کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
 1. #1
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-شهریور-۱۴
  نوشته ها
  153
  امتیاز : 4,830
  سطح : 44
  Points: 4,830, Level: 44
  Level completed: 40%, Points required for next Level: 120
  Overall activity: 10.0%
  افتخارات:
  SocialVeteran1000 Experience Points
  تشکر کردن : 20
  تشکر شده 141 در 78 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 2 در 2 پست

  پیش فرض آیا احمدی نژاد حکم رهبری را زمین گذاشت ؟

  همیشه این موضوع بیان می شود که احمدی نژاد دوجا حرف رهبری رو زمین گذاشت !

  یکی در جریان عزل مشایی و دیگری در جریان استعفای مصلحی (!)

  اینجا درباره ی این دو موضع صحبت می کنیم

  موضوع مشایی :

  در اینجا به سخنان دکتر احمدی نژاد در این باره توجه میکنیم :

  سخنان رییس جمهور درباره معاون اولی مشایی:

  رهبری معظم فرمودند که مشایی در جایگاه معاونت رییس‏جمهور نباشند و ما اطاعت کردیم لیکن عده*ای از مخالفین بر خلاف سخنان اخیر رهبری بازهم موضوع مشایی را مطرح می* كنند تا به من فشار بیاورند

  رییس‏جمهور در مورد دستور حكم رهبری برای رعایت مصلحت در انتصاب مشایی به معاون اولی گفت: من خدمت مقام معظم رهبری رسیدم و توضیحاتی دادم که قرار شد کارهایی انجام شود اما بعد از آن نامه توسط برخی نمایندگان محترم(ابوترابی)، درز پیدا كرد.

  وی افزود: بعد از آن، بهتر تشخیص داده شد که نامه منتشر شود و بعد از آن اقدام كنیم و پس از آن نیز وی را به سمت ریاست دفتر خودم انتخاب كردم .

  احمدی*نژاد تاکید کرد: رابطه بنده به عنوان رئیس*جمهور با رهبری با رابطه شما با ایشان متفاوت است.

  خوب است بدانید که مهندس مشایی وقتی از نامه مقام معظم رهبری مطلع شد ، خودش سریعا استعفا داد.

  «این*جانب بعد از دستور مقام معظم رهبری خود را معاون اول رئیس جمهور نمی‏*دانم و به عنوان یک سرباز ولایی در هر کجا که بتوانم به مردم عزیز کشور‏ خدمت خواهم کرد».

  خبرگزاری جمهوری اسلامی -۳/۱۲/۱۳۸۸  موضوع مصلحی :

  اگر کمی توجه کنید ، نه حکمی بوده ، نه دستوری از مقام معظم رهبری به رئیس جمهور !  فقط یک توصیه نامه بوده به شخص مصلحی !


  نامه رهبر انقلاب خطاب به حجت*الاسلام مصلحی وزیر اطلاعات  حضرت آیت*الله خامنه*ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه*ای خطاب به وزیر اطلاعات فرمودند: «از شما میخواهم بیش از پیش در انجام مأموریتهای مهم داخلی و خارجی وزارت اطلاعات اهتمام به خرج دهید.» متن كامل و تصویر نامه، به شرح زیر است:
  بسم*الله الرحمن الرحیم
  حجة*الاسلام جناب آقای مصلحی دام توفیقهوزیر محترم اطلاعاتاستحكام و انسجام و روزآمدبودن دستگاه اطلاعاتی كشور یكی از پایه*های مهم اقتدار نظام اسلامی است، لذا از شما میخواهم بیش از پیش در انجام مأموریتهای مهم داخلی و خارجی وزارت اطلاعات اهتمام به خرج داده و با سرمایه*ی عظیمی كه آن وزارتخانه از نیروی انسانی توانمند و انقلابی و متدین و فن*آوریهای روز برخوردار است و با حمایت دولت خدمتگزار و همكاری سایر نهادهای اطلاعاتی اجازه ندهید كوچكترین فترت و سستی در انجام وظائف قانونی آن دستگاه مهم پیش آید. برای شما و معاونان و مدیران محترم و همه*ی فرزندان عزیز انقلابی*ام در وزارت اطلاعات دعا میكنم. موفق و مؤید باشید.سیدعلی خامنه*ای30/فروردین/1390  http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=12124

  اگر هم شک دارید میتونید به http://farsi.khamenei.ir برید و دنبال حکم رهبری به احمدی نژاد بگردید !

