کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
 1. #1
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  Most Popular

  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۱۸
  محل سکونت
  یه گوشه خلوت شیراز
  نوشته ها
  2,711
  امتیاز : 18,843
  سطح : 86
  Points: 18,843, Level: 86
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 7
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
  تشکر کردن : 9,547
  تشکر شده 17,700 در 2,736 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 3 در 3 پست

  پیش فرض کشف حجاب رضاخانی؛ مدل 2013

  دشمن قدیمی ما با ترویج پوشش های بدن نما، برنامه های ماهواره و مطالب مندرج در سایت ها هدفی جز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت مان را به «اندلسی» دیگر تبدیل کند.
  دوران دفاع مقدس با تمام سختی ها برکات و آثار مثبت بزرگی نیز برای کشور داشت که یکی از این آثار و برکات آن واکسینه بودن تقریباً صددرصدی جامعه در برابر بسیاری از تهاجمات فرهنگی بود که این روزها درحال دست و پنجه کردن با آن هستیم.

  هرچه بود و هر چه شد از خیروشر گذشت تا اینکه گفتمان جدیدی با عنوان روابط آزاد بین دختر و پسر در اوایل دهه 70 در روزنامه ها وسریال ها به راه افتاد؛ همزمان با این گفتمان جامعه سنتی و مذهبی ما مواجه شد با هجوم هدف دار انواع لباس های مردانه و بخصوص زنانه ای که هیچ گونه سنخیتی با عرف و عقایدمان نداشتند.

  چادر تبدیل به مانتو و مانتوها روزبه روز کوتاه تر شد، روزی آستین مانتوها به بالای مچ انتقال یافت و روزی دیگر آستین مانتوها با دکمه به بالای آرنج؛ جوراب های ساق بلند زنانه از جامعه جوراب زنانه خداحافظی کرد و جایش را به جوراب های مچی داد،

  دشمن چقدر لطیف عمل می کند، یادم هست درست بعد از ورود جوراب های مچی به بازار و حذف جوراب های ساق بلند، مد جدیدی به بازار شلوار زنانه آمد که به شلوارهای کوتاه معروف شدند؛ تا اینجای کار دشمن توانسته بود پروژه کشف حجاب رضاخانی اش را با شکستن حدود شرعی در رعایت پوشش زنانه به پیش ببرد.

  اوایل دهه 80 موج هجوم فیلم های مختلف هالیوودی و بالیوودی مستهجن به کشور همزمان با اکران برخی فیلم های تلویزیونی و سینمایی که موضوع اصلی آن عشق بود و پسری گیتار به دست و دختری زیبا آغاز شد.

  با ورود ماهواره به حریم خانواده ها کم کم پازل تهاجم خاص فرهنگی بر پایه سوءاستفاده از غرایز انسان ها و بخصوص نسل جوان کامل شد تا ما را به این فکر وادار کند که ظاهراً دشمن به دنبال اندلسی (اسپانیای قدیم) دیگر در این برهه از زمان است.

  اندلسی که روزگاری به عنوان یکی از پیشروان فرهنگی و علمی جهان اسلام درآمد و سال ها بعد با هجوم فرهنگی دشمن از درون پاشید و شد اسپانیای امروزی که به دفعات اسلام ستیزی خودش را به اثبات رسانیده است.

  جامعه آنروز اندلس جامعه ای جوان بود؛ یکی از بهترین و موثرترین راه ها هم در از هم پاشیدن چنین جوامعی با بافت جوان و مذهبی ورود از راه غرایز جنسی است؛ متأسفانه دشمن نیز پروژه های خود را بر این مبنا در کشور ما و در بسیاری از جوامع مذهبی و سنتی در حال پیگیری است.

  این همه مد و ترویج پوشش های بدن نما، مانتوهای کوتاه و حریر، شلوارها و تی شرت های کوتاه مردانه و ساپورت ها ، برنامه های ماهواره و مطالب مندرج در سایت ها هدفی بجز این ندارد که جامعه جوان در حال پیشرفت مان را به اندلسی دیگر تبدیل کند.
  ==--==--==--==--==--==

  ==--==--==--==--==--==

 2. 5 کاربر از پست مفید عرض از مبدا تشکر کرده اند .


