کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
 1. #1
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض لایت ورک(انرژی درمانی)

  با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی انجمن راهپویان!!!
  قصد بنده از ایجاد این مبحث انجام انرژی درمانی از راه دور به سبک ریکی برای مدتی محدود هست.
  اول از مدیران عزیز انجمن درخواست دارم که چنانچه مبحث خلاف قوانین است یا در قسمتی با قوانین مغایرت دارد بنده را مطلع کنند.
  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................
  اینجا می خوام کمی براتون راجع به تعریف درست و علمیه انرژی و هاله صحبت کنم.
  خب اول بریم سراغ انرژی!
  انرژی حیاتی، پرانا،چی،یا رمق در فارسی چیست؟
  پرانا نیروی حیات و بنیان زندگی انسان، حیوانات و گیاهان می باشد. پرانا نیروی عالم گیر (کیهانی – عالم اکبر) است که علت حیات و پایه تمام نیروهای حیاتی بدن می باشد.پرانا در نادی ها (مسیر های حرکت انرژی) حرکت می کند این گونه است که هوشیاری می تواند جلوه گر شود. با کنترل پرانا هوشیاری افزایش می یابد.
  انرژی منفی - Negative Energyچیست؟
  انرژی منفی که می توان در بیانی دیگر آن را انرژی مخرب / مضر نامید ، در حقیقت، احساسات، افکار منفی و یا هر چیز منفی دیگر در هر بُعد است، فکر و حس از جنس انرژی هستند، فکر منفی ایجاد احساس منفی می کند و هر دوی اینها از جنس انرژی می باشند. پس سعی کنید مراقب باشید چگونه انرژی را با افکار خود پرورش می دهید!
  از دیدگاه گسترده تر در حقیقت انرژی منفی وجود ندارد ، انرژی که برای شما مضر است شاید برای دیگری مفید باشد.
  هاله یا اورا(aura)چیست؟
  هر چیز در جهان تنها یك نوسان است. هر اتم، هر قسمت از یك اتم، هر الكترون، هر ذره ی بنیادی، حتی افكار و آگاهی ما، همه نوسان هستند. ما می توانیم هاله را یك نوسان بدانیم، كه هر موجود مادی را احاطه كرده است. این تعریف برای مطالعه ی هاله كافی است، به شرط اینكه بتوانیم خود را به دیدن نوسان هاله عادت دهیم.
  در اطراف ما انسانها میدانی از انرژی لطیف با قطر تقریبی 5/1 متر وجود دارد که با چشم معمولی قابل رویت نیست و هاله نامیده می شود. این میدان انرژی ما را همچون تخم مرغ بزرگی در بر گرفته است. این میدان طول موج و فرکانس غیر قابل رویت با چشم فیزیکی در حالت عادی دارد، اما با تمرینات خاص می توان این انرژی ها را دید و لمس کرد.
  امروزه این میدان انرژی کاملا شناخته شده و عوامل موثر بر آن و روش های تاثیر گذاری بر آن مشخص گردیده است.
  سابقه شناخت هاله در فرهنگ ها و ملل قدیم تاچند هزار سال قابل ردیابی است. چینی ها در 4000 سال پیش هاله را می شناختند و روش های تاثیر گذاری برآن را می دانستند، مصریان، یونانیان، هندوها و ژاپنی ها نیز از فرهنگ هایی هستند که در این رابطه کارهای علمی ثبت شده ای دارند. دانشمندان زیادی پیرامون هاله مطالعه و تحقیق کرده اند از جمله نیوتن، بقراط، فیثاغورث، دکتر ویلیام رایش و...
  اهمیت هاله برای ما در این است که هرگونه بیماری جسمی و یا مشکل ذهنی در انسان ابتدا بصورت توده ای از انرژی منفی در هاله پدیدار می شود بنابراین می توان قبل از بیمار شدن جسم نشانه های آن را در هاله یافت و از بروز آن در جسم جلوگیری کرد.
  عکس زیر توسط دوربین های عکس برداری از هاله گرفته شده این دوربین در دانشگاه تهران موجود است.


  خب میرسیم به مبحث خودمون یعنی انرژی درمانی:
  دو روش اصلی انرژی درمانی:1-پرانیک هیلینگ(pranic healing):
  در پرانیک هیلینگ از پرانا و انرژی های مختلف طبیعت مثل کریستال و... استفاده می شود که محدود به بعد انرژی طبیعت و اتر یعنی بعد سوم و چهارم می باشد
  در پرانیک هیپیوند این شخص است که انرژی را به جاهایی که فکر می کند مورد نیاز هستند انتقال می دهد و این تصمیم ممکن است درست نباشد ، حتی شخص پیشرفته ممکن است 100% تشخیص درستی نداشته باشد و می تواند موجب تشدید بیش از حد انرژی ، تضعیف انرژی و یا به عبارتی از تعادل خارج کردن انرژی فرد شود
  2-ری کی(rei-ki):
  ری به معنای مقدس و کی به معنای انرژی یا نیرو : ری کی یعنی نیروی مقدس.
  ری کی یک واژه جهانیست که متعلق به یک تکنیک ، مذهب، یا تمرین خاص نمی باشد بلکه در مفهوم درست و عمیق آن، نشان دهنده راه ها و روشهایی برای مرتبط کردن شخص با منشاء نیروی حیات ، نیروی کیهانی، که در سیستمهای مختلف با نامهای مختلف از آن نامبرده شده می باشد : مثل (پرانا در سنسکریت) (چی در هنرهای رزمی ، تایچی و... ) (نفس حیات بخش) (فر ایزدی) و... صدها نام مشابه.

