کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 30 , از مجموع 289
 1. #1
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1982
  نوشته ها
  4,618
  امتیاز : 63,643
  سطح : 100
  Points: 63,643, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry50000 Experience Points
  تشکر کردن : 3,644
  تشکر شده 22,218 در 4,041 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  98
  مخالفت شده 22 در 19 پست

  پیش فرض مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی ره

  بسم الله

  مبحث مشابهی داشتیم اما چون تو بخش انتخابات بود و الان اون قسمت بسته هست موقتا اینجا رو ایجاد کردیم ، هر وقت تحریم ها برداشته شد ادغام می کنیم.
  احساس سوختن به تماشا نمی شود/الهی هیچ کس اتش نگیرد تا که نداند چه می کشم.


  عطر نماز

 2. 4 کاربر از پست مفید عطر نماز تشکر کرده اند .


 3. #2
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1982
  نوشته ها
  4,618
  امتیاز : 63,643
  سطح : 100
  Points: 63,643, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry50000 Experience Points
  تشکر کردن : 3,644
  تشکر شده 22,218 در 4,041 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  98
  مخالفت شده 22 در 19 پست

  پیش فرض

  آيت الله هاشمي رفسنجاني چرا آمد؟
  هاشمي: استخاره ام آمد به نتيجه نخواهي رسيد

  پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در گزارشی اختصاصی از حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در یازدهمین میدان انتخابات ریاست جمهوری نظام اسلامی و برخی حواشی ناگفته پیرامون آن نوشت.
  به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی در گزارشی اختصاصی از حضور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در یازدهمین میدان انتخابات ریاست جمهوری نظام اسلامی و برخی حواشی ناگفته پیرامون آن نوشت:

  خدا گر ز حكمت ببندد دري ز رحمت گشايد در ديگري

  مردم هرگز آن عصر رویایی واپسین روزهای اردیبهشت 92 را از یاد نخواهند برد، آن ساعت شورانگیز نام نويسي آيت الله هاشمي رفسنجاني در آخرين دقايق فرصت قانوني ثبت نام براي نامزدي در انتخابات دوره يازدهم رياست جمهوري را ، که بارقۀ امید وشعف غیر قابل وصف را به سرعتی همچون نور در فضای کشور و در قلب میلیونها ایرانی پراکند بطوری که شعاعش حتي محافل سياسي بين المللي را نیز تکان داد. مردم سراسر كشور كه باور نمي كردند، مرد بحران ها به ميدان بيايد، از سر شادماني به هم تبريك مي گفتند و به گونه اي شده بود كه انگار باد، خبر آمدنش را به سراسر كشور برد. موج اميد، درياي خيال مردم را فرا گرفت و اقتصاد نفسي تازه كشيد.

  ناصحاني كه تا قبل از آن كلاه پدرانه بر سر خويش مي گذاشتند و آيت الله را از آمدن «نهي از معروف!»مي كردند، تا یکی دو روز در بهت شادی مردم منجمد بودند و كم كم كه يخ قلم هايشان آب شد و ناگهان مهر پدري را واگذاشتند و دشمنانه تهديد كردند و به مصداق مثلي كه مي گويد «الغريق يتشبّث بكلّ حشيش، آدمي كه دارد غرق مي شود، به هر علف و خس و خاشاكي چنگ مي اندازد» حتی دست نياز به دشمنان شناسنامه دار انقلاب در خارج از كشور نیز دراز كردند تا مطاعی بدست آرند و شناسنامه انقلاب را مخدوش كنند.

  خوب است كه براي ماندگاري در تاريخ بنويسيم كه آيت الله هاشمي رفسنجاني چرا آمد و چگونه مانعش شدند و مهم تر از همه اینکه علیرغم بی اعتنا به پیغام ها ، بر عهد خود با مردم ایستادند و دوباره بسان انتخابات 84 که گفتند:"وقت آبرو دادن برای مردم است"، زیر بار تحمیلی انصراف نرفتند و تحمل تلخی ها را در کنار مردم ترجیح دادند؟

  انتقاد رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام از شيوه مديريت اجرايي كشور بر كسي پوشيده نبود و نيست. ايشان با علم به خصوصيات مديريتي آقاي احمدي نژاد از همان سال 1384 نسبت به مشكلات آينده كشور هشدارهاي مكرر مي دادند و در سال 1388 هم رويكرد انتخاباتي ايشان تغيير شرايط موجود بود كه طي خبرهاي متعدد در همان ايام منتشر شد.

  پس از انتخابات سال 1388 و اتفاقات تلخ، آيت الله هاشمي رفسنجاني زماني با سكوتي كه فرياد معرفت بود و زماني با هشدارهاي دلسوزانه، تصويري از شرايط امروز جامعه را پيش بيني مي كرد كه بايگاني رسانه ها مملو از ابراز نگراني هاي فراوان است.

  از يك سال پيش كه زمزمه هاي زودهنگام انتخابات رياست جمهوري در كشور پيچيد، هر بار كه گروه هاي مختلف به مناسبت هاي گوناگون به ديدار ايشان مي آمدند، ترجيع بند سخنان آنان، گلايه از اوضاع موجود و دعوت از ايشان براي اصلاح امور بود و ايشان نيز با دعوت همگان به صبر و تحمل، اظهار اميدواري مي كرد كه تدبير، محور كارها شود و مردم، نخبگان و حاكميت با انتخاب خط اعتدال، جامعه را از عوارض افراط و تفريط كه طي سالهاي اخير، دامن، آن را گرفته، نجات دهند.

  با آغاز سال 1392 تقاضا حتي در ديدارهاي نوروزي، آن قدر صريح بود كه ديداركنندگان ديگر تقاضاي راهنمايي نداشتند، بلكه فقط بر اين نكته تكيه مي كردند كه شرايط فقط با آمدن آيت الله هاشمي رفسنجاني عوض مي شود. حجم این تقاضاها به گونه اي كه در ديدار ايثارگران استان خوزستان يكي از حاضران با صراحت اعلام كرد كه «آقاي هاشمي اگر ثبت نام نكنيد، روز قيامت جلوي امام و شهدا يقه شما را مي گيريم.»اما رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام كه مي دانست موانع و مشكلات چه و چگونه اند، به اين جمله بسنده مي كرد كه «من چيزهايي مي دانم كه شما نمي دانيد.»

  در ايام ثبت نام نامزدها، ديداركنندگان التماس و خواهش مي كردند و آيت الله همچنان سعي مي كرد آنان را قانع نمايد. در همين ايام پيام هاي جداگانه اي از علما و مراجع قم و نجف به ايشان رسيد كه حضورشان را ضروري مي دانستند.در يك سوي ديگر اين دعوت ها، روزنامه ها و شخصيت هاي فراوان حقيقي و حقوقي بودند كه در قالب مصاحبه، مقاله، سخنراني و يادداشت اين گونه به جامعه القا مي كردند كه آيت الله هاشمي رفسنجاني با اينكه مي تواند منجي كشور باشد، چون نسبت به مشكلات اداره كشور آگاهي دارد، راحت طلبي را برگزيدند.

  همه اين فشارهاي پيدا، در كنار وعده هاي فراواني كه از ناگفته هاي انتخابات اخير است، باعث شد كه آيت الله هاشمي رفسنجاني در عصر جمعه 29 ارديبهشت، از عزم جدي براي نيامدن به ترديد برسند. آن گونه كه خود مي گويد: «عصر آن روز احساس كردم دارم به استبداد رأي نزديك مي شوم كه در مقابل اين همه خواهش، بر حرف خود پافشاري مي نمايم. به قرآن پناه بردم و استخاره نمودم كه خوب آمد. اگرچه تأكيد مي كرد كه كاري بسيار خوب است، اما به نتيجه نخواهي رسيد. اين راهنمايي مرا به تقاضاي مردم نزديك كرد تا اينكه صبح روز شنبه، از لحظه ورود به دفترم، افراد فراواني مي آمدند كه همچنان بر نام نويسي ام تأكيد مي كردند.»

