کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
 1. #1
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  Most Popular

  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۱۸
  محل سکونت
  یه گوشه خلوت شیراز
  نوشته ها
  2,711
  امتیاز : 18,843
  سطح : 86
  Points: 18,843, Level: 86
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 7
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
  تشکر کردن : 9,547
  تشکر شده 17,700 در 2,736 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 3 در 3 پست

  پیش فرض نامه خواندنی بانوی مسیحی به بانوی مسلمان(حتما بخوانید)

  من تو را می بینم…

  من نمی توانم … اما می بینم که تقریبا هر زنی بچه ای بغل کرده یا اطراف او بچه هایی هستند. می بینم هر چند آن ها پوششی محجوبانه دارند، لیکن هنوز زیبایی شان می درخشد. اما این فقط زیبایی بیرونی نیست، که متوجه آن می شوم.

  من چیزی عجیب در درون خود احساس می کنم:

  غبطه میخورم…

  اما نمی توانم چیزی بگویم؛ فقط قدرت، زیبایی، عفت و بیش از همه رضایت و شادی تو را تحسین می کنم. آری، عجیب است اما به ذهن من خطور می کند که تو هر چند تحت بمباران اما از ما، خوشحال تری.

  چرا که تو هنوز زندگی طبیعی یک زن را داری. شیوه ای که زنان از ابتدا همواره چنین زندگی می کردند. در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ این چنین معمول بود، تا اینکه به وسیله دشمنی مشترک بمباران شدیم.

  از طریق وسوسه

  اما ما با مهمات واقعی بمباران نشدیم، بلکه با فساد اخلاقی و نیرنگ آلوده و زیرکانه از طریق وسوسه بمباران شدیم.

  آن ها به جای استفاده از بمب افکن ها و جنگنده های امریکایی، ما را از هالیوود بمباران کردند. آن ها می خواهند بعد از آنکه از بمباران زیرساخت های کشورهای شما فارغ شدند، شما را نیز اینگونه بمباران کنند. نمی خواهم این برای تو هم اتفاق بیافتد. تو هم احساس خفّت خواهی کرد همانطور که ما می کنیم. تو می توانی از این بمباران ها دوری کنی، اگر لطف کنی، و به ما که از نفوذ شیطانی آن ها تلفات جدی داده ایم، گوش کنی.

  برای اینکه هر چیزی که از هالیوود می بینی، مشتی دروغ است، تحریف است، دود و آینه ها

  [اصطلاح smoke and mirrors "دود و آینه ها" در زبان انگلیسی بنابر فرهنگ لغت های انگلیسی من جمله Random House Dictionary نیرنگی ست ماهرانه که حقایق را تیره و تار ساخته و تحریف می کند مانند استفاده شعبده باز از حقه های شعبده بازی با استفاده از ابزاری چون آینه و دود].

  آن ها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه می دهند. برای اینکه هدف آن ها انهدام اساس اخلاق جوامعی است که تشعشعات و امواج برنامه های سمّی شان را به آنان مخابره می کنند.

  ملتمسانه از تو می خواهم سم آن ها را نخوری. وقتی که از آن خوردی، هیچ پاد زهری برای آن نیست!! ممکن است نسبتاً بهبود بیابی، اما هرگز همچون قبل نخواهی شد. بهتر است کاملاً از این سم دوری کنی، تا اینکه به دنبال شفا از آسیب های که به وجود می آورد باشی.

  آن ها سعی دارند، با فیلم ها و نماهنگ های شهوت انگیز، به دروغ ما زنان امریکایی را شاد و راضی نشان دهند، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده؛ و تو را اینچنین وسوسه می کنند.

  اکثر ما شاد نیستیم، به من اعتماد کن! میلیون ها نفر از ما داروهای ضد افسردگی مصرف می کنیم، از شغلهای مان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که می گفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوء استفاده می کنند و می روند، گریه می کنیم.

  آن ها می خواهند خانواده های شما را از بین ببرند و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید. آن ها با جلوه دادن ازدواج به عنوان شکلی از بردگی، مادری به عنوان نفرین، و با جلوه دادن با حیا بودن و پاک ماندن به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی چنین می کنند. آن ها می خواهند خودت، ارزش خودت را پایین آوری و ایمان و اعتقاداتت را از دست بدهی. آن*ها مانند شیطانی هستند که [آدم و حوا] را فریب دادند، تو فریب نخور!

  برای خودت ارزش قائل باش:

  من تو را به عنوان گوهر گران قیمت، طلای ناب، یا مروارید گران بها می بینم، (برگرفته از انجیل متی ۱۳:۴۵).

  همه ی زنان مرواریدهای گران بهایی هستند، اما برخی از ما در مورد ارزش پاکدامنی مان فریب خوردیم. عیسی گفت: "آنچه مقدس است، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوک وحشی نیاندازید، مبادا آن ها را پایمال کنند و برگشته، شما را بدرند.” (متی فصل ۷ عبارت ۶)

  مرواریدهای وجودی مان بسیار گران بها هستند، اما آن ها می خواهند به ما بقبولانند که بی ارزش اند. ولی باورم کن! هیچ جایگزینی برای این نیست که بتوان در آیینه نگاه کرد و بازتاب پاکدامنی، نجابت و عزت نفس خود را در آن دید.

  مُدهایی که از زیر دست خیّاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو، جذابیت جسمی توست. اما لباس های عفیف تو و حجاب تو در واقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است، برای اینکه آن ها تو را به صورت اسرارآمیزی پوشانده اند و عزت نفس و اعتماد به نفس تو را جلوه می دهند.

  جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود، البته این باید هدیه ای باشد از طرف تو برای مردی که تو را آنقدر دوست دارد و برایت احترام قائل است، که با تو ازدواج می کند. و از آنجا که مردان شما مرداند و با غیرت و دلاور، حق آنان نیز چیزی کمتر از بهترینی که تو عرضه کنی نیست. مردان ما دیگر حتی پاکدامنی نمی خواهند، آنها دُرّ گران بها را درک نمی کنند؛ آن ها سنگ مصنوعی پر زرق و برق را انتخاب می کنند تا آن را نیز [پس از سوء استفاده] رها کنند!