  گوشه ای از ریکی به صورت عمومی در قرن نوزدهم توسط شخصی ژاپنی به نام دکتر میکا اوسویی به جهان معرفی شد.
  ری کی تنها سیستم یا روشی مختص به سبک یا فرقه اوسویی نمی باشد ، دکتر اوسویی تنها یک بخش کوچک از آن را دریافت کرد که در آن زمان مردم آمادگی دریافت آن را داشتند و آن را به مردم هدیه کرد.
  با مرور زمان کسانی که با ری کی اوسویی و روشهای مشابه کار می کردند به کشفیات و دریافتهای بیشتری رسیدند و آن را گسترش دادند در حدی که امروزه صدها شاخه ری کی وجود دارد مانند:اوسویی ری کی،کاروناکی،ایماراکی و....
  دکتر اوسویی دریافت که چگونه می تواند با نیروی حیاتی ، انرژی کیهانی و منشاء آن متصل شود ، او راه بسیار ساده ای را کشف کرد که برای همه انسانها صرف نظر از هرگونه ، اختلاف طبقاتی، اعتقادی،جنسیتی بتوانند از آن استفاده کنند ، خصوصیت بزرگ و ارزشمند ری کی در سادگیست.

  ما در ریکی می توانیم به صورت کلی دو هدف کلی را دنبال کنیم:
  1- هدف درمانی: یعنی درمان هرگونه بیماری
  2- هدف تزکیه ای: یعنی پاکسازی کامل تمام لایه های وجود و بالا بردن سطح ارتعاش انرژی شخصی.


  سیستمهای ریکی که در این عصر به انسانها عطا شده روشهایی است برای ارتباط برقرار کردن با منشاء انرژی های مختلف و هم ارتعاش کردن خود با آن جهت متعالی تر شدن.
  بیماری، ضعف، نا امیدی، افسردگی،تشویش،خشم، عدم تعادل در ارضای نیازهای مادی و بدن، عدم آرامش و سکون، همه و همه نتیجه چسبندگی به فرمهای پایین افکار و انرژی آنهاست

  خوب دوستان امید وارم خسته نشده باشید ولی این ها پیشنیاز هایی بود که اگه گفته نمیشد درک مطالب کمی سخت میشد

  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............

  خب بریم سر بحث اصلی:
  دوستانی که درخواست درمان دارند باید ابتدا در این مبحث ذکر کنند و چنانچه بنده پست ایشان را تشکر زدم به این معنی است که درمانشون را قبول کردم.
  اول از همه خدمتتون عرض کنم چنانچه هدفتون از درمان شخصی نیست توی همین مبحث بیان کنید وگرنه توی پیام خصوصی ذکر میکنید.
  دوستان بنده برای ارتباط با عزیزانی که در خواست درمان دارند به 2چیز نیاز دارم:1-نام و نام خانوادگی2-شهر محل سکونت
  اطلاعات بالا را به همراه هدف از درمان بعد از اینکه پست شمارو تشکر زدم برای من میفرستید و بنده در پیام خصوصی برای شما تاریخ درمان را میفرستم.

  دوستان عزیز بنده در قبال درمان از شما هزینه ای نمیخوام!!!
  اما یک درخواست دارم و اونم اینکه لطفا تجربیاتتون در هنگام درمان و پس از درمان در همین مبحث ارسال کنید تا دوستان هم استفاده کنند.(اینو میتونید هزینه من برای درمان تلقی کنید)

  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............
  هنگام درمان باید چیکار کنیم؟!
  خیلی ساده است در زمانی که مقرر شده برای درمان روی یک صندلی یا مبل مینشینید یا دراز میکشید و در هر دوحالت ستون فقرات باید کاملا صاف باشه!!!
  یعنی هنگام دراز کشیدن یا متکا نمیزارید زیر سرتون یا یک متکا خیلی کوچک.
  و پس از اون به هر روشی که بلدید ریلکسیشن انجام میدید.ببنید دوستان عزیز هرچه شما در ریلکسیشن عمیق تری فرورفته باشید و ایمان بیشتری داشته باشید درمان بهتری صورت میگیره چون هر دیدگاه یا نگرش منفی سدی در کالبد و هاله شما ایجاد میکنه که اثر درمان را کم میکنه.
  ویرایش توسط saeed871 : سه شنبه ۰۵ اسفند ۹۳ در ساعت ۱۵:۴۴

 2. 2 کاربر از پست مفید saeed871 تشکر کرده اند .


 3. #2
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  چاکرا چیست؟

  چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.


  چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنها انرژی می دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی حیاتی کافی را ندارند. در شرق آنها را به نیلوفر آبی تشبیه کرده اند؛ دایره ای که گلبرگ ها احاطه اش کرده اند.

  بدن ما شامل انرژی های مثبت و منفی است. سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی است. این انرژی ها بر مسیر چرخشی چاکراها نیز تاثیر می گذارند. به نظر می رسد هر چاکرا نام و رنگ به خصوصی نیز دارد که به طور مارپیچ از مرکز آن به سمت بیرون در حرکت است و به یکی از رنگ های رنگین کمان مربوط می شود. هزاران سال است که چاکراها در شرق شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند.