  آن گونه كه در خبرهاي آن روز بود، پاسخ آيت الله هاشمي، لزوم هماهنگي با مقام معظم رهبري بود و بعدها اعلام شد كه در آخرين ساعت مهلت قانوني و پس از يك تماس تلفني با بيت رهبري، ايشان در وزارت كشور حاضر شدند و ثبت نام كردند. ثبت نام ايشان موجي از اميد را در جامعه ايجاد كرد و همزمان بعضي از جريان ها به چنان شوكي دچار شدند كه تا دو روز بيشترين حرف آنها، سكوت بود و كم كم قلم ها نوشتن آغاز كردند و زبان ها باز شدند كه خوب است براي داوري درباره اخلاق مداري بعضي از مدعيان اصولگرايي و پايبندي آنان به اخلاق اسلامي، بعضي از روزنامه ها را در آن ايام ببينيد.

  كم كم كه شايعه ردّ صلاحيت بعضي از نامزدها در جامعه پخش شد، مردم به همديگر دلداري مي دادند كه اين تيغ نه مي خواهد و نه مي تواند صلاحيت آيت الله هاشمي رفسنجاني را ببرد. اما خبرسازي ها در مورد تصميم شوراي نگهبان، بر دل نگراني هاي مردم مي افزود. يكي مي گفت: «ردّ صلاحيت بعضي ها از عبادات ماه رجب بالاتر است» و يكي در خطبه هاي نماز جمعه مي گفت: «صلاحيت كسي كه بنز سوار مي شود، تأييد نمي شود.»

  5 روز اول مهلت قانوني براي تأييد صلاحيت ها تمام شد و چون نتوانسته بودند جامعه تشنه به حضور هاشمي رفسنجاني را با وعده هاي خويش سيراب كنند و موج برخاسته از حضور ايشان را فروكش دهند، 5 روز ديگر مهلت گرفتند و در آخرين روز مهلت قانوني، رفت و آمدهايي از شوراي نگهبان به مجمع تشخيص مصلحت نظام اتفاق افتاد كه برگ هاي پنهان تاريخ معاصر ايران است.

  اول يكي از آقايان به ديدار آيت الله هاشمي رفسنجاني آمد و پيغام آورد كه صلاح شما و انقلاب است كه انصراف دهيد. اما پاسخ آيت الله هاشمي چنان محكم بود كه بنده خدا خیلی سریع رفت و براي بار دوم يكي از رؤساي قوا آمد و پيام را تكرار كرد و آيت الله گفت: «مردم با آمدن من اميدوار شدند و نمي خواهم به مردم خيانت كنم» او نيز با اين نگراني كه «ردّ صلاحيت شما هزينه سنگيني براي نظام دارد» پاسخ شنيد كه «چرا اصرار بر تحميل اين هزينه بر نظام دارند؟!» كه در نهايت قانع شد و دفتر ايشان را ترك كرد.

  سؤالي كه شايد آورنده پيام دليلش را نمي دانست. او رفت و همه نگاه ها به شوراي نگهبان بود كه سرانجام شبانه اعلام كردند كه صلاحيت آيت الله هاشمي رفسنجاني احراز نشد. خبر آن قدر براي جامعه غيرمترقبه بود كه علي رغم اعلام رسمي از صداوسيما، خيلي ها باور نمي كردند. در ديدارهايي كه جمعي از فضلا و مدرسين حوزه علميه قم با حضرات آيات و مراجع عظام داشتند، همگي آن حضرات از عدم احراز صلاحيت آيت الله هاشمي رفسنجاني ابراز تأسف و تأثر و اظهار اميدواري كردند كه زمينه حضور ايشان در انتخابات فراهم گردد و برخي از فضلا و مدرسين حوزه علميه قم، تأسف و عدم رضايت خود را از عدم احراز صلاحيت رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام ابراز داشتند.

  سركار خانم زهرا مصطفوي، حجت الاسلام والمسلمين سيدحسن خميني، جمعي از طلاّب، فضلا و علماي حوزه هاي علميه، استادان دانشگاه ها، دانشجويان، معلمان، دانش آموزان، كارگران، كشاورزان، زنان، صنعتگران و همه اقشار و اصناف نيز از هر راه قانوني تلاش كردند تا با حضور آيت الله هاشمي رفسنجاني در عرصه انتخابات، زمينه خلق حماسه سياسي هموار شود.

  شخص آيت الله هاشمي رفسنجاني كه دلبستگي اش به نظام يادآور حكايت دو مدعي مادري براي تصاحب يك فرزند است كه داوري را به امام علي(ع) بردند و امام هم براي آزمايش، دستور دو نيم كردن فرزند را داد و مادر واقعي از سهم خويش گذشت، در اين داستان، با انتشار پيامي از مردم عذرخواهي كرد كه نتوانست از موانع عبور كند و به اميدهاي آنها، جامه عمل بپوشاند.البته هنوز ناگفته هاي فراواني هست كه اقتضاي مصلحت نظام ايجاب نمي كند باز گفته شود و مردم مطمئن باشند، تاريخ نمي گذارد گروهي با قلم و زبان بر واقعيت هاي امروز غبار بنشانند.
  احساس سوختن به تماشا نمی شود/الهی هیچ کس اتش نگیرد تا که نداند چه می کشم.


  عطر نماز

 4. 4 کاربر از پست مفید عطر نماز تشکر کرده اند .


 5. #3
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-دی-۱۷
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  3,130
  امتیاز : 24,425
  سطح : 95
  Points: 24,425, Level: 95
  Level completed: 8%, Points required for next Level: 925
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album picturesTagger Second Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 13,507
  تشکر شده 15,176 در 2,895 پست
  مخالفت
  13
  مخالفت شده 14 در 14 پست

  پیش فرض

  ایشون آیت الله هستن مگه نه؟
  البته من به شاه بودنش مطمئنم
  گرم یادم کنی یا نه، من از یادت نمیکاهم...

 6. 4 کاربر از پست مفید heaven_reza تشکر کرده اند .


 7. #4
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک
  جنسيت
  خواهر
  سن
  -1982
  نوشته ها
  4,618
  امتیاز : 63,643
  سطح : 100
  Points: 63,643, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry50000 Experience Points
  تشکر کردن : 3,644
  تشکر شده 22,218 در 4,041 پست
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  98
  مخالفت شده 22 در 19 پست

  پیش فرض

  در جلسه امروز مجمع تشخیص مطرح شد

  علت غیبت هاشمی در جلسه هفتم تیر حزب جمهوری

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در نشست امروز این مجمع، علت عدم حضورش در نشست هفتم تیر ۱۳۶۰ سران قوا در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی را بیان کرد.

  به گزارش یزد رسا به نقل از فارس، مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور اکثریت اعضا و به ریاست آیت*الله هاشمی رفسنجانی تشکیل جلسه داد.

  در آغاز این جلسه، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سالگرد حادثه ۷ تیر ۱۳۶۰ گفت: هدف اساسی طراحان آن واقعه از رسمیت انداختن سه قوه مجریه، قضائیه و مقننه بود که با توجه به بحث آن جلسه که درباره گران*فروشی بود، جمعی از اعضای هر سه قوه حضور داشتند.

  وی افزود: قرار بود علاوه بر آیت*الله دکتر بهشتی، رؤسای قوای دیگر هم در جلسه باشند که آیت*الله خامنه*ای روز قبل در یک حادثه تروریستی دیگر مورد سوءقصد قرار گرفته بودند.

  «دکتر باهنر هم در آخرین لحظات قبل از شروع جلسه به پیشنهاد دکتر بهشتی وارد سالن نشدند و من هم طبق تماس تلفنی پزشکان در خصوص آیت*الله خامنه*ای به بیمارستان رفته بودم و تقدیر این بود که شهید بهشتی به همراه ۷۲ تن از همراهان از آن جلسه آسمانی شوند».

