کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 167 , از مجموع 167
 1. #151
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-اردیبهشت-۲۹
  محل سکونت
  دانشگاه آزاد شیراز - واحد پردیس
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  166
  امتیاز : 2,623
  سطح : 31
  Points: 2,623, Level: 31
  Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 13.0%
  افتخارات:
  1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
  تشکر کردن : 136
  تشکر شده 826 در 148 پست
  مخالفت
  2
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  دکتر حسن عباسی،کارشناس مسائل استراتژیک در جمع دانشجویان خط امام استان فارس .
  وی در ابتدای صحبت های خود با ابراز خوشحالی نسبت به حضور در جمع دانشجویان خط امام در جوار حرم حضرت معصومه(س) گفت: امیدواریمدر جوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) مش خودمان را نسبت به خط امام انجام بدهیم و نسبت خودمان را نسبت به خط انبیا، خط ائمه علیه السلام، خط امام و خط ولایت مشخص کنیم تا در فرایند بصیرت دچار راه گم کردگی، انحراف و انحجاج نشویم.عباسی با بیان اینکهخط امام، همان خط انبیا و ائمه (ع) است که آمدند تا عقل بشر را موسع کنند، افزود: انبیا و ائمه (ع) آمدند که تزکیه، تعلیم کتاب و حکمت را رقم بزنند. آن ها آمدند که راه درست را به ما نشان دهند و امام ما هم نیتش برافراشتن پرچم حق بر بام جهان آکنده از جاهلیت مدرن امروز بود؛ برانگیختن جام های تشنه ای که اسیر مشکلات و معضلات گوناگونی از هواهای نفس و انحرافات فکری و ستم های درگیر در اندیشه مدرن و سازکار های با بنیان های به ظاهر علمی و ساز و کار های هنری و در چارچوب نظام حقوق بین الملل و رفتار های عوام گرایانه حقوق بشری اما در عمل ظلم، جور، فسق و فجور و تکبر است.
  کارشناس مسائل استراتژیک با اشاره به این که وقتی ما راه امام را پیش می گیریم یعنی همان راه انبیا و ائمه (ع) می رویم، ادامه داد: ما راه توحید سر لوحه است و استکبار، ظلم و ستم دشمن است و نیت و هدفی غیر از اقامه قسط نداریم.اهم صحبت های حسن عباسی در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس بدین شرح است: همه باید تک تک برای اقامه قسط دعا کنند و سهم هر کس هر چه هست باید پرداخت و این فراتر از عدالت است. عدالت یعنی هر چیز سر جای خودش اما قسط پرداختن سهم هر کس است. برای خواص قوامین به قسط است. جنبش دانشجویی ولایی که در خط امام قرار دارد خواص است و مسئله خواص قوامین به قسط است. اگر مشکلی در جامعه بشری و جامعه خودمان است حاصل این است که عوام جامعه قیام به قسط نمی کنند و خواص جامعه قوام به قسط نیستند.پیش شرط جنبش دانشجویی ولایی، این است که برای آنچه انبیا و ائمه و همچنین امام و ولایت روی آن انگشت می گذارد یعنی اقامه قسط، به عنوان یک شاخص کلیدی در خط امام تمرکز و توجه داشته باشند و حضرت آقا که فرمود مسئله ما تحقق عدالت است، عدالت و قسط سر لوحه حرکت ما تا زمان ظهور است.نگاه توحیدی امروز با انواع ساز و کار های معرفتی سعی می شود به چالش کشیده بشود. در نظام خلق همه چیز زوج آفریده شده است، مرد و زن، شب و روز و ... زوج آفریده شده است و اما در فراتر از خلق و در عالم جعل هیچ ساز و کاری زوج نیست. حق و باطل حسب ظاهر مثل شب و روز است؛ اما سندیت ذاتشان نیست و آنچه خدا رقم زده است حق است و باطل جعل ماست. آنچه خدا رقم زده است خیر است و شر از ما مخلوقات صادر شده است.
  - کذب و دروغ جعل ما انسان هاست و حق و حقیقت که مسیر اصلی ما در عبودیت حضرت باری تعالی است، اگر در این مسیر به بت پرستی، انسان پرستی و گاو پرستی رفت این پرستش ها باطل است و این خدا خلق نکرده است. در عالم جعل( جعل یعنی قرار دادن)، خداوند هیچ کدام از این ها را قرار نداده است. خداوند انسان را خلق کرده است و جعل را خلیفه کرده است.
  - آنچه در درون انسان جعل قرار می دهد، جعل معرفتی است. خداوند در قرآن می فرماید شما اگر تقوا بورزید، ما در شما جعل فرقان یعنی فرق گذاشتن و فهمیدن حق و باطل را قرار می دهیم. در مناسبات اجتماعی اگر زن و مردی ازدواج می کنند خداوند می فرماید بین این زوج مودت و رحمت را جعل می کنم. وقتی این مودت و رحمت برداشته شود امروزی ها می گویند طلاق عاطفی.
  - نظام معرفتی مورد نظر انبیا و یا همان طور که رهبر معظم انقلاب سال گذشته در مورد مقام توحیدی امام علی (ع) فرمودند، امروز در خط امام و خط انبیا بودن این است که به مقام ویژه معرفت توحیدی برسد. معرفت بنیادی معرفت توحیدی به دنیای خلقت بر نمی گردد و سازکار و سر کار با ماده ندارد و فراتر از عالم خلقت که عالم معنا است، اگر معرفت ما توحیدی بود اول به مقام فرقان می رسیم.
  - سازکارها صفر و صد نیست بلکه صفر و یک است.آن جایی که زوجیت در علوم خلقت مطرح است، این است که درجاتی وجود دارد که در عالم خلق وجود دارد و اگر این به عالم جعل آوریم فاجعه به وجود می آید که به این نسبی گرایی می گویند که مقدمه انحراف فکری است.
  -در منطق توحیدی گزاره ها صفر و صد نیستند بلکه صفر و یک هستند و حد وسط ندارند. پدیده ها وقتی حق و باطل هستند، حق وسط ندارند و این سندیت و این مصداق ها در قرآن سندیت مجعولات است که بیشتر از صد مورد است.
  - مقام معرفت توحیدی مقامی است که شما فراتر از عالم خلقت، در عالم جعل مقام خدا به عنوان جاعل و مقام انسان به عنوان جاعل، مطلق جعل خدا حق است اما عمده جعلی که انسان انجام می دهد چون بر اساس نفسانیاتش است باطل است. مقام استکباری ایجاد کردن برای انسان های دیگر مثل فرعون، هیتلر و اوباما جعل انسان است و باطل است. خدا فقط مقام کبریایی و استکباری دارد.
  - مهمترین مشکلی که الان در تبیین خط امام در جامعه داریم، در تحریفی که نسبت به خط امام صورت می گیرد، در زرق و برق انگار های معرفتی و علمی، میل به نسبی نگری و نسبی انگاری در مسائل معرفتی و معنوی و گذاره های این گونه است.هشدار رهبر انقلاب درباره مقام معرفتی حضرت علی (ع) هشداری بود برای ما که شان معرفت توحیدی تا محقق نکنید، توحید جامعه محقق نمی شود. اگر معرفتی غیر از معرفت توحیدی داشته باشیم، جامعه امکان ندارد به معرفت توحیدی برسد. اگر شیعه علی (ع) بخواهد راه علی (ع) انبیا را دنبال کند، گریزی مگر این که به سمت تبیین مقام معرفت توحیدی برود و این مقام معرفت را در بین جامعه تکثیر کند و اگر اکثر افراد جامعه معرفت توحیدی داشته باشند جامعه توحیدی می شود.
  - اما اگر یک نفر، نوح (ع) معرفتش توحیدی بود؛اما جامعه معرفت توحیدی را نپذیرفت، جامعه از بین می رود.مسئله امام رضوان الله توحید بود. مسئله امام امروز ما توحید است که سال گذشته هشدار داد. پاسخ حضرت آقا به کسانی که سال گذشته می گفتند مگر ما علوم انسانی اسلامی، مسیحی و یهودی داریم، فرمودند: مقام شامخ علی (ع)، مقام معرفت توحیدی علی (ع) است. دارای بالاترین ضریب معرفت یعنی معرفت توحیدی بود. رهبر انقلاب هشدار دادند که مبنای علوم انسانی غرب غیر توحیدی است.
  - دستاورد و پیامد سیاسی و اجتماعی تلقی غیر توحیدی این است که شما اگر در کنار امام راحل هم باشید حرف ها و عمل نسبی گرایانه می زنید. نسل امروز می گویند زمانی که ما به دنیا آمدیم، امام از دنیا رفته بوده و وقتی که می خواهیم راه و خط امام را برویم نگاه می کنیم که دور و بری های امام امروز چه چیزی می گویند. نزدیکان انبیا و ائمه علیه السلام خیلی ها خراب شدند و امروز نزدیکان امام راحل هم خیلی ها خراب شدند و با مغز خوردند.
  - اگر ما نفهمیم ائمه و انبیا را نفهمیم چی می خواستند، قرآن را نفهمیم و مقام امام راحل و نیت و جهت ایشان را نفهمیم، امروز موقعیت امامان را و جهت و نیتش را نفهمیم، به ظاهر ممکن است حزب اللهی باشیم اما انحراف در رفتار ما می شود مثل کاری که اشعث بن قیس کرد، می شود. جنگ صفین در آستانه پیروزی بود و مالک چند قدم دیگر می رفت، خیمه کفر و معاویه را جمع می کرد و صلح امام حسن (ع) و قیام امام حسین(ع) اتفاق نمی افتاد.
  -یک انحراف تاریخی، یک عدم بصیرت و یک عدم اگاهی در یک پیچ تاریخی در یک مجموعه، زمانی که عمار شهید شد و کسی نبود که فضای رسانه ای و صحنه توجیهی را مدیریت کند، جانوری به اسم اشعث بن قیس مدیریت صحنه را دست گرفت و یک جنگ روانی درست کرد و با حضور همه بزرگان مدیریت کرد. کار کشاندن به آتش بس و مصالحه با دشمن و مذاکرات و اجازه حضور فرماندهان را در مذاکرات نداند و بالاخره آدم بی خاصیتی مثل ابوموسی اشعری پای میز مذاکره رفت.