  انواع چاکراهای رایج

  ١- چاکرای اول : چاکرای ریشه یا پایه ستون فقرات -مولادهارا
  (Base chakra – Muladhara – Root chakra)
  چاکرای تکیه گاه ، محل ورود «پرانا» یا انرژی حیاتی است. طیف رنگی مربوط به این چاکرا قرمز است که نشانه زندگی، قدرت و نیروی جسمانی است. این رنگ روی کم خونی و فقر غذایی اثر خوبی دارد و ارتعاشات تقویت کننده و درمان کننده دارد.
  منطقه: بین معقد و دستگاه تناسلی (نشیمنگاه)
  غدد مرتبط: فوق کلیوی (که آدرنالین تولید می کند)
  رنگ: قرمز تند
  عطر: درخت سدر – درخت میخک
  عضو وابسته: استخوان  ها ،دندان  ها ،ناخن ،پا ،روده ،مقعد ، پروستات
  شکل: نیلوفر چهار پر
  تاثیرات: امنیت ، بقا ، ایمان ، ارتباط ، پول ، خانه . توانایی بنا کردن و حاضر بودن در زمان و مکان . همچنین این چاکرا ارتباط مادر با شخص را منعکس می کند و با احساس شخص در رابطه با بودنش بر روی زمین و همچنین با جسم در ارتباط است . تنشهایی که در جسم بوسیله این چاکرا کنترل می شود در قسمتهایی که به این چاکرا ارتباط دارد نشان داده می شود.٢- چاکرای دوم :چاکرای خاجی یا مرکز کلیه -سواد هیستانا
  (Sacral chakra – Swadhisthana)

  این چاکرا در قسمت پایین شکم قرار گرفته است. طیف رنگی مربوط به این چاکرا نارنجی می باشد. نارنجی علامت انرژی است. این رنگ قدرت ارتباطی، دفع خشم و کنترل بر خویشتن را متعادل می کند و مسائل مربوط به هضم غذا و گردش خون را منظم می سازد.
  منطقه: انتهای ستون فقرات ۱ تا ۱۲ اینچ زیر استخوان خاجی
  غدد مرتبط: پروستات ،گنادها
  رنگ: نارنجی
  عطر: چوب صندل
  وظیفه: تولید مثل جنسی
  عضو وابسته: کلیه ها ،مثانه ها ، اسپرم ها ،مایعات بدن ، اعضای تکثیر شونده
  شکل: نیلوفر شش پر
  تاثیرات: این چاکرا به قسمتی از آگاهی که مربوط به غذا و روابط جنسی است مربوط است. ارتباط این چاکرا با درون است و اینکه جسم به چه چیزی نیاز دارد و چه چیزی او را خشنود می سازد. توانایی شخص برای داشتن بچه نیز در ارتباط با این چاکرا است. همچنین این چاکرا با احساسات و خواسته های احساسی شخص پیوسته  است.
  ٣- چاکرای سوم :چاکرای شبکه خورشیدی یا چاکرای شبکه عصبی زیر معده -مانی پورا
  (Solar plexus chakra – Manipura/Nabhi)

  طیف رنگی مربوط به این چاکرا زرد و زرد طلایی است که نشانه عقل، هوش و ذهنیت است. این چاکرا بالاتر از ناف قرار گرفته  است. رنگ زرد تأثیر مثبتی روی کبد، طحال، کیسه صفرا و اعصاب دارد و قدرت درمانی برای بیماری مرض قند و یبوست دارد و کنترل کننده چاقی است.
  منطقه: در پشت و امتداد ستون فقرات مقابل ناف ، پشت شکم
  غدد مرتبط: پانکراس
  رنگ: زرد – طلائی
  عطر:اسطو خودوس
  وظیفه: ساختار وجودی
  عضو وابسته: شکم، معده ، کبد ، طحال ، دستگاه گوارش ، صفرا ، سیستم عصبی خودکار
  شکل: نیلوفر ده پر
  تائیرات: قسمتی از آگاهی که وابسته به این چاکرا می باشد شامل احساس قدرت ، کنترل کردن و آزادی وجود است. فعالیتهای ذهنی و ذهن نیز به این چاکرا پیوسته می باشند. چاکرای شبکه خورشیدی نیز با قسمتی از وجود که به آن شخصیت یا خود( ضمیر شخصی) می گویند مرتبط است.
  ۴- چاکرای چهارم : چاکرای قلب یا عشق الهی -آنا هاتا
  (Heart chakra – Anahata)

  در وسط جناق سینه و بالای قلب قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا سبز است.
  منطقه: در پشت و بین دو کتف و بالاتر از قلب
  غدد مرتبط : تیموس
  رنگ: سبز ، صورتی
  وظیفه : عشق خالص
  عضو وابسته: قلب ،قفسه سینه ، پوست ، گردش خون ، حفره شکم
  شکل: نیلوفر دوازده پر
  تاثیرات: احساس عشق و ارتباط با مردم در نزدیکی قلب (بعنوان مثال: مادر ، پدر ، خواهر و برادر ، همسر و فرزندان).مشکل تنفس یا ششها تنش را در چاکرای قلب نشان می دهد. ۵- چاکرای پنجم: چاکرای گلو یا حلق-ویهودها
  (Throat chakra- Vishuddha – Vishuddhi)

