کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 25 , از مجموع 25
 1. #1
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  بلـــــندایـ آســــــمانـ آشــــیـانـ منـ استـ...
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  595
  امتیاز : 30,266
  سطح : 100
  Points: 30,266, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
  تشکر کردن : 2,520
  تشکر شده 1,302 در 443 پست
  حالت من : Ashegh
  مخالفت
  21
  مخالفت شده 21 در 15 پست

  Post سرور viber در اسرائیل قرار دارد

  بسم الله الرحمن الرحیم
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
  سرور ‘وایبر’ در اسرائیل قرار دارد

  برخی آگاهی ندارند که سرور خاص نرم افزار وایبر در داخل اسرائیل قرار دارد و متأسفانه به کارگیری رایگان آن به دلیل سهولت استفاده اش در تلفن همراه میان مصری ها و دیگرکشورهای عربی و اسلامی رواج یافته است.

  در این اواخر عملیات جاسوسی آمریکا از فرانسه افکار عمومی جهان را برانگیخت و سوال های زیادی را درباره نقض حریم خصوصی افراد در عرصه ارتباطات و اشکال مختلف اش اعم از طریق تلفن، ایمیل، سایت های اجتماعی و کامپیوترهای شخصی شرکت ها و افراد ایجاد کرد. روزنامه های فرانسوی عملیات جاسوسی و راه های به کار رفته توسط دولت آمریکا را افشا کردند، از جمله روش هایی که طی آنها آژانس امنیت ملی آمریکا اقدام به کارگذاری و به کارگیری برنامه های شنود در برخی از دستگاه های کامپیوتری نموده است.
  این گونه ارتباطات در آمریکا «یو اس ۳۱۳۶» نامیده می شوند.
  روزنامه های فرانسوی اعلام کردند: ابزارهای به کار رفته برای جاسوسی از دیپلمات های فرانسوی در آمریکا شامل برنامه های «هایلندز» برای دزدی از سیستم های کامپیوتری از طریق شنود از راه دور، «فا گراند» برای دریافت اطلاعات از صفحات الکترونیکی و «بی بی اکس» که برای انتقال بحث ها و مکالمات دیپلمات های فرانسوی ها به کار می رفت می باشند.
  روزنامه های فوق تأکید می کنند: این تکنولوژی های پیشرفته در دستگاه های اطلاعاتی کشورهای دیگر شناخته شده اند، اما آژانس امنیت ملی آمریکا دارای ابزارهای خاصی است.
  برحسب اعلام شرکت های ارتباطات جهانی اغلب نرم افزارهای تلفن ها و کامپیوترها از آمریکا از طریق توافقنامه حمایت از حریم خصوصی و رعایت شروط آن مدیریت می شود، شروطی که برای استفاده برنامه ها در تلفن همراه موافقت با آنها ضروری است.
  از جمله برنامه هایی که در دورة اخیر معروف شده است، برنامه «وایبر» است که مصری ها در ارتباطات تلفنی بین المللی آن را به کار گرفتند.برخی ها از این مسأله آگاهی ندارند که سرور خاص آن در اسرائیل قرار دارد بنابراین به کارگیری رایگان آن به دلیل سهولت استفاده اش در تلفن همراه میان مصری ها و نزدیکان شان در کشورهای عربی و خارجی رواج یافت.

  روشن است که جهان عرب بزرگ ترین بازار تولیدات آمریکایی است امری که از طریق آن می توان آن چه را که در میان مردم عرب رخ می دهد به تصویر کشید و با تمام جزئیات به آمریکا منتقل ساخت. پایگاه «العیدید» قطر مرکزی برای انتقال اطلاعات و ارتباط با پروژه اطلاعاتی «گلوبال نت ورک» است.
  این ارتباط از سال ۱۹۹۵ میلادی میان قطر و آمریکا برقرار است به طوری که قطر ۲۷ ساختمان را برای نگهداری سیستم ها بنا کرد. نیروهای آمریکا در حالی آماده حمله به عراق می شدند که در بخشی از منطقه مهم ترین زیرساخت نظامی آمریکایی قرار داشت.
  پایگاه العیدید دارای طولانی ترین و با شکوه ترین سالن ها در منطقه است و تحقیقات ثابت کرده که قطر بیش از ۴۰۰ میلیون دلار برای ایجاد پایگاه هایی همچون العیدید و … در ازای حمایت نظامی آمریکا از آن در برابر کشورهای حوزه خلیج فارس هزینه کرده است.
  همچنین یکی از اسناد سری منتشر شده توسط سایت ویکی لیکس نشان داد که شرکت بین المللی متخصص در نظارت بر ارتباطات و پیام ها به نظام حکومتی بحرین جهت دستگیری فعالان و خبرنگاران کمک کرده است.