  - در مذاکره قرار شد علی (ع) و معاویه را خلع کنند و برنامه این شد که فکت شیتی، مصاحبه مطبوعاتی می کنیم و می گذاریم کنار هر دو رو. بالاخره ابوموسی اشعری گفت انگشترم را در میارم و علی (ع) را خلع می کنم و عمر و عاص معاویه را جعل کرد و به همین سادگی بیش از ۱۴۰۰ سال زمانی بر مردم گذشت که الان هر روز جمعه ناله و گریه می کنند که امام از راه بیاید.
  - فراصت و زیرکی و بصیرت در اون بزنگاه ها نمایان می شود و در هر دوره از انبیا و ائمه(ع) و پیچ های تاریخی، یک مردمی و یک گروهی یک کوتاهی کردند و شاید صدها و هزار ها نفر را متضرر کردند.
  - یک بار کم فروشی من در عرصه سیاست و معرفت و بصیرت و ساز و کار های این چنینی در موضع معرفت امام، این است که یک کوتاهی می کنم، نفر بعدی هم کوتاهی می کند و شما هم کوتاهی می کنید و نسل های آینده که متضرر این می شوند گردن ما است. چون وقتی یک انحراف شروع شد، جلوتر که برود این انحراف بیشتر می شود.
  - همان مرحله اول نباید بگذارید انحراف به وجود بیاید و در مقابل این انحراف اغماض نکنید، دل به دنیا نبندید. کارنامه مردم ما در ۳۷ سال گذشته کارنامه شکوفا و درخشانی است و نسل شما باید افتخار کند که پدران و مادران شما در ۲۷ سال گذشته امام مسلمین را تنها نگذاشتند و هیچ پیامبر و امامی چنین امتی نداشتند. استاندارد ۳۷ سال تلاش برای تحقق حکومت دینی در دوره تمام انبیا و ائمه (ع) بی سابقه است و این نیست مگر بصیرت مردم که امام را همراهی کردند.
  - امروز اعلام کردند کمپانی بنر می خواهند بیارند بدهند به ما. بالاخره ما قسم حضرت عباس (ع) را باور کنیم یا دم خروس را. شما می خواهید به ما ماشین بنز بدهید اما وقتی جوان ما می خواهد یک چیزی را تولید کند در خیابان او را ترور می کنید. شما همان هایی هستید که می خواید ما ماشین داخلی را سوار نشویم و بنز سوار بشوم اما اجازه بدهید ما خودمان تولید کنیم. اما آن ها اجازه نمی دهند که خودمان تولید کنیم. آن ها یک دبی بزرگ از ایران می خواهند که حتی یک مهره هم در امارات نمی سازند بلکه از بیرون می آورند.
  - با این حرکت آن ها می گویند شما خودتان تولید نکنید. چون این گونه در دنیا جا می افتد که هر کس ندای حق و عدالت را سر داد می تواند روی پای خودش بایستد بعد بقیه دنیا این الگو را یاد می گیرند و بعد کسی از من که نماد استکبار هستم و شیطان مجسم بزرگی که روی زمین هست اطاعت نمی کند و شما دارید دیگران را بد عادت می کنید.
  - در عالم جعل دوتایی وجود دارد و با توجه به قرآن آن که باطل است، باطل را بزنیم و حق را اقامه قسط کنیم. صدق و کذب، کذب آن را بزنیم؛ کفر و ایمان، کفر ایمان را بزنیم. نتیجه این است که اگر ستون حق را اقامه کنیم، معرفت ما معرفت توحیدی می شود. آن روز شما وارد جاده خط امام می شود چون شیعه علی (ع) هستید و تابع حضرت روح الله هستید و تابع حضرت سید علی هستید چرا چون معرفت شما توحیدی هست.
  - برای تحقق این ساز و کار و تمرین های مناسبات اجتماعی برای لیدری این موضوع امری ضروری است. امروز جامعه ما مواجعه است با تحریف خط امام است. امروز ۹۰۰ میلیون مسیحی هستند اما مسیحیتی که تحریف شده است. ۱۵ میلیون یهودی هم،تورات هم تحریف شده است. در اسلام هم با ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون مسلمان بیش از یک میلیارد نفر دارند با تحریف می روند. گروهی محدودی از تروریست ها یک چهره ای از اسلام را نشان می دهند، دین انحرافی و چهره ی کریحی از اسلام نشان می دهند. این آسیب شناسی را باید انجام بدهیم تا جلوی این انحرافات را بگیریم البته در طول همدیگه. ما باید جلوی انحراف از خط امام راحل، انحراف از خط ائمه اطهار علیه السلام، انحراف از خط انبیا (ص) و در یک کلام جلوی انحراف از خط قرآن که البته تفسیر قرآن کار خواص است که عمق در زمین داشتند بگیریم.
  - ما هم از خط امام می توانیم منحرف شویم و خودمان هم متوجه نشویم. یکی از وجوه انحراف از خط امام راحل، خنثی سازی استکبار ستیزی در تفکر امام راحل است. امام کلمه «دشمن» در ادبیانش بسیار پر طنین بوده است. رهبر معظم انقلاب در ادبیاتش طنین «دشمن» طنین عجیبی دارد چون در قرآن طنین دارد.
  - قرآن می فرماید شیطان برای شما عدو مبین است و مراقب باشید که همان بلایی که سر آدم و حوا آورد،سر شما نیاورد. تفسیری که ما از شیطان و همچنین از عدو مبینی که برای شیطان داریم در قرآن، در تفکر و نگاه امام که مفسر قرآن بود و عارف کامل بود، آمریکا را شیطان بزرگ می داند.
  - آمریکا شیطان بزرگ است و شیطان عدو مبین است و باید مراقب باشیم و همان طور که آدم و حوا را گول زد، بلا سر شما می آورد. اگر این شیطان را عادی کردیم، همه مشکلات ما سر سانتریفیوژ های قم نیست. عید گذشته دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس جلوی دوربین ها ازدواج همجنس ها را رسمی کرد و یک ماه پیش در آمریکا نیز این تصویب شد و با این تفکرات و تمدن، آیا دعوای ما سر سانتریفیوژ ها است؟
  - تک تک باید بلند شوید و برای اقامه قسط قیام کنید. خواص باید یقیه نظام استکباری را بگیرید و مطالبه کنیم که چرا دارید خلاف طریقت عمل می کنید،چرا صفحه های فساد ایجاد می کنید برای انجراف بشریت، چرا میلیون میلیون نفر را در سطح جهان به سلاخی و کشتار می کشید؛ ما باید مقابل این ها و مقابل این ظلم ها بایستیم.
  - آقا می خواهیم با دنیا تعامل برقرار کنیم، زندگی کنیم، سگ هامون را بغل کنیم، پورشه سوار شویم و با سرعت ۱۷۰ کیلومتر در ساعت سرعت با نوشیدن مشروبات الکی در اتوبان تهران به محافظ های وسط جاده بکوبیم و تیکه تیکه بشیم و به شما چه ربطی داره که ما را به زور ببرید بهشت!!؟ خط امام این بود؟؟ راه امام شما که نفس امام بهتان خورده این بود؟
  - امام از بنای کوچک جماران کاخ سفید و کاخه الیزه و کاخ واکین هان را بنیان هاش را به لرزه درآورده بود. وقتی یک چیزی عادی شد می شود مثل داعش که سوریه، افغانستان و عراق را بیچاره کرده است و چشم را می بندیم و می بینیم بعد از ۱۵ سال مردم افغانستان بدبخت هستند و زیر ساخت های سوریه کاملا نابود شده است چون نمی خواهند بفهمند که این ها را آمریکا حمایت می کند.
  - با جهان تعامل برقرار کناما همان کسی که می خواهید با او تعامل برقرار کنید گروهی در سیستان و بلوچستان راه انداخت و ۴۰۶ نفر از هم وطنان را در جاده کرمان گرفتند و سر بریدند. شیطان وقتی وارد می شود با لبخند و با ساز و کار های این چنینی زمین می زند.
  - منطق صفر و صدی می گوید آقا یک مقدار آمریکا خوبی دارد می گیریم و یک مقدار بدی دارد آن را هم پس می دهیم اما منطق توحیدی می گوید که شیطان همه چیزش شیطان است و خوبی ندارد.اول گارد بگیرید، اول تکلیفت را روشن کن و بدان که شیطان باطل است و کفر کفر است بعد تصمیم بگیر و برگرد به همان مفهوم جهل.
  - خداوند در قرآن کریم می فرماید: خدا جعل نکرده بر مستکبرین که بر مومنین سیطره داشته باشند و همین راهبرد جهانی دارد و این است که اسرائیلی حق ندارد بیاید فلسطین را بگیرد و آمریکایی حق عراق را تسخیر کند و در فرهنگ و سیاست و اقتصاد دو قاعده است که خدا هیچ راهی قرار نداده است که کافران بر شما سیطره داشته باشند و اگر دید که در جامعه ای مسلمان کافری بر آن ها تسلط دارد و حکومت می کند، مشکل خودشان هست.
  - شما می روید مذاکره می کنید، می خندید که چیزی را بگیرید اما چشمتان را باز می کنید و می بینید که چیزی هم داده اید و دارید بر می گردید چون اون راه باز شد و وصل شد و الان بنز را که تولید کرد، مزه و خوشتان آمد یادتان می رود که باید عرق بریزید و زحمت بکشید و از پیکان شروع کنید تا بنز بسازید.بنز سوار شدن که هنر نیست، بنز ساختن هنر است.
  - کسی که امروز ایرباس سوار می شود و می سازد نسل های گذشته هواپیماهای خیلی کم کیفیت می ساختند تا امروز به ایرباس رسیدند. امروز ما هم اگر می خواهیم به این برسیم باید از هواپیما های متوسط شروع کنیم تا به ایرباس برسیم نه این که به مردم بگوییم از «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» دست بکشید از «ما می توانیم» دست بکشید. اما همین ها نمی گویند که همین ایرباس در خط هوایی مالزی گم شد که گم شد که گم شد و با همه علم های اطلاعاتی و دستگاه های اطلاعاتی قوی خود نتوانستند ردیابی اش کنند. وقتی خدا نخواهد پیچیده ترین تکنولوژی هم داشته باشی، مناسبات جهانی کشک است.