  -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;" xml:lang="ar-sa">همین طور که میبینید ، مقام معظم رهبری به "معاونان" هم اشاره کردن ، که دلیل قهر و استعفای مصلحی هم همین بوده -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;">! -small;font-family:tahoma, sans-serif;">

  -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;" xml:lang="ar-sa">اینکه مصلحی با دکتر احمدی نژاد قهر کرد ، سر این موضوع بود که جناب مصلحی در جلسه ای از جریان موهوم انحرافی صحبت میکردن که یکی از معاونان به ایشون اعتراض میکنه که چرا چیزی میگویید که واقعیت ندارد ؟-small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;">! -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;" xml:lang="ar-sa">ایشون هم با کمال آرامش این معاون رو از مقامش عزل میکند ! خبر به دکتر احمدی نژاد می رسد و دکتر احمدی نزاد هم به مصلحی می گوید چرا بدون هماهنگی با من و بدون دلیل موجه این کار رو انجام دادید ؟؟! جناب مصلحی هم می گویند که من وزیر هستم و اختیار دست من است ! و اگر اینطور نباشد من استعفا میدم ، دکتر احمدی نژاد هم میگن هر جور میل شماست -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;">!-small;font-family:tahoma, sans-serif;">

  -small;line-height:11px;font-family:tahoma, sans-serif;"> -small;font-family:tahoma, sans-serif;">

  البته این موضوع را هم بدونید که مقام معظم رهبری با استعفای مصلحی مخالف نبودن و اینکه فرمودن ایشون سر کارشون بمونن ، بخاطر این بود که جایگزینی وجود نداشت و مدت زیادی طول میکشید که فردی رو بعنوان جایگزین در وزارت خانه قرار بدن و در این صورت خود رئیس جمهور مجبور میشدن که سرپرستی وزارت اطلاعات رو بدست بگریند .  همچنین صحبت مقام معظم رهبری رو در جمع هزاران نفر از مردم استان فارس که سایت هایی مانند فارس ، مشرق ، تابناک ، الف ، صراط ، خبر آنلاین و ... اونرو سانسور کردن هم بخونین .

