارم توی دشت کربلا....
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  208

  پیش فرض

  وووووووی چه خارجی!!!!!!!
  میگویم!!!!!
  دم افطار عجب میچسبد
  رطب تازه بین الحرمین......
  جرعه ای آب به لب..... میگویم
  به فدای لب عطشان حسین

 13. #13
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  روياي مشترك 2020

  از نظر برخي كارشناسان رد پاي اصلي پروژه هايي چون هارپ را مي توان در پروژه اي بزرگ تر به نام "روياي مشترك 2020 " ، سراغ گرفت .
  اين پروژه عنوان برنامه مطالعات نظامي و محرمانه آمريكا تا سال 2020 است كه هدف اصلي آن ساخت سلاح هايي با قدرت تاثير گذاري گسترده است كه موضوع در اختيار گرفتن " دانش دما " و "كنترل انديشه " انسان ها به وسيله امواج الكترومغناطيس هدف اصلي آن است.

  تا كنون درباره پروژه هايي چون تاثيرات امواج الكترومغناطيس بر ذهن انسان و نيز دانش دما در كاربردهاي نظامي هيچ مدرك و سند علمي قابل استنادي نيست ، اما برخي گزارش ها و نيز اظهارات برخي صاحب نظران درباره اين پروژه ها رسانه ها را درباره آن حساس ساخته است .

  تحقق روياي مشترك 2020 براي آمريكا به اين معنا است كه اين كشور كنترل كامل شرايط اقليمي براي ايجاد تغييرات دلخواه در گوشه و كنار جهان و نيز توانايي تاثير گذاري بر ذهن انسان ها به منظور ايجاد تاثرات دلخواه را خواهد داشت.

  اين موضوع كمي رويايي به نظر مي رسد و بيشتر به فيلم هاي تخيلي هاليوودي مي ماند اما نبايد از ياد برد كه تنها 2 قرن پيش پرواز انسان در آسمان يك رويا بود و بسياري از تكنولوژي ها و پيشرفت هاي علمي امروز براي انسان هاي چند دهه پيش در حد فراتر از رويا قرار داشت و انسان هاي چند دهه پيش حتي تصور برخي پيشرفت هاي امروز بشر را در مخيله خود هم نداشتند .

  با اين حال براي ارزيابي اين ادعاها بايد واقع گرا بود و از نگاه احساسي و بزرگ نمايي هاي اغوا گر دوري كرد .

  طبق بسياري از اسناد و شواهد وزارت دفاع آمريكا سالانه دهها ميليارد دلار صرف تحقيقات مي كند و وقتي چنين امكان مالي و علمي وجود دارد چرا نبايد تصور كرد كه بخشي از اين مطالعات كه براي ساخت سلاح ها و ابزارهايي بسيار پيشرفته است به صورت محرمانه انجام مي شود ؟

  و اتفاقا از نظر برخي محققان حتي پروژه هايي چون هارپ ذيل پروژه اصلي " روياي مشترك 2020 " دنبال مي شود
  و هدف آن در اختيار گرفتن كليد جو زمين از سوي آمريكا است .

 14. #14
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  سلاح هاي الكترو مغناطيس

  نور شدیدی ساطع می شود،در یک لحظه همه چیز در خاموشی فرو میرود،بوی سوختن وسایل الکتریکی در فضا می پیچد،پوشش سیمها سوخته و خطوط نازک تلفن قطع می شود و مهم تر از همه درون هیچ رایانه ای حتی يك بیت اطلاعات باقی نمانده و در عین حال هیچ کس کوچکترین آسیبی ندیده است.

  اين خصوصيات انفجار بمبي است كه از با عنوان " ويرانگر ترين سلاح و در عين حال با وجدان ترين آن " نام مي برند .

  تاثيرات گسترده بمب الكترو مغناطيس تنها روي شبكه الكتريك است و به مدتي مشخص در يك شعاع تنظيم شده تمامي خطوط ارتباطي الكترونيك و مخابرات را قطع مي كند و دراين ويراني گسترده سايبري حتي يك انسان نيز تلف نمي شود .

  استفاده از امواج و خواص الكترومغناطيسي آنها سلاحي است كه به شكلي وحشتناك مؤثر واقع مي گردد. دكتر «روزالي برتل» تاكيد دارد كه آمريكايي ها آزمايشات خود پيرامون اين گونه تسليحات را از چهل سال پيش پنهان از ديد همگان و با ناديده شمردن كنوانسيون هاي بين المللي آغاز كرده اند.

