کارت عروسی
اولین دعوت رسمی شما از میهمانان می باشد، لذا یک کارت عروسی شکیل و زیبا می تواند حس خوبی به میهمانان شما منتقل کند.
وقتی می خواهید کارت دعوتی خاص و شکیل برای میهمان هایتان ارسال کنید، انتخاب یک کارت مناسب با توجه به شرایط خودتان می تواند کمی سخت باشد.
چرا که کارت دعوت شما اولین اِلمان جشن عروسی شماست که میهمان هایتان آنرا مشاهده می کنند.
بهتر است هنگام انتخاب کارت عروسی، به رنگ، ابعاد، بُعد کارت و گرافیک استفاده شده در آن توجه کنید و اگر کمی دقت و خلاقیت بیشتری هنگام سفارش کارت عروسی به خرج دهید، مطمئناً بهترین انتخاب را خواهید داشت.
شما هم دوست دارید وقتی بعد از چندین سال فرزندانتان کارت عروسی تان را نگاه می کنند، به شما بگویند “چه کارت زیبایی؟!”
مسلماً برای انتخاب بهترین کارت، نیاز به تنوع بالای کارت های عروسی است که فروشگاه آرسی با تنوع بسیار بالا افتخار این را دارد تا کامل ترین مجموعه ی کارت های عروسی در کشور باشد.
همچنین متن کارت عروسی نیز می تواند بسیار جذاب و جالب باشد. شما می توانید برای متن و شعر کارت عروسی تان به این پیوند مراجعه کنید.
با یک کارت دعوت عروسی مناسب می توانید میهمانان خود را به خوبی و با احترام به جشنتان دعوت کنید.
کارتهای عروسی به چند دسته ی لاکچری، فانتزی، اقتصادی، کلاسیک و نفیس تقسیم می شوند که هر کدام با توجه به روحیات و شرایط عروس و داماد انتخاب خواهند شد.
کارت عروسی لاکچری: برای عروس و دامادهایی که می خواهند از میهمانان خود به شکلی متفاوت و خاص دعوت به عمل بیاورند، کاملاً مناسب است.
کارت عروسی کلاسیک: این نوع کارت عروسی، می تواند انتخابِ عروس و داماد هایی باشد که به دنبال کارتی زیبا با قیمتی مناسب هستند.
کارت عروسی فانتزی: عروس و دامادهایی که دوست دارند با میهمانانشان کمی صمیمی تر برخورد کنند، این نوع کارت ها می توانند گزینه ی بسیار جذابی برایشان باشد.
کارت عروسی اقتصادی: عروس و دامادهایی که مایلند با کمترین هزینه، کارت عروسی خود را سفارش دهند، می توانند از این گزینه استفاده کنند.
کارت عروسی نفیس: مطئناً بعضی از عروس و داماد ها دوست دارند کارتی که به میهمان خود می دهند یک کارت فوق العاده نفیس و زیبا با درخشش خاص باشد؛ این انتخاب نیز مخصوص آن دسته از عروس و دامادهایی است که به دنبال یک کارت کاملاً خاص می باشند.


منبع: آرسی