  - آقا کی گفته ما باید بنزین این جوری مصزف کنیم و باعث مریضی ریه مردم بشیم باید برویم بنزین یورو ۴ بیاریم و با این توجیه می خواهند وابسته به کسی بشوند که ما را تحریم کرده اند و هواپیما هم از کسی بیاریم که ما را تحریم کرده است.
  - چندین تا پایان نامه دکترا در دانشگاه تهران بیارم که دانشجوی ما رفتند نشستند و بهشان پروژه ای به آن ها داده اند که بررسی و اثبات کنید که گندم به دلیل نداشتن آب نمی شود در این کشور کشت کرد و برداشت کرد. رسما وزارت خانه ها این را سفارش داده اند نه این که پروژه ی دانشگاهی باشد.
  - باید آن که امام گفته بود استقلال را بزنند. به فکر این هستند که ایرباس را از خارج بیاورند، هندوانه، گندم را از خارج بیاورند و حتی آب خوردن را هم به تحریم ها ربط بدهند و این را رسما اعلام کردند. یونان که سقوط کرده است و هر روز مردم در خیابان ها هستند، آیا مثل ایران مشکل پرونده هسته ای داشت؟آیا مثل ایران از حزب الله لبنان حمایت می کرد، آیا مثل ایران موشک بالستیک آزمایش می کرد؟؟ آیا مثل ایران مسئله ولایت فقیه نداشت!! یونان که اجازه می داد زنان و دخترانش به ورزشگاه بروند!! یونان که مقابل داعش نایستاده بود!!یونان که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر نمی داد چرا خورد زمین؟
  - چندین سال داریم مطرح می کنیم که نظام اقتصادی غرب در حال فروپاشی هست و از ستون ها سر در آمده اما از کارشناسان اقتصادی صدایی در نمی آید!! فقط دنبال این هستند که به مردم ایران بگویند ما آدم بدبختی هستیم چون با آمریکا و شیطان بزرگ رابطه نداریم!!
  - یک اصل مورد نظر امام این بود که نسبت به دشمن باید حساس بود. یک اصل مورد نظر امروز مقام عظمای ولایت این است که «دشمن» در ادبیات ایشان پر طنین است اما یکی از مسئولین همیشه در خاطرات خودش می گوید ما اساسا دنبال این هستیم که از کلمه «دشمن » استفاده نکنیم.
  در ۲۲ ماه گذشته لید اصلی خبری تلویزیون، رادیو و روزنامه ها مسئله توافق، مذاکرات بوده است. که ۵۲.۵ درصد از خط خبری تماس تلفنی با شیطان، قدم زدن با شیطان، توافق، لوزان، فکت شیت، ژنو، برجام و ... است. حسی که گفتند از فردا همه مشکلات حل می شود اما از امروز شروع کردند که نه آقا قرار نیست مشکلی در پسا تحریم و پسا توافق حل شود. متاسفانه همه حرف ها در فضای سایبر هست.
  - وضع آلودگی هوای تهران، شیراز و اصفهان و تبریز حل نشود؛ بی کاری حل نشود، ارزش پول ملی بخورد زمین، فردا زره ای پول این مملکت سقوط کند تا ما به کسانی که می گفتند همه بدبختی های ما بخاطر حرفه های خط امامی هست، اشکالی نداره برو و با شیطان بزرگ تعامل کن ولی هر چه گفتید فهرست شده است ولی اگر یک زره از این ها عدول شود، ما سر خط امام کوتاه نمی آییم. امام فرموند در مقابل دین ما باستید در مقابل تمام دنیای شما می ایستیم. امروز ما سر خط انبیا، ائمه و امام و آقا ایستادیم.
  - پول ترکیه دیروز در بازار جهانی جوری سقوط کرد که در تاریخ بی سابقه است و پول اندونزی جوری سقوط کرد که در ۱۷ سال گذشته بی سابقه است اما آیا این کشور ها با آمریکا رابطه ندارند؟؟ چون اقتصاد جهان در قروپاشی است.
  - پروژه ای هست برای براندازی جمهوری اسلامی ایران به نام ssr که در بعد های مختلف امنیتی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی وارد فاز عملیاتی براندازی از درون برنامه ریزی کرده اند.
  - این پروژه دوره کلینتون در دهه ۱۹۹۷ میلادی تعریف و طراحی شده است که تفکر این داشتند که ارتباط های در درون بگیرند و قدرت های داخلی را یکی یکی سرنگون و متلاشی کنند. اما با آمدن جمهوری خواه ها بر سر کار در آمریکا کار به جنگ سخت کشید که با تدابیر و مدیریت رهبری معظم انقلاب صحنه میدان به نفع جمهوری اسلامی شد و نظام از این گردنه عبور کرد.
  -هر جا حکومت اسلامی شکل گرفته است، شیطان یک راه بیشتر نداشته است و آن این بوده که سفره مردم را آلوده کرده و مردم را از خدا گرفته است. مردمی که ادعا کردند حکومت را به نام خدا رقم زدند، به وسیله سفره ها از خدا جدا کردند و طبق آیه قرآن مقابل خدا و در جنگ با خدا قرار دادند.
  -هر وقت یک حکومت اسلامی تشکیل شده است، ابلیس از بیرون نتوانسته است کاری انجام بدهد و فقط خدعه و از درون متلاشی می کند و این که آقا می فرماید استحکام درونی نظام و راه این استحکام وجود جوانانی که اعتقادات محکم داشته باشند و اتفاقا دشمن همین ها راهدف قرار می دهد و در خیابان ها این جوانان را ترور می کند.
  - دشمن از مطهری، مفتح، بهشتی و هر کس در حوزه های مختلف، سیاست، امنیت، اقتصاد و هر کس بتواند در ساخت درونی نظام کمک کند، از او می ترسند و اگر نتواند مهارشان کند، این افراد را از بین می برند.قطعنامه ۲۲۳۱ که حاصل جمع بندی وین و بر جام علیه ما صادر شد، اولا نسبت برجام و قطعنامه را با هم مشخص کنید. گروه مقابل یک کلک زدند که ما ۲۲ ماه مذاکره کردیم و همه دنیا شاهد بودند و متنی در شورای امنیت تصویب کردند که دو الی سه برابر نسبت برجام برای ما تعهد آور شد.نسبت برجام به قطعنامه ۲۲۳۱ نسبت عام و خاص است و برجام خیلی کوچک تر از قطعنامه است و خطر بسیار جدی است. مسئولین می گویند اون قسمت هایی که اضافه نوشتند تعهد آور نیست و نمی پذیریم. عجب دولت قبل به کاغذ پاره نامیدن قطعنامه ها متهم بود اما الان که خودتان رفتید و مذاکره کردید و ماحصل این مذاکره شما شده است این قطعنامه، حالا دیگر قسمتی از متن ۲۲۳۱ را کاغذ پاره می خوانید؟؟ چون رفتید نشستید و برجام این قسمت ها هم ضمانت اجرایی دارد و اگر اقدام نکنید مکانیزم ماشه علیه شما قطعنامه تصویب می شود و می رویم ذیل فصل هفت و برای جهان خطر آفرین معرفی می شویم.اگر از کشوری خواست به ایران سلاح بفرشد، تانک، ناو، موشک، زیر دریایی و هر چیز دیگری، باید در شورای امنیت تصویب شود. اگر ایران خواست به کشوری سلاح بفروشد و بفرستد، باید در سازمان ملل هماهنگ کند. ما به آمریکا، روسیه، چین، فرانسه، اروپا که نمی فروشیم، بلکه اسلحه را به حزب الله و حماس می دهیم و اگر قرار شد از خاک ما اسلحه برود بیرون، اون کشور و یا سازمانی که این محموله را حمل می کند باید در جامعه جهانی پاسخ گو و بارخواست شود. یعنی در قطعنامه ۲۲۳۱ مقاومت اسلامی هدف قرار گرفت.پروژه ddr یعنی این که خلع سلاح کردن، غیر بسیج کردن و پراکنده شدن یک مجموعه و سازمان است و این پروژه در سازمان ملل تصویب شده است و حزب الله و حماس و الحوثی باید این پروژه باید روی آن ها اعمال شود.در برجام و مذاکرات وین یک داده وجود داشت و یک ستانده؛داده ها عبارتند از رقیق سازی و مینیاتوریزه کردن انرژی هسته ای، مهار و کنترل تکنولوژی هسته ای ایران، واگذاری عنان تکنولوژی هسته ای ایران به نظام سلطه به عنوان عاملی برای تحقق مکانیزم ماشه و تحقق اشراف اطلاعاتی دشمن بر توان تکنولوژیک به ویژه توان هسته ای ایران که با دوربین های که در سایت ها قرار دادند تصویر همه را م یگیرد شناسایی می کنند.این یعنی این که ما که درتا ۲۰ درصد غنی سازی اورانیم رسیده بودیم حالا باید کل صنعت را به ۳.۵ درصد تعدیل کنیم و آن را هم با کمک دیگر کشور ها تولید کنیم.ما چیزی که خودمان تولید کرده ایم را می خواهیم و طرف دیگر قرار چه چیزی بدهند که ما نداشتیم. یعنی این چیزی که قرار است به ما بدهد بهتر و بالاتر از آن است؟ سانترفیوژ که همان هست پس چی می خواهند به ما بدهند؟قرار شد هفت تا قطعنامه قبلی منتفی بشود و با قطعنامه جدید ما را از شورای امنیت بیرون بیاورد اما با این قطعنامه پرونده ۲۲۳۱ به مدت ۱۰ سال در شورای امنیت باز است. نه تنها ما بیرون نیامدیم اما فعلا به مدت ۱۰ سال هستیم و بعد هم گفته که منتفی می شود اما ۱۰ سال دیگر کی زنده و کی مرده!!در ازای این همه فقط تحریم های هسته ای برداشته می شود و این ها هم برای این که کشور های خودشان نیاز داشت دارند قسمت های که منفعت برای خود دارد را آزاد می کند. استراتژی غرب این است که هر کجا ایران گفت می توانم، این ها بیایند و بگویند تو نمی توانی و با هزینه کمتر این را تولید کنند و این دقیقا مقابل سیاست های رهبر انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی است. فهمیدن آقا کجا را هدف قرار گرفتند.۹ سال حضرت آقا در دیدار اساتید گفتند العلم سلطان یعنی این که اگر بخواهیم از زیر چکمه سلطه جهانی بیرون بیاییم، باید به علم بالا برسیم.