  بدينسان، پروژه هاي متعددي شكل گرفته است كه عبارتند از: «آرگوس» (1958، Argus)، «استارفيش» (1962، Starfish)، «سولار پاورساتلايت» (1968و 1967، Solar Power Satellite)، «اسپيس شاتل اكسپريمنتز (1985، Space Shuttle Experiments)، «مايتي اوكز» (1986، Mighty Oaks) و يا «ديزرت استورم» (1991، Desert Storm).

  تاثير گذاري بر ذهن انسان ها با استفاده از الكترو مغناطيس

  ايده استفاده از امواج الكترو مغناطيسي براي تاثير گذاري بر ذهن و روان انسان ها از دهه 1950 در آمريكا به وجود آمد . در سال 1952، دكتر «خوزه مانئول رودريگز دلگادو» استاد اسپانيايي تبار فيزيك دانشگاه «ييل» آمريكا، به اين مهم دست يافت كه مي توان با قرار دادن افراد در معرض برخي فركانس ها و انواع موج ها، بر رفتار احساسي آنها تأثير گذارد.

  وي پس از انجام تحقيقات مقدماتي به همراه دكتر «رابرت بكر» موفق شد تا ثابت كند كه دو موج در كنار يكديگر قرار داده شده كه فركانس يكي از آنها تغيير يافته باشد، اثراتي به بار مي آورند كه براساس آنها مي توان عملكردهاي مغزي عميق انسان را از فاصله دور تحت كنترل درآورد.

  در واقع، برخي امواج بسيار كوتاه (حدود 7 هرتز) مي توانند سبب پيدايش عناصري شيميايي در مغز گردند كه «طيف وسيعي از پاسخ هاي احساسي و يا عقلاني» را برمي انگيزند.

 15. #15
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-اردیبهشت-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,866

  پیش فرض

  تکنولوژی جنگ ستارگان؟

 16. #16
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  ^^^
  رو این قضیه تبلیغات زیادی نشده و قطعیتش هم اثبات نشده
  اما مطلب جالب و عجیبیه
  چن تا مقاله دربارش خوندم اما هنوزم جای سوال زیاد داره

 17. #17
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

 18. #18

  پیش فرض

  یعنی زلزله بم واقعا به خاطر هارپ بوده؟؟؟
  گرامی ترین ما نزد خداوند با تقوا ترین ماست

 19. #19
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  هارپ شایعه یا واقعیت ؟!  « هارپ» به صورت یک فرستنده امواج الکترومغناطیسی عمل می کند، که هدف آن تاثیرگذاری بر آسمان و الکترون های آزاد لایه یونوسفر است، اما نگاههایی وجود دارند که تمامی گفته ها در مورد هارپ را یک بزرگنمایی و پروپاگاندای تبلیغاتی از طرف خود آمریکا می دانند.


  برنامه پژوهشی یونوسفر فعال با فرکانس بالا معروف به هارپ(haarp)‏، یک پروژه پژوهشی است که در سال ۱۹۹۳ برای بررسی و پژوهش درباره لایهٔ یونوسفر با استفاده از امواج رادیویی elf/ulf/vlf تاسیس شده است.

  « هارپ» پروژه ای است که مشترکاً توسط نیروی هوایی آمریکا، نیروی دریایی آمریکا، دانشگاه آلاسکا در فیربنکس انجام می شود، و نزدیک به ۱۵ دانشگاه آمریکایی دیگر نیز در این پروژه مشارکت دارند. همچنین، طبق اطلاع سیستم هارپ در کشورهای گرینلند، نروژ، روسیه و همچنین در روی بعضی از ماهواره ها به جهت فلج کردن سیستم رادیویی هواپیماها و نهایتاً سقوط آنها استفاده میگردد.

  علاوه بر این، طبق اطلاعات منتشر شده در رسانه های مختلف، هارپ جزو سری ترین آزمایشات ارتش امریکا در چند دهه گذشته است، که آمریکا بهترین دانشمندان جهان را برای کار بر روی آن به مرکز آزمایشات فوق سری ارتش امریکا آورده است.

