کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
 1. #1
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض آینده سیاسی برخی از دوستان !

  برگزاري اولين نشست "نقش رسانه*هاي دانشجويي در تعامل با ايرانيان خارج از كشور " كه با حضور مشايي برگزار شد، حاشيه*هايي به همراه داشت.

  به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، اولين نشست "نقش رسانه*هاي دانشجويي در تعامل با ايرانيان خارج از كشور " پيش از ظهر امروز يكشنبه و به همت شوراي عالي امور ايرانيان خارج از كشور در سالن همايش*هاي بين*المللي دانشگاه شهيد بهشتي برگزار شد كه اين نشست با حاشيه*هايي به شرح ذيل همراه بود:

  * اولين سخنران اين نشست غلامرضا خواجه*سروي معاون فرهنگي و اجتماعي وزير علوم، تحقيقات و فناوري بود و پس از وي جمشيد جم يكي از خوانندگان كشورمان سرود "يار دبستاني من " را براي حاضران در نشست اجرا كرد.

  * در ادامه اين نشست حميد پايا مدير مسئول نشريه افق دامپروري از دانشگاه تبريز به عنوان اولين سخنران دانشجويي به ذكر مطالبي پرداخت اما پس از اتمام سخنان وي يكي از دانشجويان از جاي خود برخاسته و اعلام داشت به جاي افراد انتخابي اگر ممكن است به ما هم وقت صحبت دهيد و قول مي*دهم ۵ دقيقه بيشتر وقت جلسه را نگيرم كه در همين حين حاضران در نشست در حمايت از سخنان اين دانشجو به تشويق پرداختند.

  * در ادامه اين نشست علي رئوفي سردبير نشريه دانشجويي اشراق از دانشگاه شهيد چمران اهواز و يكي از مديران مسئول نشريه دانشجويي دانشگاه تربيت*معلم به ايراد سخنراني پرداختند.

  * پس از ايراد سخنراني اين دو دانشجو مجري برنامه طي سخناني اعلام داشت "از پيش دانشجويان براي سخنراني ثبت*نام كرده*اند و اگر افرادي خارج از اين ليست قصد سخنراني دارند در نشستي ديگر مي*توانند به بيان نظريات خود بپردازند " كه پس از ذكر اين سخنان، حسين صيامي دانشجويي كه قصد سخنراني ۵ دقيقه*اي را داشت نزديك تريبون رفت و تأكيد كرد كه بايد حتما سخنراني كند و به ذكر نظريات خود بپردازد اما مسئولان اجرايي اين مراسم سعي داشتند به هر شيوه*اي كه شده وي را از صحبت منع كنند كه در نهايت نيز وي در پشت تريبون حاضر نشد و نتوانست نظرات خود را ارائه دهد.

  * در بخش ديگري از اين نشست كليپ*هايي از سخنان اسفندريار رحيم مشايي رئيس دفتر رئيس*جمهور و محمود احمدي*نژاد رئيس*جمهور كشورمان پخش شد.

  * گنجايش سالن برگزاري مراسم به حدي بود كه تمامي صندلي*هاي آن پر شده و جمع بسياري از حاضران و به خصوص خبرنگاران مجبور بودند در انتهاي سالن ايستاده و يا در كنار صندلي*ها روي زمين بنشينند و اين امر خود موجب بي*نظمي در سالن اجراي مراسم مي*شد.

  * در بخش ديگري از اين مراسم كليپي از گزيده سخنان مدير مسئولان و دبيران نشريات دانشجويي كه در اين نشست حضور پيدا كرده بودند پخش شد كه در اين كليپ دبير كميته نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد همدان، دبير كميته نشريات دانشجويي دانشگاه آزاد چهارمحال بختياري، سردبير نشريه باران از دانشگاه آزاد خميني*شهر، دبير نشريات دانشگاه آزاد گيلان و مازندران، مدير مسئول نشريه دانشجويي از دانشگاه آزاد تبريز، مدير مسئول نشريه دانشجويي از دانشگاه آزاد رشت، مدير مسئول نشريه ريحان از دانشگاه آزاد همدان، مدير مسئول نشريه علمي از دانشگاه شهركرد و مدير مسئول نشريه دانشجويي از دانشگاه گيلان به ذكر نظريات خود پرداخته بودند. در اين بين اثري از مديران و مسئولان نشريات دانشجويي دانشگاه*هاي مطرح و به خصوص دانشگاه*هاي تهران وجود نداشت.