  امسال طبق برنامه دیروز ما یک انسان را به فضا بفرستیم که با تلاش هایی که حسن طهرانی مقدم کرده بودند و در سال های قبل پرتاب موفق میمون را داشتیم، اما دولت رسما اعلام کرد که این اتفاق سه سال به عقب افتاده است. همه هم تعجب کردند و همه چیز آماده بود اما...!!
  ما توکل داشتیم و اعتماد داشتیم به خدا و خداوند هم ما را در این راه کمک کردند و ملتی که این جور فکر کند می شود احمدی روشن، طهرانی مقدم و شهدای مدافع حرم. این ها اعتماد دارند به وعده ی الهی. ما نمی توانیم در ملت ما وجود ندارد.چرا رهبر انقلاب و امام فرمود ما می توانیم چون ما اتکا و اعتماد به خدا داریم.طرف مقابل می آید و اجازه ساخته شدن صنعت ما را نمی دهد؛ اما هر چه هم که توانستیم تولید کنیم، ما به ازا را می دهد و ارزان تر تولید می کند تا این صنعت به زمین بخورد. چون باید استراتژی دکترین اقتصاد مقامتی را بزند و برای جلوی العلم سلطان را بگیرد.

  الان یک سری کاسبان پسا تحریم راه افتادند که می روند و یک سری شرکت ها و برند های آمریکایی و اروپایی را می آوردند و در ایران راه می اندازند. کاسبان تحریم این جنس ها را از چین و هند می آوردند حالا یک سری کاسبان پسا تحریم پیدا شده اند.
  یک کاسبان تحریم داشتیم که یک گروه آن دولت بود که می گفت چون تحریم هستیم، نمی توانم مشکلات را حل کنم، یک کاسب آن دلالان مثل زنجانی بودند، یک کاسب دلالان ارز بودند و یک کاسب آن چین و روسیه، هند ، کره جنوبی بود.کاسبان پسا تحریم هم یک گروه آن آمریکا برای فروش هواپیما به ایران است، فرانسه نیز وارد صحنه تولید کشور می شود، آلمان نیز برای فروش بنز و ماشین های مدل بالا وارد می شود، انگلیس هم می گوید که زود سفارت ما را راهاندازی کنید که ما می خواهیم بیاییم، روس ها هم که تسلیحات دفاعی را به ایران می دهد و چین هم که قرارداد ساخت نیروگاه در سواحل عمان را با ایران بسته است که این ها کاسبان پسا تحریم هستند.
  این به معنای این است که انگار یک کیک را تقسیم کردند و انرژی هسته ای برای چین، بخش هوایی برای آمریکا، بخش دفاعی برای روسیه، بخش ساخت و ساز و تولید خودرو هم برای فرانسوی ها و آلمان ها هست که صنعت خودشان به مشکل خورده است و می خواهند در بازار ایران این مشکل خود را حل کنند و اگر این اتفاق بیفتد مرگ اقتصاد مقاومتی است.یقیه ما در قطعنامه ۲۲۳۱ در دست دشمن است و حالا نمی توانیم بگوییم این کاغذ پاره است.ما یک داده داشتیم در برجام وین، یک ستانده داشته ایم و یک داده ثانویه داشته ایم که کسی اون داده ثانویه که مهار توان دفاعی – امنتی ایران است کسی تا الان نپرداخته است که فوق العاده مهم است.ستانده ها در برجام این بود که تحریم های هسته ای برداشته شد اما در ۱۰ ماه آینده حمله شدیدی به استراتژی اقتصاد مقاومتی می شود. اما این اقتصاد مقاومتی را عملیاتی نمی کند.دومین پیامد برجام جنگ ارزی است. سومین پیامد اشراف اطلاعاتی بر اقتصاد ایران و چهارمین پیامد این است که کالا های لوکس روحیه قناعت را از بین می برد و بین مردم ضعیف می کند.ضلع سوم که خطر اصلی است پیامد های امنیتی دفاعی ایران است که در اولین اتفاق خرید تسلیحات نه تنها کنترل می شود بلکه در سازمان ملل باید تصویب شود. دوم صادرات ایران به کشور های و گروه های مقاومت هم باید در سازمان ملل ثبت شود و اگر یک هواپیما و یا یک محموله بگیرند نقض قطعنامه می شود و به این می گویند مکانیزم ماشه. اجازه تست و آزمایش هیچ موشک بالستیکی نداریم و باید موشک های که توان حمل صلاح اتمی دارند را باید ما بررسی و آزمابش کنیم و چهارمین پیامد اشراف اطلاعتی دشمن به سیستم دفاعی کشور است و اگر اینها را نپذیریم طرف مقابل زیر بازی می زند.در همین سه زاویه، دشمن تکنولوژی ایران را کنترل، اقتصاد ایران را نگه داشته است و توان موشکی و دفاعی را نیز کنترل می کند و با اشراف اطلاعاتی که دارد کشور را استسمار می کند و این است استراتژی دشمن است.
  وظیفه ما این است که همین مقدار جامعه را و افکار عمومی را توجیح کنیم که این مملکت مال خدا هست، برای وجود مبارک حضرت ولی عصر (عج) است، برکت امام و رهبر انقلاب است که افق های دوری را می بیند که طرف مقابل در خواب هم نمی بینند همان طور که ۵ تا ریس جمهور قبلی رفتند به گور شما هم هیچ کاری نمی توانید بکنید.ما باید جامعه را توجیه بکنیم و باید از این تهدید فرصت بسازیم. امروز تازه برگشتیم در سال ۸۳ هستیم و ما باید راه بیفتیم به دانشگاه ها و رسانه ها این افکار عمومی را توجیهکنیم.خط امام را خوب باید بشناسیم و از خط امام منحرف نشویم و از این نعمت ولایت و امامت را فهم کنیم ما را به صراط مستقیم هدایت می کند. مراقب باشید همیشه در حق و باطل سریع، رک و روشن مرز خود را جدا کنید و هرکس مرز های حق و باطلش مخدوش شد، منحرف شده است
  ویرایش توسط تشکل دانشجویی وصال : پنجشنبه ۰۸ مرداد ۹۴ در ساعت ۲۰:۳۱

