به نام خدا

فرهنگ کج اندیشی؟!
( درسته این عبارت تناقض داره. مثل اسم "حسنی مبارک"! در حقیقت کج اندیشی بی فرهنگیه که متاسفانه داره به یه فرهنگ تبدیل میشه!)

تا حالا برای شما اتفاق افتاده که در مقابل بعضی صحبتها و نظرات متحیر بمونید؟!

به نظر شما راه پاسخ یا مقابله با این نظرات چیه؟!

بحث سر تبادل نظر و اختلاف نظر نیست. بحث اینه که گاهی یه نفر به قدری پرته که آدم از نظراتش فقط متحیر می مونه! نمی دونه جواب بده یا بگذره؟! بخنده یا گریه کنه؟!

بدیش اینه که بعضی مواقع این نظرات افرادی هست که ادعای تعقل هم دارند! اما دریغ از ذره ای منطق! ذره ای ... !

امروز یکی از حرف های فوق کج اندیشی رو شنیدم!
بعد از کلی توهین به اسلام و پیامبر، می گفت: مگه اسلام نمیگه غیبت نکنید تهمت نزنید؟ پس چرا دست از سر شاه بر نمیدارید پشت سرش غیبت می کنید؟!!!!!!!!!!
(آه خدای من...!)
بعد هم از بالا تا پایین نظام رو تا حتی رئیس بانک با تهمت و غیبت آباد کرد!

تو جریان نه دی هم یه نفر می گفت من خودم اونجا بودم فوقش 500 هزار نفر بودن!!
واقعا جالبه که حتی بی بی سی هم نتونست منکر جمعیت میلیونی مردم بشه!!

بحث اسرائیل هم که واقعا نوبره! میگن شما کاری به اسرائیل نداشته باشید اونها هم کاری به شما ندارند!!!!!! خود ایران کم بدبختی داره به فکر فلسطینیا هستین؟!!!!!!!!

حرفهای امام، رهبری، شهید مطهری و ... تو ذهنمه اما نمی تونم بیان کنم انگار ذهنشون از درک این آرمان ها ناتوانه!!!


من که دیگه خسته شدم...! دلم برای انقلاب میسوزه... درسته اشتباهات و کاستی ها زیاده اما این انقلاب به راحتی به دست نیومده که بعضی ها از اساس همه چی یادشون رفته! اینکه زمان شاه ملعون به مردم ایران چه گذشت و اینکه اصلا برای چی انقلاب کردیم؟!
چطور میشه منبع رسانه ای عده ای ( که ادعای انسانیت و مسلمانی دارند) شبکه هایی باشه که دستشون به خون تعداد زیادی از مردم و حتی افراد خانواده خودشون آلوده است؟!!!


خدایا به خاطر نعمت انقلاب، نعمت رهبری، نعمت سربلندی و عزتمندی ایران در جهان سپاسگذاریم، توفیق بده ایران رو با اندیشه های ناب اسلامی بسازیم.