  بر اساس اطلاعات منتشر شده، هارپ شامل 180 برج آنتن آلومنیومی بر روی زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا است، که امواج مافوق کوتاه تولید کرده و به یونوسفر می فرستند. هریک از این آنتن ها به فرستنده ای به قدرت یک میلیون وات متصل است. قدرت نهایی این آنتن*ها با توسعه بیشتر، به یک میلیارد وات افزایش یافت، که از 360 آنتن به دست می آید. فرستنده ها توسط 6 توربین به قدرت هر یک 3600 اسب بخار تغذیه می شوند و به ازای هر روز 95 تن مازوت مصرف می*کنند.

  در همین راستا، این پروژه تا کنون مورد توجه افراد فراوانی بوده و اقدامات افشاگرانه ای نیز در این رابطه انجام شده است. از جمله این اقدامات می توان به نوشته دکتر نیک بگیش، یکی از دو مولف کتاب « فرشتگان این هارپ را نمی نوازند» اشاره کرد، که در سال 1997 طی مقاله ای در روزنامه واشنگتن پست اشاره می کند که 40 درصد بودجه تجهیزات نیروی هوایی آمریکا مربوط به پروژه های مخفی است. این نویسنده مدعی شد که این پروژه ها تا جایی امنیتی هستند که حتی کنگره آمریکا نیز از ابعاد و زوایای کامل آن بی خبر است. در این کتاب به زوایای پنهان هارپ به عنوان یک اسلحه پرداخته شده است.

  همچنین، « زبیگنیو برژینسکی»، مشاور جیمی کارتر، رئیس جمهوری سابق آمریکا، ادعا کرده است که « هارپ» سلاحی برای بی ثبات کردن کشورهایی است که با واشنگتن اتحاد و همسویی ندارند. به گفته او « با استفاده از تکنولوژی های جدید و روش هایی که این تکنولوژی ها در اختیار کشورهای بزرگ قرار می دهند، این کشورها می توانند حتی بدون آنکه نیروهای امنیتی خود را در جریان قرار دهند، جنگ*هایی سریع و غافلگیرکننده به راه بیندازند.»

  برژینسکی اضافه می کند: « اکنون تکنولوژی هایی در اختیار ماست که به کمک آنها می توانیم تغییراتی در آب وهوا ایجاد کرده و شرایطی مانند خشکسالی و طوفان به وجود آوریم، که این امر می تواند توانایی های دشمنان احتمالی ما را تضعیف کرده و آنها را به پذیرش شرایط ما مجبور کند.»!

  در راستای بزرگنمایی پروژه هارپ، انستیتو تحقیقات استراتژیک کالج جنگ ارتش آمریکا در نشریه داخلی خود با نام « انقلاب در امور نظامی»، آورده است: « چیزهایی که برای ما اهمیت دارند به مرور زمان تغییر می کنند و تکنولوژی با پیشرفت خود به افق های جدیدی می رسد. در زمان جنگ سرد، تسلیحات و پروژه های روانی، مراحل ابتدایی خود را می گذراندند.
  اما در زمان کنونی که علوم الکترونیک و بیوالکترونیک را در دسترس داریم، لازم خواهد بود در قراردادهای اخلاقی و حد و حدود ذهنی خود که از به کارگیری تکنولوژی های به بازی گیرنده روح و روان دشمن ممانعت می کند، تجدید نظر کنیم. در صورت فراهم شدن این بازنگری، شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی را تشویق خواهیم کرد که به بهره برداری و توسعه تکنولوژی های متناسب با این اهداف بپردازند. در نتیجه، خواهیم توانست با بکارگیری انواع تسلیحات جدید مانند میکروبی، روانی و سایر تکنولوژی های پیشرفته، وارد عمل شده و به اهداف خود برسیم.»

  این در حالی است که، بسیاری از این پروژه ها فوق سری بوده و هیچ گونه اخبار و اطلاعاتی راجع به انجام آن نبایستی به بیرون درز کند.

  شایعات مطرح شده درباره هارپ

  شایعات بسیاری در خصوص ویژگی های هارپ توسط افراد مختلف، از مقامات آمریکایی تا تحلیلگران خارجی، مطرح شده اند، که در اینجا به چند نمونه از این شایعات اشاره می گردد.