  این چاکرا روی حلق قرار گرفته است. طیف رنگی مربوط به این چاکرا آبی است که علامت جاودانگی، اخلاص و الهام است. این رنگ روی بیماریهای گرفتگی گلو و ناراحتی های عصبی تأثیرگذار است.
  منطقه: پائین و پشت مهره گردن ، بین گودی گلو و حنجره
  غدد مرتبط: تیروئید
  رنگ: آبی کمرنگ
  عطر: گل سرخ
  وظیفه: بیان ، بودن
  عضو وابسته: گردن ، گلو ، فک و بازوها را کنترل می کند و به عصبهای بازویی یا گردنی مرتبط است.
  شکل: نیلوفر شانزده پر
  تأثیرات: نشان دهنده بیان کردن و دریافت کردن است . در اینجا بیان کردن می تواند از طریق ارتباط برقرار کردن با چیزی که می خواهید و یا چیزی که احساس می کنید باشد و همچنین می تواند بصورت هنری مانند نقاشی هنرمند، موسیقی یک موسیقیدان و استفاده از اشکال برای بیان درون خود باشد. ۶- چاکرای ششم : چاکرای پیشانی یا چشم سوم -آجنا
  (Brow chakra – Ajna – third eye – Bindu)

  در سمت پیشانی و کمی بالاتر از بین دو چشم قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا آبی نیلی است. این رنگ باعث باز شدن چشم سوم – دید بیرونی و درونی – است. این رنگ برای آرامش و درمان بیماریهای ذهنی مفید است. رنگ نیلی آگاهی را بالا می برد و برای زنده کردن خاطرات فراموش شده مفید است.
  منطقه: بین دو ابروان ، به پهنای یک بند انگشت بالای پل بینی و جلوی سر
  غدد مرتبط: هیپوفیز صنوبری
  رنگ: نیلی،بنفش
  وظیفه:دانش هستی
  عضو وابسته: صورت، چشم، گوش، بینی
  شکل: نیلوفر دو پر(۹۶ پر)
  تاثیرات: این چاکرا با درونی ترین قسمت وجودی انسان ( به عقیده غربیهای باستان مربوط به ناخودآگاه می باشد) که روح نام دارد و همچنین معنویت مرتبط است. این مکانی است که محرک ما و میزانی از آگاهی که فعالیتها و در واقع زندگی ما را هدایت می کند در آن قرار دارد.
  ٧-چاکرای هفتم : چاکرای بالای جمجمه یا تاج سر یا ساهاسرارا
  (Crown chakra – Sahasrara)

  چاکرای فرق سر در قسمت میانی بالای سر قرار دارد. طیف رنگی مربوط به این چاکرا بنفش است. این رنگ برای بیماری های ذهنی مناسب است و خواب را تنظیم می کند
  منطقه: در وسط سر و مغز تاج سرقرار دارد.
  غدد مرتبط: صنوبری (کاجی شکل ) و مخاطی
  رنگ: بنفش
  احساس: سرخوردگی ، عدم غلبه برترس و اضطراب
  وظیفه: وجود مطلق
  عضو وابسته: مغز ،مخچه
  شکل: نیلوفر هزار پر
  تاثیرات: این چاکرا به احساس یگانگی و جدایی مربوط است و ارتباط ما را با زمین و همچنین با پدرمان نشان می دهد. چاکرای هفتم نمایانگر ارتباط با پدر است که ارتباط ما با قدرت و همچنین در نهایت ارتباط ما را با خدا را نشان می دهد. وقتی کسی احساس جدایی از پدرش را تجربه کرده باشد این چاکرا را می بندد و احساس تنهایی و انزوا را تجربه می کند . مثل اینکه در پوسته ای قرار گرفته باشد و نتواند با اطراف خود ارتباط برقرار کند.
  http://forums.animworld.net/attachme...haftchakra.pdf

 4. کاربر روبرو از پست مفید saeed871 تشکر کرده است .


 5. #3
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  دوست عزیز اینجور چیزا توی ایران همیجوریشم وصلت میکنن به فراماس.... چه برسه من به تک تک اعضا نام و نشانی بدم دیگ خودتون تا تهش برید....
  من کلینیک ندارم چون مجوز نمیدن برای انرژی درمانی...در هر صورت دوستان اگه مایل بودند بنا به شرایطی که گفتم میتونند یکبار امتحان کنند موفق باشید.یا علی

 6. کاربر روبرو از پست مفید saeed871 تشکر کرده است .


 7. #4
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  خواهش میکنم صوت سوره یاسین هم خیلی آرامش بخش و قدرتمند هست و خیلی بهتر هست که هنگام قرائت از روی قرآن هم دنبال کنید.
  دوست عزیز درک میکنم شک و تردید شما را و تنها راه حلش اینه که راجع به ریکی تحقیق کنید موفق باشید.
  صدای فواره آب آرامش بخش هست اما درمان کننده نیست...
  آیات قرآن خیلی قدرتمند تر هستند...

 8. کاربر روبرو از پست مفید saeed871 تشکر کرده است .