  سایت ویکی لیکس اسنادی را ارائه کرده که نشان دهنده فعالیت ده ها شرکتی است که به دولت ها برنامه های الکترونیکی پیشرفته را جهت جاسوسی از شهروندان و نظارت بر کاربران اینترنت از جمله در بحرین ارائه می کنند. تحقیقات ویکی لیکس نشان داده شرکت “Trovicor” به مقامات بحرینی در راستای دستگیری فعالان و روزنامه نگاران کمک کرده است.
  این شرکت، خدماتی را در راستای افشای ارتباطات تلفنی، پیام های اینترنتی و ارتباطات اینترنتی مثل اسکایپ و … ارائه می کند. اسناد حاوی اطلاعاتی از بسیاری از شرکت های غربی اند که خدمات و برنامه هایی را درباره «افشای قانونی» اطلاعات، کنترل و نظارت گسترده، نظارت بر شبکه های الکترونیکی، جاسوسی در بخش های ارتباطات و پیام های الکترونیکی و دستگاههای جاسوسی ارائه می کنند.
  در اثنای انقلاب لیبی اخباری درباره کمک شرکت اسرائیلی که «گلوبال سی اس تی» نام دارد جهت به کارگیری تعدادی از سربازان مزدور در راستای مقابله با انقلابیون لیبی منتشر شد. در عمل این شرکت قبل از انقلاب با نظام لیبی همکاری می کرد، اما ادله ای درباره این گونه همکاری در اثنای انقلاب وجود ندارد.
  “دیلما روسف”، رئیس جمهوری برزیل نیز طی سخنرانی در سازمان ملل اعلام کرد که کشورش در معرض عملیات هک و افشا توسط «شبکه جاسوسی جهانی» قرار گرفته است. او افزود: اطلاعات استراتژیک اقتصادی و تجاری هدف عملیات جاسوسی فوق بوده است و این گونه بازی با منافع سایر کشورها لطمه به اصولی تلقی می شود که بر روابط میان ملت های دوست حکمفرما است.

  سخنرانی او یک هفته پس از لغو سفر برنامه ریزی شده اش به آمریکا در پی مطرح شدن سلسله ای از ادعاها درباره میزان و حجم برنامه های جاسوسی آمریکا انجام شد.
  روسف توجیهات مطرح شده توسط آمریکا از جمله این که هدف از افشای اطلاعات محافظت از کشورها در برابر تروریسم است را رد کرد و گفت: ”جناب رئیس، برزیل می داند که چگونه از خود محافظت کند“.
  همچنین آژانس امنیت ملی آمریکا توانست پست الکترونیکی “فیلیپ کالدرون”، رئیس جمهوری سابق مکزیک را هک کند، اقدامی که به آژانس جهت دستیابی به گزارش به طور کلی سری ماه می ۲۰۱۰ کمک کرد، گزارشی که حاوی اطلاعات دیپلماتیک ، اقتصادی وارتباطات مرتبط با نظام سیاسی مکزیک و ثبات داخلی بود.
  همچنین آژانس در تابستان ۲۰۱۲ توانست ارتباطات میان “انریکه بینا نیتو”، کاندیدای ریاست جمهوری در آن زمان و ۹ تن از معاونان نزدیک او را تحت کنترل قرار دهد. به طوری که آژانس فوق توانست به حدود ۸۵ هزار پیام متنی خاص که مربوط به نزدیکان بینا نیتو رئیس جمهور قبلی مکزیک بود دسترسی یابد.
  در سایه این اتفاقات زیاد، تکراری و خطرناک حیرت و نگرانی جهانی در بعد افراد و دولت ها درباره هک شدن حریم خصوصی برانگیخته شد، زیرا این امر شامل دقیق ترین مسائل خصوصی و فردی و ورود به پایگاههای اطلاعاتی و اسرار دولت ها و همچنین ارتباطات تلفنی می شود.
  همچنین در این اواخر برخی از خبرگزاری ها از وجود دستگاه های بسیار دقیق در سیستم عامل هواپیماهای تولید شده آمریکایی مثل F16 و F15 و سایر تولیدات پیشرفته جنگی خبر داده اند، سامانه ای که از طریق آن می توان هواپیما را از کار انداخت و از کادرش پس از فروش به هر کشوری جاسوسی کرد.

  در این جا این سوال مطرح می شود که تکنولوژی، دوست انسان است یا دشمن او. در این اواخر جهان شاهد جهش های پی در پی در عرصه تحولات فناوری به خصوص در عرصه ارتباطات بوده است و در عمل جهان تبدیل به دهکده ای کوچک شده است اما روشن است که این فناوری در راستای آسایش انسان نیست، بلکه عامل بدبختی اوست.
  در حالی که آمریکا در عرصه ارتباطات تلفنی در کشورهایی مثل فرانسه، آلمان و سایر کشورهای دوستش اقدام به جاسوسی می کند و چه بسا این فناوری و توانایی را دارد تا این گونه عملیات ها را کشف و از آنها پیشگیری کند. نکته قابل تأکید این که آمریکا این گونه عملیات ها را به آسانی و به طور گسترده در کشورهای خاورمیانه از جمله مصر پس از انقلاب ۲۵ ژانویه ۲۰۱۱ اجرا می کند. برخی معتقدند، آمریکا از مخالفان و رسانه ای ها جاسوسی می کند و هزاران مورد از مکالمات تلفنی و پیام های الکترونیکی را مورد تجسس قرار می دهد.
  سوال این است که چگونه می توان با این امر مقابله کرد آن هم در زمانی که آمریکا از اقدامات و جاسوس های فوق حمایت می کند و آن را به عنوان اقدامی عادی توجیه می کند که تمامی کشورها آن را انجام می دهند
  منبع:www.zohor.in
  ویرایش توسط mohammad_sunlight : پنجشنبه ۱۹ دی ۹۲ در ساعت ۱۰:۵۹ دلیل: افزودن منبع
  When A Storm Is Coming , All Other Birds Seek Shelter

  The Eagle Alone , Avoids The Storm By Flying Above It

  So , In The Storms Of Life...May Your Heart Soar Like An Eagle 2. 11 کاربر از پست مفید mohammad_sunlight تشکر کرده اند .