  گوهربارترین سرمایههای تو زیبایی درونی ات، نجابتت، و آن چیزی ست که تو را تو کرده است. اما متوجه شدم برخی زنان مسلمان از حدود تجاوز می کنند و حتی در حین حجاب شان سعی دارند تا جایی که ممکن است مانند غربی ها شوند (قسمتی از موهای شان نشان داده می شود[آرایش داشته باشند و ... ]).

  چرا تقلید کنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی از دست رفته شان پشیمان اند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟

  هیچ جبرانی برای آن از دست رفته نیست. شما الماس های بی عیب هستید. نگذارید آن ها شما را بفریبند و تبدیل به سنگ بدلی شوید. زیرا که هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیون های غرب می بینید، دروغ است. این دام شیطان است. طلا نمای ابلهان است.

  قلب یک زن

  می خواهم تو را به اعماق قلبم راه دهم و سرّی را با تو در میان گذارم؛ احیاناً اگر کنجکاوی: ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست. ما بدن هایمان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم، فکر می کردیم این راهی است تا آن ها نیز عاشقمان شوند و با ما ازدواج کنند، همان طوری که همیشه در تلویزیون دیده بودیم. اما بدون امنیت ازدواج و علم قطعی به اینکه او همیشه با ما خواهد بود، حتی لذت بخش هم نیست!! چنین است مسخرگی و وارونگی آن، فقط یک هدر رفتن است. تو میمانی و اشکهایت.

  به عنوان یک زن که با زن دیگر صحبت می کند، باور دارم که تو این را فهمیدی. برای اینکه فقط یک زن می تواند حقیقتا بفهمد در قلب زن دیگر چیست. حقیقتاً ما همه شبیه یکدیگریم؛ علی رغم نژاد، دین و ملیت مان، قلب یک زن همه جا یک شکل است. ما عشق می ورزیم، این کاری است که به بهترین وجه انجام می دهیم. ما خانواده هایمان را پرورش می دهیم، و به مردی که دوستش داریم، آرامش و قدرت می دهیم. اما ما زنان آمریکایی فریب خورده ایم در این باور که ما سعادتمندترین هستیم چون شغل داریم، خانه هایی شخصی داریم که می توانیم در آن تنها زندگی کنیم، و آزادی، که عشق خود را نثار هر کس که می خواهیم کنیم.

  این آزادی نیست. و آن عشق نیست.

  فقط در پناهگاه امن ازدواج است که جسم و قلب یک زن می تواند، برای عشق ورزیدن احساس امنیت کند. به چیزی کمتر از این، تن نده. ارزش ندارد. تو حتی آن را دوست نخواهی داشت و پس از آن، حتی خودت را هم کمتر دوست خواهی داشت، سپس او نیز تو را ترک خواهد کرد.

  خویشتن داری

  گناه هرگز فایده ای ندارد، همیشه تو را فریب میدهد. هرچند شرافت و کرامتم را باز پس گرفته ام، اما هنوز هیچ چیزی جای اینکه شرافتم را از اول نمی دادم، نمی گیرد. ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما حقیقتاً ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده ی مدهایی هستیم که پست مان می کند، نسبت به وزن و اندام مان عُقده ای شده ایم، و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند [مسئولیت پذیر باشند] … در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.

  ما مخفیانه تو را تحسین می کنیم و به تو رشک می ورزیم، باوجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمی کنیم.

  خواهش می کنم به دیده تحقیر به ما نگاه نکنید یا فکر نکنید ما این چیزها را اینگونه که هست، دوست داریم. این تقصیر ما نیست. اکثر ما پدرانی نداشتیم تا وقتی نوجوان بودیم، از ما حمایت کنند، چون خانواده های ما متلاشی شده اند. تو می دانی چه کسی پشت این نقشه است.

  خواهران من، گول نخورید. نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد. به تو نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار.

  به خاطر داشته باش، خمیر دندان بیرون آمده را نمی شود دوباره داخل برگرداند [آب ریخته شده را نمی توان جمع کرد]. پس با دقت از خمیرت محافظت کن!

  امیدوارم این نصیحت را با همان روحیه ای که نیت شده بود دریافت کنی: روحیه دوستی، احترام و تحسین.

  با محبت از طرف خواهر مسیحیت:

  جواَنا فرانسیس


  Between the Israeli assault on Lebanon and the Zionist "War on Terror,” the world is now center stage in every American home. I see you. I can’t help but notice that almost every woman I see is carrying a baby or has children around her. I see that though they are dressed modestly, their beauty still shines through. But it’s not just outer beauty that I notice. I also notice that I feel something strange inside me: I feel envy. I feel terrible for the horrible experiences and war crimes that the Lebanese people have suffered, being targeted by our common enemy. But I can’t help but admire your strength, your beauty, your modesty, and most of all, your happiness. Yes, it’s strange, but it occurred to me that even under constant bombardment, you still seemed happier than we are, because you were still living the natural lives of women. The way women have always lived since the beginning of time. It used to be that way in the West until the 1960s, when we were bombarded by the same enemy. Only we were not bombarded with actual munitions, but with subtle trickery and moral corruption.

  Through Temptation They bombarded us Americans from Hollywood, instead of from fighter jets or with our own American-made tanks. They would like to bomb you in this way too, after they’ve finished bombing the infrastructure of your countries. I do not want this to happen to you. You will feel degraded, just like we do. You can avoid this kind of bombing if you will kindly listen to those of us who have already suffered serious casualties from their evil influence. Because everything you see coming out of Hollywood is a pack of lies, a distortion of reality, smoke and mirrors. They present casual sex as harmless recreation because they aim to destroy the moral fabric of the societies into which they beam their poisonous programming. I beg you not to drink their poison. There is no antidote for it once you have consumed it. You may recover partially, but you will never be the same. Better to avoid the poison altogether than to try to heal from the damage it causes. They will try to tempt you with their titillating movies and music videos, falsely portraying us American women as happy and satisfied, proud of dressing like prostitutes, and content without families.