  این صحبت مقام معظم رهبری در زمانی بود که دروغ خانه نشینی احمدی نژاد مطرح بود :  شما ببینید در همین پنج شش روز گذشته سر یك قضیه*اى كه آنچنان هم از اهمیت بالائى برخوردار نبود - سر مسئله*ى اطلاعات و امثال اینها - چه جنجالى در دنیا راه انداختند. تحلیلها را بردند به این سمت كه بله، در داخل نظام جمهورى اسلامى شكاف ایجاد شده است، حاكمیت دوگانه شده است، رئیس جمهور حرف رهبرى را گوش نكرده است! دستگاه*هاى تبلیغاتىِ خودشان را از این حرفهاى سست و بى*پایه پر كردند. ببینید چطور منتظر بهانه*اند. ببینید چطور مثل گرگ در كمین نشسته*اند كه یك بهانه*اى پیدا كنند، هر جور میتوانند، حمله كنند. میدانند كه دولت مشغول تلاش و فعالیت و خدمت است. خب، واقعاً در كشور دارد خدمت انجام میگیرد. هر جا خدمت باشد، هم مردم طرفدار هستند، هم رهبرى طرفدار است. ما كه راجع به شخص قضاوت نمیكنیم؛ ما كار را، خط را، جهتگیرى را ملاك و معیار قرار میدهیم. آنجائى كه كار و خدمت و تلاش هست، حمایت ما هست، حمایت مردم هست. و بحمداللَّه امروز كار دارد انجام میگیرد. مسئولین دولتى هم حقاً و انصافاً دارند تلاش میكنند؛ هم اعضاى دولت، هم بخصوص خود رئیس جمهور. اینها شب و روز ندارند؛ من مى*بینم، من از نزدیك شاهدم. اینها دائم مشغول كارند، مشغول خدمت و تلاشند. خب، اینها براى كشور خیلى باارزش است. بنده*ى حقیر هم طبق اصول بنا ندارم در كارها و تصمیمهاى دولت وارد شوم. خب، مسئولیتها در قانون اساسى مشخص است؛ هر كس مسئولیتى دارد؛ مگر آنجائى كه احساس كنم یك مصلحتى دارد تفویت میشود؛ مثل اینكه در همین قضیه*ى اخیر اینجورى بود؛ انسان احساس میكند یك مصلحت بزرگى دارد مورد غفلت قرار میگیرد، تفویت میشود؛ خب، انسان وارد میشود كه جلوى این تفویت مصلحت را بگیرد. این، مسئله*ى مهمى نیست، نظائرش هم اتفاق مى*افتد؛ اما مخالفین، دشمنان بیرونى، تریبون*دارهاى بین*المللى، بوقهاى تبلیغاتى، از همین مسئله استفاده میكنند براى اینكه فضاى تبلیغاتى را شلوغ كنند.  عرض من به عناصر داخلى، به مردم دلسوز، به برادران و خواهرانى كه در داخل با مسائل تبلیغاتى سر و كار دارند، این است كه سعى كنند به این آشفتگى كمك نكنند. این كه تحلیل بگذارند، یكى از آن طرف، یكى از این طرف، این علیه آن، آن علیه این، براى هیچ و پوچ، چه لزومى دارد؟ نه، دستگاه بحمداللَّه دستگاه مقتدرى است، مسئولین مشغول كارشان هستند، رهبرى هم كه بنده*ى حقیر هستم با همه*ى حقارت، خداى متعال كمك كرده، ما در مواضع صحیحِ خودمان محكم ایستاده*ایم. تا من زنده هستم، تا من مسئولیت دارم، به حول و قوه*ى الهى نخواهم گذاشت این حركت عظیم ملت به سوى آرمانها ذره*اى منحرف شود. تا مردم عزیزمان اینجور با شور، با شعور، با بصیرت، با عزم راسخ در میدان هستند، لطف الهى شامل است؛ این را بدانید. تا ما توى میدان هستیم، سایه*ى لطف الهى هست. ماها - من یك جور، شما یك جور، آن دیگرى یك جور، چهارمى یك جور - اگر سراغ مسائل شخصى خودمان برویم و اهداف را فراموش كنیم، البته كمك الهى هم كم خواهد شد.


  http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=1 Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA 2163

  همین طور بدانید که دورکاری فرق دارد با قهر و خانه نشینی !

 2. 3 کاربر از پست مفید alireza.civil تشکر کرده اند .


 3. #2
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-اردیبهشت-۱۴
  نوشته ها
  4
  امتیاز : 1,284
  سطح : 19
  Points: 1,284, Level: 19
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  1 year registered1000 Experience Points
  تشکر کردن : 0
  تشکر شده 7 در 3 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  این حرف ها و تحلیل ها دیگه خیلی نخ نما شده!!!
  اینکه رئیس جمهور بخاطر وزیر اطلاعات 11 روز قهر کرد و به محل کارش نرفت، کاملا واضح و مشخصه... دیگه توجیح نمیخوات! اسمش هم هرچی دوست دارید بذارید... دورکاری، استراحت، بیماری...
  مومن باید زمان شناس باشه، موقع شناس باشه. اینکه درست بعد از نامه رهبر معظم انقلاب تصمیم بگیره 11 روز بره بشینه توی خونه، معنی خوبی نمیده.
  درمورد مشایی هم بهتره بجای توجیحات آبکی که اصلا به دل آدم نمیشینه، روشنگری کنیم. خط خودمون رو از این آدم ها جدا کنیم. آقای مشایی با تمام کارهای عجیب و غریبش الان 10 - 15 پست مهم کشوری داره. اگر حافظه شما در مورد مواضع جنجالی ایشون یاری نمیکنه میتونید جستجو کنید.
  در آخر باید بگم هر کسی به حکم انسان بودنش دارای حسن ها و ضعف هایی هست. از حسن ها تمجید کنید ولی ضعف ها رو توجیح نکنید
  ویرایش توسط fmohseni : پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۱ در ساعت ۰۸:۴۹

 4. 3 کاربر از پست مفید fmohseni تشکر کرده اند .