  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان خاطراتی از آوردن مجروحان حادثه ۷ تیر در مجلس گفت: نواختن زنگ و اعلام رسمیت جلسه مجلس پس از آن حادثه غم*بار، از شیرین *ترین حالات در تلخ*ترین لحظات بود.

  هاشمی رفسنجانی با اشاره به اثرات سازنده خون شهدا در جامعه گفت: اگر چه از دست دادن ۷۲ تن از بهترین مسئولان کشوری و فقدان شخصیتی چون آیت*الله دکتر بهشتی که در طراحی ساختار نظام و تدوین و تصویب قانون اساسی نقش داشتند، ناراحت*کننده بود اما مهم*ترین دستاورد شهادت آنان هوشیاری جامعه برای مقابله با دروغ*های مردم فریب و تقویت همراهی و همدلی مردم با امام راحل (ره) در جهت تداوم انقلاب اسلامی بود.
  احساس سوختن به تماشا نمی شود/الهی هیچ کس اتش نگیرد تا که نداند چه می کشم.


  عطر نماز

 8. 4 کاربر از پست مفید عطر نماز تشکر کرده اند .


 9. #5
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-خرداد-۲۷
  نوشته ها
  2,206
  امتیاز : 12,504
  سطح : 73
  Points: 12,504, Level: 73
  Level completed: 14%, Points required for next Level: 346
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album pictures25000 Experience Points
  تشکر کردن : 4,549
  تشکر شده 7,994 در 1,959 پست
  مخالفت
  3
  مخالفت شده 6 در 6 پست

  پیش فرض

  پاسخ هاشمی به پیغام شورای نگهبان:
  چرا اصرار بر تحمیل هزینه رد صلاحیتم بر نظام دارند؟  اول یکی از آقایان به دیدار آیت*الله هاشمی رفسنجانی آمد و پیغام آورد که صلاح شما و انقلاب است که انصراف دهید. اما پاسخ آیت*الله هاشمی چنان محکم بود که بنده خدا خیلی سریع رفت و برای بار دوم یکی از رؤسای قوا آمد و پیام را تکرار کرد و آیت*الله گفت: «مردم با آمدن من امیدوار شدند و نمی*خواهم به مردم خیانت کنم» او نیز با این نگرانی که «ردّ صلاحیت شما هزینه سنگینی برای نظام دارد» پاسخ شنید که «چرا اصرار بر تحمیل این هزینه بر نظام دارند؟!» که در نهایت قانع شد و دفتر ایشان را ترک کرد.


 10. 4 کاربر از پست مفید اسماءالحسني تشکر کرده اند .


 11. #6
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۰۹
  محل سکونت
  فعلا تهران
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  768
  امتیاز : 4,625
  سطح : 43
  Points: 4,625, Level: 43
  Level completed: 38%, Points required for next Level: 125
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 2,628
  تشکر شده 2,457 در 644 پست
  مخالفت
  7
  مخالفت شده 4 در 4 پست

  پیش فرض

  میخواستم یه سوال طرح کنم.
  آیا آقای هاشمی آیت الله است؟  و سلام بر حضرت خورشيدعج که در اين شبِ ظلمانيِ غيبت نورش را به حضرت ماه ميسپارد و منورمان ميکند.
  و سلام بر حضرت ماه
  بر
  سيد علي حسيني خامنه ای

  فبشر عباد الذین یستمعون القول ویتبعون احسنه
  اولئک الذین هداهم الله و اولئک هم اولوالالباب

  زندگی در خطر معنا میابد ومعنای زندگی در خطر است وچون در خطر است معنا دارد.

 12. 2 کاربر از پست مفید حضرت ماه تشکر کرده اند .


 13. #7
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-شهریور-۱۷
  محل سکونت
  barefoot in paradise
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  9,103
  امتیاز : 76,464
  سطح : 100
  Points: 76,464, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 47.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupVeteranCreated Album picturesTagger First Class
  تشکر کردن : 22,507
  تشکر شده 35,354 در 8,291 پست
  مخالفت
  91
  مخالفت شده 99 در 65 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط حضرت ماه نمایش پست اصلی
  میخواستم یه سوال طرح کنم.
  آیا آقای هاشمی آیت الله است؟
  پ ن پ !
  خود شما هم آیت الله هستید!
  حتی یه سنگ یا درخت یا هر چیزی آیت الله هست!


  پاورقی: آیت الله (و همچنین حجت الاسلام - حجت الاسلام و المسلمین و.. همگی لفظ و لقب هستند و نه نشان دهنده مدرک علمی و...!)
  از اون بابت هم خیالتان تخت آقای هاشمی رفسنجانی مجتهد هستند. (از شرایط مجلس خبرگان می باشد که ایشان مدت ها رییسش هم بودند!)
  ویرایش توسط مستاجر خدا : چهارشنبه ۱۹ تیر ۹۲ در ساعت ۱۴:۴۵

  حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

 14. #8
  مدیر کانون
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,471
  امتیاز : 58,708
  سطح : 100
  Points: 58,708, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 23.0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry
  تشکر کردن : 16,442
  تشکر شده 36,903 در 2,459 پست
  حالت من : Khoshhal
  نوشته های وبلاگ
  8
  مخالفت
  35
  مخالفت شده 46 در 32 پست

  پیش فرض

  آیت الله هاشمی رفسنجانی 92/5/29

  «در مورد حزب الله که شیعه و بخش عمده ملت لبنان است و در تاریخ همیشه مظلوم بوده هم برای فلسطین و هم برای لبنان. اینها قابل دفاع بوده هست. به شرط اینکه ما از اینها برای مزاحمت دیگران استفاده نکنیم و اینها هم کار خودشان را بکنند. وقتی که نظام نخواهد در دنیا ماجراجویی بکند، این*گونه مسائل قابل تحمل است.»
  ________________________________________________
  و اما جواب امام خمینی (ره) چیست؟

  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد
 15. #9
  مدیر کانون
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,471
  امتیاز : 58,708
  سطح : 100
  Points: 58,708, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 23.0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry
  تشکر کردن : 16,442
  تشکر شده 36,903 در 2,459 پست
  حالت من : Khoshhal
  نوشته های وبلاگ
  8
  مخالفت
  35
  مخالفت شده 46 در 32 پست

  پیش فرض

  "خیبرآنلاین" - هاشمی رفسنجانی در ملاقات با چندنفر از مردم استان اصفهان در جماران پیرامون بمباران اخیر سوریه، سخنانی بدین مضمون ایراد نمود: دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد!

  به گزارش نکات پرس، نعیم اشراقی در صفحه ی فیس بوک خود نوشت: آقای هاشمی رفسنجانی در ملاقات با جمعی از مردم استان اصفهان در حسینیه جماران که ساعاتی پیش انجام شد در ارتباط با بمباران اخیر سوریه سخنانی بدین مضمون ایران نمود:

  دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.

  نعیمه اشراقی در حالی این سخنان را از هاشمی رفسنجانی نقل قول می کند که خود او در این دیدار حضور نداشته است اما در کامنتی ذیل همین پست در جواب یکی از مخاطبین می گوید: من در مراسم نبودم از قول شوهرم گذاشتم و بعد از تعجب دوستان که فکر کردم شاید شوهرم اشتباه شنیده باشد از آقای نصر نویسنده روزنامه شرق هم جویا شدم ایشان هم تائید کردند.