  هرگز نهراسیم از نامردمی دشمن - آماده ایثاریم چون احمدی روشن

  با دانش و تقوا، با صبر و بصیرت - در راه ولایت ، تا پای شهادت

  در سنگر دانشگاه هم درس شهیدانیم - در خط مقدم چون تهرانی و چمرانیم

  آوای
  رجالٌ صَدَقُوا به دل ماست - غوغای و مِنهُم مَن یَنتَظِر اینجاست

  رزمنده جانانیم، دلداده ثارالله - هم عهد شهیدانیم در مکتب روح الله

  تا نغمه لبَّیک، شد ورد لب ما - هر لحظه جهاد است، در روز و شب ما  تشکل دانشجویی وصال - دانشگاه آزاد شیراز .

 2. کاربر روبرو از پست مفید تشکل دانشجویی وصال تشکر کرده است .


 3. #152
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,546
  امتیاز : 67,020
  سطح : 100
  Points: 67,020, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,110
  تشکر شده 22,654 در 4,097 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع «بررسی توافق نامه هسته ای (برجام)»
  تاریخ چهارشنبه 1394/5/14 از ساعت 15:30 الی 17:30
  مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان (لانه جاسوسی سابق) - سالن جلسات شهید رضوایی
  حق دار که خودش حق داره. دیگه چه دلیلی داره بازم حق به حق دار برسه؟

 4. 3 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 5. #153
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-مرداد-۲۷
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,933
  امتیاز : 8,371
  سطح : 61
  Points: 8,371, Level: 61
  Level completed: 74%, Points required for next Level: 79
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialCreated Blog entryOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,480
  تشکر شده 6,875 در 1,708 پست
  حالت من : Gerye
  مخالفت
  13
  مخالفت شده 20 در 20 پست

  پیش فرض

  درد و دل ها و حرف های استاد حسن عباسی سر کلاس در اندیشکده یقین :


  سرباز کف صحنه


  نسل شما به کمتر از معاون اولی امام زمان راضی نیست که!
  شما همه ژنرالید!
  کار تکنیکی تو کلاس کاریتون نیست.
  آرپیجی برنمیدارید که!
  شما فقط میشینید تو قرارگاه برنامه ریزی میکنید...


  دیروز رفتم عیادت نادر طالب زاده.
  یه باتری و چند تا دستگاه دیگه گذاشتن تو قلبش،
  تاکید کردن نباید اضطراب و استرس داشته باشه.
  تا رسیدم شروع کرده فلان قضیه رو چیکار کنیم؟
  فلانی رو کی دعوت کنیم؟


  من میگم بابا ول کن اونا رو حال خودت چطوره؟
  باز میگه من خوبم فرصت نیستا اون برنامه رو کی بریم؟
  پناهیانم همینطوری. رحیم پورم همینطور.
  بقیه هم ...


  اما شما که خب فرمانده اید.
  تا اتفاقی میفته سریع میاید با عصبانیت میگید که،
  چرا رهبری فلان کارو نمیکنه؟
  چرا نمیزنه تو دهنشون؟
  چرا ...


  بابا علی علیه السلام نتونست کاری کنه !
  میرفت با چاه حرف میزد.
  امام معصوم...
  چون عمار میخواست.
  "این عمار؟"


  امام زمان سرباز کف صحنه میخواد.
  تک تیر انداز میخواد.
  فکر نکنید بیاید این کلاسا قواعد حکومت داری یاد بگیرید همتون باید رییس جمهور بشید.
  تقصیر ماست که این حرفای گنده گنده
  رو یادتون میدیم،
  بعد شما هم میگید خب ما دونستیم،
  حالا از بقیه بیشتر میدونیم حله.


  هر جا میرم یه عده حزب اللهی میان میگن ما رفتیم فلان دفتر بسیج رامون ندادن،
  دانشگاه حمایت نکرد،
  امام جمعه پول نداد
  و هزارتا بهونه دیگه.


  بابا زکزاکی ۲۵ ملیون نفرو مسلمون کرده،
  مسلمون... .
  هیچ رییس و نهاد و امام جمعه ایم نبوده که حمایتش کنه.


  میاد میگه فلان طرح رو ریختم،
  بهمان برنامه رو دارم،
  انگار که فرمانده قرارگاهه.


  بابا طرح و برنامه دادن بسه،
  به اندزه کافی ماها داریم طرح و برنامه میدیم،
  پاشید یه کارو، فقط یه کارو بگیرید خودتون انجام بدید تا آخر.


  امام جامعه گفت من به آمریکا اعتماد ندارم.
  کدومتون اومدید یه سایت بزنید کنتور شمار علل بی اعتمادی مردم به آمریکا
  چند وقته ایدشو دادم؟
  چند بار گفتم؟
  ولی شما ژنرالید.


  هنوزم چهارتا دست و پا شکسته باقی مونده از دفاع مقدس قبلی مثل طالب زاده و سلحشورو غیره،
  باز باید بیان آرپیجی و اسلحه بردارن کف میدون بجنگن.


  چرا نمیرید این مطالبو تو جامعه نشر بدید؟
  فقط ماها باید بگیم؟
  امام جامعه گفت مبنای علوم انسانی غربی غیر توحیدیه.
  ماهم که از متون خودشون اثبات کردیم همشون تثلیثیه.
  کدومتون رفتید تو دانشکده هاتون این مطالب رو زدید تو دهن استادای لیبرالتون؟
  امام جامعه گفت اقتصاد مقاومتی.
  تا الان ۶۰ جلسه شورش علیه طمع و انقلاب های اکونومی و غیره رفتیم براش.
  شما حتی نمیتونید برید همینارو بسط بدید تو جامعه؟
  بخدا اون دنیا در مقابل حرف ولی مسئولید.


  اومده میگه یه طرح ریختم برای جنگ تو سوریه،
  اینا که بلد نیستن بجنگن.
  گفتم آخه نادون،
  اون قاسمی که اونجا داره میجنگه ۳۷ ساله نخوابیده.
  تو اگه راست میگی برو ببینم جرأت داری دو روز بری اونجا تا معلوم بشه چند مرده حلاجی؟


  حالا معلوم میشه کار عمار از مالک سخت تر بود.


  خب ما از اون جبهه اومدیم دیگه.
  والا تیرو ترکش خوردن از توجیه یه بچه حزب اللهی برای اینکه بره یه وبلاگ بزنه راحت تره.