  Most of us are not happy, trust me. Millions of us are on anti-depressant medication, hate our jobs, and cry at night over the men who told us they loved us, then greedily used us and walked away. They would like to destroy your families and convince you to have fewer children. They do this by presenting marriage as a form of slavery, motherhood as a curse, and being modest and pure as old-fashioned. They want you to cheapen yourself and lose your faith. They are like the Serpent tempting Eve with the apple. DON’T BITE. Self-Value I see you as precious gems, pure gold, or the "pearl of great value” spoken of in the Bible (Matthew 13: 45). All women are pearls of great value, but some of us have been deceived into doubting the value of our purity. Jesus said: "Give not that which is holy unto the dogs, neither cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn again and rend [slit, rip] you” (Matthew 7: 6). Our pearls are priceless, but they convince us that they’re cheap. But trust me; there is no substitute for being able to look in the mirror and seeing purity, innocence and self-respect staring back at you. The fashions coming out of the Western sewer are designed to make you believe that your most valuable asset is your sexuality. But your beautiful dresses and veils are actually sexier than any Western fashion, because they cloak you in mystery and show self-respect and confidence. A woman’s sexuality should be guarded from unworthy eyes, since it should be your gift to the man who loves and respects you enough to marry you. And since your men are still manly warriors, they deserve no less than your best. Our men don’t even want purity anymore. They don’t recognize the pearl of great value, opting for the flashy rhinestone instead. Only to leave her too! Your most valuable assets are your inner beauty, your innocence, and everything that makes you who you are. But I notice that some Muslim women push the limit and try to be as Western as possible, even while wearing a veil (with some of their hair showing). Why imitate women who already regret, or will soon regret, their lost virtue? There is no compensation for that loss. You are flawless diamonds. Don’t let them trick you into becoming rhinestones.

  Because everything you see in the fashion magazines and on Western television is a lie. It is Satan’s trap. It is fool’s gold. A Woman’s Heart I’ll let you in on a little secret, just in case you’re curious:

  Pre-marital sex is not even that great. We gave our bodies to the men we were in love with, believing that that was the way to make them love us and want to marry us, just as we had seen on television growing up. But without the security of marriage and the sure knowledge that he will always stay with us, it’s not even enjoyable! That’s the irony. It was just a waste. It leaves you in tears. Speaking as one woman to another, I believe that you understand that already. Because only a woman can truly understand what’s in another woman’s heart. We really are all alike. Our race, religion or nationalities do not matter. A woman’s heart is the same everywhere. We love. That’s what we do best. We nurture our families and give comfort and strength to the men we love. But we American women have been fooled into believing that we are happiest having careers, our own homes in which to live alone, and freedom to give our love away to whomever we choose. That is not freedom. And that is not love. Only in the safe haven of marriage can a woman’s body and heart be safe to love. Don’t settle for anything less. It’s not worth it. You won’t even like it and you’ll like yourself even less afterwards. Then he’ll leave you.

  Self-Denial Sin never pays. It always cheats you. Even though I have reclaimed my honor, there’s still no substitute for having never been dishonored in the first place. We Western women have been brainwashed into thinking that you Muslim women are oppressed. But truly, we are the ones who are oppressed; slaves to fashions that degrade us, obsessed with our weight, begging for love from men who do not want to grow up. Deep down inside, we know that we have been cheated.

  We secretly admire and envy you, although some of us will not admit it. Please do not look down on us or think that we like things the way they are. It’s not our fault. Most of us did not have fathers to protect us when we were young because our families have been destroyed. You know who is behind this plot. Don’t be fooled, my sisters. Don’t let them get you too. Stay innocent and pure. We Christian women need to see what life is really supposed to be like for women. We need you to set the example for us, because we are lost. Hold onto your purity. Remember, you can’t put the toothpaste back in the tube. So guard your "toothpaste” carefully!

  I hope you receive this advice in the spirit in which it is intended; the spirit of friendship, respect, and admiration.

  From your Christian sister "With Love”

  Joanna Francis
  ==--==--==--==--==--==

  ==--==--==--==--==--==


 2. #2
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-خرداد-۰۵
  محل سکونت
  سوّمین حرم اهل بیت (ع) شیراز مقدّس
  نوشته ها
  327
  امتیاز : 12,469
  سطح : 73
  Points: 12,469, Level: 73
  Level completed: 5%, Points required for next Level: 381
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 1,888
  تشکر شده 2,114 در 317 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 1 بار در 1 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط عرض از مبدا نمایش پست اصلی
  من تو را می بینم…

  من نمی توانم … اما می بینم که تقریبا هر زنی بچه ای بغل کرده یا اطراف او بچه هایی هستند. می بینم هر چند آن ها پوششی محجوبانه دارند، لیکن هنوز زیبایی شان می درخشد. اما این فقط زیبایی بیرونی نیست، که متوجه آن می شوم.

  من چیزی عجیب در درون خود احساس می کنم:

  غبطه میخورم…

  اما نمی توانم چیزی بگویم؛ فقط قدرت، زیبایی، عفت و بیش از همه رضایت و شادی تو را تحسین می کنم. آری، عجیب است اما به ذهن من خطور می کند که تو هر چند تحت بمباران اما از ما، خوشحال تری.

  چرا که تو هنوز زندگی طبیعی یک زن را داری. شیوه ای که زنان از ابتدا همواره چنین زندگی می کردند. در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ این چنین معمول بود، تا اینکه به وسیله دشمنی مشترک بمباران شدیم.

  از طریق وسوسه

  اما ما با مهمات واقعی بمباران نشدیم، بلکه با فساد اخلاقی و نیرنگ آلوده و زیرکانه از طریق وسوسه بمباران شدیم.