 3. #2
  عضو جامعه مدال ها:
  Arm of Law

  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۰۴
  محل سکونت
  جها ن اسلام
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1985
  نوشته ها
  313
  امتیاز : 8,577
  سطح : 62
  Points: 8,577, Level: 62
  Level completed: 43%, Points required for next Level: 173
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialCreated Blog entryCreated Album picturesVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 626
  تشکر شده 653 در 215 پست
  حالت من : Khonsard
  نوشته های وبلاگ
  4
  مخالفت
  43
  مخالفت شده 9 در 8 پست

  پیش فرض

  نگرش های لذت طلبانه دختران بد حجاب
  براساس نتایج یک پژوهش رضایتمندی از جنسیت، نقشی تعیین کننده در پوشش بانوان دارد. نگرش به زندگی، نگرش به نظام سیاسی، نگرش به لباس و نگرش به استفاده از رسانه های گروهی خارجی در تبیین نوع و الگوی پوشش زنان و دختران نقش بسزایی را ایفا می کند


  افکار- نشست تخصصی بررسی الگوی اکتشافی سبک های پوششی (حجاب) در زنان و دختران تهرانی به میزبانی مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.


  دکتر هادی بهرامی احسان دانشیار روانشناسی دانشگاه تهران مجری تحقیق در این نشست گفت: این پژوهش با توجه به ضرورت بررسی پدیده حجاب که در جامعه ما از اهمیت بالایی برخوردار است و با هدف کشف و شناسایی متغیرهای مهم در گیر و تعیین کننده رفتارهای پوششی زنان و دختران تهرانی در موقعیت های مختلف و در همچنین دستیابی به الگویی برای پیش بینی و تبیین پدیده حجاب و نوع پوشش، ساماندهی شده است.


  وی با اشاره به روش اصلی این پژوهش اظهار داشت: در این پژوهش از روش میدانی و اجرای پرسشنامه بهره گرفته شده تا سوگیری آزماینده اثری در پژوهش نداشته باشد. هزار آزمودنی در مناطق ۲۰ گانه آموزش و پرورش شهر تهران در این تحقیق شرکت کردند که انتخاب آن ها بر اساس الگوی توزیع ویژگی های جمعیت شناختی زنان و دختران تهرانی انجام شده است.


  بهرامی افزود: این نتایج نشان می دهد در مجموع زنان و دختران بدحجاب در مقایسه با زنان و دختران با پوشش مناسب دارای نگرش های لذت طلبانه تر نسبت به زندگی بوده، عاقبت گرایی در آنان ضعیف تر و نسبت به روابط محرم و نامحرم نگرش سهل گیرانه تر دارند و با تفسیری عمدتا فردی از الگوی نگرشی مدرن و غیر سنتی در انتخاب نوع پوشش خود برخوردار هستند.


  وی تصریح کرد: این دسته از زنان و دختران تهرانی، با نگرش اسلامی درباره نوع پوشش چندان موافق نبوده و از رسانه های خارجی به خصوص ماهواره و مجله های خارجی به نحو جدی تری استفاده می کنند، آنها از رضایت جنسیت و ظاهر بیشتری برخوردار بوده، نارضایتی بیشتری را از خانواده ابراز کرده، گرایش های مذهبی کمتری را نشان داده و از میزان تمایلات خودشیفتگی و هیستریک بیشتری برخوردارند.


  دانشیار روانشناسی دانشگاه تهران گفت: بررسی روابط بین انواع متغیرها با توجه به انواع پوشش زنان و دختران تهرانی در موقعیت های مختلف نظیر خیابان و مراکز خرید، محل کار، اماکن رسمی ، تفریح و مسافرت و نهایتا میهمانی نشان داد که روابط بین متغیرها بسیار پیچیده است و از یک الگوی یکدست تبعیت نمی کند.