  اما تاکنون هیچ منبع معتبری این سخنان را از قول هاشمی رفسنجانی نقل نکرده است. همچنین در اظهارنظرهای هاشمی رفسنجانی در مورد حوادث روزهای اخیر سوریه که به صورت رسمی منتشر شده این سخنان دیده نمی شود و بلکه در تعارض کامل با سخنان ایراد شده می باشد. اما در صورت صحت این نقل قول، آیا هاشمی رفسنجانی از توطئه ی آمریکا برای حمله به سوریه به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی آگاه نیست؟! و در صورت عدم صحت این نقل قول، اصلاح طلبانی همچون نعمیه اشراقی از طرح دروغین این مسائل و نسبت دادن آن به مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال چه اهدافی هستند؟
  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد
 16. #10
  مدیر کانون
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,471
  امتیاز : 58,708
  سطح : 100
  Points: 58,708, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 23.0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry
  تشکر کردن : 16,442
  تشکر شده 36,903 در 2,459 پست
  حالت من : Khoshhal
  نوشته های وبلاگ
  8
  مخالفت
  35
  مخالفت شده 46 در 32 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط سيد محمد انجوي نمایش پست اصلی
  "خیبرآنلاین" - هاشمی رفسنجانی در ملاقات با چندنفر از مردم استان اصفهان در جماران پیرامون بمباران اخیر سوریه، سخنانی بدین مضمون ایراد نمود: دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد!

  به گزارش نکات پرس، نعیم اشراقی در صفحه ی فیس بوک خود نوشت: آقای هاشمی رفسنجانی در ملاقات با جمعی از مردم استان اصفهان در حسینیه جماران که ساعاتی پیش انجام شد در ارتباط با بمباران اخیر سوریه سخنانی بدین مضمون ایران نمود:

  دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.

  نعیمه اشراقی در حالی این سخنان را از هاشمی رفسنجانی نقل قول می کند که خود او در این دیدار حضور نداشته است اما در کامنتی ذیل همین پست در جواب یکی از مخاطبین می گوید: من در مراسم نبودم از قول شوهرم گذاشتم و بعد از تعجب دوستان که فکر کردم شاید شوهرم اشتباه شنیده باشد از آقای نصر نویسنده روزنامه شرق هم جویا شدم ایشان هم تائید کردند.


  اما تاکنون هیچ منبع معتبری این سخنان را از قول هاشمی رفسنجانی نقل نکرده است. همچنین در اظهارنظرهای هاشمی رفسنجانی در مورد حوادث روزهای اخیر سوریه که به صورت رسمی منتشر شده این سخنان دیده نمی شود و بلکه در تعارض کامل با سخنان ایراد شده می باشد. اما در صورت صحت این نقل قول، آیا هاشمی رفسنجانی از توطئه ی آمریکا برای حمله به سوریه به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی آگاه نیست؟! و در صورت عدم صحت این نقل قول، اصلاح طلبانی همچون نعمیه اشراقی از طرح دروغین این مسائل و نسبت دادن آن به مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال چه اهدافی هستند؟
  سخنان نعیمه اشراقی کذب محض است
  اشراقی: دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.
  فارس نوشت:
  رضا سلیمانی مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تکذیب اظهارات اخیر نعیمه اشراقی درباره سخنان هاشمی رفسنجانی پیرامون مسائل سوریه اظهار داشت: خانم اشراقی گفته است که من خودم آنجا نبودم و از سوی دیگر موضع آقای هاشمی درباره سوریه،*فلسطین و* لبنان شفاف است و با یک شایعه مخدوش نمی*شود.

  * هاشمی سوریه را دژ مستحکم مقابله با اسرائیل می*داند
  سلیمانی با اشاره به مواضع شفاف هاشمی درباره سوریه در جلسه امروز مجمع تصریح کرد:* آیت*الله هاشمی در این جلسه با تأکید بر اهمیت راهبردی سوریه در منطقه، آن را به عنوان دژ مستحکم مقابله با رژیم اسرائیل عنوان کرد.

  مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات هاشمی در آن جلسه که دچار تحریف شد،* خاطرنشان کرد:* آقای هاشمی آنجا گفت که بنده به حلبچه رفتم و دیدم که مردم مثل برگ خزان کشته شده بودند؛ سلاح شیمیائی سلاح مخوفی است و یکی از دلایل ختم جنگ احساس خطر از احتمال استفاده صدام از این سلاح علیه کشورمان بود.

  وی با اشاره به بخش دیگری از سخنان هاشمی گفت: آقای هاشمی در آن دیدار گفت که در سوریه هم این سلاح شیمیائی به کار برده شده اما اصلاً بحث دولت اسد را در این زمینه مطرح نکرد و گفت آمریکا می*خواهد با این بهانه به سوریه حمله کند لذا سخنان هاشمی تحریف شده و خانم اشراقی تفسیر خود را مبنا قرار داده است.

  گفتنی است نعیمه اشراقی خواهرزن محمدرضا خاتمی اخیراً در صفحه فیس بوک خود نوشت: «آقای هاشمی رفسنجانی در ملاقات با جمعی از مردم استان اصفهان در حسینیه جماران که ساعاتی پیش انجام شد در ارتباط با بمباران اخیر سوریه سخنانی بدین مضمون مطرح کرده است: «دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.»
  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد
 17. #11
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۰۹
  محل سکونت
  فعلا تهران
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  768
  امتیاز : 4,625
  سطح : 43
  Points: 4,625, Level: 43
  Level completed: 38%, Points required for next Level: 125
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 2,628
  تشکر شده 2,457 در 644 پست
  مخالفت
  7
  مخالفت شده 4 در 4 پست

  پیش فرض

  آیا هنوز بهانه ای برای تکذیب هست؟


  سخنرانی هاشمی رفسنجانی علیه سوریه/+صوت

  سخنان جنجالی هاشمی به گونه ای بود که حتی سایت هاشمی رفسنجانی نیز از پخش این سخنان خودداری و آن را سانسور کرد.
  به گزارش نکات پرس به نقل از بلاغ مازندران، علی اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دوازدهمین مراسم سالگرد آیت*الله اسماعیل صالحی مازندرانی که در مسجد جامع سوادکوه شمالی برگزار شد، بعنوان سخنران اظهاراتی را در باب تحولات منطقه بالاخص سوریه اشاره کرد که این سخنان با واکنش هایی روبرو شد.