  آن ها به جای استفاده از بمب افکن ها و جنگنده های امریکایی، ما را از هالیوود بمباران کردند. آن ها می خواهند بعد از آنکه از بمباران زیرساخت های کشورهای شما فارغ شدند، شما را نیز اینگونه بمباران کنند. نمی خواهم این برای تو هم اتفاق بیافتد. تو هم احساس خفّت خواهی کرد همانطور که ما می کنیم. تو می توانی از این بمباران ها دوری کنی، اگر لطف کنی، و به ما که از نفوذ شیطانی آن ها تلفات جدی داده ایم، گوش کنی.

  برای اینکه هر چیزی که از هالیوود می بینی، مشتی دروغ است، تحریف است، دود و آینه ها

  [اصطلاح smoke and mirrors "دود و آینه ها" در زبان انگلیسی بنابر فرهنگ لغت های انگلیسی من جمله Random House Dictionary نیرنگی ست ماهرانه که حقایق را تیره و تار ساخته و تحریف می کند مانند استفاده شعبده باز از حقه های شعبده بازی با استفاده از ابزاری چون آینه و دود].

  آن ها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه می دهند. برای اینکه هدف آن ها انهدام اساس اخلاق جوامعی است که تشعشعات و امواج برنامه های سمّی شان را به آنان مخابره می کنند.

  ملتمسانه از تو می خواهم سم آن ها را نخوری. وقتی که از آن خوردی، هیچ پاد زهری برای آن نیست!! ممکن است نسبتاً بهبود بیابی، اما هرگز همچون قبل نخواهی شد. بهتر است کاملاً از این سم دوری کنی، تا اینکه به دنبال شفا از آسیب های که به وجود می آورد باشی.

  آن ها سعی دارند، با فیلم ها و نماهنگ های شهوت انگیز، به دروغ ما زنان امریکایی را شاد و راضی نشان دهند، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده؛ و تو را اینچنین وسوسه می کنند.

  اکثر ما شاد نیستیم، به من اعتماد کن! میلیون ها نفر از ما داروهای ضد افسردگی مصرف می کنیم، از شغلهای مان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که می گفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوء استفاده می کنند و می روند، گریه می کنیم.

  آن ها می خواهند خانواده های شما را از بین ببرند و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید. آن ها با جلوه دادن ازدواج به عنوان شکلی از بردگی، مادری به عنوان نفرین، و با جلوه دادن با حیا بودن و پاک ماندن به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی چنین می کنند. آن ها می خواهند خودت، ارزش خودت را پایین آوری و ایمان و اعتقاداتت را از دست بدهی. آن*ها مانند شیطانی هستند که [آدم و حوا] را فریب دادند، تو فریب نخور!

  برای خودت ارزش قائل باش:

  من تو را به عنوان گوهر گران قیمت، طلای ناب، یا مروارید گران بها می بینم، (برگرفته از انجیل متی ۱۳:۴۵).

  همه ی زنان مرواریدهای گران بهایی هستند، اما برخی از ما در مورد ارزش پاکدامنی مان فریب خوردیم. عیسی گفت: "آنچه مقدس است، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوک وحشی نیاندازید، مبادا آن ها را پایمال کنند و برگشته، شما را بدرند.” (متی فصل ۷ عبارت ۶)

  مرواریدهای وجودی مان بسیار گران بها هستند، اما آن ها می خواهند به ما بقبولانند که بی ارزش اند. ولی باورم کن! هیچ جایگزینی برای این نیست که بتوان در آیینه نگاه کرد و بازتاب پاکدامنی، نجابت و عزت نفس خود را در آن دید.

  مُدهایی که از زیر دست خیّاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو، جذابیت جسمی توست. اما لباس های عفیف تو و حجاب تو در واقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است، برای اینکه آن ها تو را به صورت اسرارآمیزی پوشانده اند و عزت نفس و اعتماد به نفس تو را جلوه می دهند.

  جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود، البته این باید هدیه ای باشد از طرف تو برای مردی که تو را آنقدر دوست دارد و برایت احترام قائل است، که با تو ازدواج می کند. و از آنجا که مردان شما مرداند و با غیرت و دلاور، حق آنان نیز چیزی کمتر از بهترینی که تو عرضه کنی نیست. مردان ما دیگر حتی پاکدامنی نمی خواهند، آنها دُرّ گران بها را درک نمی کنند؛ آن ها سنگ مصنوعی پر زرق و برق را انتخاب می کنند تا آن را نیز [پس از سوء استفاده] رها کنند!

  گوهربارترین سرمایههای تو زیبایی درونی ات، نجابتت، و آن چیزی ست که تو را تو کرده است. اما متوجه شدم برخی زنان مسلمان از حدود تجاوز می کنند و حتی در حین حجاب شان سعی دارند تا جایی که ممکن است مانند غربی ها شوند (قسمتی از موهای شان نشان داده می شود[آرایش داشته باشند و ... ]).

  چرا تقلید کنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی از دست رفته شان پشیمان اند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟

  هیچ جبرانی برای آن از دست رفته نیست. شما الماس های بی عیب هستید. نگذارید آن ها شما را بفریبند و تبدیل به سنگ بدلی شوید. زیرا که هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیون های غرب می بینید، دروغ است. این دام شیطان است. طلا نمای ابلهان است.

  قلب یک زن

  می خواهم تو را به اعماق قلبم راه دهم و سرّی را با تو در میان گذارم؛ احیاناً اگر کنجکاوی: ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست. ما بدن هایمان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم، فکر می کردیم این راهی است تا آن ها نیز عاشقمان شوند و با ما ازدواج کنند، همان طوری که همیشه در تلویزیون دیده بودیم. اما بدون امنیت ازدواج و علم قطعی به اینکه او همیشه با ما خواهد بود، حتی لذت بخش هم نیست!! چنین است مسخرگی و وارونگی آن، فقط یک هدر رفتن است. تو میمانی و اشکهایت.