 3. #2
  عضو قدیمی
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-بهمن-۱۴
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  1,487
  امتیاز : 11,054
  سطح : 69
  Points: 11,054, Level: 69
  Level completed: 51%, Points required for next Level: 196
  Overall activity: 99.0%
  افتخارات:
  Social25000 Experience PointsVeteranTagger Second ClassOverdrive
  تشکر کردن : 4,289
  تشکر شده 12,112 در 1,505 پست
  حالت من : Shad
  مخالفت
  53
  مخالفت شده 61 در 40 پست

  پیش فرض

  نکته آخر:

  طبق آمار سایت الکسا رتبه جهانی سایت viber.com با حدود 600 میلیون کاربر 5191 هست !
  اما رتبه جهانی سایتهای ایرانی مثلا بلاگفا، آپارات، فیسنما، دیجی کالا و ... به ترتیب 176، 629، 682 و 807 هستند.
  باتوجه به اینکه قطعا تعداد کاربران سایتهای ایرانی حتی یک دهم تعداد کاربران وایبر در کل دنیا نیز نیستند
  سئوال اینجاست که چطور سایتهای ایرانی فوق الذکر با تعداد کاربر بسیار پایینتر از وایبر، رتبه ی جهانی شان بسیار بسیار بهتر از وایبر است؟

  لذا واضح هست که آمار الکسا در مورد بازدیدکنندگان سایت viber.com به هیچ وجه نشان دهنده میزان کاربران نرم افزار وایبر در تلفن های همراه نیست.
  و طبق تصریح آمارهای دنیا ایرانی ها در هیچ کدام از نرم افزارهای مشابه در صدر جدول استفاده کنندگان قرار ندارند :)

 4. 5 کاربر از پست مفید s-a-h تشکر کرده اند .


 5. #3
  دیگه صاحب خونه هستن مدال ها:
  User with most referrers

  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۹-آذر-۲۳
  محل سکونت
  SHZ
  جنسيت
  برادر
  سن
  -1992
  نوشته ها
  2,832
  امتیاز : 32,119
  سطح : 100
  Points: 32,119, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteranCreated Album pictures25000 Experience PointsTagger Second Class
  تشکر کردن : 3,424
  تشکر شده 4,230 در 1,772 پست
  حالت من : Khabalod
  مخالفت
  12
  مخالفت شده 72 در 36 پست

  پیش فرض

  هه
  خب در اسراییل باشه.
  اصن بیان جاسوسی کنن ما رو بازی میکنیم چیزی برای پنهان کردن نداریم!!!
  نه قاضی ام نه مدرس نه محتسب نه فقیر / مرا چه کار که منع شراب خواره کنم

 6. کاربر روبرو از پست مفید علی تشکر کرده است .


 7. کاربران زیر با پست جناب علی مخالفت نموده اند:


 8. #4
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۰-خرداد-۱۹
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  10,068
  امتیاز : 42,742
  سطح : 100
  Points: 42,742, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsOverdriveVeteranTagger First Class
  تشکر کردن : 54,999
  تشکر شده 22,298 در 4,611 پست
  مخالفت
  72
  مخالفت شده 63 در 55 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط علی نمایش پست اصلی
  هه
  خب در اسراییل باشه.
  اصن بیان جاسوسی کنن ما رو بازی میکنیم چیزی برای پنهان کردن نداریم!!!

  کلیپ های دکتر عباسی در مورد سواستفاده از اطلاعات شخصی برخی افراد و وادار شدن اونها جهت فعالیت در فتنه 88 رو ببین.
  رو بازی کردن همیشه هم خوب نیست! چون نقطعه ضعفات دست کسی بیاد خوب میدونی چجور نابودت کنه :)


  ما زنـ-ـ-ـده به آنیـــم که آرام نگیریم
  موجیم که آسودگی ما عدم ماست


  تا یار که را خواهد و میلش به که باشد........

  الهی هیچ مسافری از رفیقهاش جا نمونه .... آمین

 9. کاربر روبرو از پست مفید Arad تشکر کرده است .


 10. کاربران زیر با پست جناب Arad مخالفت نموده اند:


 11. #5
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  بسم ربی
  1- بارها در جلسات و سمینارهای شبکه های اجتماعی عرض کردم که این خیلی کوتاه فکریه که بیایم نگاه شبکه هایی که رایگان سرویس می دهند رو تقلیل بدیم به یک جاسوسی شخصی و جمع آوری individual اطلاعات
  2- بله، واتس اپ، وایبر، تانگو و.... همگی خطرناک هستند و هیچ انسان عاقلی هم باور نمیکنه که شرکت های تولید کننده این نرم افزارها ( چه امریکایی، چه ایرانی، چه اسرائیلی، چه چینی و ... ) عاشق چشم و ابروی ما باشند و بهمون سرویس بدهند. ( نمونه خطرناکی واتس آپ، نفوذ به شبکه اش توسط جمعی از دوستان ما هست )
  3- بله، ایرانی ها در اکثر این نوع نرم افزارها جزء 5 کشور بیشتر استفاده کننده هستند. کسی تا حالا پرسیده چرا ؟ و کسی تا حالا اقدامی کرده برای پوشوندن این نقطه ضعف ایرانی ها ؟ و کسی فکر کرده این شرکت ها چطور فهمیدند که باید روی بازار ایران این نوع نرم افزارها رو ترویج بدهند ؟
  4- نمونه های داخلی که اخیرا هم اپراتورها ارائه کردند، کپی های ناشیانه و صد البته ناقص برای این نوع نرم افزارها هستند و در مسخره ترین حالت با نگاه سودمحوری و کسب درآمد بیشتر !!!!!!
  5- آیا توان تولید این نرم افزارها برای یک شرکت خصوصی در کشور است ؟ بله ! چرا تولید نمی شود ؟ به نظر من بی اعتمادی کاربران اصلی ترین دلیله !!! اینقدر صبح تا شب توی رسانه ها انگ بی اعتمادی زدیم به این نرم افزارها که کاربر ایرانی میگه ترجیح میدم اطلاعاتم رو از طریق یک نرم افزار خارجی منتقل کنم تا یک نرم افزار داخلی! با این استدلال که : حالا که جاسوسی می کنن، بذار خارجی ها جاسوسی کنن نه داخلی ها ! ( این نتیجه اکثر نظرسنجی های میدانی هست که خود بنده در سمینارهای شبکه اجتماعی انجام داده ام )
  6- مثل همیشه ! نگاهمان به تکنولوژی امنیتی بوده ! و بازارش رو نابود کردیم! حالا انتظار داریم شرکت های داخلی بیان توی این حوزه !
  7- هیچوقت به مسائل، کلان نگاه نکردیم! اگر کلان نگر بودیم و نگاه تولید ثروت به تکنولوژی داشتیم، باید 5-6 سال پیش نمونه های وطنی تانگو و وایبر و اتس اپ و ..... به بازار می آمد و ما - یعنی ایرانی هایی که هزینه تمام شده تولید یک نرم افزار به نسبت اکثر کشورها برامون بسیار کمتر در می اومد - صاحب چنین نرم افزارهایی برای کاربران، افغان و پاکستانی و هندی و چینی و عرب و روس بودیم ! ( ر.ک : بیانات رهبری معظم در باب تولید ثروت از تکنولوژی و انتظار ایشان از شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها )
  8- بعضی خیال میکنند فقط من و شما میدانیم که NSA چیست و چکار میکنه ؟ خیر ! برگردید و جستجو کنید و ببینید چه جنبش های اجتماعی در سطح خود آمریکا در مورد NSA وجود داره! ( اشکال ما در کشور برمیگرده به نوع نگاه تخریبی ما به مسائل )

  9- و در آخر تکنولوژی می تواند فرصت باشد اگر عرضه داشته باشیم !
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 12. 3 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 13. #6
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-شهریور-۰۳
  محل سکونت
  همین حوالی....
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  4,110
  امتیاز : 15,916
  سطح : 81
  Points: 15,916, Level: 81
  Level completed: 14%, Points required for next Level: 434
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger Second ClassCreated Blog entryVeteran
  تشکر کردن : 13,215
  تشکر شده 18,827 در 3,677 پست
  نوشته های وبلاگ
  13
  مخالفت
  3
  مخالفت شده 10 در 6 پست

  پیش فرض

  جناب رهرو کلی تشکر.
  یه سپاس کمه واسه این پست...
  همراه فرشتگان و جبریل امین
  جاروکش کعبه خراسان شده ام
  خوشبخت تر از مرا نشانم بدهید
  دیوانه زنجیری سلطان شده ام....
  ما را کرمش داد ز هر غصه نجات
  بر معرفت و مرام سلطان صلوات...

  http://psychology7.parsiblog.com/

 14. 2 کاربر از پست مفید حوالی آفتاب تشکر کرده اند .


 15. #7
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض

  سلام
  دیدم باز هم روح و روان افراد درگیر شده با برخی موضوعات ، دلم نیومد که می خورند حریفان و من نظاره کنم !

  این پایینی بخشی از یک مقاله هست که توسط یکی از سایتهای معروف خبری که توسط یکی از ارگانهای اطلاعاتی عملیاتی نظارتی و ... !! اداره میشه منتشر شده ،
  راست و دروغش گردن نظام !

  ---------------------------------------
  ذخیره، پردازش یا افشای محتویات اطلاعاتی مبادله شده کاربران، به هیچ وجه مشکل اصلی امنیتی در شبکه های اجتماعی موبایل، محسوب نمی شود.
  آنچه کارشناسان امنیتی را نگران می کند، همان قوانین و توافقنامه های اولیه استفاده از این برنامه هاست که در هنگام نصب، توسط خود کاربران تأیید می شود! مثلاً برای استفاده از "وایبر" چاره ای ندارید جز این که موارد زیر را تأیید کنید:

  - دسترسی و حتی امکان تغییر اطلاعات شخصی شما توسط "وایبر"، این اطلاعات شامل فهرست تماس های خصوصی، تاریخچه مکالمات ورودی یا خروجی، فهرست تماس تمامی افراد، اطلاع از روند فعالیت های اجتماعی شما و برخی موارد دیگر است.

  - دسترسی "وایبر" به خدماتی که می توانند برای شما هزینه بر باشند؛ شامل برقراری تماس، ارسال پیامک، خدمات اینترنت همراه، ارسال پیام های چند رسانه ای

  - دسترسی این نرم افزار به اطلاعات جغرافیایی و مکانی شما از طریق اینترنت یا جی پی اس

  - دسترسی و ایجاد تغییر در پیام های متنی و چندرسانه ای ورودی و خروجی

  - دسترسی کامل "وایبر" به ارتباط اینترنت موبایل و امکان استفاده از بلوتوث و سایر قابلیت های ارتباطی موبایل

  - دسترسی کامل به حساب های کاربری شما، امکان ایجاد، حذف یا استفاده دلخواه از حساب های کاربری

  - دسترسی و امکان ویرایش محتویات اطلاعاتی ذخیره شده در تلفن همراه شما

  - دسترسی به وضعیت عملیاتی و اطلاعات شناسایی تلفن همراه شما

  - کنترل بخش های سخت افزاری سیستم؛ شامل تنظیمات صدا و تصویر

  - دسترسی نامحدود به ابزارهای مختلف تلفن های همراه شامل بلوتوث، اینترنت همراه، صفحه نمایش فعال یا غیر فعال موبایل، نمایش هشدارهای مبتنی بر سیستم عامل، تغییر وضعیت عملیاتی تلفن همراه، تغییر تنظیمات سیستمی تلفن همراه، کنترل و حتی بستن برنامه های درحال اجرا ، دسترسی به تنظیمات همگام سازی میان حساب های مختلف