  *در ادامه اين نشست مدير مسئول نشريه فراسو از دانشگاه تربيت*معلم به ايراد سخناني پرداخت و اعلام داشت كه نشريات دانشجويي بودجه لازم را ندارند كه در اين حين يكي از دانشجويان شركت*كننده در اين نشست دو بار فرياد زد اين به دليل بيت*المال*خوري است.

  *پس از سخنراني اين دانشجو سروناز حر مدير مسئول يكي از نشريه*هاي دانشجويي دانشگاه الزهرا به ايراد سخناني پرداخت و در ابتداي سخنان خود گفت: متن ديكته شده*اي از سوي مسئولان برگزاري اين نشست به ما ارائه نشده است و ۵ دانشجويي كه در اين نشست به سخنراني پرداختند واقعا نمايندگان شما دانشجويان بوده*اند كه در اين حين برخي حاضران در اين نشست به اين سخنان وي واكنش نشان دادند و همهمه*اي يك دقيقه*اي فضاي برگزاري مراسم را فرا گرفت.

  *در ادامه اين نشست گروه سرودي متشكل از آقايان و خانم*ها، سرود "اي ايران " را براي حاضران خواندند.

  * در راهروي محل برگزاري نشست بنرهايي تعبيه شده بود كه بازتاب*هاي رسانه*اي همايش* ايرانيان خارج از كشور كه چندي پيش در تهران برگزار شده بود را منعكس مي*كرد كه تيتر برخي از اين بنرها به شرح ذيل است. خبرگزاري فارس: قرارداد مهمي را به خاطر اهانت به احمدي*نژاد امضا نكردم. روزنامه بامداد: ماجراي الياس اسفنديار. خبرگزاري مهر: دعايي: برخي از افراط ها موجب كوچ دسته جمعي ايرانيان شد. ايرنا: واكنش دولت به اظهارات نادران. تابناك: انتقاد شديد كيهان از مدعوين همايش ايرانيان. نادران: سرو مشروب و رقص مختلط در همايش بزرگ ايرانيان خارج از كشور...

  * احمدرضا دستغيب نماينده مردم شيراز در مجلس شوراي اسلامي دومين سخنران مهمي بود كه در اين نشست به سخنراني پرداخت و در حين سخنراني وي اسفنديار رحيم مشايي رئيس دفتر رئيس*جمهور وارد محل برگزاري نشست شد.

  *در ادامه اين نشست از طريق ويديو كنفرانس ارتباط مستقيم با احمد نادري از فعالان دانشجويي آلمان، حجت وحيدي از فرانسه و حميدرضا جعفريان از ژاپن برقرار شد و اين دانشجويان خارج از كشور در خصوص نشريات دانشجويي به بيان نظريات خود پرداختند.

  *در بخش ديگري از اين نشست شبكه مجازي نشريات دانشجويي و افتتاح ثبت*نام آن توسط اسفنديار رحيم مشايي با كليك كردن بر روي صفحه كامپيوتر افتتاح شد.

  * در ساعت ۱۱:۱۰ و هنگامي كه اسفنديار رحيم مشايي در حال سخنراني بود ناگهان برق*هاي سالن برگزاري نشست قطع شد و ميكروفن نيز قطع گرديد كه مشايي بدون توجه به تاريكي و قطع شدن ميكروفن به ادامه سخنراني خود پرداخت و سعي داشت با فرياد كشيدن و بلند كردن صداي خود سخنان وي در سالن پخش شود.

  * پس از دقايقي و هنگامي كه مشايي هنوز در حال ايراد سخنراني بود برق*هاي سالن وصل و پس از دقايقي دوباره قطع شد و موجب شد براي چند دقيقه فضا تاريك و بلندگو قطع باشد. اما دوباره مشايي بدون توجه به قطع بودن برق همچنان به سخنان خود با صدايي بلندتر ادامه مي*داد.
  ..............................................