  بخدا شما مسئولید
  شما در مقابل اونایی که این برق و گازو امنیت و فراهم میکنن مسئولید.
  در مقابل نونوا و رفتگر و راننده تاکسی مسئولید.
  نسل شما از همه طلبکاره.
  اینروزا همه از زمین و زمان و نظام و خدا و همه طلبکارن.
  اما من میگم، شما بدهکارید.
  شما به این ۷ ملیارد نفر که تو جهل و الحاد اسیر شدن بدهکارید.
  اون دنیا در قبال همشون مسئولید.
  اون دنیا قرآن شکایت میکنه
  ازتون.


  خدا الان یه نعمتی داده،
  ولی اینطوری پیش بره میگیره ازتون.
  فکر میکنید اون جوون رشیدی که داره تو سوریه و عراق خونشو میده تا شما اینجا تو آرامش تمام، انقلاب های اکونومی بخونید، نمیتونست اینجا بشینه؟
  مگه هادی باغبانی همینجا نمینشست؟
  ولی اونقدر مرد بود که دختر چند ماهشو رها کرد رفت شهید شد.
  خدا میگیره ازتون نعمت رو.
  فکر هم نکنید اون داعشیه و صهیونیسته پاش برسه اینجا با شما متفاوت از عراقیه و سوریه ایه برخورد میکنه.
  قبلا این کارو کرده.
  برید تاریخ بخونید اون موقعی که بعد جنگ جهانی دوم،
  تهران اشغال شده بود،
  چطور زنها و دخترا رو میریختن پشت کامیونا میبردن هیچکس هم هیچکاری نمیتونست بکنه؟
  با ۸۰ میلیون معاون اول،
  مطمئن باشید آقا ظهور نمیکنه.
  بذارید دوتا بمب تو متروی تهران منفجر بشه،
  چهارتا سکوی نفتی رو بزنن،
  اون موقع دیگه مجبورید بیاید کف صحنه تک تیر انداز بشید.
  اونموقع دیگه مجبور میشید برید موثر باشید...
  ﺑﻮﻱ ﺩﻭﺩ ﻣﻲ ﺁﻳﺪ...! ﺑﻪ ﮔﻤﺎﻧﻢ ﺟﻤﺎﻋﺘﻲ ﭘﺎﻱ ﺩﻧﻴﺎﻱ ﻣﺠﺎﺯﻱ ﻣﻲ ﺳﻮﺯﺍﻧﻨﺪ ﻋﻤﺮ ﺧﻮﻳﺶ ﺭﺍ..


 6. #154
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-بهمن-۱۴
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  1,487
  امتیاز : 9,682
  سطح : 66
  Points: 9,682, Level: 66
  Level completed: 8%, Points required for next Level: 368
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social25000 Experience PointsVeteranTagger Second ClassOverdrive
  تشکر کردن : 4,286
  تشکر شده 12,108 در 1,505 پست
  حالت من : Shad
  مخالفت
  53
  مخالفت شده 61 در 40 پست

  پیش فرض

  ^^^
  عالی. عالی

 7. 2 کاربر از پست مفید s-a-h تشکر کرده اند .


 8. #155
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  پیش بینی دو سال قبل دکتر حسن عباسی درباره گلشیفته فراهانی

  [FLV2]http://as3.asset.aparat.com/aparat-video/8db9f220b4440d3482cc85657b2d7d2338131__15554.mp4[/FLV2]
  حسن عباسی که چندسالی است به نقد سریال های استراتژیک جهانی همت گمارده و نسبت به القائات پنهان آنها برای تسخیر قلب و ذهن مردم جهان هشدار می دهد و واجد نگاه آینده شناسی است، پیش از این نسبت به آینده گلشیفته فراهانی هشدار داده بود و حالا اگر چند دقیقه از فیلم صحبتهای دو سال قبل حسن عباسی را ببینند از دور اندیشی وی متعجب خواهید شد. متن کامل خبر و دریافت فیلم

  http://www.mashreghnews.ir/fa/news/65139
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 9. کاربر روبرو از پست مفید سائل الزهرا تشکر کرده است .


 10. #156
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض دریافت سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع سایه روشن های نفوذ

  دریافت سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع سایه روشن های نفوذ

  ۲ اسفند ۹۴ – مسجد النبی (ص) مشهدمقدس


  تاریخ : ۲ اسفند ۹۴


  موضوع : سایه روشن های نفوذ


  دریافت فایل صوتی:  دریافت :

  Direct Link
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 11. 3 کاربر از پست مفید سائل الزهرا تشکر کرده اند .


 12. #157
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض ارزش و آقایی دلار، همانند حصر آبادان باید شکسته شود!

  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 13. کاربر روبرو از پست مفید سائل الزهرا تشکر کرده است .


 14. #158
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  آغاز جنگ ارزی جدید علیه ایران از دروازه FATF
  آغاز جنگ ارزی جدید علیه ایران از دروازه FATF
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 15. 2 کاربر از پست مفید سائل الزهرا تشکر کرده اند .


 16. #159
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  جنبش مردمی حلال زاده ها

  http://dr-abbasi.ir/12928/%D8%AC%D9%...%87%D8%A7.html
  ویرایش توسط سائل الزهرا : جمعه ۱۹ آذر ۹۵ در ساعت ۰۲:۲۸
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 17. 2 کاربر از پست مفید سائل الزهرا تشکر کرده اند .


 18. #160
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع از مدیریت بحران تا هدایت فتنه

  استاد حسن عباسی، رئیس اندیشکدهٔ یقین، یک شنبه شب – ۵ دی ۹۵ – در همایش پایان فتنه پایان فریب در محل تالار ابن سینا در مشهد مقدس با اشاره به مبارزه حضرت عیسی(ع) با فتنه زمان خود در زمینه ربا گفت: حضرت عیسی(ع) ، قربانی فتنه مالی به نام ربا شد که با اینکه در حکم جنگ با خداوند است، امروز بی حد و حصر همه جا رواج دارد و این مسؤولیت ما را که میراث دار انبیای الهی هستیم سنگین تر می کند.
  حکومت اسلامی ایران فرصتی بی سابقه در تاریخ است