  یکی از شایعاتی که بیشتر از بقیه رایج شده است، عبارتست از اینکه، « هارپ» به صورت یک فرستنده امواج الکترومغناطیسی عمل می کند، که هدف آن تاثیرگذاری بر آسمان و الکترون های آزاد لایه یونوسفر است.
  این سیستم، الکترون های این لایه را در ارتفاع تقریبا 275 کیلومتری به جنبش وامی دارد.
  در حالت عادی این لایه دارای دمایی معادل 1400 درجه سانتیگراد است که در اثر این تحریک انرژی فراوانی در آن به وجود آمده و در نتیجه دما تا 20درصد افزایش می یابد و این ناحیه به حالت انبساطی در می آید.

  به بیانی می توان گفت که سیستم هارپ، نتیجه تلاش ها و پژوهش های حداقل پنجاه ساله ارتش آمریکاست که کارکرد آن تنها محدود به بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر نبوده و قادر است برای شناسایی پایگاه های مخفی اعماق زمین را جستجو کند، تمامی ارتباطات رادیویی و موجی را متوقف سازد، بر رفتارها و حالت روانی انسان ها تأثیر بگذارد، جریانات جوی را تغییر دهد، با متمرکز ساختن امواج بر روی اهداف هوایی مانند هواپیماها و دسته های بزرگ پرندگان آنها در آسمان بسوزاند و برشته کند، لرزش های شدیدی در لایه های مختلف کره زمین ایجاد کرده و زلزله تولید کند و یا انفجارهایی به قدرت بمب های هسته*ای ایجاد کند.

  واکنش ها به شایعات

  اما نگاه های دیگری نیز وجود دارند که تمامی گفته ها در مورد هارپ را یک بزرگنمایی و پروپاگاندای تبلیغاتی از طرف خود آمریکا می دانند و معتقدند که نه هارپ و نه هیچ تکنولوژی بشری دیگری حداقل با توجه به محدودیت های دانش کنونی، نمی تواند چنین قدرتی داشته باشد و کارهایی با این وسعت انجام دهد. دیدگاه های مذکور این تبلیغات را در راستای ترساندن دیگر ملت ها از آمریکا و به انقیاد و انفعال کشیدن آنها دانسته و باوری به کارایی هارپ در ایجاد خشکسالی، زلزله، توفان و دیگر اتفاقاتی از این قبیل ندارند.

  بعنوان مثال، دکتر ناصر حافظی مقدس، زمین شناس، مهندس زلزله شناسی و استاد دانشگاه، در گفتگو با کیهان درباره پدیده هارپ می گوید: « پروژه مطالعاتی هارپ درخصوص مطالعه اصول فیزیکی کنترل کننده یونوسفر است، که علاوه بر آمریکا چند کشور دیگر نیز در آن مشارکت دارند. هدف اصلی این پروژه بهبود ارتباطات رادیویی بوده است اگرچه ارتش آمریکا در این پروژه بدنبال کنترل و نظارت بر ارتباطات رادیویی است».

  دکتر حافظی مقدس می افزاید: « مطرح شده که آمریکا در ادامه پروژه جنگ ستارگان به دنبال نوعی سلاح الکترومغناطیسی جدید است، که با فشرده سازی بخشی از یونوسفر و انعکاس آن امواج الکترومغناطیسی با فرکانس بالا که قدرت حرارتی زیاد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح کره زمین وارد کند.
  این مطلب فرضیه هایی است که مشخص نیست قابلیت اجرایی داشته باشد.»

  این مهندس زلزله شناسی به ارتباط هارپ و زلزله اشاره می کند و می گوید: « منشأ شایعاتی که درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد، شاید از این طریق می باشد که زلزله های بزرگ همراه با تغییرات وسیع در اتمسفر بالای منطقه کانونی می باشند و اغتشاشاتی را در کره یونوسفر ایجاد می کنند.
  تلاش هایی جهت استفاده از این پدیده برای پیش بینی زلزله نیز در حال انجام است. اما اینکه با هدایت امواج الکترومغناطیس بتوان در یک منطقه زلزله ایجاد نمود، توجیه علمی ندارد.»

  دکتر محمدعلی رحمانی نیا، زمین شناس، کارشناس زلزله شناسی و استاد دانشگاه، نیز در تحلیل موضوع هارپ می گوید: « در وهله اول باید اشاره کنم که « هارپ» پروژه ای است توسط چند کشور جهان از جمله آمریکا، روسیه، ژاپن، کانادا و... دنبال می شود و هدف آنها نیز شناخت لایه آیونوسفر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریکا یا یک کشور خاصی نیست، از طرفی هم ارتش آمریکا در بخش نیروهای دریایی و هوایی پروژه ای را درباره جنگ ستارگان دنبال می کنند و هدفشان این است که بتوانند امواج الکترومغناطیسی را بر روی زمین برگردانند، که اگر بتوانند این کار را انجام دهند، خواهند توانست حرارت زیادی را در نقطه ای از زمین ایجاد کنند.»