 9. #5
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-دی-۰۲
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 937
  سطح : 16
  Points: 937, Level: 16
  Level completed: 37%, Points required for next Level: 63
  Overall activity: 2.0%
  افتخارات:
  500 Experience Points1 year registered
  تشکر کردن : 7
  تشکر شده 23 در 7 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  جسارتا مگه زیرآب انرژی درمانی و ریکی و حلقه های کیهانی و انرژی های ماورایی با دستگیر شدن محمدعلی طاهری، زده نشد؟ هنوز این بحث ادامه داره؟!

 10. 2 کاربر از پست مفید شازده کوچولو تشکر کرده اند .


 11. #6
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  دوست عزیز من قصدم اینجا آموزش نیست وگرنه براتون کامل توضیح میدادم سبک های مختاق انرژی درمانی و....
  اینم همیشه مد نظر داشته باشید که انسان ها از قدیم الیام هرچیزی را که نمیتونستن ببینند یا حس کنند میگفتند وجود نداره و این داستان هنوز وجود داره... همینقدر بهتون بگم که توی دانشگاه تهران دوربینی هست که میتونه از هاله عکس برداری کنه.
  فقط در این حد بهتون بگم که در ریکی من نمیتونم آسیب بزنم یعنی قدرتشو ندارم چون این انرژی از ابعاد بالاتر میاد و خاصیت روحانی داره...
  انرژی های منفی اینا هستند:عرفان حلقه،اکنکار،فرادرمانی،حلق ه کیهانی که بهتون پیشنهاد میکنم اصلا طرفش نرید حتی اگه از نزدیکانتون خواست شمارو باهاش درمان کنه.
  من جریان آقای طاهری رو نمیدونم ولی متاسفانه ما ایرانی ها خدای کلاه بردای هستیم دیگه کاریشم نمیشه کرد همین عامل بد بینی خیلی از مردم به اینجور چیزا شده...به امید روزی که ریکی مثل جاهای دیگه دنیا در ایران هم به ثبت برسه....

 12. #7
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  دوست عزیز 2حالت داره یا اون شخص از انرژی های منفی استفاده میکرده یا اینکه دوست شما دچاربرون ریزی شده.
  برون ریزی یعنی اینکه داره پروسه پاکسازی را میگذرونه که برای هرکسی ممکنه بصورتی ظاهر بشه مثلا سردرد یا خستگی و یا خیلی چیزای دیگه...
  البته درسته نمیشه به کسی و چیزی اطمینان کرد....من توی یه انجمن دیگه هم درمانگری کردم ولی اونجا چون اعضا قبلا تجربه داشتن بهتر استقبال کردند.
  امید وارم دوستان هم بتونند به من اعتماد کنند.
  من این درمان رایگانو بخاطر نظری که دارم انجام میدم.امید وارم دوستان منو لایق اعتماد خودشون بدونند

 13. کاربر روبرو از پست مفید saeed871 تشکر کرده است .


 14. #8
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۳-اسفند-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  7
  امتیاز : 100
  سطح : 1
  Points: 100, Level: 1
  Level completed: 50%, Points required for next Level: 50
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  7 days registered
  تشکر کردن : 2
  تشکر شده 7 در 6 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  یوگا خیلی فراتر هست و یک علم بسیار قدرتمند هست البته نه این یوگایی که توی ایران آموزش میدن چون این یوگای غربی ها هست...
  یوگای اصیل بسیار قدرتمند هست و فرد با تمرین اون یوگای اصیل به آرامش و سلامتی و قدرت های روحی بسیاری میرسد از قبیل روشن حس شدن تله پاتی و...
  در مورد کف بینی و... اینجور چیزا زیاد اطلاع ندارم و نمیتونم راجع بهش نظر بدم.فهمیدن گذشته و حال کار خیلی سختی نیست اما آینده کار هر کسی نیست.

 15. کاربر روبرو از پست مفید saeed871 تشکر کرده است .


 16. کاربران زیر با پست جناب saeed871 مخالفت نموده اند:


 17. #9
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۷-فروردین-۱۸
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  18
  امتیاز : 355
  سطح : 7
  Points: 355, Level: 7
  Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  3 months registered250 Experience Points
  تشکر کردن : 8
  تشکر شده 13 در 10 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 7 در 6 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط saeed871 نمایش پست اصلی
  با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی انجمن راهپویان!!!
  قصد بنده از ایجاد این مبحث انجام انرژی درمانی از راه دور به سبک ریکی برای مدتی محدود هست.
  اول از مدیران عزیز انجمن درخواست دارم که چنانچه مبحث خلاف قوانین است یا در قسمتی با قوانین مغایرت دارد بنده را مطلع کنند.
  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................
  اینجا می خوام کمی براتون راجع به تعریف درست و علمیه انرژی و هاله صحبت کنم.
  خب اول بریم سراغ انرژی!
  انرژی حیاتی، پرانا،چی،یا رمق در فارسی چیست؟
  پرانا نیروی حیات و بنیان زندگی انسان، حیوانات و گیاهان می باشد. پرانا نیروی عالم گیر (کیهانی – عالم اکبر) است که علت حیات و پایه تمام نیروهای حیاتی بدن می باشد.پرانا در نادی ها (مسیر های حرکت انرژی) حرکت می کند این گونه است که هوشیاری می تواند جلوه گر شود. با کنترل پرانا هوشیاری افزایش می یابد.
  انرژی منفی - Negative Energyچیست؟
  انرژی منفی که می توان در بیانی دیگر آن را انرژی مخرب / مضر نامید ، در حقیقت، احساسات، افکار منفی و یا هر چیز منفی دیگر در هر بُعد است، فکر و حس از جنس انرژی هستند، فکر منفی ایجاد احساس منفی می کند و هر دوی اینها از جنس انرژی می باشند. پس سعی کنید مراقب باشید چگونه انرژی را با افکار خود پرورش می دهید!
  از دیدگاه گسترده تر در حقیقت انرژی منفی وجود ندارد ، انرژی که برای شما مضر است شاید برای دیگری مفید باشد.
  هاله یا اورا(aura)چیست؟
  هر چیز در جهان تنها یك نوسان است. هر اتم، هر قسمت از یك اتم، هر الكترون، هر ذره ی بنیادی، حتی افكار و آگاهی ما، همه نوسان هستند. ما می توانیم هاله را یك نوسان بدانیم، كه هر موجود مادی را احاطه كرده است. این تعریف برای مطالعه ی هاله كافی است، به شرط اینكه بتوانیم خود را به دیدن نوسان هاله عادت دهیم.
  در اطراف ما انسانها میدانی از انرژی لطیف با قطر تقریبی 5/1 متر وجود دارد که با چشم معمولی قابل رویت نیست و هاله نامیده می شود. این میدان انرژی ما را همچون تخم مرغ بزرگی در بر گرفته است. این میدان طول موج و فرکانس غیر قابل رویت با چشم فیزیکی در حالت عادی دارد، اما با تمرینات خاص می توان این انرژی ها را دید و لمس کرد.
  امروزه این میدان انرژی کاملا شناخته شده و عوامل موثر بر آن و روش های تاثیر گذاری بر آن مشخص گردیده است.
  سابقه شناخت هاله در فرهنگ ها و ملل قدیم تاچند هزار سال قابل ردیابی است. چینی ها در 4000 سال پیش هاله را می شناختند و روش های تاثیر گذاری برآن را می دانستند، مصریان، یونانیان، هندوها و ژاپنی ها نیز از فرهنگ هایی هستند که در این رابطه کارهای علمی ثبت شده ای دارند. دانشمندان زیادی پیرامون هاله مطالعه و تحقیق کرده اند از جمله نیوتن، بقراط، فیثاغورث، دکتر ویلیام رایش و...
  اهمیت هاله برای ما در این است که هرگونه بیماری جسمی و یا مشکل ذهنی در انسان ابتدا بصورت توده ای از انرژی منفی در هاله پدیدار می شود بنابراین می توان قبل از بیمار شدن جسم نشانه های آن را در هاله یافت و از بروز آن در جسم جلوگیری کرد.
  عکس زیر توسط دوربین های عکس برداری از هاله گرفته شده این دوربین در دانشگاه تهران موجود است.


  خب میرسیم به مبحث خودمون یعنی انرژی درمانی:
  دو روش اصلی انرژی درمانی:1-پرانیک هیلینگ(pranic healing):
  در پرانیک هیلینگ از پرانا و انرژی های مختلف طبیعت مثل کریستال و... استفاده می شود که محدود به بعد انرژی طبیعت و اتر یعنی بعد سوم و چهارم می باشد
  در پرانیک هیپیوند این شخص است که انرژی را به جاهایی که فکر می کند مورد نیاز هستند انتقال می دهد و این تصمیم ممکن است درست نباشد ، حتی شخص پیشرفته ممکن است 100% تشخیص درستی نداشته باشد و می تواند موجب تشدید بیش از حد انرژی ، تضعیف انرژی و یا به عبارتی از تعادل خارج کردن انرژی فرد شود
  2-ری کی(rei-ki):
  ری به معنای مقدس و کی به معنای انرژی یا نیرو : ری کی یعنی نیروی مقدس.
  ری کی یک واژه جهانیست که متعلق به یک تکنیک ، مذهب، یا تمرین خاص نمی باشد بلکه در مفهوم درست و عمیق آن، نشان دهنده راه ها و روشهایی برای مرتبط کردن شخص با منشاء نیروی حیات ، نیروی کیهانی، که در سیستمهای مختلف با نامهای مختلف از آن نامبرده شده می باشد : مثل (پرانا در سنسکریت) (چی در هنرهای رزمی ، تایچی و... ) (نفس حیات بخش) (فر ایزدی) و... صدها نام مشابه.

  گوشه ای از ریکی به صورت عمومی در قرن نوزدهم توسط شخصی ژاپنی به نام دکتر میکا اوسویی به جهان معرفی شد.
  ری کی تنها سیستم یا روشی مختص به سبک یا فرقه اوسویی نمی باشد ، دکتر اوسویی تنها یک بخش کوچک از آن را دریافت کرد که در آن زمان مردم آمادگی دریافت آن را داشتند و آن را به مردم هدیه کرد.
  با مرور زمان کسانی که با ری کی اوسویی و روشهای مشابه کار می کردند به کشفیات و دریافتهای بیشتری رسیدند و آن را گسترش دادند در حدی که امروزه صدها شاخه ری کی وجود دارد مانند:اوسویی ری کی،کاروناکی،ایماراکی و....
  دکتر اوسویی دریافت که چگونه می تواند با نیروی حیاتی ، انرژی کیهانی و منشاء آن متصل شود ، او راه بسیار ساده ای را کشف کرد که برای همه انسانها صرف نظر از هرگونه ، اختلاف طبقاتی، اعتقادی،جنسیتی بتوانند از آن استفاده کنند ، خصوصیت بزرگ و ارزشمند ری کی در سادگیست.