  سخنان جنجالی هاشمی به گونه ای بود که حتی سایت هاشمی رفسنجانی نیز از پخش این سخنان خودداری و آن را سانسور کرد.
  هاشمی در بخش از سخنان خود به مسائل و مشکلات اقتصادی ایران اشاره کرد و گفت: "ما در محاصره، تحریم و بایکوتیم و نمی*توانیم از منابع استفاده کنیم، باید گران بخریم و در دریافت پول هم با مشکلات فراوان روبرو هستیم اما اخیرا شاهد خطر بزرگ تری هستیم."
  از آنجائیکه سخنان هاشمی علیه سوریه که چندی پیش توسط نعیمه اشراقی در صفحه فیس بوک منتشر شد و پایگاه اطلاع رسانی دفتر هاشمی رفسنجانی آن را تکذیب کرد ، این بار رنگ واقعی تری به خود گرفت و در مراسم سالگرد آیت الله صالحی مازندرانی در شیرگاه علنا هاشمی علیه مواضع دولت ایران نسبت سوریه سخن گفت و به صراحتا بیان داشت: "مردم سوریه بیش از 100 هزار کشته و 8 میلیون آواره دادند در داخل و خارج، زندان ها پر از مردم، زندان ها جا ندارد بعضی از ورزشگاه ها را گرفتند، آنها را پر کردند شرایط بدی بر مردم حاکم است مردم از یک طرف از طرف خود حکومتشان بمباران شیمیایی می شوند و از طرف دیگری امروز منتظر بمب های آمریکا باید بمانند ."
  روند ابراز علنی برخی نظرات مغایر با چارچوب از سوی هاشمی رفسنجانی که از فتنه 88 و نماز جمعه معروف او آغاز شده بود، این روزها و پس از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به اوج خود رسیده به نحوی که هاشمی هشتاد ساله به صورت علنی از رویکردهایی مخالف خط مشی امام (ره) به عنوان رویکردهای مورد علاقه خود در عرصه های مختلف یاد می کند، موضوعی که درباره مقاومت اسلامی در قالب یک مصاحبه بیان شده و این بار به ماجرای سوریه نیز کشانده شده است.
  ادعاهای باورنکردنی آقای هاشمی درباره استفاده از سلاح های شیمیایی در سوریه، پیش از این نیز از سوی سران کاخ سفید و تل آویو و با هدف کمک به جریان سلفی - تکفیری حاضر در سوریه بصورت گسترده ای در رسانه های غربی منعکس شده و به بهانه ای برای حمله نظامی به این کشور مبدل شده بود.
  به گزارش نکات پرس به نقل از بلاغ مازندران، این اظهارات جنجالی نه تنها با اعتراضات مردمی روبرو شد بلکه واکنش هایی را از جانب وکلای مردم در پی داشت که قاسم احمدی لاشکی دبیر مجمع نمایندگاه مازندران در خصوص تحولات اخیر سوریه گفت که سرنوشت سوریه را طبق قانون مردم سوریه تعیین می کنند و کشور های غربی و اروپایی نمی توانند از آن سوی مرزها دمکراسی سوریه را زیر پا نهاده و برای مردم سوریه تصمیم بگیرند.
  واکنش ها به اظهارات هاشمی رفسنجانی علیه دولت سوریه سبب شد تا نماینده مردم اصفهان نیز در گفتگو با رسانه ها از دفتر اقای هاشمی بخواهد که فیلم سخنرانی ایشان درباره سوریه را منتشر کند.
  نماینده مردم اردبیل نیز همچنین با اشاره به عدم انتشار این سخنان در سایت مجمع تشخیص گفت: بهتر است برای روشن شدن موضوع، دفتر آقای هاشمی فیلم سخنرانی ایشان را پخش کند تا همه چیز ثابت شود.
  در همین رابطه مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اظهارات منتسب به رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه، گفت: اظهارات رییس* مجمع تشخیص مصلحت نظام تحریف شده و از سوی دفتر ایشان نیز تکذیب شده است.
  حال با توجه به این اظهارات فایل صوتی بخشی از سخنان جنجالی هاشمی علیه سوریه که دفتر هاشمی رفسنجانی از انتشار آن خودداری کرده است ، در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت و خود مردم دراین باره قضاوت کنند.  و سلام بر حضرت خورشيدعج که در اين شبِ ظلمانيِ غيبت نورش را به حضرت ماه ميسپارد و منورمان ميکند.
  و سلام بر حضرت ماه
  بر
  سيد علي حسيني خامنه ای

  فبشر عباد الذین یستمعون القول ویتبعون احسنه
  اولئک الذین هداهم الله و اولئک هم اولوالالباب

  زندگی در خطر معنا میابد ومعنای زندگی در خطر است وچون در خطر است معنا دارد.

 18. 4 کاربر از پست مفید حضرت ماه تشکر کرده اند .


 19. #12
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۰۹
  محل سکونت
  فعلا تهران
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  768
  امتیاز : 4,625
  سطح : 43
  Points: 4,625, Level: 43
  Level completed: 38%, Points required for next Level: 125
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 2,628
  تشکر شده 2,457 در 644 پست
  مخالفت
  7
  مخالفت شده 4 در 4 پست

  پیش فرض

  آیت الله؟! هاشمی رفسنجانی

  دعا میکنم هر کی خواست آمین بگه:

  خدایا ما رو عاقبت به خیر بمیران.
  دل امام زمان عج رو از ما خون نکن.
  به داد مردم سوریه برس که کسی اینچنین برایشان دلسوزی نکند.
  ما را تا آخر عمر پشتیبان ولی فقیه قرار ده.

  به رحمتک یا ارحم الراحمین.
  ویرایش توسط حضرت ماه : دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲ در ساعت ۱۹:۴۳  و سلام بر حضرت خورشيدعج که در اين شبِ ظلمانيِ غيبت نورش را به حضرت ماه ميسپارد و منورمان ميکند.
  و سلام بر حضرت ماه
  بر
  سيد علي حسيني خامنه ای

  فبشر عباد الذین یستمعون القول ویتبعون احسنه
  اولئک الذین هداهم الله و اولئک هم اولوالالباب

  زندگی در خطر معنا میابد ومعنای زندگی در خطر است وچون در خطر است معنا دارد.

 20. 5 کاربر از پست مفید حضرت ماه تشکر کرده اند .


 21. #13
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض هاشمي،هر روز بدتر از ديروز

  جديدا تكذيبيه هاي مربوط به هاشمي سير صعودي پيدا كرده .
  اخيراًهم موضع ايشون عليه حكومت بشار اسد كه عليرغم وجود فابل صوتي و شاهد عيني تكذيب شده . يكي از خبرگان هم اشاره داشته كه هاشمي ضمن تكذيب به توجيه كهنه و قديمي جعلي بودن فايل دست زده .
  انشاله كه واقعيت، جعلي بودن مطالب منتشره باشه اما اگه واقعا اينگونه هستش چرا هاشمي عليرغم همه موضع گيري هاي متعدد در موارد مربوط و نامربوط در اين رابطه موضع علني اتخاذ نميكنه و در خفا و با واسطه تكذيبيه صادر ميكنه؟
  البته بعضي اظهارات خلاف و تكذيبيه هاي صادره رو ناشي از كهولت سني و عدم تسلط بر گفتار ميدونند و تدبير شوراي نگهبان در رد صلاحيت ايشون رو مورد تاييد دوباره قرار دادند .

  *

 22. 3 کاربر از پست مفید miremad تشکر کرده اند .


 23. #14
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-مهر-۱۲
  محل سکونت
  کانون؛خونه ی اولم-فضای مجازی؛خونه ی دومم...
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  3,017
  امتیاز : 13,054
  سطح : 74
  Points: 13,054, Level: 74
  Level completed: 51%, Points required for next Level: 196
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,606
  تشکر شده 10,911 در 2,620 پست
  حالت من : Sepasgozar
  مخالفت
  4
  مخالفت شده 14 در 4 پست

  پیش فرض

  بسم الله

  ولی منم احساس می کنم اون صوت ساختگی بود.
  بسم الله

  گذر تک تک این ثانیه های عمرم
  به قدیمی شدن نوکریت می ارزد...

 24. کاربر روبرو از پست مفید ریحان21 تشکر کرده است .


 25. #15
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-شهریور-۱۲
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  106
  امتیاز : 1,357
  سطح : 20
  Points: 1,357, Level: 20
  Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
  Overall activity: 1.0%
  افتخارات:
  Social3 months registered1000 Experience PointsCreated Album pictures
  تشکر کردن : 136
  تشکر شده 180 در 78 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  بیان این حرف ها سبب تفرقه بیشتر میشه
  اگه لازم بود حضرت آقا چیزی میگفتند!!!!!! سرباز پشت سر فرمانده حرکت میکنه!!!!
  تو نيلوفر شدي ،من اشك مهتاب


 26. 2 کاربر از پست مفید اشك تشکر کرده اند .


 27. #16
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-شهریور-۱۲
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  106
  امتیاز : 1,357
  سطح : 20
  Points: 1,357, Level: 20
  Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
  Overall activity: 1.0%
  افتخارات:
  Social3 months registered1000 Experience PointsCreated Album pictures
  تشکر کردن : 136
  تشکر شده 180 در 78 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  ببخشید اما فکر کنم رسانه ای کردن بعضی از امور درست نباشه!!!!!
  تو نيلوفر شدي ،من اشك مهتاب


 28. کاربر روبرو از پست مفید اشك تشکر کرده است .


 29. #17
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط ریحان21 نمایش پست اصلی
  بسم الله

  ولی منم احساس می کنم اون صوت ساختگی بود.
  انشااله كه اينجوريه اما اگه سري به سايت ايشون بزنيد فضاي حاكم بر سايتبصورت غيرمستقيم همين حرفاي هاشمي رو ميزنه
  *

 30. کاربر روبرو از پست مفید miremad تشکر کرده است .