  وی با اشاره به آیه قرآن کریم درباره آزمایش کسانی که ایمان می آورند، افزود: فتنه ها برای مؤمنان هرگز تمامی ندارد و هر چه ایمان فرد یا جامعه ای بالاتر باشد، ضریب فتنه ها نیز بیشتر خواهد بود. عباسی، انقلاب اسلامی ایران و تشکیل حکومت اسلامی و استمرار آن به مدت ۳۸ سال را آرزوی انبیا و اولیای الهی و امری بی سابقه در طی تاریخ خواند و تصریح کرد: طی ۳۸ سال گذشته، بیش از ۴۰۰ تن از سران دول جهان با رهبر حکومت اسلامی ایران دیدار کرده اند در حالی که این فرصت و ساختار برای هیچ پیامبر و حتی غیرمعصومی فراهم نشده است. رئیس اندیشکدهٔ یقین ادامه داد: بنابراین فرصت حکومت اسلامی فرصتی استثنایی است که توسط مردمی استثنایی رقم خورده، از این رو مردم ایران حتی با فتنه های بالاتر از زمان انبیا آزموده می شوند. گرامیداشت ۹ دی یعنی آماده مقابله با فتنه های عظیم تر هستیم وی با بیان اینکه گرامیداشت ۹ دی به معنای این است که ما آماده مقابله با فتنه های به مراتب عظیم تر از آنچه تاکنون بوده است، هستیم، گفت: سبک زندگی قرآنی و مؤمنانه اینگونه است که هر آن آماده مواجهه با فتنه ای باشیم که غرب از این آمادگی به مدیریت بحران و قرآن کریم از آن به علم هدایت در فتنه تعبیر می کند. راه مقابله با فتنه از دیدگاه امیرمؤمنان علی(ع) عباسی با بیان اینکه از دیدگاه امیرمؤمنان علی(ع) ، فتنه به معنای مخلوط شدن حق و باطل و قرار گرفتن باطل به جای حق است، اظهار کرد: به فرموده آن حضرت برای مقابله با فتنه ابتدا باید حق و باطل را از هم تفکیک، حق را به عنوان معروف و باطل را به عنوان منکر تبیین و سپس امر به معروف و نهی از منکر کرد. وی اضافه کرد: اینکه امروز امر به معروف و نهی از منکرهای ما جواب نمی دهد برای این است که باطل را منکر و حق را معروف معرفی نکرده ایم و وقتی باطل، معروف شناخته شد، زمینه فتنه فراهم می شود. رفع حصر، کوتاه نگری و ساده اندیشی است تحلیلگر سیاسی با اشاره به اینکه اساس فتنه شناسی در شناخت حق و باطل است، خاطرنشان کرد: قرآن کریم می فرماید تقوا بورزید تا به شما فرقان(قوه تشخیص حق و باطل) بدهیم، در حالی که سران فتنه ۸۸ متناسب با مسؤولیت های متعددی که در نظام داشتند، تقوا نداشتند لذا با سر زمین خوردند. وی با انتقاد از زمزمه های متعدد برخی اصلاح طلبان در مجلس جهت رفع حصر سران فتنه، گفت: رفع حصر و ممنوع التصویری، عین کوتاه نگری و ساده اندیشی است؛ برخی در مجلس صبح تا شب دغدغه شان این است که باغیان را از فتنه مبرا نشان دهند. مسؤولی که سیاستش عین دیانتش نباشد آن جایگاه را غصب کرده است عباسی با تأکید بر اینکه سیاست در واقع همان دیانت در عمل است، افزود: اگر مسؤول و مدیری در عمل سیاستش عین دیانتش نباشد آن جایگاه را غصب کرده است. چنین فردی دینداری اش حتی در حد اداره خانواده اش هم نیست که آنها را از ارتکاب خلاف حفظ یا از آنها برائت جوید. رئیس اندیشکدهٔ یقین یادآور شد: نسل جوان ما باید بداند که الگویش جوانان مؤمن انقلابی هستند که تا شهادت پیش رفتند و ویژگی اصلی همه شان، تقوا بود. وجوه داخلی و خارجی فتنه ۸۸ وی اظهار کرد: فتنه ۸۸ یک وجه خارجی داشت که در انستیتو بروکینگز (سابان سنتر) طراحی شده بود و یک وجه داخلی به صورت فشار از پایین و چانه زنی از بالا داشت. عباسی تصریح کر د: در برنامه طراحی شده در سابان سنتر، ۹ روش فروپاشی جمهوری اسلامی ایران مورد اشاره و بررسی قرار گرفته بود که یکی از مؤثرترین آنها انقلاب مخملی از سوی اصلاح طلبان معرفی شده بود و یک روز پیش از انتخابات این متن را ترجمه و در اختیار مسؤولان قرار دادیم و حتی روزنامه وطن امروز هم خلاصه آن را منتشر کرد اما متاسفانه ما را مسخره کردند چرا که اصولا دشمنی آمریکا را قبول نداشتند. رئیس اندیشکدهٔ یقین با تأکید بر اینکه نظام و مردم ما در فتنه ۸۸ نه از میرحسین که از هاشمی رفسنجانی ضربه خورد، افزود: نقش و مسؤولیت هاشمی در فتنه ۸۸ باید به روشنی تبیین شود؛ پس از گذشت ۷ سال از فتنه ۸۸ هنوز به گونه ای سخن می گویند که گویا کشور در دوران اصلاحات و سازندگی دست شان نبود و در آن دوران هیچ بلایی سر کشور نیاوردند که امروز سایر دولتها را متهم به ویرانه کردن کشور می کنند. وی با بیان اینکه این موضع بی انصافانه دودی در چشم هاشمی خواهد شد، گفت: فتنه ۸۸ تنها اطرافیان امام و مدعیان انقلابی بودن را تکان نداد بلکه برای بسیاری نیز مایه عبرت شد که باید سریعتر از دیگران حق و باطل را تشخیص داده و تبیین می کردند. منبع: خبرگزاری رسا استاد حسن عباسی در سلسله نشست های “پایان فتنه پایان فریب” که در سالن ابن سینای مشهد برگزار شد، اظهار داشت: ربا در دوران حضرت عیسی خیلی زیاد بود، بزرگان یهود در بیت المقدس رباخواری می کردند و عیسی مسیح (ع) که به برخورد اخلاقی معروف بود یک بار برخورد خشنی داشتند و آن زمانی بود که وارد بیت المقدس شد و دید که میزهایی گذاشته اند و پول ها خرید و فروش می شوند، چند میز را از بین برد و علمای یهود متوجه این امر می شوند که فکر عیسی مسیح (ع) برای زراندوزی آنها خطرناک بوده و پیش پادشاه روم می روند و سبب به صلیب کشیدن پیامبر خدا می شوند. عباسی خاطرنشان کرد: عیسی (ع) در مواجهه با این انحراف بشری اتفاقات بدی را به جان خود خرید و امروز باید بدانیم برای تک تک احکام وحیانی، ائمه و پیامبران زیادی شهید شده و یا آزار دیده اند و در این زمینه اقدامات مؤمنان بسیار مهم است. وی ادامه داد: هرکسی ادعای ایمان داشته باشد خدا او را با فتنه آزمایش می کند و به همین علت هیچ گاه تمام نمی شود؛ ما با دو دسته آزمایش عجین هستیم نخست آزمایش های روزمره است که لحظه به لحظه انسان را می آزمایند و دوم آزمایش فتنه است و هر چه انسان مؤمن تر باشد ضریب فتنه ها بالاتر و هر چه در اجتماع مؤمن بیشتر باشد فتنه زیادتر است؛ وقتی یک ملت ادعای جمهوری اسلامی کردند؛ آرزوی پیامبر را نسبتا محقق کردند و نخستین بار است که حکومتی به نام اسلام با دو عبد خدا تمام کفر و نفاق را به چالش کشیده اند و این فرصت و ساختار برای هیچ پیامبری به وجود نیامده است. رئیس اندیشکده یقین تأکید کرد: وقتی ۹ دی را گرامی می داریم یعنی ما برای فتنه های عظیم تر از حمله صدام و بنی صدر آماده ایم و سبک زندگی مؤمنانه نیز همین است. مدیریت بحران در کشورهای غربی یک علم است که کشور را از وضعیت بحرانی به حالت عادی بازمی گرداند و در تفکر علمی قرآنی هدایت فتنه نامیده می شود. باید گفت کسانی که در فتنه ۸۸ روبه روی رهبری ایستادند در زمان علی(ع) جلوی وی می ایستادند و در زمان حضرت مهدی(عج) با او مقابله می کنند. عباسی افزود: فتنه در نهج البلاغه یعنی زمانی که حق و باطل روبه روی هم قرار می گیرند، هرگاه جای حق و باطل عوض شدند فتنه آغاز می شود و حکام و بزرگواران گفته اند که باید حق و باطل را از هم تفکیک کرده سپس حق را معروف کنیم و باطل را منکر و بعد از آن امر به معروف انجام دهیم. وی بیان کرد: ساختار نظام بانکی و مالی ما ربوی است و مقامات مسئول می گویند که مراجع تحت تأثیر القائات عوام هستند یعنی منکری به نام ربا، معروف شده و حق، منکر عنوان شده و فتنه ها به همین صورت شکل می گیرد و همین مال ها جمع می شود و افراد روبه روی ولی فقیه قرار می گیرند. اگر حق و باطل جایشان تغییر کرد هر قدر امر به معروف و نهی از منکر کنید تأثیری نداشته و تنها باید امام حسین(ع) بیاید و خونش ریخته شود تا اسلام نجات داده شود. رئیس مرکز بررسی های دکترینال با اشاره به حضور برخی از افراد در جریان فتنه خاطرنشان کرد: مشاهده می کنیم افرادی که هیچ معرفتی ندارند صبح تا شب زندگیشان این است که افراد را از فتنه مبرا بدانند، فتنه ۸۸ فتنه عظیمی بود و البته باید نظام یک بار دیگر پوست می انداخت و نامش را رهبری ۱۰ سال پیش ریزش ها و رویش ها گذاشته بودند. وی با تأکید بر اینکه همه سران فتنه اسیر فقدان تقوا هستند، خاطرنشان کرد: وقتی کسی مسئول می شود باید تقوای او به گونه ای باشد که تمام زیردستان را شامل شود؛ اگر کسی رئیس جمهور، نماینده و یا وزیر شود و سیاستش به اندازه دینش نباشد آن مکان را غصب کرده است. عباسی با بیان اینکه اتاق های ترور در رژیم صهیونیستی، انگلیس و آمریکا برنامه ریزی کردند تا بتوانند دانشمندان هسته ای را به شهادت برسانند، اظهار داشت: اگر قرار است که به موقعیت ممتازی برسیم باید امتحان های بزرگتری داشته بدهیم و از همین حالا تمرین تقوا کنیم. در فتنه ۸۸ به علت فقدان تقوا در مدعیان بر انقلاب گری به اینجا رسیدیم. وی بیان کرد: بعد از گذشت ۷ سال باید بدانیم که فتنه ۸۸ یک وجه خارجی و یک وجه داخلی داشت، وجه خارجی آن در سابان سنتر بود که گزارشی که توسط ۶ نفر بود را منتشر کرد که ۹ راه در آن ۱۴۷ صفحه برای سرنگونی ایران آمده بود؛ یک راه آن حمله نظامی بود که برای آن یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فارسی زبان نظامی نیاز داشتند و منتفی شد و بعد از آن کودتا دومین راه حل بود و سومین راه انقلاب مخملی بود. عباسی ادامه داد: وجه داخلی فتنه این است که یک حرکتی صورت گرفت به نام فشار از پایین و چانه زنی از بالا و در دوره دوم آمده بودند روحیه انقلابی را از بین می بردند برخی رسالت داشتند که بگویند انقلاب تمام شده برای اینکه بساط انقلاب را از بین ببرند؛ بعضی ها وظیفه خود می دانند که انقلاب را خفه کنند و بگویند که ارباب بزرگ و کدخدا به ما هواپیما داد، اما باید بدانیم که ما برای اینکه هواپیمای ایرباس بگیریم، انقلاب نکردیم بلکه قرار بود تولید کنیم. وی ادامه داد: برخی افراد بهانه ای را طراحی کردند و در سال ۷۸ نخستین ضربه را به نظام بزنند وقتی داستان کوی دانشگاه رقم خورد مسئله در واقع ضد نظام بود و شاهد بودیم برخی از آن ها که در تلویزیون های کشورهای دیگر بودند، علیه همه چیز شعار دادند و ما از همان ابتدا این جریان را جریان وطن فروش می دانستیم. عباسی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ نفر از اصلاح طلبان در تلویزیون های خارجی به ایران توهین می کنند، خاطرنشان کرد: فرق اصلاح طلبانی که تقاضای فشار به ایران را دارند با وزیر امور خارجه عربستان و نتانیاهو چیست؟ وی افزود: در سال ۸۸ همه اعضای ستاد اصلاح طلبان آمدند و سیاست فشار از پایین و چانه زنی از بالا را اجرا کردند و ملغی کردن نتیجه انتخابات را از رهبری خواستند اما اگر امام خامنه ای را شناخته بودند این گونه حرف نمی زدند، مسئله آنها واتیکانیزه کردن ولایت فقیه بوده و اهمیت ولایت فقیه اینجا مشخص می شود که توانستند با بسیاری از مسائل به خوبی برخورد کرده و مشکلات را برطرف کنند. رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: کسانی که امروز منشور حقوق بشری را می نویسند در سابقه مسئولیت هایشان هیچ عقبه ای در این زمینه ندارد. عباسی خاطرنشان کرد: اگر ما رانت در درون حکومت نداشتیم چگونه برخی وزرای ما به ثروت های کلان رسیدند؟ مسئله ما فقط فیش های حقوقی نجومی نیست، بلکه رانت های نجومی است. باید عین امام راحل با ساده زیستی مدیریت کنیم. وقتی مدیران به چنین ثروت هایی رسیده اند امروز چیزی مثل مسکن مهر را “مزخرف” می دانند و باید گفت ساز و کاری که تو با آن به این ثروت رسیدی، مزخرف است. وی با اشاره به درخواست هایی که برای رفع حصر سران فتنه داده می شود، خاطرنشان کرد: ما در حال شناسایی بقیه افراد منتسب به فتنه هستیم و آنها هم باید به حصر بروند. نظام در این زمینه نجابت به خرج داده و کوتاه آمده و رأفت اسلامی در مورد آن ها به کار برده است. رئیس مرکز بررسی های دکترینال با اشاره به تشکیل معاونت حقوقی رئیس جمهوری اظهار داشت: مهم ترین اشتباه این بود که در معاونت حقوقی ریاست جمهوری تعداد زیادی حقوقدان استخدام شده اند تا هر روز از یک خبرنگار، سخنران و یا دیگر مواردی از این دست شکایت کنند.
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 19. #161
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  توضیحات حسن عباسی درباره حضور در منزل یاشار سلطانی
  چرا با کسی که نامه محرمانه را درز داد برخورد نشده است؟ +فیلم