 5. #3
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  Calendar Award

  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-اردیبهشت-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,866
  امتیاز : 32,278
  سطح : 100
  Points: 32,278, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,341
  تشکر شده 8,108 در 2,355 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 103 در 67 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط fmohseni نمایش پست اصلی
  این حرف ها و تحلیل ها دیگه خیلی نخ نما شده!!!
  اینکه رئیس جمهور بخاطر وزیر اطلاعات 11 روز قهر کرد و به محل کارش نرفت، کاملا واضح و مشخصه... دیگه توجیح نمیخوات! اسمش هم هرچی دوست دارید بذارید... دورکاری، استراحت، بیماری...
  مومن باید زمان شناس باشه، موقع شناس باشه. اینکه درست بعد از نامه رهبر معظم انقلاب تصمیم بگیره 11 روز بره بشینه توی خونه، معنی خوبی نمیده.
  درمورد مشایی هم بهتره بجای توجیحات آبکی که اصلا به دل آدم نمیشینه، روشنگری کنیم. خط خودمون رو از این آدم ها جدا کنیم. آقای مشایی با تمام کارهای عجیب و غریبش الان 10 - 15 پست مهم کشوری داره. اگر حافظه شما در مورد مواضع جنجالی ایشون یاری نمیکنه میتونید جستجو کنید.
  در آخر باید بگم هر کسی به حکم انسان بودنش دارای حسن ها و ضعف هایی هست. از حسن ها تمجید کنید ولی ضعف ها رو توجیح نکنید
  سلام
  ضمن عرض خوش آمد گویی

  یعنی اون متن به شدت کوچولو بالایی رو خوندین واقعا؟! چه چشمان قوی دارید!

 6. کاربر روبرو از پست مفید hands of god تشکر کرده است .


 7. #4
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-اردیبهشت-۱۴
  نوشته ها
  4
  امتیاز : 1,284
  سطح : 19
  Points: 1,284, Level: 19
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  1 year registered1000 Experience Points
  تشکر کردن : 0
  تشکر شده 7 در 3 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  کلید کنترل رو بگیرید و دکمه مثبت رو بزنید تا بزرگ بشه

 8. 2 کاربر از پست مفید fmohseni تشکر کرده اند .


 9. #5
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-دی-۲۲
  محل سکونت
  پایتخت فرهنگ وتمدن ایران اسلامی (اصفهان)
  نوشته ها
  40
  امتیاز : 2,923
  سطح : 33
  Points: 2,923, Level: 33
  Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social1 year registered1000 Experience Points
  تشکر کردن : 539
  تشکر شده 147 در 40 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  اقدامات حاشیه ساز مشایی:

  حضور در مجلس رقص در ترکیه


  مراسم حمل توهین آمیز قرآن همراه با نوای دف

  (حمل قرآن با رقص و وضو
  در مراسم افتتاح همایشی در روز ۱۸ آبان ۱۳۸۷ در جلسه ای با حضور مشایی، ۱۲ خانم با لباس محلی، دف زنان روی سن آمدند و در حالی که قرآن را در سینی گذاشته بودند با حالات ریتمیک آن را به قاری تحویل داده و سن را ترک کردند.)

  ادغام سازمان حج و زیارت با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

  (همین اقدام اعتراضات بسیاری از نمایندگان مجلس و مراجع تقلید را بر انگیخت اما تا زمانی که مخالفت رهبر معظم انقلاب با این اقدام دولت علنی نشد دولت حاضر نشد که اعتراضات را به رسمیت بشناسد. با این وجود دولت مجبور شد پس از این، مصوبه خود را لغو کند.)

  دعوت از افراد مشکوک در همايش ايرانيان خارج از كشور و مباحث مطرح شده كه به لحاظ امنيتي اطلاعاتي اهميت زيادي داشت و وزارت اطلاعات هشدارهاي لازم را در دعوت از برخي افراد معلوم*الحال داده بود، اما متأسفانه به هشدارهاي وزارت اطلاعات توجهي نشد.


  جملات حاشیه ساز مشایی:

  «دوران اسلام گرایی به پایان رسیده است. البته این دوره تمام نشده بلکه رو به پایان است.»

  «جلوگیری از برپایی شادی، اهانت به اسلام و استفاده از رنگ سیاه مکروه است.»

  «آذربایجان غربی، ایلام و کرمانشاه متعلق به کردستان است و این قوم از برترین قوم های ایرانی است.»