  به عنوان یک زن که با زن دیگر صحبت می کند، باور دارم که تو این را فهمیدی. برای اینکه فقط یک زن می تواند حقیقتا بفهمد در قلب زن دیگر چیست. حقیقتاً ما همه شبیه یکدیگریم؛ علی رغم نژاد، دین و ملیت مان، قلب یک زن همه جا یک شکل است. ما عشق می ورزیم، این کاری است که به بهترین وجه انجام می دهیم. ما خانواده هایمان را پرورش می دهیم، و به مردی که دوستش داریم، آرامش و قدرت می دهیم. اما ما زنان آمریکایی فریب خورده ایم در این باور که ما سعادتمندترین هستیم چون شغل داریم، خانه هایی شخصی داریم که می توانیم در آن تنها زندگی کنیم، و آزادی، که عشق خود را نثار هر کس که می خواهیم کنیم.

  این آزادی نیست. و آن عشق نیست.

  فقط در پناهگاه امن ازدواج است که جسم و قلب یک زن می تواند، برای عشق ورزیدن احساس امنیت کند. به چیزی کمتر از این، تن نده. ارزش ندارد. تو حتی آن را دوست نخواهی داشت و پس از آن، حتی خودت را هم کمتر دوست خواهی داشت، سپس او نیز تو را ترک خواهد کرد.

  خویشتن داری

  گناه هرگز فایده ای ندارد، همیشه تو را فریب میدهد. هرچند شرافت و کرامتم را باز پس گرفته ام، اما هنوز هیچ چیزی جای اینکه شرافتم را از اول نمی دادم، نمی گیرد. ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما حقیقتاً ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده ی مدهایی هستیم که پست مان می کند، نسبت به وزن و اندام مان عُقده ای شده ایم، و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند [مسئولیت پذیر باشند] … در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.

  ما مخفیانه تو را تحسین می کنیم و به تو رشک می ورزیم، باوجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمی کنیم.

  خواهش می کنم به دیده تحقیر به ما نگاه نکنید یا فکر نکنید ما این چیزها را اینگونه که هست، دوست داریم. این تقصیر ما نیست. اکثر ما پدرانی نداشتیم تا وقتی نوجوان بودیم، از ما حمایت کنند، چون خانواده های ما متلاشی شده اند. تو می دانی چه کسی پشت این نقشه است.

  خواهران من، گول نخورید. نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد. به تو نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار.

  به خاطر داشته باش، خمیر دندان بیرون آمده را نمی شود دوباره داخل برگرداند [آب ریخته شده را نمی توان جمع کرد]. پس با دقت از خمیرت محافظت کن!

  امیدوارم این نصیحت را با همان روحیه ای که نیت شده بود دریافت کنی: روحیه دوستی، احترام و تحسین.

  با محبت از طرف خواهر مسیحیت:

  جواَنا فرانسیس


  Joanna Francis
  سلام علیکم

  از صد تا سخنرانی با ارزش تر و اثر گذارتر

  حتما بخوانیدش

  یا زهرا سلام الله علیها

 3. 6 کاربر از پست مفید محب تشکر کرده اند .


 4. #3
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-خرداد-۰۸
  محل سکونت
  شیراز
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  2,762
  امتیاز : 12,347
  سطح : 72
  Points: 12,347, Level: 72
  Level completed: 75%, Points required for next Level: 103
  Overall activity: 99.6%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 16,649
  تشکر شده 12,575 در 2,461 پست
  حالت من : Sepasgozar
  مخالفت
  12
  مخالفت شده 15 در 10 پست

  پیش فرض

  عاللللللللللی بود.ممنونم.خیلی تاثیر گذار بود.
  عمریست رهین منت زهراییم

  مشهور شده به عزت زهراییم

  مردیم اگر به قبر ما بنویسید

  ما پیرغلام حضرت زهراییم

 5. 5 کاربر از پست مفید مرصاد العباد تشکر کرده اند .


 6. #4
  عضو جديد
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۱۵
  محل سکونت
  شیراز
  نوشته ها
  87
  امتیاز : 4,626
  سطح : 43
  Points: 4,626, Level: 43
  Level completed: 38%, Points required for next Level: 124
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social1 year registered1000 Experience Points
  تشکر کردن : 970
  تشکر شده 247 در 78 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  ببخشید جناب عرض از مبدا میشه منبعشو هم بگید؟

 7. 2 کاربر از پست مفید زیتون تشکر کرده اند .


 8. #5
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  Most Popular

  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-فروردین-۱۸
  محل سکونت
  یه گوشه خلوت شیراز
  نوشته ها
  2,711
  امتیاز : 18,843
  سطح : 86
  Points: 18,843, Level: 86
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 7
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
  تشکر کردن : 9,547
  تشکر شده 17,700 در 2,736 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 3 در 3 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط زیتون نمایش پست اصلی
  ببخشید جناب عرض از مبدا میشه منبعشو هم بگید؟
  این نامه ای ست که جواَنا فرانسیس، روزنامه نگار و نویسنده ی آمریکایی در بحبوحه ی جنگ میان رژیم صهیونیستی و لبنان خطاب به زنان مسلمان نوشته شده است. این متن، ترجمه ی نامه ی وی است که در سایت مسلمانان تگزاس در دسترس عموم قرار گرفته است. در نامه که با بیانی صمیمانه نگاشته شده است، نکاتی در مورد وضعیتی که زن غربی در آن گرفتار شده است بیان شده و حاوی تحذیرهایی برای زن مسلمان است که از تجربه ی زن غربی استفاده کند و گرفتار وضعیت نامناسبی که زن غربی در آن قرار دارد، نشود.

  این هم منبع این مطلب خدمت دوستان

  Texasmuslims
  ==--==--==--==--==--==

  ==--==--==--==--==--==

 9. 4 کاربر از پست مفید عرض از مبدا تشکر کرده اند .