  بهرامی متغیرهای خانوادگی، رضایت از خانواده و نوع سبک های تربیتی را از متغیرهای مهم مرتبط با نوع پوشش زنان و دختران تهرانی در این پژوهش دانست و افزود: از متغیرهای دیگر، متغیر رضایتمندی از جنسیت، نقشی تعیین کننده در اغلب معادلات به خود اختصاص داده و از متغیرهای نگرشی می توان به نقش نگرش به زندگی، نگرش به نظام سیاسی، نگرش به لباس و نگرش به استفاده از رسانه های گروهی خارجی اشاره کرد که توانایی بالایی در تبیین نوع و الگوی پوشش زنان و دختران تهرانی دارند. همچنین متغیر جهت گیری مذهبی در زندگی و کاربرد مذهب در زندگی، یکی از متغیرهای بسیار با اهمیت در تمام سطوح این پژوهش است.
  دولت دلایل بدحجابی دختران در تهران را اعلام کرد
  رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: نتایج تحقیقی که با عنوان “الگوی اکتشافی سبک های پوششی” در میان یکصد نفر از دختران و زنان تهران به عنوان جامعه آماری انجام شد نشان داد رضایتمندی از جنسیت نقشی تعیین کننده در پوشش بانوان دارد.

  رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: نتایج تحقیقی که با عنوان “الگوی اکتشافی سبک های پوششی” در میان یکصد نفر از دختران و زنان تهران به عنوان جامعه آماری انجام شد نشان داد رضایتمندی از جنسیت نقشی تعیین کننده در پوشش بانوان دارد.
  محمد تقی حسن زاده با بیان این مطلب گفت: همچنین نگرش به زندگی، نگرش به نظام سیاسی، نگرش به لباس و نگرش به استفاده از رسانه های گروهی خارجی در تعیین نوع و الگوی پوشش زنان و دختران نقش بسزایی ایفا می کند.
  به گفته تقی زاده، مجموع زنان و دختران بدحجاب در مقایسه با زنان و دختران با پوشش مناسب از نگرش های لذت طلبانه تر برخوردارند و عاقبت گرایی و رابطه با محرم و نامحرم در این گروه از زنان آسان تر از زنان باحجاب است.
  وی با بیان اینکه جامعه آماری این تحقیق از زنان و دختران مناطق ۲۰ گانه شهر تهران انتخاب شده اند، تصریح کرد: نتایج تحقیق نشان می دهد که زنان و دختران بدحجاب موافق با پوشش اسلامی نیستند و همواره از رسانه های خارجی، اینترنت و شبکه های ماهواره ای استفاده می کنند.
  رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های وزارت ورزش و جوانان درباره دلایل جامعه آماری برای گرایش به بی حجابی توضیح داد: متغیرهای مختلفی همچون اختلال شخصیتی و تمایل به خودشیفتگی، دنباله رو بودن، توجه بیش از اندازه به رسانه های خارجی، گرایش اندک مذهبی از جمله دلایل گرایش آنها به سمت بی حجابی است.
  به گفته حسن زاده، بررسی روابط بین انواع متغیرها با توجه به انواع پوشش زنان و دختران تهرانی در موقعیتهای مختلف نظیر خیابان و مراکز خرید، محل کار، اماکن رسمی ، تفریح و مسافرت و نهایتاً مهمانی نشان داد که روابط بین متغیرها بسیار پیچیده است و از یک الگوی یکدست تبعیت نمی کند.
  ویرایش توسط شهداي اروند : چهارشنبه ۰۶ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۸:۱۴
  یاران شتاب کنید ،
  گویند قافله ای درراه است .میگویند که گناه کاران رانمی پذیرند ؟
  آری گناه کاران را دراین قافله راهی نیست ..
  اما پشیمانان را می پذیرند

 4. 5 کاربر از پست مفید شهداي اروند تشکر کرده اند .


 5. #3
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-دی-۲۵
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,960
  امتیاز : 14,643
  سطح : 78
  Points: 14,643, Level: 78
  Level completed: 49%, Points required for next Level: 207
  Overall activity: 3.0%
  افتخارات:
  VeteranCreated Album pictures10000 Experience PointsTagger First ClassSocial
  تشکر کردن : 7
  تشکر شده 3,307 در 1,297 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  واقعا خدا عاقبت همه را به خیر کند
  [["Arial"][/FONT]

 6. کاربر روبرو از پست مفید nada تشکر کرده است .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. خداحافظ 2012 - سلام 2013
  توسط مستاجر خدا در انجمن گفتگو با اعضا
  پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: پنجشنبه ۱۴ دی ۹۱, ۱۵:۳۲

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1