 31. #18
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط اشك نمایش پست اصلی
  بیان این حرف ها سبب تفرقه بیشتر میشه
  اگه لازم بود حضرت آقا چیزی میگفتند!!!!!! سرباز پشت سر فرمانده حرکت میکنه!!!!
  اگه قرار بود دست رودست بذاريم تا هميشه رهبري گوشزد بكنن و ما پيروي پس بحث بصيرتي كه رهبري فرمودند چه معنايي داشت ؟

 32. کاربر روبرو از پست مفید miremad تشکر کرده است .


 33. #19
  186
  186 آنلاین نیست.
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۱۷
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 6,333
  سطح : 51
  Points: 6,333, Level: 51
  Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialCreated Blog entry5000 Experience Points1 year registered
  تشکر کردن : 1,614
  تشکر شده 872 در 190 پست
  حالت من : Ashegh
  نوشته های وبلاگ
  1
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  بازرسان اعزامی از سوی هاشمی رفسنجانی زودتر از بازرسان سازمان ملل دریافتند که چه کسی از سلاح شیمیایی در سوریه استفاده کرده...همانطوری که خانمش زودتر از همه فهمید که تقلب میشه و مردم باید بریزن توی خیابونا!!!
  زور که نیست...کلا بعضی ها زودتر از بقیه هستن!
  #سوریه #هاشمی_رفسنجانی
 34. 7 کاربر از پست مفید 186 تشکر کرده اند .


 35. #20
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۲-تیر-۱۲
  محل سکونت
  در كوي يار
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,397
  امتیاز : 6,847
  سطح : 54
  Points: 6,847, Level: 54
  Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
  Overall activity: 11.0%
  افتخارات:
  Social10000 Experience PointsCreated Album picturesCreated Blog entryVeteran
  تشکر کردن : 1,153
  تشکر شده 2,543 در 928 پست
  نوشته های وبلاگ
  3
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  به نظر بعضی از افشا گری ها درست نمیاد مخصوصاً اگر اطمینان کافی وجود نداشته باشه!!!!!
  بعد هم قبل از اینکه مسائل عمومی بشه که سبب هرج و مرج بشه میشه از طریق کانال های دیگه اقدام کرد
  نظر شخصی!!!

  رشته ای بر گردنم افکنده دوست/ میکشد هرجا که خاطر خواه اوست

 36. #21
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-خرداد-۲۷
  نوشته ها
  2,206
  امتیاز : 12,504
  سطح : 73
  Points: 12,504, Level: 73
  Level completed: 14%, Points required for next Level: 346
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album pictures25000 Experience Points
  تشکر کردن : 4,549
  تشکر شده 7,994 در 1,959 پست
  مخالفت
  3
  مخالفت شده 6 در 6 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط اشك نمایش پست اصلی
  ببخشید اما فکر کنم رسانه ای کردن بعضی از امور درست نباشه!!!!!
  كلآ خوبه پاي مصلحت نظام كه در ميونه، هيچ امري در مورد هچ شخصي رسانه اي نشه نه فقط بعضي..
  فكر مي كنم اونقد كه اسم تاپيك گزنده هست و ذهنيت منفي ايجاد مي كنه محتواش بد نباشه.. شايد اگه اسم ملايمتري داشت، بهتر بود و اين شبهه پيش نميومد


  مطهري در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات اخیر منتسب به آیت*الله هاشمی رفسنجانی درباره سوریه که از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام تکذیب شده است، گفت: من فیلم آن سخنرانی را دیدم. قاعدتا فیلمش نمی*تواند ساختگی باشد البته هاشمی آن حرف*ها را زده و نظر وی نیز همین است.


  وی با بیان اینکه سخنان هاشمی به معنی تائید حمله نظامی آمریکا به سوریه نیست، تصریح کرد: البته باید آقای هاشمی درباره سخنانش توضیح دهد زیرا ممکن است وی اخبار و اسنادی در دست داشته باشد که به این نتیجه رسیده باشد که دولت سوریه حمله شیمیایی انجام داده است. جمهوری اسلامی ایران از سوریه حمایت می*کند اما اگر فرضا حمله شیمیایی صورت گرفته باشد آن را محکوم خواهیم کرد و قاعدتا موضع آقای هاشمی همین مسائل است.


  اين لينك رو كه گذاشتم مقصودم دامن زدن به برخي شايعه هاي احتمالي يا تخريب نيست خداي ناكرده
  و نمي خوامم بگم آقاي مطهري ادم خيلي مهميه و حرفاش معيار و محكه؛
  خواستم بگم اين امر رسانه اي شده قبلآ ، اون لينك رو اگه بخونيد گفته "مطهري در جمع خبرنگاران پاسخ داد"..

 37. 2 کاربر از پست مفید اسماءالحسني تشکر کرده اند .


 38. #22
  مدیر کانون
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,471
  امتیاز : 58,708
  سطح : 100
  Points: 58,708, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 23.0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranCreated Album picturesCreated Blog entry
  تشکر کردن : 16,442
  تشکر شده 36,903 در 2,459 پست
  حالت من : Khoshhal
  نوشته های وبلاگ
  8
  مخالفت
  35
  مخالفت شده 46 در 32 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط سيد محمد انجوي نمایش پست اصلی
  سخنان نعیمه اشراقی کذب محض است
  اشراقی: دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.
  فارس نوشت:
  رضا سلیمانی مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تکذیب اظهارات اخیر نعیمه اشراقی درباره سخنان هاشمی رفسنجانی پیرامون مسائل سوریه اظهار داشت: خانم اشراقی گفته است که من خودم آنجا نبودم و از سوی دیگر موضع آقای هاشمی درباره سوریه،*فلسطین و* لبنان شفاف است و با یک شایعه مخدوش نمی*شود.

  * هاشمی سوریه را دژ مستحکم مقابله با اسرائیل می*داند
  سلیمانی با اشاره به مواضع شفاف هاشمی درباره سوریه در جلسه امروز مجمع تصریح کرد:* آیت*الله هاشمی در این جلسه با تأکید بر اهمیت راهبردی سوریه در منطقه، آن را به عنوان دژ مستحکم مقابله با رژیم اسرائیل عنوان کرد.

  مدیر کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اظهارات هاشمی در آن جلسه که دچار تحریف شد،* خاطرنشان کرد:* آقای هاشمی آنجا گفت که بنده به حلبچه رفتم و دیدم که مردم مثل برگ خزان کشته شده بودند؛ سلاح شیمیائی سلاح مخوفی است و یکی از دلایل ختم جنگ احساس خطر از احتمال استفاده صدام از این سلاح علیه کشورمان بود.

  وی با اشاره به بخش دیگری از سخنان هاشمی گفت: آقای هاشمی در آن دیدار گفت که در سوریه هم این سلاح شیمیائی به کار برده شده اما اصلاً بحث دولت اسد را در این زمینه مطرح نکرد و گفت آمریکا می*خواهد با این بهانه به سوریه حمله کند لذا سخنان هاشمی تحریف شده و خانم اشراقی تفسیر خود را مبنا قرار داده است.

  گفتنی است نعیمه اشراقی خواهرزن محمدرضا خاتمی اخیراً در صفحه فیس بوک خود نوشت: «آقای هاشمی رفسنجانی در ملاقات با جمعی از مردم استان اصفهان در حسینیه جماران که ساعاتی پیش انجام شد در ارتباط با بمباران اخیر سوریه سخنانی بدین مضمون مطرح کرده است: «دولتی که ملت خود را بمباران شیمیایی کند عواقب سخت آن را خواهد دید همانگونه که صدام در بمباران حلبچه ننگ ابدی را بر خورد خرید و دچار چنین سرنوشت هولناکی شد.»
  زاکانی:منتظر تکذیب شخص آقای هاشمي هستیم
  نماینده تهران با بیان اینکه هیچ علاقه*ای به آسیب خوردن آقای هاشمی رفسنجانی نداریم، گفت: بی**صبرانه منتظر تکذیب شخص آقای هاشمی و اعلام مواضع صریح از سوی وی هستیم و از وزارت اطلاعات نیز می*خواهیم موضوع را رسیدگی و اطلاع*رسانی کند.
  به گزارش فارس، علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: این روزها یکی از سخت*ترین برهه*های تاریخ تقابل نظام سلطه به رهبری آمریکا را با انقلاب اسلامی می*گذارنیم که نقطه تقابل اصلی آن در سوریه رقم می*خورد.