  ما در ریکی می توانیم به صورت کلی دو هدف کلی را دنبال کنیم:
  1- هدف درمانی: یعنی درمان هرگونه بیماری
  2- هدف تزکیه ای: یعنی پاکسازی کامل تمام لایه های وجود و بالا بردن سطح ارتعاش انرژی شخصی.


  سیستمهای ریکی که در این عصر به انسانها عطا شده روشهایی است برای ارتباط برقرار کردن با منشاء انرژی های مختلف و هم ارتعاش کردن خود با آن جهت متعالی تر شدن.
  بیماری، ضعف، نا امیدی، افسردگی،تشویش،خشم، عدم تعادل در ارضای نیازهای مادی و بدن، عدم آرامش و سکون، همه و همه نتیجه چسبندگی به فرمهای پایین افکار و انرژی آنهاست

  خوب دوستان امید وارم خسته نشده باشید ولی این ها پیشنیاز هایی بود که اگه گفته نمیشد درک مطالب کمی سخت میشد

  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ..............

  خب بریم سر بحث اصلی:
  دوستانی که درخواست درمان دارند باید ابتدا در این مبحث ذکر کنند و چنانچه بنده پست ایشان را تشکر زدم به این معنی است که درمانشون را قبول کردم.
  اول از همه خدمتتون عرض کنم چنانچه هدفتون از درمان شخصی نیست توی همین مبحث بیان کنید وگرنه توی پیام خصوصی ذکر میکنید.
  دوستان بنده برای ارتباط با عزیزانی که در خواست درمان دارند به 2چیز نیاز دارم:1-نام و نام خانوادگی2-شهر محل سکونت
  اطلاعات بالا را به همراه هدف از درمان بعد از اینکه پست شمارو تشکر زدم برای من میفرستید و بنده در پیام خصوصی برای شما تاریخ درمان را میفرستم.

  دوستان عزیز بنده در قبال درمان از شما هزینه ای نمیخوام!!!
  اما یک درخواست دارم و اونم اینکه لطفا تجربیاتتون در هنگام درمان و پس از درمان در همین مبحث ارسال کنید تا دوستان هم استفاده کنند.(اینو میتونید هزینه من برای درمان تلقی کنید)

  .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .............
  هنگام درمان باید چیکار کنیم؟!
  خیلی ساده است در زمانی که مقرر شده برای درمان روی یک صندلی یا مبل مینشینید یا دراز میکشید و در هر دوحالت ستون فقرات باید کاملا صاف باشه!!!
  یعنی هنگام دراز کشیدن یا متکا نمیزارید زیر سرتون یا یک متکا خیلی کوچک.
  و پس از اون به هر روشی که بلدید ریلکسیشن انجام میدید.ببنید دوستان عزیز هرچه شما در ریلکسیشن عمیق تری فرورفته باشید و ایمان بیشتری داشته باشید درمان بهتری صورت میگیره چون هر دیدگاه یا نگرش منفی سدی در کالبد و هاله شما ایجاد میکنه که اثر درمان را کم میکنه.
  بِسم اَللّه اَلرَحمن اَلرَحیم:

  متاسفانه تدریستون کامل نیست و اشکال ایجاد میکنه. طبق آموزشی که بنده در این شاخه ی متافیزیک و علوم روحانی در غرب دیدم و به اون اشاره ای نکردید واژه کی(انرژی پرانا) در زبان عربی و در دین اسلام به معنای "برکت ، Barakkah ،
  بركة " هست. ضمن ادای احترام و علاقه به این روش درمانی ثابت شده و محبوب در غرب و بعضن شرق، جا داره حدود 40 روایات زیبایی رو که درباره ی جذب برکت(انرژی حیاتی) در دین اسلام هست رو به عنوان "جایگزین" برای افرادی که به ریکی اعتمادی ندارند بهشون اشاره کنم همونطور که اساتید برای بنده که مسلمان بودم توضیح دادند تا بدون حالت دفاعی و ترس بتونم وارد این رشته بشم. فرض رو بر این میگیرم که نیازی به توضیح واژه ی "برکت" در دین نیست.

  1) اگر اهل شهرها و آبادى ها ايمان آورده و تقوا پيشه مى كردند قطعا بركات آسمان و زمين را برايشان مى گشوديم.

  2) خداوند فرمود: «... هرگاه بنده بگويد: بسم اللّه الرحمن الرحيم، خداى متعالمى گويد: بنده من با نام من آغاز كرد. بر من است كه كارهايش را به انجام رسانم و او را درهمه حال، بركت دهم».

  3) نيكى و نيكوكاران را دوست بداريد. سوگند به آن كه جانم به دست اوست، بركت وتندرستى، با نيكى و نيكوكاران است.

  4) هرگاه يكى از شما به خانه خود وارد مى شود، سلام كند، چرا كه سلام بركت مى آوردو فرشتگان با سلام دهنده انس مى گيرند.