  - دسترسی ترافیک ورودی و خروجی از طریق اینترنت و شبکه، دریافت آزادانه اطلاعات از اینترنت و شبکه؛ دسترسی به سیستم مالی Google Play از طریق تلفن همراه شما

  - دسترسی به تنظیمات تمامی سرویس های Google در تلفن های همراه، هر چند به گفته مدیر اجرایی "وایبر"، این دسترسی ها به دلیل اطلاع از مشکلات فنی و بهبود خدمات ارتباطی مشترکین انجام می گیرد!
  ---------------------------------------------

  موضوع شباهت جالبی به داشتن رابطه با آمریکا داره ، آمریکا یک فرصت غیر قابل انکار هست ، اما به شرطی که سوارمون نشه !
  تکنولوژی هم تا زمانی که سوارت نشه ، خالی از فرهنگی که منتقل می کنه ، مباح هست و سودمند
  حالا با اون توضیحات بالایی این عقل من و شما در درک اینکه وایبر سوارمون شده یا سوارشیم !
  عرضه رو هم فاکتور گرفتم ، هر چند یکبار نوشتم تا به قولی اوتو سیو بشه و اونی که میتونه ببینه ببینه !
  چاکرررررریم !!!
  ویرایش توسط حسام دادجو : شنبه ۲۴ آبان ۹۳ در ساعت ۱۲:۱۶

 16. 2 کاربر از پست مفید حسام دادجو تشکر کرده اند .


 17. #8
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  شيراز
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  10,458
  امتیاز : 92,104
  سطح : 100
  Points: 92,104, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  VeteranCreated Album picturesCreated Blog entry50000 Experience PointsTagger First Class
  تشکر کردن : 9,407
  تشکر شده 31,414 در 9,802 پست
  نوشته های وبلاگ
  15
  مخالفت
  233
  مخالفت شده 145 در 76 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط s-a-h نمایش پست اصلی
  ^
  من نمیخوام وارد بحث بشما

  کانتینیو پلیز
  به قول یکی کاربران :

  نوشته اصلی توسط mostafa torabi نمایش پست اصلی
  واقعا خوشحالم که به این نتیجه رسیدید.
  الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

  پیامبر اکرم (ص) در خطبه غدیر فرمود:
  ای مردم! خداوند عزّوجلّ، کمال دین شما را در امامت و پیشوایی علی(ع) قرار داده است؛ پس هر کس که از او و جانشینان
  او از فرزندان من که از صلب اویند تا واپسین روز جهان پیروی و اطاعت نکند، به حبط و نابودی اعمال گرفتار گردیده و در آتش دوزخ،
  جاودانه، معذّب خواهد بود، نه دیگر عذابش تخفیف یابد و نه مهلت و فرصت نجاتی به او داده شود.

 18. کاربر روبرو از پست مفید رضوان تشکر کرده است .


 19. تعداد 2 کاربر با مطلب جناب رضوان مخالفت کرده اند :


 20. #9
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  حسام دادجو عزیز
  این اورگان امنیتی فیلان فیلان که این مقاله رو منتشر کرده کشف بزرگی نکرده
  این نکات، نکاتی هست که وب سایت Google ( به عنوان توسعه دهنده سیستم عامل اندروید ) منتشر کرده و نه در خفا، بلکه به استحضار همه رسونده :
  https://support.google.com/googlepla.../6014972?hl=en

  این دسترسی ها مجموعه دسترسی هایی هست که وقتی یک نرم افزار رو نصب میکنید عموما بهش اجازه میدید که نرم افزار مذکور بهشون ورود کنه.

  با این اوصاف شاید بهتره بگیم : اندروید خطرناکه ( که با این نگاه یعنی ورود به حریم شخصی کاربراش، حتما هست )

  ولی نظر من به صورت کاملا شفاف اینه :
  نگاه به این نوع تکنولوژی ها نمیتونه نگاه تک بعدی باشه! نگاه کاملا صفر و یک است.
  اگر کاربری استفاده از این تکنولوژی ها رو پذیرفت، عواقبش رو هم باید بپذیره

  مگر شک دارید که عکسی که روی گوشی اندرویدتون میگیرید رو شرکت تولید کننده نرم افزارش نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه ؟
  مگر شک دارید فایلهایی که روی ویندوزتون هست، قابل دسترسی توسط شرکت تولید کننده ویندوز ( و یا حتی رابط های میانی ) نباشه ؟
  مگر شک دارید که وقتی دوربین مداربسته توی دفتر کارتون هست، به جز شما و خدا، کس دیگه ای هم این دوربین رو میتونه رصد کنه ؟

  در کل ورود کردن به استفاده از این نوع تکنولوژی ها، یعنی پذیرفتن این ملزومات

  تنها راهش هم عدم استفاده است ! همین

  درسته ؟
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 21. 3 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 22. #10
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-تیر-۲۷
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,717
  امتیاز : 13,516
  سطح : 75
  Points: 13,516, Level: 75
  Level completed: 67%, Points required for next Level: 134
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
  تشکر کردن : 22,491
  تشکر شده 9,348 در 2,261 پست
  مخالفت
  84
  مخالفت شده 28 در 11 پست

  پیش فرض

  خوبه باز چند نفر هستن به جای صرفاً کوبیدن چارتا حرف و نقد منطقی و منصفانه می زنن.

 23. کاربر روبرو از پست مفید Rezaa تشکر کرده است .


 24. #11
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط رهرو نمایش پست اصلی

  در کل ورود کردن به استفاده از این نوع تکنولوژی ها، یعنی پذیرفتن این ملزومات

  تنها راهش هم عدم استفاده است ! همین

  درسته ؟
  سلام

  اگر چنین موضوعی واقعیت داشته ( که داره ) و مسوولین امر خواب تشریف داشتن ( که داشتن ) ، باید به حال صنعت آی تی و نرم افزار کشور گریست و
  تایید کرد آنهمه سروصدا و دادوبیداد امثال عباسی ها در سالیان گذشته که اکنون حضرات به این نتیجه برسن که باید به سمت بومی سازی تکنولوژی حرکت کنن !
  اون نتیجه گیری حضرتعالی رو بنده معتقد بهش نیستم ؛ اما مدعی هستم که حضرات متخصص امر چرا با وجود اطلاع از موضوع یا خودشون رو به خواب میزدن و می زنن و
  یا اینکه در مقابل تلاش های برخی مانند عباسی ها و انجوی ها ، به سنگ اندازی می پردازن ! شخصا علاقه داشتم مروج این دیدگاه ، امثال شما باشین که متخصص امر هم هستین
  اما بیشتر صداها از این اردوگاه مانند دیدگاه رییس جمهور این هست که چه کنیم آقا ! نمی توانیم جلوی تکنولوژی رو که بگیریم !
  اینجاست که بابای من و شما وقتی دید بچش داره از دست میره ، بساط قوه قضاییه رو وسط می کشه و کلهم اجمعین تعطیلش می کنه !
  قبلا هم در بحثی عرض کردم وقتی نهاد های مسوول به وظایفشون درست عمل نکردن نهادهای امنیتی پاشون وسط میاد !
  زنگ خطر رو آوینی در زمان دعواهای ماهواره و ویدئو مطرح کرده بود اما ما همیشه از نخبگان عقب تریم .
  به نظرم توقع رهبری هم جلوتر بودن متخصصین امر هست نه انفعال و بسط دادن موضوع به عرضه افراد .
  ارادت

 25. 3 کاربر از پست مفید حسام دادجو تشکر کرده اند .


 26. #12
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  متوجه نشدم باید جواب چی رو بدم.
  سوال مهم :
  فرض اینکه ما یک نمونه وطنی وایبر، گوگل، ویندوز و... داشتیم، این مشکل حل بود ؟
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 27. کاربر روبرو از پست مفید رهرو تشکر کرده است .


 28. #13
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  ضمنا ببخشید با کمال احترام، از شنیدن کلمه صنعت it خندم میگیره !
  کدام صنعت، کدام کشک ؟! دلمون خوشه آیا ؟
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 29. #14
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  یک گزاره کاملا : هنگامی که سوار خودرو میشید، ممکنه در خیابان تصادف کرده و بمیریم !
  استفاده از نرم افزارهای هر شرکت = پذیرفتن ملزومات آن نرم افزار ( شرکت )

  شما وقتی یک نرم افزاری رو نصب میکنید یا حتی در جایی ثبت نام میکنید، ملزومات اون رو با زدن یک تیک میپذیرید !

  برای کسی که استفاده کننده این سیستم ها است باید اظهر من الشمس باشد که اگر اگر اگر روزی مالکان سیستم ها به هر دلیل به اطلاعات من و شما دسترسی داشت در اختیار خواهد داشت ( البته در این شک دارم که استفاده موردی و ... انجام شود )
  اما استفاده از این نرم افزارها بازی در خانه حریف است.

  سوالم رو باز تکرار میکنم :
  مگر غیر از این انتظار دارید که بیان این همه هزینه برای تولید، نگهداری، توسعه، تبلیغات و... نرم افزاری بکنند و بعد مفتی مفتی در اختیار من و شما قرار بدهند و هیچ منفعتی هم براشون نداشته باشه ؟
  در اینکه منفعت داره و اطلاعات کاربرانشون در اختیارشون هست، شکی نیست.
  به نظر من اختلاف دیدگاه من و شما در این است که این ها این اطلاعات رو برای چی استفاده خواهند کرد !
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 30. کاربر روبرو از پست مفید رهرو تشکر کرده است .


 31. #15
  عضو جامعه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  خواهر
  نوشته ها
  345
  امتیاز : 30,142
  سطح : 100
  Points: 30,142, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 72.0%
  افتخارات:
  SocialVeteran25000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,200
  تشکر شده 947 در 250 پست
  مخالفت
  17
  مخالفت شده 3 در 3 پست

  پیش فرض

  نوشته اصلی توسط رهرو نمایش پست اصلی
  متوجه نشدم باید جواب چی رو بدم.
  سوال مهم :
  فرض اینکه ما یک نمونه وطنی وایبر، گوگل، ویندوز و... داشتیم، این مشکل حل بود ؟
  ب نظر من خیر مشکل اینطوری حل نمیشه مردم ما ب کرات نشان دادن ک وقتی عادت ب استفاده از چیزی کردن ب سختی حاضر ب تغییر وضعیتشون میشن(منظور من عامه مردم ) مگر اینکه دیگه واقعا مجبور بشن الان اگر ی اپ از هر نظر قدرتمندتر و دارای امکانات بیشتر و... ارائه بدین مردم ما حاضر نیستن مثلا وایبر رو رها کنن و از اون استفاده کنن (نظر شخصی)

  ب نظرم تا وقتی ک ما نشستیم ببینیم ک چی بخوردمون میدن بعد بخوایم دفاع کنیم هیچ کاری نمیشه کرد تنها را اینه ک ما تولید کنیم

  نوشته اصلی توسط رهرو نمایش پست اصلی
  ضمنا ببخشید با کمال احترام، از شنیدن کلمه صنعت it خندم میگیره !
  کدام صنعت، کدام کشک ؟! دلمون خوشه آیا ؟
  نع دلمون خوش نیست ابدا خوش نیست ...

  اصلن انگار هیچ خلاقیتی بین بچه های رشته های کامپیوتر وجود نداره امید ب انجام هیچ کار نو و مفیدی ندارن حتی بهش فکر هم نمیکنن آخر این نظام آموزشی ک چنین دانشجو هایی را پرورش میده هم باید وضع کنونی باشه (چون رشته تحصیلی خودم بوده گفتم )

 32. 2 کاربر از پست مفید stars تشکر کرده اند .


 33. #16
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  با وجود برداشته شدن مرزهای کشورها در حوزه هایی مثل it، به کاربردن کلمه " صنعت آی تی " یک کشور بی معنیه !

  الان بزرگترین برنامه نویسان دنیا، هندی ها هستند!

  آیا صعنت it کشور هند پیشرفته است ؟ ( 2 نمره )
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 34. 2 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 35. #17
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض

  سلام

  تصور نمی کنم قیاس شما بین ماشین و اینترنت و شبکه های اجتماعی قیاس جالبی باشه ، در جای دیگه ای هم قیاس فرمودین بین ماهواره و ماشین و همین نتیجه رو گرفتین !
  خیلی سخت هست و تاحدودی ساده انگارانه هست که ابزار و تکنولوژی مانند ماشین رو قیاس کنین با ابزارهایی مانند ماهواره و شبکه های اجتماعی و ... و نتیجه مشترکی بگیرین برای هر دو ! من بحثی پیرامون نحوه استفاده از اطلاعات خودمون ندارم و بیشتر دیدگاههای فرهنگی در قبال استفاده از تکنولوژی و زائده های غیر ملزوم اون رو مدنظر قرار میدم اما باز هم برام غیر قابل هضم هست که تنها با این توصف که ما صنعتی نداریم و به قول جناب مشاور اعظم تنها در آبگوشت و قرمه سبزی پیشرفت کردیم فلذا کشکمون رو بسابیم !
  اتفاقا مشکل همین جاست که فرهنگ تکنولوژی آنچنان ما رو محو و محسور می کنه که به این نتیجه ی مورد اشاره شما می رسیم ، باز هم تاکید می کنم با این دیدگاه باید حق داد به نهادهای امنیتی که چکشی عمل کنن !

 36. 2 کاربر از پست مفید حسام دادجو تشکر کرده اند .


 37. #18
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  بعید میدونم پست دیگری در این مبحث بزنم.
  حرف بنده این است : با اخ اخ و پیف پیف کردن ( و ایضا چکشی عمل کردن ) کاری پیش نمیره

  ما که به زعم شما تسلیم شدیم، شما که تسلیم نشدید، کاش حداقل یک ! و فقط یک راه حل ارائه کنید.

  دستبوسیم سیدجان
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 38. 2 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 39. #19
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض

  سلام
  راه حل رو امثال من که متخصص امر نیستیم نباید بگیم و اتفاقا توقع و مطالبه از شماست که جوابی داشته باشین ،
  چیزی که من میفهمم اینه که این موضوع مشکل فعلی جامعه هست و نمیشه به راحتی و به بهانه مشکلات دیگر به سادگی از کنارش گذشت
  که اگر اینگونه نبود منبر دهه اول محرم و سایر برنامه های محرم و صفر تشکیلاتی مانند رهپویان وصال مصروف به این قضیه نمی شد ،
  باید گفت مشکل فعلی پیدا کردن راه حل نیست بلکه اتفاقا مجاب نمودن متخصصین امر به وجود مشکل و ایجاد شک نسبت به حقانیت تکنولوژی هست
  کودک تا گشنه نشه دنبال غذا نمیره و تا باور نکنیم مشکل وجود داره کسی رو تربیت نمی کنیم و هزینه و وقت قرار نمیدیم تا چیزی حل بشه
  حرف های امروز روز جناب انجوی زمانی توهم خونده می شد ، باید از خودمون بپرسیم چه اتفاقی افتاده که کار به روضه امام حسین رسیده !
  چاکررریییم

 40. 2 کاربر از پست مفید حسام دادجو تشکر کرده اند .


 41. #20
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  :دی قرار بود ادامه ندما
  حسام جان، یه موقع یادم بیارید فیلم نفوذ چندتا از دوستان رو به واتس اپ براتون بیارم.

  و ایضا در مخاطرات این نوع شبکه ها باهاتون صد در صد موافقم :)

  ریشه راه حل در مسائل فرهنگی و اجتماعی است نه فنی

  و راه حل رو متخصصین مسائل فرهنگی و اجتماعی ( که اسامی برخیشون رو آوردید ) باید ارائه کنند نه متخصصی فنی !

  که اگر فنی بود، با تولید دو نمونه وطنی، باید به سمت رفع مشکل پیش میرفتیم

  دیگه واقعی مخلصم :دی
  ویرایش توسط رهرو : شنبه ۲۴ آبان ۹۳ در ساعت ۱۸:۰۵
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 42. کاربر روبرو از پست مفید رهرو تشکر کرده است .