  «ملائکه مرتب در عرصه کشور در حال پرواز هستند.»

  «ایران امروز با مردم آمریکا و اسرائیل دوست است.»

  «ما مردم آمریکا را از برترین ملت های دنیا می دانیم.»


  «نام خلیج فارس و دریای پارسی از ۳۰ میلیون سال پیش به موازات شکل گیری تمدن های انسانی در منطقه موجودیت یافته است.»

  «در ایران استفاده از حجاب آزاد است و هیچ فشاری از طرف حکومت در استفاده از حجاب اعمال نمی شود.»

  مشایی در پاسخ به سؤال کورپا خبرنگار زن روزنامه صباح، که پرسیدآیا می توانم روسری ام را بردارم، گفته است: بله، اینجا، ایران آزاد است.

  طبق آنچه که در این روزنامه چاپ شد، مشایی گفته است: در ایران استفاده از حجاب بدون اجبار است و هیچ فشاری از طرف حکومت در استفاده از حجاب اعمال نمی شود، این یک انتخاب کاملاً شخصی است، اگر شما در ایران از روسری و حجاب استفاده نکنید هیچ مقام دولتی به شما تذکری نخواهد داد، البته شاید به شما بگویند که این کار برخلاف عرف و عادات ملی ماست و اگر استفاده کنید بهتر است، ولی باز تأکید می کنم که هیچ اجباری در کارنیست.

  خبرنگار می پرسد: ایرانی هایی که به قصد تفریح به ترکیه می آیند، یعنی توریست های ایرانی در ترکیه، مشروبات الکلی استفاده می کنند و حجابی هم ندارند و در آب، خانم ها با مایو می روند. این شما را ناراحت نمی کند؟

  مشایی با خنده زیاد می گوید: این مسائل شخصی شان هست و اگر دوست دارند می توانند هم مشروبات الکلی استفاده کنند و هم بی حجاب باشند و هم با مایو بگردند! در ایران به خاطر دستورات دینی استفاده از مشروبات الکلی ممنوع است به همین علت ایرانی ها می توانند در خارج از ایران از این نوشیدنی ها استفاده کنند. این یک ترجیح شخصی است، الگوی ما در صنعت توریسم کشور ترکیه است!


  مشایی که از سوی احمدی نژاد به عنوان یک اسلام شناس معرفی شده است، سخنان فلسفی و دینی جدیدی را عرضه می کند. او در همایش نوآوری و شکوفایی در صنعت گردشگری که در محل مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد اظهار داشت: دوره آنکه کسی بخواهد دینی را بر دنیا حاکم کند گذشته است.

  او در اظهار نظر دیگری می گوید: انسان ها نمی توانند خدایی داشته باشند که از درونیات آنها جدا باشد بلکه خدای ما انسان ها محصول دنیا و قدرت اندیشه ما است. ما به دلایلی وحدت بر نمی تابانیم و خدایان ما هم به همان دلایل وحدت بر نمی تابانند.

 10. 3 کاربر از پست مفید amiri تشکر کرده اند .


 11. #6
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  زیر آسمون خدا
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  1,808
  امتیاز : 36,482
  سطح : 100
  Points: 36,482, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupVeteranCreated Album pictures25000 Experience Points
  تشکر کردن : 8,578
  تشکر شده 8,663 در 1,704 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  سلام

  ببخشید میشه منبع صحبتتون رو فرمایید ؟


 12. 2 کاربر از پست مفید نردبانی تا خدا تشکر کرده اند .


 13. #7
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-اردیبهشت-۱۴
  نوشته ها
  4
  امتیاز : 1,284
  سطح : 19
  Points: 1,284, Level: 19
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  1 year registered1000 Experience Points
  تشکر کردن : 0
  تشکر شده 7 در 3 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  کدوم بخش مطالب براتون سوال هست؟
  من نمی خواهم دغلبازی کنم، من نمی خواهم از جاده حقیقت منحرف شوم، فسق و فجور مرتکب بشوم. اگر نبود که خدای تبارک و تعالی دغلبازی را دشمن می دارد، آنوقت می دیدید که زرنگترین مردم دنیا علی است. دغلبازی فسق است، فجور است، و این گونه فجورها کفر است / نهج البلاغه فیض الاسلام، خطبه 191.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1