 10. #6
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-تیر-۰۵
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  1,003
  امتیاز : 8,991
  سطح : 63
  Points: 8,991, Level: 63
  Level completed: 81%, Points required for next Level: 59
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialCreated Album picturesTagger Second Class10000 Experience PointsVeteran
  تشکر کردن : 5,245
  تشکر شده 3,840 در 820 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 0 در 0 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط عرض از مبدا نمایش پست اصلی
  من تو را می بینم…

  من نمی توانم … اما می بینم که تقریبا هر زنی بچه ای بغل کرده یا اطراف او بچه هایی هستند. می بینم هر چند آن ها پوششی محجوبانه دارند، لیکن هنوز زیبایی شان می درخشد. اما این فقط زیبایی بیرونی نیست، که متوجه آن می شوم.

  من چیزی عجیب در درون خود احساس می کنم:

  وااااااااااااااای چقدر زیااااااااااااااااااااااا اااااد......حوصله م نمیشه بخونمش


  غبطه میخورم…

  اما نمی توانم چیزی بگویم؛ فقط قدرت، زیبایی، عفت و بیش از همه رضایت و شادی تو را تحسین می کنم. آری، عجیب است اما به ذهن من خطور می کند که تو هر چند تحت بمباران اما از ما، خوشحال تری.

  چرا که تو هنوز زندگی طبیعی یک زن را داری. شیوه ای که زنان از ابتدا همواره چنین زندگی می کردند. در غرب هم تا دهه ۱۹۶۰ این چنین معمول بود، تا اینکه به وسیله دشمنی مشترک بمباران شدیم.

  از طریق وسوسه

  اما ما با مهمات واقعی بمباران نشدیم، بلکه با فساد اخلاقی و نیرنگ آلوده و زیرکانه از طریق وسوسه بمباران شدیم.

  آن ها به جای استفاده از بمب افکن ها و جنگنده های امریکایی، ما را از هالیوود بمباران کردند. آن ها می خواهند بعد از آنکه از بمباران زیرساخت های کشورهای شما فارغ شدند، شما را نیز اینگونه بمباران کنند. نمی خواهم این برای تو هم اتفاق بیافتد. تو هم احساس خفّت خواهی کرد همانطور که ما می کنیم. تو می توانی از این بمباران ها دوری کنی، اگر لطف کنی، و به ما که از نفوذ شیطانی آن ها تلفات جدی داده ایم، گوش کنی.

  برای اینکه هر چیزی که از هالیوود می بینی، مشتی دروغ است، تحریف است، دود و آینه ها

  [اصطلاح smoke and mirrors "دود و آینه ها" در زبان انگلیسی بنابر فرهنگ لغت های انگلیسی من جمله Random House Dictionary نیرنگی ست ماهرانه که حقایق را تیره و تار ساخته و تحریف می کند مانند استفاده شعبده باز از حقه های شعبده بازی با استفاده از ابزاری چون آینه و دود].

  آن ها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه می دهند. برای اینکه هدف آن ها انهدام اساس اخلاق جوامعی است که تشعشعات و امواج برنامه های سمّی شان را به آنان مخابره می کنند.

  ملتمسانه از تو می خواهم سم آن ها را نخوری. وقتی که از آن خوردی، هیچ پاد زهری برای آن نیست!! ممکن است نسبتاً بهبود بیابی، اما هرگز همچون قبل نخواهی شد. بهتر است کاملاً از این سم دوری کنی، تا اینکه به دنبال شفا از آسیب های که به وجود می آورد باشی.

  آن ها سعی دارند، با فیلم ها و نماهنگ های شهوت انگیز، به دروغ ما زنان امریکایی را شاد و راضی نشان دهند، مفتخر به لباس پوشیدن چون هرزه ها و قانع بودن به نداشتن خانواده؛ و تو را اینچنین وسوسه می کنند.

  اکثر ما شاد نیستیم، به من اعتماد کن! میلیون ها نفر از ما داروهای ضد افسردگی مصرف می کنیم، از شغلهای مان متنفریم و شب ها به خاطر مردانی که می گفتند دوستمان دارند، ولی حریصانه از ما سوء استفاده می کنند و می روند، گریه می کنیم.

  آن ها می خواهند خانواده های شما را از بین ببرند و شما را متقاعد کنند که فرزندان کمتری داشته باشید. آن ها با جلوه دادن ازدواج به عنوان شکلی از بردگی، مادری به عنوان نفرین، و با جلوه دادن با حیا بودن و پاک ماندن به عنوان عقب افتادگی و اُمُلی چنین می کنند. آن ها می خواهند خودت، ارزش خودت را پایین آوری و ایمان و اعتقاداتت را از دست بدهی. آن*ها مانند شیطانی هستند که [آدم و حوا] را فریب دادند، تو فریب نخور!

  برای خودت ارزش قائل باش:

  من تو را به عنوان گوهر گران قیمت، طلای ناب، یا مروارید گران بها می بینم، (برگرفته از انجیل متی ۱۳:۴۵).

  همه ی زنان مرواریدهای گران بهایی هستند، اما برخی از ما در مورد ارزش پاکدامنی مان فریب خوردیم. عیسی گفت: "آنچه مقدس است، به سگان مدهید و مرواریدهای خود را پیش خوک وحشی نیاندازید، مبادا آن ها را پایمال کنند و برگشته، شما را بدرند.” (متی فصل ۷ عبارت ۶)

  مرواریدهای وجودی مان بسیار گران بها هستند، اما آن ها می خواهند به ما بقبولانند که بی ارزش اند. ولی باورم کن! هیچ جایگزینی برای این نیست که بتوان در آیینه نگاه کرد و بازتاب پاکدامنی، نجابت و عزت نفس خود را در آن دید.

  مُدهایی که از زیر دست خیّاطان غربی بیرون می آیند برای این طراحی می شوند که به تو بقبولاند که ارزشمندترین سرمایه تو، جذابیت جسمی توست. اما لباس های عفیف تو و حجاب تو در واقع پرجاذبه تر از هر مُد غربی است، برای اینکه آن ها تو را به صورت اسرارآمیزی پوشانده اند و عزت نفس و اعتماد به نفس تو را جلوه می دهند.