  خدا کنه اون چند صد میلیونی که مرحمت فرمودن عوارضی نداشته باشه البته ایشون که پولا رو از خودشون یا مجلس نیاوردن از اوشون که اتفاقا دست به خیراتشون هم خیلی خوبه علی الحساب قرض گرفتن
  ما که شاخ بالای سر مونه ! آره ! اما هوشیاران به هوش باشند .
  ارادت باقیست .
  ویرایش توسط حسام دادجو : دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹ در ساعت ۱۳:۵۸

 2. #2
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-آذر-۲۳
  محل سکونت
  شیرازو - تهرانو
  نوشته ها
  3,738
  امتیاز : 94,025
  سطح : 100
  Points: 94,025, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures50000 Experience Points
  تشکر کردن : 13,141
  تشکر شده 13,878 در 3,320 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  سلام
  استاندارمون که کرمونی باشه همینه دیگه!
  باید بچه فارس(شیراز) باشه تا دلش بسوزه!
  اینم از اوضای شیراز ...
  پیشرفتش رو خودتون می بینین!!!
  یه مشت مفت خوری شدن مسئول یه کار مفید ازشون سر زده؟فقط بلد همایش و سمینار بذارن و بگن ما این کارو کردیم این کارو میخوایم بکنیم!! فقط مردمو میذارن سر کار وعده هاشون دروغ محض هست% یه ریش بذار یه تسبیحم صب تا شب تو دستت باشه!
  همش دروغ، دروغ، خلف وعده و... اون همه بودجه میگیرن واسه مردم خدمات انجام بدن خودتون دیدین چه جور خرجش میکنن!
  نامردا!(30 سانت هم دل بهشون اضافه کن! )

 3. کاربر روبرو از پست مفید رهپوی وصال تشکر کرده است .


 4. #3
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-دی-۲۳
  محل سکونت
  شیراز
  نوشته ها
  114
  امتیاز : 3,113
  سطح : 34
  Points: 3,113, Level: 34
  Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album pictures1000 Experience Points
  تشکر کردن : 9
  تشکر شده 277 در 84 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  واقعا درست میفرمایید اما کی گوش میکنه همه هزینه ها صرف همایشها میشه
  آدمی در عالم خاکی نمی آید بدست عالمی دیگر بباید ساخت وزنو آدمی

 5. کاربر روبرو از پست مفید sabor تشکر کرده است .


 6. #4
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۵-بهمن-۱۸
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  1,137
  امتیاز : 17,034
  سطح : 83
  Points: 17,034, Level: 83
  Level completed: 37%, Points required for next Level: 316
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album picturesTagger Second Class10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,024
  تشکر شده 5,525 در 1,027 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 7 در 6 پست

  پیش فرض

  ^
  ^
  ^
  من فقط اینایی که اسمش رو درشت نوشته بود رو دیده بودم و حسابی فحش های مؤدبانه بهش داده بودم ! اگه دیده بودم عکسش رو هم زدن ...

 7. #5
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-اردیبهشت-۱۵
  محل سکونت
  شیراز
  نوشته ها
  1,014
  امتیاز : 26,578
  سطح : 97
  Points: 26,578, Level: 97
  Level completed: 23%, Points required for next Level: 772
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran25000 Experience Points
  تشکر کردن : 3,300
  تشکر شده 3,608 در 908 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط رهپوی وصال نمایش پست اصلی
  سلام
  استاندارمون که کرمونی باشه همینه دیگه!
  باید بچه فارس(شیراز) باشه تا دلش بسوزه!
  اینم از اوضای شیراز ...
  پیشرفتش رو خودتون می بینین!!!
  یه مشت مفت خوری شدن مسئول یه کار مفید ازشون سر زده؟فقط بلد همایش و سمینار بذارن و بگن ما این کارو کردیم این کارو میخوایم بکنیم!! فقط مردمو میذارن سر کار وعده هاشون دروغ محض هست% یه ریش بذار یه تسبیحم صب تا شب تو دستت باشه!
  همش دروغ، دروغ، خلف وعده و... اون همه بودجه میگیرن واسه مردم خدمات انجام بدن خودتون دیدین چه جور خرجش میکنن!
  نامردا!(30 سانت هم دل بهشون اضافه کن! )
  سلام
  ایشون پسوند فامیلشون کرمانی هست، اما مشهدی هستند(استان خراسان)
  بله، متاسفانه کاملا بی کفایت هستند(شاید برا همچین پستی بدرد نمیخورن، اگه پست پایین تری داشته باشن بتونن، اما فعلا که توی این پست افتضـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــاح به بار آوردن!!!
  .
  .
  .
  .

  خبر آمدنت،
  مثل نسیم،
  می رود باغ به باغ،
  می رود شهر به شهر،
  مردمان یمن وتونس ومصر،
  مردمان اردن،
  همه عالمیان،
  به تمنای تو برخاسته اند،
  شور و حالی برپاست،
  وعده آمدنت نزدیک است....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1