 43. #21
  داره خودمونی میشه
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۳-بهمن-۱۹
  نوشته ها
  876
  امتیاز : 13,523
  سطح : 75
  Points: 13,523, Level: 75
  Level completed: 69%, Points required for next Level: 127
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialVeteran10000 Experience Points
  تشکر کردن : 1,773
  تشکر شده 5,289 در 911 پست
  مخالفت
  0
  مخالفت شده 14 در 13 پست

  پیش فرض

  سلام

  یکسویه نیست ، متخصصین فرهنگی باید جامعه رو هوشیار کنن و حساس و متخصصین فنی هم راه کار رو ارائه بدن
  در زمینه برخورد با ماهواره همه معتقدن که بخش عمده ای از راه حل ، توسعه و ترویج برنامه های مناسب و متنوع صدا و سیما است و
  نه ورود به شبکه های ماهواره ای ، بعضی از زمانها نمیشه با ابزار دشمن به سراغ دشمن رفت ، اینو بهش معتقدم شدید !
  چون بر اساس الزامات فرهنگ ملی و معنوی مون ساخته نشده ، اما میتونی ابزار خودتو قویتر کنی و واکسینه کنی جامعه رو

  ارااادت حاجی

 44. 2 کاربر از پست مفید حسام دادجو تشکر کرده اند .


 45. #22
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  محل سکونت
  وسط روضه ی تو قد کشیدم...
  جنسيت
  برادر
  سن
  -2013
  نوشته ها
  2,747
  امتیاز : 45,889
  سطح : 100
  Points: 45,889, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Recommendation Second ClassCreated Album picturesCreated Blog entrySocialYour first Group
  تشکر کردن : 12,627
  تشکر شده 9,641 در 2,254 پست
  حالت من : Vaaaaay
  نوشته های وبلاگ
  9
  مخالفت
  339
  مخالفت شده 117 در 80 پست

  پیش فرض

  صوت منبر جلسه امشب و هفته پیش هم خوبه ها!!!!!!!!!!!!!!.!!!!!!!!!!!!!!!!
  عَلَیکَ بِالأَحداثِ
  __________________________________________________ __________________________________________________ _________________
  و
  کلبهم باسط ذراعیه بالوصید...سوره : الكهف آیه18 :
  مدیون حسینیم. مجنون اباالفضل. محزون زینب

  لن تسبى زينب مرتين

 46. #23
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  هفته گذشته طی جلساتی با حضور دکتر حسن عباسی، دکتر شاهمیرزایی و... این موضوع رو حسابی بررسی کردیم.

  نظراتی که دوستان دارن همه متفق القول اینه که ابتدائا دولت باید وارد گود این ماجرا بشه.

  نکته جالبی که مطرح شد اینه :
  1- نمونه داخلی که همراه اول تولید کرده، توسط ایرانسل فیلتر شده !!! یعنی کاربران ایرانسل نمیتونن از اون استفاده کنن !!
  2- دولت ( سازمان تنظیم مقررات ) از اپراتورها مبلغ چند صد میلیارد تومنی برای مجوز(!) فعال کردن این اپلیکیشن ها روی شبکه ها درخواست کرده !!! ( آخرشه به خدا این دیگه! مجوزفروشی...)

  لذا به قول دکتر عباسی
  گوش اگر گوش این دوستان و ناله اگر ناله من و شماست، آنچه البته به جایی نرسید جیغ و داد است....
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 47. 2 کاربر از پست مفید رهرو تشکر کرده اند .


 48. #24
  مدیر سایت
  تاریخ عضویت
  ۱۳۴۸-دی-۱۱
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  4,558
  امتیاز : 68,357
  سطح : 100
  Points: 68,357, Level: 100
  Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
  تشکر کردن : 9,141
  تشکر شده 22,704 در 4,108 پست
  حالت من : Khonsard
  مخالفت
  77
  مخالفت شده 110 در 89 پست

  پیش فرض

  این پیوند ها رو ببینید :
  http://www.theatlantic.com/politics/...ricans/382114/
  http://www.nowaynsa.com/
  http://en.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency

  در آمریکا نهاد متولی اینترنت وزارت دفاع است و مدیر اون یک دریاداره و در ایران نهاد متولی اینترنت وزارتخونه ای است که آخرین تجربیات وزیرش برمیگرده به دوران پست و تلگراف و تلفن !
  رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود ؟

 49. کاربر روبرو از پست مفید رهرو تشکر کرده است .


 50. #25
  دیگه صاحب خونه هستن
  تاریخ عضویت
  ۱۳۹۱-تیر-۲۷
  جنسيت
  برادر
  نوشته ها
  2,717
  امتیاز : 13,516
  سطح : 75
  Points: 13,516, Level: 75
  Level completed: 67%, Points required for next Level: 134
  Overall activity: 0%
  افتخارات:
  Social50000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran
  تشکر کردن : 22,491
  تشکر شده 9,348 در 2,261 پست
  مخالفت
  84
  مخالفت شده 28 در 11 پست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

جامعه مجازی رهپویان به عنوان شبکه اجتماعی اعضاء کانون فرهنگی رهپویان وصال از سال 1381 و به عنوان یکی از قدیمی ترین تالارهای گفتمان فضای وب فارسی مشغول به فعالیت می باشد. تمامی تلاش دست اندرکاران مجموعه، فراهم آوردن محیطی سالم، مفید و آموزنده برای کاربران گرامی می باشد بدیهی است مطالب درج شده نظرات کانون رهپویان وصال نبوده و نظرات رسمی در سایت رهپویان وصال درج می گردد.

ارسال پیام به مدیر سایت
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید:
شادی روح 14 شهید کانون فرهنگی رهپویان وصال صلوات

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1