  جاذبه های جسمانی زن باید از چشمان بی لیاقت پوشانده شود، البته این باید هدیه ای باشد از طرف تو برای مردی که تو را آنقدر دوست دارد و برایت احترام قائل است، که با تو ازدواج می کند. و از آنجا که مردان شما مرداند و با غیرت و دلاور، حق آنان نیز چیزی کمتر از بهترینی که تو عرضه کنی نیست. مردان ما دیگر حتی پاکدامنی نمی خواهند، آنها دُرّ گران بها را درک نمی کنند؛ آن ها سنگ مصنوعی پر زرق و برق را انتخاب می کنند تا آن را نیز [پس از سوء استفاده] رها کنند!

  گوهربارترین سرمایههای تو زیبایی درونی ات، نجابتت، و آن چیزی ست که تو را تو کرده است. اما متوجه شدم برخی زنان مسلمان از حدود تجاوز می کنند و حتی در حین حجاب شان سعی دارند تا جایی که ممکن است مانند غربی ها شوند (قسمتی از موهای شان نشان داده می شود[آرایش داشته باشند و ... ]).

  چرا تقلید کنید از زنانی که به خاطر عفت و پاکدامنی از دست رفته شان پشیمان اند یا به زودی پشیمان خواهند شد؟

  هیچ جبرانی برای آن از دست رفته نیست. شما الماس های بی عیب هستید. نگذارید آن ها شما را بفریبند و تبدیل به سنگ بدلی شوید. زیرا که هر آنچه شما در مجلات مد و تلویزیون های غرب می بینید، دروغ است. این دام شیطان است. طلا نمای ابلهان است.

  قلب یک زن

  می خواهم تو را به اعماق قلبم راه دهم و سرّی را با تو در میان گذارم؛ احیاناً اگر کنجکاوی: ارتباط نامشروع قبل از ازدواج چندان هم جالب نیست. ما بدن هایمان را به مردانی دادیم که عاشقشان بودیم، فکر می کردیم این راهی است تا آن ها نیز عاشقمان شوند و با ما ازدواج کنند، همان طوری که همیشه در تلویزیون دیده بودیم. اما بدون امنیت ازدواج و علم قطعی به اینکه او همیشه با ما خواهد بود، حتی لذت بخش هم نیست!! چنین است مسخرگی و وارونگی آن، فقط یک هدر رفتن است. تو میمانی و اشکهایت.

  به عنوان یک زن که با زن دیگر صحبت می کند، باور دارم که تو این را فهمیدی. برای اینکه فقط یک زن می تواند حقیقتا بفهمد در قلب زن دیگر چیست. حقیقتاً ما همه شبیه یکدیگریم؛ علی رغم نژاد، دین و ملیت مان، قلب یک زن همه جا یک شکل است. ما عشق می ورزیم، این کاری است که به بهترین وجه انجام می دهیم. ما خانواده هایمان را پرورش می دهیم، و به مردی که دوستش داریم، آرامش و قدرت می دهیم. اما ما زنان آمریکایی فریب خورده ایم در این باور که ما سعادتمندترین هستیم چون شغل داریم، خانه هایی شخصی داریم که می توانیم در آن تنها زندگی کنیم، و آزادی، که عشق خود را نثار هر کس که می خواهیم کنیم.

  این آزادی نیست. و آن عشق نیست.

  فقط در پناهگاه امن ازدواج است که جسم و قلب یک زن می تواند، برای عشق ورزیدن احساس امنیت کند. به چیزی کمتر از این، تن نده. ارزش ندارد. تو حتی آن را دوست نخواهی داشت و پس از آن، حتی خودت را هم کمتر دوست خواهی داشت، سپس او نیز تو را ترک خواهد کرد.

  خویشتن داری

  گناه هرگز فایده ای ندارد، همیشه تو را فریب میدهد. هرچند شرافت و کرامتم را باز پس گرفته ام، اما هنوز هیچ چیزی جای اینکه شرافتم را از اول نمی دادم، نمی گیرد. ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان، مورد ظلم واقع شدید. اما حقیقتاً ماییم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده ی مدهایی هستیم که پست مان می کند، نسبت به وزن و اندام مان عُقده ای شده ایم، و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند [مسئولیت پذیر باشند] … در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.

  ما مخفیانه تو را تحسین می کنیم و به تو رشک می ورزیم، باوجود اینکه برخی از ما آن را اقرار نمی کنیم.

  خواهش می کنم به دیده تحقیر به ما نگاه نکنید یا فکر نکنید ما این چیزها را اینگونه که هست، دوست داریم. این تقصیر ما نیست. اکثر ما پدرانی نداشتیم تا وقتی نوجوان بودیم، از ما حمایت کنند، چون خانواده های ما متلاشی شده اند. تو می دانی چه کسی پشت این نقشه است.

  خواهران من، گول نخورید. نگذارید شما را هم بگیرند. پاک و با نجابت بمانید. ما زنان مسیحی، حقیقتاً نیاز داریم ببینیم زندگی زنان چگونه باید باشد. به تو نیاز داریم تا برای ما الگویی باشی، برای اینکه ما گمشده ایم. پاکی ات را نگه دار.

  به خاطر داشته باش، خمیر دندان بیرون آمده را نمی شود دوباره داخل برگرداند [آب ریخته شده را نمی توان جمع کرد]. پس با دقت از خمیرت محافظت کن!

  امیدوارم این نصیحت را با همان روحیه ای که نیت شده بود دریافت کنی: روحیه دوستی، احترام و تحسین.

  با محبت از طرف خواهر مسیحیت:

  جواَنا فرانسیس


  Between the Israeli assault on Lebanon and the Zionist "War on Terror,” the world is now center stage in every American home. I see you. I can’t help but notice that almost every woman I see is carrying a baby or has children around her. I see that though they are dressed modestly, their beauty still shines through. But it’s not just outer beauty that I notice. I also notice that I feel something strange inside me: I feel envy. I feel terrible for the horrible experiences and war crimes that the Lebanese people have suffered, being targeted by our common enemy. But I can’t help but admire your strength, your beauty, your modesty, and most of all, your happiness. Yes, it’s strange, but it occurred to me that even under constant bombardment, you still seemed happier than we are, because you were still living the natural lives of women. The way women have always lived since the beginning of time. It used to be that way in the West until the 1960s, when we were bombarded by the same enemy. Only we were not bombarded with actual munitions, but with subtle trickery and moral corruption.