  وی افزود: جنگ در سوریه جنگ مذهبی و جنگ بین سنی و شیعه نیست، چراکه اکثریت ملت و ارتش سوریه و برادران اهل تسنن، خود قربانی تروریسم هدایت شده از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی و رژیم*های مرتجع منطقه هستند و صد البته جنگ بین دولت دوست سوریه نیز نیست که آن هم دروغی آشکار است.

  عضو کمیسیون شوراهای مجلس خاطرنشان کرد: آنچه اخیرا آمریکا و همپیمانانش باز به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی خود را مهیای حمله به سوریه کردند، ما ضمن محکوم کردن استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه، بیان می*داریم که ما*ها قبل از طرف وزارت خارجه ایران اسناد تحویل مواد شیمیایی به تروریست از سوی کشورهای مرتجع منطقه در اختیار سازمان ملل قرار گرفته بود و این موضوع نیز اخیرا توسط آقای ظریف مورد تأکید قرار گرفت و البته انتظاری هم جز این از تروریست*های جهانی، سوریه و حامیان آنها نیست.

  زاکانی با بیان اینکه با کمال تعجب اخیرا صوتی منسوب به جناب آقای هاشمی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام منتشر شده است که حرف*های بسیار نادرست و خطرناکی را بیان کرده است، تصریح کرد: این مسئله از دو حال خارج نیست، اول اینکه این صورت ساختگی و جعلی است که در این صورت همه ما از این موضوع خوشحال خواهیم شد، چراکه هیچ علاقمندی به آسیب خوردن به جناب آقای هاشمی را نداریم، اما اسلام و نظام اسلامی را بالاتر از همه چیز برمی*شمریم و معتقدیم هر کسی در مقابل اسلام بایستد، به آتش قهر الهی خواهد سوخت.

  وی ادامه داد: بی*صبرانه منتظر تکذیب شخص آقای هاشمی و اعلام مواضع صریح و درست از سوی وی هستیم و از وزارت اطلاعات نیز می*خواهیم که این موضوع را بررسی و اصل آن را به اطلاع مردم برساند.

  نماینده تهران با اشاره به صورت دوم این مسئله بیان داشت: در صورتی که این صورت واقعی باشد و حرف*های نادرست را آقای هاشمی زده باشد که به نظرم باز از سه صورت خارج نیست اول اینکه وی برای تضعیف جبهه مقاومت در مقابل نظام سلطه را دارد که البته این صورت نزد بنده منتفی است.

  زاکانی ادامه داد: اما صورت*های دیگر که یا اطلاعات غلط به آقای هاشمی داده شده و یا برداشت غلط از اطلاعات کرده است، که در صورت صحت نوار منتشر شده، بنده این دو صورت را محتمل می*دارم، از این رو یک نکته را ذکر می*کنم که ثابت شود اینگونه بیان*ها در دوران گذشته هم سابقه داشته است.

  عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در تاریخ 26/3/88 تعیین چهار روز بعد از انتخابات بنا بر مأموریتی از مجلس به همراه پنج نفر از نمایندگان که آقایان ابوترابی، نادران و کاظم جلالی که هم اکنون در مجلس نهم نیز هستند، جلسه*ای را با آقای هاشمی داشتیم و وی نکات متعددی را گفت و بیان کرد که برای تقلب در انتخابات دلایلی وجود دارد.

  وی افزود: از جمله ذکر کرد که آقای ری*شهری در دیداری که با آقای هاشمی داشت گفته است که یکی از کارمندان زیرمجموعه آقای ری*شهری یک هفته قبل از انتخابات یعنی در تاریخ 15/3/88 در زادگاه خود در یکی از روستاهای اطراف قم به دیدار پدر خود رفته است و بعد از لحظاتی پدر وی به او مراجعه کرده و در پاسخ به سؤال فرزند خود، یعنی کارمند مجموعه تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) با نشان دادن انگشت سبابه خود که با جوهر رنگی شده بود، گفته است که من در قبال دریافت 50 هزار تومان پول، به آقای احمدی*نژاد رأی داده*ام، با تعجب پرسید که یک هفته قبل از انتخابات و اینکه آقای ری*شهری این صحبت را کرده*اند و آقای هاشمی بر آن تآکید ورزیدند با کمال خوشبختی موضوع توسط آقای اژه*ای وزیر وقت اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت و در مجمع تشخیص مصلحت نظام و در حضور همگان از جمله آقایان هاشمی و ری*شهری دروغ بودن این ادعا را بیان داشت و جالب اینکه در همان جلسه آقای ری*شهری اصل موضوع را سؤال کرد و در همانجا به آقای هاشمی اعتراض کرد که من چه زمانی اینگونه به شما گفته بودم و این نقل را تکذیب کرد.

  زاکانی افزود: در زمینه موضوع شیمیایی سوریه چیزی نیست که ما با اغماض با این موضوع برخورد کنیم و البته فرصت محدود است و حرف*های از این دست بسیار.

  نماینده تهران ادامه داد: ما متأسفیم که دشمنان به اسلام ظلم می*کنند و به انقلاب اسلامی و مسلمانان جفا و اینگونه با مصالح اسلام و امت اسلامی بازی می*کنند، به هر حال توصیه می*کنیم کسانی که خودشان را صاحب نظر در مسائل بین*المللی می*دانند و ادعا می*کنند که مدارکی در استفاده از مواد شیمیایی توسط ارتش سوریه دارند، این مدارک را در اختیار آمریکا و اوباما قرار دهند و آنها را از سردرگمی ادعاهای بی*دلیل*شان در آورند که حتما اسباب تشکر آنها و زمینه حمله به سوریه را فراهم خواهند کرد.
  ما را به جبر هم که شده سربراه کن
  خیری ندیده ایم ازین اختیارها


  ماییم و کهنه دلقی کاتش در آن توان زد
 39. #23
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  خدا نكنه ايشون آيتي از خدا باشند
  آيت خدا هشت سال تموم كينه نميمكنه
  آيت خدا عقده گشايي نميكنه
  آيت خدا .....

 40. 2 کاربر از پست مفید miremad تشکر کرده اند .


 41. #24
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  اينو يكي از دوستان تو سايت افسران نوشتند جالب بود :

  من به همه بابت ورود رسمی به دوران راستگویی و صداقت تبریک میگم، شما می تونید صبح سخنرانی کنید شب تکذیب کنید
  وقتی "امت" شد "ملت"، وقتی "خواهر و برادر دینی" شد "همشهری"، وقتی "مبارزه" با "مستکبر" شد "تعامل" با "قدرت جهانی"،وقتی "مستضعف" شد"قشر آسیب پذیر"، وقتی "عدالت" شد "توسعه"؛ آنوقت امروز که می گوید مردم سوریه از طرف حکومت خودشان مورد حمله شیمیایی واقع شده*اند و حالا هم باید منتظر حمله خارجی*ها باشند!! حکمت این را می فهمید که چرا پنج روز بعد از رحلت امام خمینی (ره) در دومین خطبه*ی اولین نمازجمعه*ی بعد از رحلت امام،گفت: «ما نمی*خواهیم بعد از رحلت امام خمینی(ره) به جانشی ایشان "امام" بگوییم»

 42. 2 کاربر از پست مفید miremad تشکر کرده اند .


