انجام اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از بروز مشکلات امری مهم در شغل پرستاری از کودکان می باشد.اگر شما یک پرستار کودک هستید و یا در جستجوی شغل پرستاری از کودکان می باشید اینکه بتوانید در طول دوره ی کاری خود یا زمانی که بدنبال کار هستید از خود در برابر خطرات احتمالی محافظت نمایید و به طور کامل ایمنی خود را حفظ کنید بسیار حائز اهمیت است.
مراقب کودک،استخدام پرستار کودک،مراقبت از کودک در منزل،نگهداری از کودک،پرستاری کودک
هنگامی که در ابتدا با خانواده ای ارتباط برقرار می کنید در نظر داشته باشید که باید یک تحقیق در رابطه با خانواده ی کودک انجام دهید. هرگز اطلاعات شخصی خود را مثل محل دقیق زندگی یا محل کار خود را به هر کسی ندهید مگر آنکه با آن ها ملاقات کرده و احساس خوبی نسبت به آن خانواده داشته باشید.
نگهدار کودک،پرستاری کودک،نگهداری کودک،استخدام پرستار کودک در تهران
ارتباط خود را با افرادی که به شما برای گرفتن اطلاعات مالی یا محل زندگی فشار می آورند به طور کامل قطع کنید.
چگونه در طول مصاحبه و کار ایمنی خود را حفظ کنیم؟


هر خانواده ای از شما انتظارات متفاوتی دارند. قبل از رفتن به منزل کودک برای مصاحبه در ارتباط با وظایف خود بخوبی فکر کنید و محدودیت و مرزهای خود را مشخص کنید. کارهایی و ساعاتی که مایل به انجام کار نیستید را به طور واضح با والدین درمیان بگذارید. اگر شما در روز مصاحبه احساس کردید که والدین از شما تقاضایی بیش از حد دارند بهتر است به دنبال کار دیگری برای خود باشید.
قبل از ملاقات با خانواده ی کودک تلفنی صحبت کنبد. روند مصاحبه به شما کمک خواهد کرد که خانواده را بشناسید تا بتوانید امنیت خود را حفظ نمایید. اگر در اولین مکالمه صلاح ندانستید که به منزل آن ها بروید می توانید در یک مکان عمومی مثل پارک یا کافی شاپ اولین مصاحبه را ترتیب دهید. اگر قصد رفتن به منزل را دارید حتما نزدیکان خود را از مکانی که می روید آگاه کنید.استخدام پرستار کودک در تهران،پرستاری از کودک در منزل،مرکز پرستاری از کودک در منزل
پرستار کودک چگونه می تواند از خود و کودک محافظت نماید؟


قبل از آنکه شروع به کار کنید در مورد آن با یکی از نزدیکان صحبت کنید و راه های ارتباطی خود را با آن ها بازبگذارید. ساعات کاری خود را به نزدیکان بگویید.
برای حفظ ایمنی خود و کودک هر چیز غیر عادی را گزارش دهید و درب منزل را مگر در موارد هماهنگ شده به هیچ عنوان باز نکنید.