  Through Temptation They bombarded us Americans from Hollywood, instead of from fighter jets or with our own American-made tanks. They would like to bomb you in this way too, after they’ve finished bombing the infrastructure of your countries. I do not want this to happen to you. You will feel degraded, just like we do. You can avoid this kind of bombing if you will kindly listen to those of us who have already suffered serious casualties from their evil influence. Because everything you see coming out of Hollywood is a pack of lies, a distortion of reality, smoke and mirrors. They present casual sex as harmless recreation because they aim to destroy the moral fabric of the societies into which they beam their poisonous programming. I beg you not to drink their poison. There is no antidote for it once you have consumed it. You may recover partially, but you will never be the same. Better to avoid the poison altogether than to try to heal from the damage it causes. They will try to tempt you with their titillating movies and music videos, falsely portraying us American women as happy and satisfied, proud of dressing like prostitutes, and content without families.

  Most of us are not happy, trust me. Millions of us are on anti-depressant medication, hate our jobs, and cry at night over the men who told us they loved us, then greedily used us and walked away. They would like to destroy your families and convince you to have fewer children. They do this by presenting marriage as a form of slavery, motherhood as a curse, and being modest and pure as old-fashioned. They want you to cheapen yourself and lose your faith. They are like the Serpent tempting Eve with the apple. DON’T BITE. Self-Value I see you as precious gems, pure gold, or the "pearl of great value” spoken of in the Bible (Matthew 13: 45). All women are pearls of great value, but some of us have been deceived into doubting the value of our purity. Jesus said: "Give not that which is holy unto the dogs, neither cast your pearls before swine, lest they trample them under their feet, and turn again and rend [slit, rip] you” (Matthew 7: 6). Our pearls are priceless, but they convince us that they’re cheap. But trust me; there is no substitute for being able to look in the mirror and seeing purity, innocence and self-respect staring back at you. The fashions coming out of the Western sewer are designed to make you believe that your most valuable asset is your sexuality. But your beautiful dresses and veils are actually sexier than any Western fashion, because they cloak you in mystery and show self-respect and confidence. A woman’s sexuality should be guarded from unworthy eyes, since it should be your gift to the man who loves and respects you enough to marry you. And since your men are still manly warriors, they deserve no less than your best. Our men don’t even want purity anymore. They don’t recognize the pearl of great value, opting for the flashy rhinestone instead. Only to leave her too! Your most valuable assets are your inner beauty, your innocence, and everything that makes you who you are. But I notice that some Muslim women push the limit and try to be as Western as possible, even while wearing a veil (with some of their hair showing). Why imitate women who already regret, or will soon regret, their lost virtue? There is no compensation for that loss. You are flawless diamonds. Don’t let them trick you into becoming rhinestones.

  Because everything you see in the fashion magazines and on Western television is a lie. It is Satan’s trap. It is fool’s gold. A Woman’s Heart I’ll let you in on a little secret, just in case you’re curious:

  Pre-marital sex is not even that great. We gave our bodies to the men we were in love with, believing that that was the way to make them love us and want to marry us, just as we had seen on television growing up. But without the security of marriage and the sure knowledge that he will always stay with us, it’s not even enjoyable! That’s the irony. It was just a waste. It leaves you in tears. Speaking as one woman to another, I believe that you understand that already. Because only a woman can truly understand what’s in another woman’s heart. We really are all alike. Our race, religion or nationalities do not matter. A woman’s heart is the same everywhere. We love. That’s what we do best. We nurture our families and give comfort and strength to the men we love. But we American women have been fooled into believing that we are happiest having careers, our own homes in which to live alone, and freedom to give our love away to whomever we choose. That is not freedom. And that is not love. Only in the safe haven of marriage can a woman’s body and heart be safe to love. Don’t settle for anything less. It’s not worth it. You won’t even like it and you’ll like yourself even less afterwards. Then he’ll leave you.

  Self-Denial Sin never pays. It always cheats you. Even though I have reclaimed my honor, there’s still no substitute for having never been dishonored in the first place. We Western women have been brainwashed into thinking that you Muslim women are oppressed. But truly, we are the ones who are oppressed; slaves to fashions that degrade us, obsessed with our weight, begging for love from men who do not want to grow up. Deep down inside, we know that we have been cheated.

  We secretly admire and envy you, although some of us will not admit it. Please do not look down on us or think that we like things the way they are. It’s not our fault. Most of us did not have fathers to protect us when we were young because our families have been destroyed. You know who is behind this plot. Don’t be fooled, my sisters. Don’t let them get you too. Stay innocent and pure. We Christian women need to see what life is really supposed to be like for women. We need you to set the example for us, because we are lost. Hold onto your purity. Remember, you can’t put the toothpaste back in the tube. So guard your "toothpaste” carefully!

  I hope you receive this advice in the spirit in which it is intended; the spirit of friendship, respect, and admiration.

  From your Christian sister "With Love”

  Joanna Francis
  وااااااااااااااای چقدر زیااااااااااااااااااااااا اااااد......حوصله م نمیشه بخونمش

 11. 3 کاربر از پست مفید صنم تشکر کرده اند .


 12. #7
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-فروردین-۲۸
  محل سکونت
  فققققط شیراز و لا غیر
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  4,907
  امتیاز : 30,339
  سطح : 100
  Points: 30,339, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 99.5%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranCreated Album pictures50000 Experience Points
  تشکر کردن : 35,772
  تشکر شده 17,000 در 4,221 پست
  حالت من : Azkhodrazi
  مخالفت
  76
  مخالفت شده 15 در 14 پست

  پیش فرض

  راحت میشه خوندش
  مخصوصا اینکه اگر شروعش کردی دلت نمیاد تمومش نکنی

 13. 4 کاربر از پست مفید motmaene تشکر کرده اند .


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1