  دکتر رحمانی نیا در ادامه تصریح کرد: « اگر زلزله طبیعی اتفاق بیافتد در لایه یونوسفر اختلالاتی ایجاد می شود و از این اختلالات ایجاد شده در واقع می توان وقوع برخی زلزله ها را پیش بینی کرد، از همین موضوع آمریکاییان بحث هارپ را پیش کشیده اند و در واقع با این اقدام می خواهند اذهان عمومی مردم جهان را فریب داده و به نفع خود از آن بهره برداری کنند.»

  در پایان بایستی خاطر نشان ساخت که با توجه به سابقه نظام آمریکا در سوءاستفاده های گسترده و غیرانسانی از علوم و دانش های گوناگون، باید گفت که به نظر می رسد «هارپ» که به معنای ساز «چنگ» است، این بار توسط آمریکاییها در سمفونی ویرانی کره زمین و تهدید زیست انسان، نواخته می*شود.

  انسان در طول هزاران سال با حوادث و بلایای طبیعی بسیاری دست به گریبان بوده است و همواره این حوادث را جزئی طبیعی از زندگی خود بر روی کره زمین دانسته است، به طوریکه تحقیقات دانشمندان نیز تمامی این فرضیات را قویاً اثبات کرده اند. حال امروز با طرح موضوعاتی چون دیده شدن ردپای تکنولوژی*های پیشرفته در تولید و هدایت حوادثی مانند سیل، توفان، زلزله، فعالیت های آتشفشانی، ذوب شدن یخ های قطبی و به هم خوردن دوره های گرمایی و سرمایی در نقاط مختلف زمین، مشخص است که این شایعات با اهداف سیاسی مبتنی بر بزرگنمایی قدرت کشور آمریکا انجام می گیرد.

 20. #20
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۰۷
  محل سکونت
  زمین
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,198

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط راحل نمایش پست اصلی
  به گزارش «شیعه نیوز»، هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی است که در ظاهر برای بررسی و تحقيق درباره لایه ی آیونوسفیر (Ionosphere) و مطالعات معادن زير زمينی (با استفاده از امواج راديويی ELF/ULF/VLF) تاسيس شده است. ولی در واقع "پروژه ای با تکنولوژی جنگ ستارگارن" به منظور کامل کردن یک سلاح جدید پايه گذاری گرديده است.  به صدای هارپ گوش دهيد

  ( توضيح آنکه: جنگ هايی که از امواج "راديويی"، "ليزر" و "نيروی مغناطيس" برای صدمه به نيروی مقابل استفاده کند به جنگ ستارگان معروف است و اين اسم را از فيلم Star War گرفته اند)
  حالا این صدا چیه!
  امام هادی علیه السّلام:
  اگر همه مردم مسیری را انتخاب کنند و در آن گام نهند، من بهراه کسی که تنها خدا را خالصانه می پرستد خواهم رفت.
  منبع:نرم افزار معجزه حفظ

  وبلاگ جدیده من(بارویکردی متفاوت):شهیدِ قرنِ 21

 21. #21
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۰۷
  محل سکونت
  زمین
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,198

  پیش فرض

  منم یه چیزایی دراین مورد شنیده بودم ولی باورم نمی شد ممکنه این زلزله ای اخیر ایران از همین هارپ باشه!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
  امام هادی علیه السّلام:
  اگر همه مردم مسیری را انتخاب کنند و در آن گام نهند، من بهراه کسی که تنها خدا را خالصانه می پرستد خواهم رفت.
  منبع:نرم افزار معجزه حفظ

  وبلاگ جدیده من(بارویکردی متفاوت):شهیدِ قرنِ 21

 22. #22
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آبان-۳۰
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1979
  نوشته ها
  2,713

  پیش فرض

  ^^^
  صحت این قضیه هنوز اثبات نشده

 23. #23
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-آذر-۰۷
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  758

  پیش فرض

  هارپ یعنی منفجر شدن .....
  حسین جان .....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات