کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 29 , از مجموع 29
    عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

پیش فرض دعا برای پیدا شدن مال دزدیده شده یا گمشده

سلام
    دعای معتبر برای پیدا شدن مال دزدیده شده یا گمشده میخواستم.خیلی ضروری است.
    توی مفاتیح یه نماز یس بود.توی گوگل جستجو کردم چیزهای زیادی اومد اما نمیدونم معتبر هست یا خیر.
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند،خیلی التماس دعا.

سلام
    از نظر شما، معتبر بودن یعنی چی؟

Banned

يه كتابي هست از آيه الله بهجت سوالاتي شده و جوابهاي ايشون را نوشتند
    توي اين كتاب هم يه دعائي ذكر شده من الان يادم نيست چي بود
    اسم كتاب سوالاتي از آيه الله بهجت هست

مدیر جامعه مجازی

یافتاح
    سلام سه بار سوره تبت
    تکرار :یامن الی رجعه لقادر(ان شالله درست نوشته باشم)

يا اباصالح ارشدنا الي الطريق يرحمكم الله

100بار خوندن آیه 8 سوره طارق (انه علی رجعه لقادر) کلاً این آیه رو زیاد بخونین.

نوشته اصلی توسط دلشاد نمایش پست اصلی
    سلام
    اين دعا اواخر مفاتيح الجنانه : يا هادي الضّاله، رد علي ضالّتي
    خودم چند سال پيش وقتي كيف حاوي مداركم گم (دزديده) شد (هنوز شك دارم تو اتوبوس ازم دزديدن يا از سر كيفم افتاد)، اين دعارو خوندم، 4 ماهه كيفم با كل مدارك پيدا شد.

منم 3.4 سال پیش کیفم با همه مدارک از جمله کارت دانشجویی و کارت ملی یه مقدار پول خورد و یه ایران چک و یه سیمکارت گم شد.اونم تو اتوبوس که دیگه اصلا امیدی نداشتم پیداش کنم .این دعایی که دلشاد گفت خوندم یه هفته ای با همه محتویاتش دست نخورده پیدا شد.

الا یا ایها المهدی مدام الوصل ناولــــها

که در دوران هجرانت بسی افتاد مشکلها

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

نوشته اصلی توسط adminvc11 نمایش پست اصلی
    سلام
    از نظر شما، معتبر بودن یعنی چی؟
    یعنی سندیت داشته باشه.

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

سلام
    خودم چند سال پيش وقتي كيف حاوي مداركم گم (دزديده) شد (هنوز شك دارم تو اتوبوس ازم دزديدن يا از سر كيفم افتاد)، اين دعارو خوندم، 4 ماهه كيفم با كل مدارك پيدا شد.

این موردی که شما گفتید یه نماز دورکعتی با سوره یس و بعدش دعای هست که شما فرمودید،درست گفتم یا منظورتون چیز دیگری بود؟؟؟
    التماس دعا،منم مورد مهمی رو ازم دزدیدن.
    ویرایش توسط در محضر یار : چهارشنبه ۱۸ خرداد ۹۰ در ساعت ۱۳:۵۵

نوشته اصلی توسط در محضر یار نمایش پست اصلی
    یعنی سندیت داشته باشه.
    سلام
    همون موردی که در مفاتیح هست، سند داره
    می تونید از سایت مرجع تقلیدتون هم سوال کنید.
    مرجع تقلیدتون کدوم مرجع بزرگوار هستند؟

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

سلام
    همون موردی که در مفاتیح هست، سند داره
    می تونید از سایت مرجع تقلیدتون هم سوال کنید.
    مرجع تقلیدتون کدوم مرجع بزرگوار هستند؟
    آقای مکارم

آقای مکارم
    سلام
    به این آدرس برید و سوال کنید، انشاء الله که جواب بگیرید. اگر جواب گرفتید، اینجا هم بنویسید تا ما هم مطلع بشیم:
    http://persian.makarem.ir/forms/eform.php

ضمن اینکه این استفتاء رو از سایت ایشون یافتم:
    سوال:
    شخصى هست که مى تواند رد اشیاى گمشده را به صاحبان آنها به طور دقیق اطّلاع دهد و تا بحال چندین مورد که به او مراجعه کرده اند به نتیجه رسیده اند. از طرفى پسر عموى من در جنگ مفقودالاثر شده است و همسر و دو فرزند ایشان قصد و اصرار بر مراجعه به این شخص را دارند تا از او اطّلاعى کسب کنند، آیا این کار جایز است؟

جواب: ادعاى این گونه اشخاص غالباً صحّت ندارد و رجوع به آنها براى کشف گمشده ها جایز نیست.
    ویرایش توسط adminvc11 : پنجشنبه ۱۹ خرداد ۹۰ در ساعت ۰۴:۵۹

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

ممنون از همه دوستان ،پیدا شد.

عزیزم چرابرامون توضیح ندادی چطوری پیداشد.دعا روهم خوندی

عضو قدیمی
    جنسيت
    برادر

سلام
    به این آدرس برید و سوال کنید، انشاء الله که جواب بگیرید. اگر جواب گرفتید، اینجا هم بنویسید تا ما هم مطلع بشیم:
    http://persian.makarem.ir/forms/eform.php

ضمن اینکه این استفتاء رو از سایت ایشون یافتم:
    سوال:
    شخصى هست که مى تواند رد اشیاى گمشده را به صاحبان آنها به طور دقیق اطّلاع دهد و تا بحال چندین مورد که به او مراجعه کرده اند به نتیجه رسیده اند. از طرفى پسر عموى من در جنگ مفقودالاثر شده است و همسر و دو فرزند ایشان قصد و اصرار بر مراجعه به این شخص را دارند تا از او اطّلاعى کسب کنند، آیا این کار جایز است؟

جواب: ادعاى این گونه اشخاص غالباً صحّت ندارد و رجوع به آنها براى کشف گمشده ها جایز نیست.
    این ادرس که باز نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرين منزل ، روياروى شماست و مرگ پشت سرتان . و با آواز خود شما را به پيش * مى راند. سبكبار شويد تا برسيد. زيرا آنان كه از پيش رفته اند چشم به راه شما واپس * ماندگان اند.

سلام
    سایت رو تغییر داده اند. آدرس جدید این هست:
    http://www.new.makarem.ir/Question/question.aspx

اگر وارد سایت حضرت آیت الله مکارم شیرازی بشید، به راحتی می تونید بخش ارسال استفتاء رو پیدا کنید. در چنین مواقعی استفاده از موتورهای جستجویی مثل گوگل خیلی کارساز است.

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه

من به یه چیزی خیلی نیاز دارم چه جوری از راه درست میتونم به دستش بیارم لطفا راهنمایی کنید

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

نوشته اصلی توسط matin نمایش پست اصلی
    عزیزم چرابرامون توضیح ندادی چطوری پیداشد.دعا روهم خوندی
    حقیقتش این بود که ماشین ما را دزد برد،دقیقا در خونه مون،موقع پارک ماشین توی حیاط،ماشین روشن بود و به فاصله اینکه راننده در حیاط رو باز کنه و بخواد ماشین رو پارک کنه،دزد وارد عمل میشود.
    اصلا امیدی به پیدا شدنش نداشتیم،اما انواع و اقسام دعاها رو خوندیم.
    حالا نمیدونم والا دقیقا از کدام دعا بود که پیدا شد.
    خداروشکر میکنیم.

سلام
    یک بار خوندی یا چند بار ؟

سلام
    اگر استفتاء از یکی از مراجع تقلید بزرگوار در رابطه با این موضوع (صحت داشتن چنین ادعیه ای) ثبت نگردد، رابطه ای بین این موضوع با این بخش از تالار (بخش فقه و احکام شرعی) وجود ندارد و حذف خواهد شد.
    بنابراین با توجه به درخواست قبلی بنده از صاحب این موضوع مبنی بر استفتاء از مرجع تقلید خودشان و ثبت در این موضوع، اگر چنین کاری انجام نشود، این موضوع حذف خواهد شد.
    باتشکر

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

من از دعای مفاتیح استفاده کردم، استفتا برای چی؟
    -:- طراحی و برنامه نویسی :سایت استاتیک و دینامیک ؛ مالتی مدیا ؛ نرم افزار آیفون و اندروید
    -:- افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجوگر
    -:- انیمیشن های صنعتی و تیزرهای تبلیغاتی
    -:- تدریس کلیه نرم افزارهای کامپیوتر

سلام
    توی مفاتیح یه نماز یس بود.توی گوگل جستجو کردم چیزهای زیادی اومد اما نمیدونم معتبر هست یا خیر.
    سلام
    در مورد اینکه این دعاها و اون مطالب زیادی که در گوگل یافتید، معتبر هستند یانه. دراین مورد میتوانید استفتاء کنید و یا اینکه این مطالب به جای مناسب دیگری در تالار منتقل شود.

عضو جامعه
    جنسيت
    برادر

دعا برای پیدا شدن گمشده ها ،دعا برای بچه دار شدن ،دعابرای رفع پا درد ،دعا برای کمر درد ، دعا برای بستن دهان گرگ ، دعا...... دعا ..... و باز هم دعا ،اگر همه اینها واقعیت پیدا کند دنیا چه وضعی پیدا می کند من نمیتوانم تصور کنم شما چطور؟

عضو جامعه
    جنسيت
    خواهر

ما همه عمار توایم خامنه ایی

نوشته اصلی توسط عبد خدا نمایش پست اصلی
    دعا برای پیدا شدن گمشده ها ،دعا برای بچه دار شدن ،دعابرای رفع پا درد ،دعا برای کمر درد ، دعا برای بستن دهان گرگ ، دعا...... دعا ..... و باز هم دعا ،اگر همه اینها واقعیت پیدا کند دنیا چه وضعی پیدا می کند من نمیتوانم تصور کنم شما چطور؟
    باتشکر.
    این بحث از مسایل فقهی نیست اما توجه داشته باشید که ما انسانها از بس به «ماده» خو گرفته ایم از تأثیرگذاری ماورای آن غافل شدیم .اگر همه چیز با دعا حل وفصل بشه اتفاق محالی رخ نداده است چون دعا هم یک عامل ویک سبب ویک وسیله برای انجام امور است که خداوند آن را در همین دنیای مادی در اختیار ما گذارده است.

عضو جامعه
    جنسيت
    برادر

[quote=طلبه;564593]باتشکر.
    این بحث از مسایل فقهی نیست اما توجه داشته باشید که ما انسانها از بس به «ماده» خو گرفته ایم از تأثیرگذاری ماورای آن غافل شدیم .اگر همه چیز با دعا حل وفصل بشه اتفاق محالی رخ نداده است چون دعا هم یک عامل ویک سبب ویک وسیله برای انجام امور است که خداوند آن را در همین دنیای مادی در اختیار ما گذارده است.

از اینکه بحث را با تشکر شروع کردید خیلی متشکرم امید وارم این خلق انسانی اسلامی را همه داشته باشیم واما
    من یک مسلمانم ومعتقد به اینکه برگی از درختی نمی افتد مگر با اراده و اذن خداوندی وخدا برهمه چیز خبیر و توانا است اعتقاد کامل به معجزه دارم، شفای بیماری صعبب العلاج با توسل به معصومین علیهم السلام راباور داشته و نمونه ای از آنرا میشناسم ،در مورد پیدا شدن اشیاء گمشده نیز حکایتی از خودم بشنوید که من آنرا از یک عالم بزرگ شنیده ام (روزی عربی بیابان گرد خدمت حضرت رسول"ص"رسید و گفت می خواهم مسلمان شوم اما خدایی که تو ما را به سوی آن میخوانی چگونه خدایی است حضرت فرمود او خالق همه مخلوقات است عالم است و قادر و .... عرب گفت قدرت او تا چه حد است اگر شتر من در بیابان گم شود او میتواند پیدا کند حضرت با توجه به میزان علم آگاهی او فرمود میتواند اگر تو از یافتنش نا امید شدی او میتواند ،وبالاخره ان روز رسید شتر عرب گم شد عرب به هر سویی دوید خبری نبود پریشان از پا افتاده گفت خدایا من نتوانستم حالا نوبت تو است و راه خانه خود راپیش گرفت یک مرتبه متوجه شد از پشت صدای هن و هنونی میآید برگشت دید شترش هست ) اما این فرق می کند با انکه ما برای هر چیزی دعا بخوانیم خداوند با او به اندازه درک فهمش رفتار کرد مثل ان حکایت چوپان وحضرت موسی خدا دوست دارد هر چیزی از مجرای خودش در جریان باشد. دعا چیزی است برای تقرب به خدا ،برای اظهار عبودیت ،برای راز نیاز با معبود ،برای طلب امرزش ،برای اطهار پشیمانی ،برای سبک شدن از بار غم دنبا و....... التمس دعا دارم از همه

انصافا توضیحی وجود داره در موردش که اثبات این مسئله باشه
    آهنگ جدید ایرانی تلگرام

من خودم تا حالا انجام ندادم واقعا جواب میده؟
    بهترین بازی های اندروید 2020 یورمگ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)