  «عدالت زمانی بود که کسی که مطلب را تولید کرده همچنین کسی که مطلب را نشر داده و آن را به دست کسی رسانده که با مقاصد سیاسی اش آن را منتشر کند، او هم بازداشت می شد.»  سرویس سیاسی فردا:
  حسن عباسی، کارشناس مسائل سیاسی روز گذشته توضیحاتی را درباره حضور خود در منزل یاشار سلطانی، مدیرمسئول معماری نیوز ارائه کرد.

  او که در حاشیه نشستی تخصصی با موضوع «نگاهی بر تفکر استراتژیک در عرصه رسانه» سخن می گفت ضمن رد برخی خبرها مبنی بر پشیمانی از حضور در منزل مدیرمسئول معماری نیوز از عدم برخورد با لایه های دیگر در انتشار نامه محرمانه سازمان بازرسی انتقاد کرد و گفت: « وقتی یک نفر می رود داخل سیستم، شورای شهر، دولت، مجلس و وزارتخانه، مصونیت پیدا می کند.»
  رئیس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز تاکید کرد: «عدالت زمانی بود که کسی که مطلب را تولید کرده، کسی که مطلب را فرستاده، بازداشت می شد. همچنین کسی که مطلب را نشر داده و آن را به دست کسی رسانده که با مقاصد سیاسی اش آن را منتشر کند، او هم بازداشت می شد.» وی ضمن انتقاد از سازمان بازرسی به دلیل عدم درج مهر محرمانه بر روی نامه های ارسالی گفت: «مردم وقتی دلشان خنک می شوند که ببینید یک مقام شورای شهر که تخلف کرده است را به زندان بیندازند و وثیقه اش را هم نپذیرند. مردم می گویند تو که جایگاه حکومتی داشتی و سند دارای طبقه بندی دستت بود، چرا آن را به رسانه دادی و جناحی و سیاسی عمل کردی. با این باید برخورد کنند.»

  یاشار سلطانی مدیرمسئول معماری نیوز ۴۰ روز پیش به دلیل انتشار نامه محرمانه سازمان بازرسی کل کشور و با اعلام جرم دادستان و شکایت اعضای شورای شهر متهم به نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی شد. وی در بازجویی گفته است که نامه سازمان بازرسی را از آقای حکیمی پور (عضو شورای شهر) گرفته است. شهردار تهران صراحتا اعلام کرده است که نه او و نه شهرداری تهران بابت این اکاذیب از او شکایت نکرده اند.


  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 20. #162
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  توضیحات حسن عباسی درباره ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی

  توضیحات حسن عباسی در مورد زمانی که روحانی به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر هاشمی بود - وقتی رئیس جمهور حقوق دان به دنبال ریاست جمهوری مادام العمر است .

  کلیپ سیاسی خبری علی اکبر هاشمی رفسنجانی حسن روحانی
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 21. #163
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  جلسه 422 کلبه کرامت

  عراق

  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 22. #164
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  اینترنت رایگان گرفتم فقط به عشق کلبه کرامت حاج حسن

  امشب ، قسمت 300 ...
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 23. #165
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  دریافت سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع انقلاب ۹ دی
  ۸ دی ۹۶ – تهران، خانی آبادنو، مسجد حضرت ولی عصر(عج)
  تاریخ : ۸ دی ۹۶
  موضوع : انقلاب ۹ دی

  حجم: ۳۶ مگابایت
  دریافت فایل صوتی :
  دریافت : Direct Link
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 24. #166
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیرازووو ، فلکه گازوو ، کوچه درازووو ، در بازووو
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1993
  نوشته ها
  11,488
  امتیاز : 119,191
  سطح : 100
  Points: 119,191, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 52.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupRecommendation First ClassVeteranCreated Album pictures
  تشکر کردن : 34,961
  تشکر شده 41,894 در 9,279 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  205
  مخالفت شده 162 در 128 پست

  پیش فرض

  دریافت سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع فتنه های عصری و عصر فتنه ها
  ۹ دی ۹۶ – تهران، مدرسه عالی شهید مطهری
  تاریخ : ۹ دی ۹۶
  موضوع : فتنه های عصری و عصر فتنه ها

  حجم: ۳۲ مگابایت
  دریافت فایل صوتی :
  دریافت : Direct Link
  مختار: خدایا بهشتت را نمیخواهم ، فقط آنقدر به من فرصت بده تا دستم دوباره به قبضه شمشیرم برسد ؛
  آنوقت اگر خواستی به دوزخم بفرستی ... بفرست .

 25. #167
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۶-دی-۱۲
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  1
  امتیاز : 12
  سطح : 1
  Points: 12, Level: 1
  Level completed: 23%, Points required for next Level: 38
  Overall activity: 0%
  تشکر کردن : 0
  تشکر شده 0 در 0 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  ممنون از ایجاد این مبحث

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1