  5) در پى روزى و نيازها، سحر خيز باشيد؛ چرا كه حركت در آغاز روز، [مايه ]بركت وپيروزى است.

  6) هر كس روزى اى دارد كه حتما به او خواهد رسيد. پس هر كس به آن راضى شود، برايش پُر بركت خواهد شد و او را بس خواهد بود و هر كس به آن راضى نباشد، نه بركت خواهديافت و نه او را بس خواهد بود.

  7) ... براى نمازگزار، محبت فرشتگان، هدايت، ايمان، نور معرفت و بركت در روزى است.

  8 ) با هم غذا بخوريد و پراكنده نباشيد، كه بركت با جماعت است.

  9) با بركت ترين زنان، كم مهريّه ترين آنان است.

  10) رحمت خدا بر پدرى كه داراى دخترانى است. دختران، با بركت و دوست داشتنى اند...

  11) بدان كه راستگويى، پر بركت است و دروغگويى، شوم.

  12) در مدارا، فزونى و بركت است...

  13) عيادت كننده بيمار، در بركت فرو مى رود و چون نزد بيمار بنشيند، در آن غوطه ورمى شود.

  14) بركت... از سوى خداى متعال، بر كسى باد كه على بن ابى طالبرا دوست بدارد، ولايت او را بپذيرد، به او اقتدا كند، به برترى او اقرار نمايد، و امامانِ پس از او را به ولايت بپذيرد.

  15) بركت، با بزرگان شماست.

  16) هيچ سفره اى با بركت تر از سفره اى نيست كه يتيم بر سر آن بنشيند.

  17) ماه رمضان... ماه بركت است.

  18) خريدار و فروشنده، تا از يكديگر جدا نشده اند، اختيار [فسخ معامله را ]دارند. اگرراست بگويند و [عيب را] آشكار بگويند، داد و ستد براى هر دو، بركت خواهد داشت، واگر [عيب را ]بپوشانند و دروغ بگويند بركتِ دادوستدشان خواهد رفت.

  19) سه چيز است كه اگر مردم آثار آن را مى دانستند، به جهت حريص بودن به خير وبركتى كه در آنها هست، به قرعه متوسل مى شدند: اذان نماز، شتاب به نماز جماعت ونماز در صف اول.

  20) هر كس چيزى از حقّ برادر مسلمان خود را نگه دارد [و به او ندهد]، خداوند، بركت روزى را بر او حرام مى كند، مگر آن كه توبه كند [و جبران نمايد].

  21) جماعت، غذاى سحر و غذا دادن در شب، بركت است...

  22) تا وقتى مردم امر به معروف و نهى از منكر مى كنند و يكديگر را در نيكى و تقوا،يارى مى رسانند، در خير و نيكى اند، آن گاه كه چنين نكنند، بركت ها از آنان گرفته مى شود.

  23) ... و خانه را بركتى است، بركت خانه جايگاه خوب آن، وسعت محوطه آن و همسايگان خوب آن است.

  24) نماز شب، موجب بركت در روزى است.

  25) شیعیان براى همسايگانشان مايه بركت اند.

  26) بركت در مال كسى است كه زكات بپردازد، به مؤمنان مدد و يارى رساند و به خويشاوندان كمك نمايد.

  27) هرگاه نيّت ها فاسد باشد، بركت از ميان مى رود.

  28) هرگاه گناهان آشكار شوند، بركتها از ميان مى رود.

  29) اگر مردم سخن خدا و پيامبرش را مى شنيدند، آسمان بارانش را و زمين بركتش را به آنان مى بخشيد...

  30) در بيان آنچه هنگام ظهور امام زمان عليه السلام رخ مى دهد : بركت از آسمان به سوى زمين فرو مى ريزد، تا آن جا كه درخت از ميوه فراوانى كه خداوند در آن مى افزايد، مى شكند.

  31) فتوا دهندگان، بزرگانِ دانشمندان اند و فقيهان، پيشوايانى كه از آنان بر اداى پيمان علم تعهد گرفته شده است، نشستن نزد آنان بركت است ...

  32) اگر در ميان مردم عدالت برقرار شود، به اذن خداوند... زمين بركت خويش را بيرون مى ريزد.

  33) تا ده میل(Mile) اطراف قبر حسين بن على عليه السلام بركت است.

  34) از قسم خوردن بپرهيزيد، چرا كه كالا را تلف مى كند و بركت را از بين مى برد.

  35) بدانيد كه خداوند متعال نماز جمعه را بر شما واجب ساخته است پس آنان كه درزندگى و پس از مرگ من، از روى سبك شمردن و يا انكار، آن را ترك كنند، با وجود اين كه پيشواى عادلى دارند، خداوند وحدتشان نبخشد و در كارشان بركت ندهد، آگاه باشيد نه زكات، نه نماز، نه حج و نه روزه آنان پذيرفته است. بدانيد كه زندگى آنان بركتى نخواهدداشت، مگر توبه كنند.

  36) مشورت با عاقلِ خيرخواه، بركت... از سوى خداست.

  37) به راستى كه حرام، افزايش نمى يابد و اگر افزايش يابد، بركتى
  ندارد ...

  منبع روایات و احادیث:

  چهل حديث « بركت در زندگى »


  (هُوَ اَلحَفیظ) فی امان اَلله.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1