 43. #25
  I-M
  I-M آنلاین نیست.
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  791
  امتیاز : 32,814
  سطح : 100
  Points: 32,814, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 4.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupTagger Second ClassVeteran25000 Experience Points
  تشکر کردن : 2,977
  تشکر شده 3,258 در 682 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط miremad نمایش پست اصلی
  جديدا تكذيبيه هاي مربوط به هاشمي سير صعودي پيدا كرده .
  اخيراًهم موضع ايشون عليه حكومت بشار اسد كه عليرغم وجود فابل صوتي و شاهد عيني تكذيب شده . يكي از خبرگان هم اشاره داشته كه هاشمي ضمن تكذيب به توجيه كهنه و قديمي جعلي بودن فايل دست زده .
  انشاله كه واقعيت، جعلي بودن مطالب منتشره باشه اما اگه واقعا اينگونه هستش چرا هاشمي عليرغم همه موضع گيري هاي متعدد در موارد مربوط و نامربوط در اين رابطه موضع علني اتخاذ نميكنه و در خفا و با واسطه تكذيبيه صادر ميكنه؟
  البته بعضي اظهارات خلاف و تكذيبيه هاي صادره رو ناشي از كهولت سني و عدم تسلط بر گفتار ميدونند و تدبير شوراي نگهبان در رد صلاحيت ايشون رو مورد تاييد دوباره قرار دادند .

  *
  هر چند از این بنده خدا دل خوشی ندارم...!؟ ولی بنظرم میرسه قضاوت نکنیم بهتره...!
  حتی به خنده ای شده میهمان مان کنید
  زلفی نشان دهید و پریشان مان کنید
  از ما مسافران قدم دور خود زدن
  سلمان شدن گذشت مسلمان مان کنید
  یک نور واحدید که در چهارده افق
  تکرار می شوید که حیران مان کنید


 44. 2 کاربر از پست مفید I-M تشکر کرده اند .


 45. #26
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  دوستان تاپيك هاشمي هر روز بدتر از ديروز رو انتقال دادند اينجا . فكر كنم اونقدر هاشمي براي ادمينهاي تالار خط قرمزه نظام با ولايتش همچين جايگاهي نداره وگرنه برخي ها اجازه انتشار خزعبلاتي رو پيدا نميكردند . من ميتونم اينجا هم مطلب بنويسم اما اميدوارم مث قبل سريع به بهانه هاي واهي همه چيز رو حذف نكنند . من به آيت اله بودن هاشمي اعتقادي ندارم پس نوشتن تو همچين فضايي معنا نداره . *

 46. کاربر روبرو از پست مفید miremad تشکر کرده است .


 47. #27
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۴-اسفند-۱۰
  محل سکونت
  قبلا بابل
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  214
  امتیاز : 8,516
  سطح : 62
  Points: 8,516, Level: 62
  Level completed: 22%, Points required for next Level: 234
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran5000 Experience Points
  تشکر کردن : 52
  تشکر شده 430 در 166 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض هاشمي ، هر روز بدتر از ديروز

  جديدا تكذيبيه هاي مربوط به هاشمي سير صعودي پيدا كرده .
  اخيراًهم موضع ايشون عليه حكومت بشار اسد كه عليرغم وجود فابل صوتي و شاهد عيني تكذيب شده . يكي از خبرگان هم اشاره داشته كه هاشمي ضمن تكذيب به توجيه كهنه و قديمي جعلي بودن فايل دست زده .
  انشاله كه واقعيت، جعلي بودن مطالب منتشره باشه اما اگه واقعا اينگونه هستش چرا هاشمي عليرغم همه موضع گيري هاي متعدد در موارد مربوط و نامربوط در اين رابطه موضع علني اتخاذ نميكنه و در خفا و با واسطه تكذيبيه صادر ميكنه؟
  البته بعضي اظهارات خلاف و تكذيبيه هاي صادره رو ناشي از كهولت سني و عدم تسلط بر گفتار ميدونند و تدبير شوراي نگهبان در رد صلاحيت ايشون رو مورد تاييد دوباره قرار دادند .

  *

 48. #28
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  Calendar Award

  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۷-اردیبهشت-۰۵
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,867
  امتیاز : 32,278
  سطح : 100
  Points: 32,278, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,341
  تشکر شده 8,109 در 2,355 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 103 در 67 پست

  پیش فرض

  هاشمی قبلا پای حرف هایی ایستاده که سالها بیشتر فشارها رو برای خودش و خانواده اش به همراه داشت.
  کمتر کسی در جایگاه رفسنجانی میتونه تحمل کنه بدترین توهین های ممکن! رو به دخترش بکنن و پخش کنن و صبر کنه از حرف خودش کوتاه نیاد

  قبلا هم بارها نشون داده آدمی نیست که حرف بی حساب و کتاب بزنه

  اگر رفسنجانی تکذیب کنه احتمال خیلی زیاد باید پذیرفت که راست میگه

  و البته تقلید صدای رفسنجانی یکی از آسونترین کارهاست

  به هر حال ایشون فعلا بسیار محبوب و تاثیرگذار هستند و خودش بیشتر از هر کسی به جایگاه خودشون آشنا هستند

 49. #29
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-تیر-۲۰
  محل سکونت
  شیراز
  نوشته ها
  3,080
  امتیاز : 12,384
  سطح : 72
  Points: 12,384, Level: 72
  Level completed: 84%, Points required for next Level: 66
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialCreated Album pictures50000 Experience PointsCreated Blog entryVeteran
  تشکر کردن : 13,645
  تشکر شده 14,608 در 2,727 پست
  نوشته های وبلاگ
  13
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  بی ربط نوشت!

  سخن حضرت آقا در دیدار با هیئت دولت یازدهم

  بايستى سنجيده اظهارنظر كرد؛
  اين*جور نباشد كه ما حالا يك مديرى هستيم، يك مسئولى هستيم، درباره*ى يك مسئله*اى يك مطلبى به ذهنمان ميرسد، كارشناسى نشده، بررسى نشده، جوانبْ ديده نشده، اين را نبايد پرتاب كرد در فضاى افكار عمومى؛ گاهى اوقات جمع كردنش كار سخت و مشكلى است.
  از همه گر رها شوم،از تو رها نمی شوم
  تا تو زمین سجده ای،سر به هوا نمی شوم

  مهر تبار من تویی،سبز قرار من تویی
  دار و ندار من تویی
  ،اهل سخا نمی شوم

  زمزمه کن،بخوان مرا،مقصد من به انتها
  گر نکنی مرا فنا بر تو روا نمیشوم

  خیز و به دار خون مرا،در شب شاعرانه ای
  خانه خراب کن مرا،ای خود آشیانه ای

  من که هماره سجده را رو به ستاره کرده ام،
  بوسه به خاک می زنم،تا تو بر آستانه ای

  السلام علیک یا اباعبد الله الحسین.....

 50. 5 کاربر از پست مفید گلابی! تشکر کرده اند .


 51. #30
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۸-شهریور-۱۷
  محل سکونت
  barefoot in paradise
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  9,103
  امتیاز : 76,464
  سطح : 100
  Points: 76,464, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 47.0%
  افتخارات:
  SocialYour first GroupVeteranCreated Album picturesTagger First Class
  تشکر کردن : 22,507
  تشکر شده 35,354 در 8,291 پست
  مخالفت
  91
  مخالفت شده 99 در 65 پست

  پیش فرض

  http://nocutpress.com/fa/news/2240

  اینجا فیلمش هم قرار داده شده است.
  برای دریافت.

  اوایلش خیلی طبیعی نبود که توی یه محیط بازی یه گوشی انقدر شفاف داره ضبط می کنه ولی آخر هاش گویا فیلم برداری که پشت سر همین بنده خدا هست که داره با گوشی ضبط می کنه داره با موبایل صحبت می کنه و ...
  نهایت همون فیلم دوربین فیلم برداری را بفرمایند چه بوده! ! !

  حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
 52. 7 کاربر از پست مفید مستاجر خدا تشکر کرده اند .


صفحه 1 از 10 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1