چرا پلنر سلپیپ ؟ WHY CELPIP PLANNER

پلنر سلپیپ همان الماس گمشده هر داوطلب آزمون سلپیپ است.داوطلب آزمون سلپیپ برای اینکه بتواند از زمان خود بهینه استفاده کند نیاز به یک برنامه ریز شخصی یا برنامه ریز آمادگی آزمون سلپیپ ( CELPIP Test Preparation Planner) دارد تا تمام مواردی که نیاز است داوطلب را برای آزمون سلپیپ آماده کند در معرض دید او قرار دهد.
زبان آموز و متقاضی آزمون بین المللی سلپیپ با تکمیل پلنر سلپیپ روزانه،هفتگی و ماهانه به درجه ای از شناخت خود می رسد که می تواند به راحتی برنامه خود را اصلاح کند. زبان آموز با رصد اطلاعات و ارزیابی های روزانه، هفتگی و ماهانه ،خود را در مسیر قبولی آزمون سلپیپ قرار می دهد تا سریعتر به هدف خود یعنی کسب نمره های بالا در آزمون سلپیپ برسد. پلنر سلپیپ یا برنامه ریز سلپیپ برای 105 روز یا 15 هفته یا 3 ماه طراحی شده است که داوطلب با انجام کارهای کوچک(میکرو) روزانه به پیشرفت های بزرگ(ماکرو) دست پیدا خواهد کرد و این مهم را ،داوطلب بعد از حداقل 3 ماه به صورت محسوس مشاهده خواهد کرد.
برای طراحی پلنر سلپیپ علاوه بر تجربه داخل ،از منابع خارجی(انگلیسی ،چینی، هندی و روسی ) نیز استفاده شده است چرا که اکثر زبان آموزان خارجی از کشورهای چین ،هند و روسیه علاقه مند مهاجرت تحصیلی و شغلی به کشور های انگلیسی زبان هستند لذا در این مورد تحقیقات ویژه ای انجام داده اند لذا به جرات می توان گفت که این پلنر سلپیپ ،اولین طراحی پلنر جامع سلپیپ در ایران است که تمام نیاز های یک زبان آموز متقاضی سلپیپ را دیده است.
به زودی کتاب نقشه راه آمادگی آزمون سلپیپ (CELPIP Test Preparation Roadmap) به چاپ خواهد رسید.
در این کتاب به طور کامل 30 فعالیت و مهارت معرفی شده در برنامه روزانه سلپیپ،تشریح می شود به عبارت دیگر در این کتاب تمام نکات ، تکنیک ها و تاکتیک های کاربردی جهت انجام فعالیت ها و مهارت ها به صورت ریز و اجرایی بیان می شود مثلا برای مهارت اسپیکینگ تمام تمرین ها و روش ها و مواردی که باعث بهبود این مهارت می شود به صورت عملی معرفی می شود.